Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 439
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» The best of
Drukuj temat · The best of
~Bobby Weil F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 01:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmm, założyłam juz temat o Waszych ulubionych piosenkach. A teraz mam pytanie. Dobrze wiecie, ze czasem zdarzy się że usłyszymy jakąś piosenkę i ona chodzi za Nami non stop. Wpada w ucho. A potem jesteśmy od niej uzależnieni i słuchamy na okrągło. Chciałabym żebyście napisali tutaj tytuł/tytuły takiej/-ich piosenki/-ek. I napisali gdzie ja usłyszeliście i ile już za Wami "chodzi" xD

Ja mam tylko jedną piosenkę. Ostatnio przeglądałam filmiki z Bobem i trafiłam na piosenkę Barbry Streisand "The Way We Were". Potem obok w linkach kliknęłam na "Woman in love". I tu wpadłam. Tę piosenkę słucham cały czas. Nie mogę przestać. Zakochałam się w niej. Jest taka piękna, szczera i prawdziwa. Cudo.
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody

Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 15:14
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 02:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Za mną chodzi piosenka Plain White T's - Hey there Delilah - włączyłam ją przypadkowo na Wrzucie, szukałam czegoś innego. Początek mnie zainteresował, więc postanowiłam przesłuchać do końca - no i bardzo mi się ta piosenka spodobała. Tak bardzo, że słucham jej od początku wakacji, czasami na okrągło przez kilka godzin i nadal mi się podoba.
Po części, mogę też zaliczyć tutaj kawałek She will be loved zespołu Maroon 5. Mimo, że zwykle nie słucham tego typu piosenek, to jednak ta mnie urzekła. Podejrzewam, że ma to związek z miłymi wspomnieniami podczas słuchania, ale - tak czy inaczej - piosenkę tę mogę słuchać na okrągło.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 15:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja potrafię na okrągło słuchać wielu piosenek, wystarczy, że je bardzo lubię i już, nie musi mi tak o! wpaść w ucho.
A w ucho mi przeważnie wpada pierwsza piosenka jaką usłyszę w ciągu dnia, i niekoniecznie mi się ona podoba. Po prostu tak już mam, że pierwszy kawałek który usłyszę chodzi za mną cały dzień. Ale nie muszę jej słuchać na okrągło. Natomiast żeby za mną przez długi czas chodziła jedna i ta sama piosenka, to mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 16:08
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Często tak mam.
Obecnie po głowie 'chodzą' mi piosenki:

*Myslovitz - Polowanie na wielbłąda
*muzyka z reklamy lodówek Beko xD
*muzyka z reklamy Nike 'Just do it'.


__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kurcze, niedawno była to piosenka Ru(c)hanny - Umberlla *gleba* Wstyd się przyznać. d;
Teraz, na szczęście, coś bardziej ambitnego Muchy - Miasto doznań. Nawet moja mama podłapała tą piosenkę i chodzimy po domu i ciągle ją nucimy. ^.- Uwielbiam moją alternatywną mamuśkę.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
!Lavanda F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 16:37
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 2
Postów: 182
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Hm. Szerze mowiac takie piosenki co jakis czas sie zmieniaja... Ostatnimi czasy moglabym na okraglo sluchac ''Forever'' Edguy, ''Antiba'' Hey'' i ''Oi! Mlodziez'' The Analogs.
''Forever'' posluchalam pierwszy raz dzieki Avie, no i od tego zaczela sie moja fascynacja zespolem Edguy. Ta piosenka stala sie juz symbolem mojej przyjazni z Ava; slucham jej kiedy mi wesolo (wtedy mam usmiech od ucha do ucha, bo przypominaja mi sie przerozne kwestie i wydarzenia z minionych miesiecy), kiedy mi smutno (bo to taki kawalek do bujania sie, wzruszania i wycia w poduche z bezsilnosci...).
''Antiba'' dlaczego? Kiedys widzialam wideo z wystepu Hey, bodajze na Przystanku Woodstock, jak spiewali ten kawalek. I juz mi tak zostalo, zakochalam sie w tej piosence, bo niesamowicie odzwierciedla to, co sie dzieje wokolo nas i jakie ma sie do tego nastawienie.
''Oi! Mlodziez''... taki zbuntowany kawalek ;). Pare miesiecy temu zaopatrzylam sie w plyte Analogsow, gdzie byl akurat ten utwor. To w pewnym sensie odbija obecne chwile w moim zyciu. Rebelia!! ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Chyba piosenka zespołu The Killers pt. "All These Things That I've Done". Słucham tego może z 50 razy dziennie, poważnie mówię. Jadę w samochodzie - leci ta piosenka, na komputerze - też leci właśnie ta piosenka. To chyba pierwszy raz żeby piosenka mi się nie znudziła, kiedy słucham jej tyle razy dziennie. Jeszcze piosenka "Stokrotka" Muńka Staszczyka, wszędzie ją słyszę, albo jak bracia siedzą przy komputerze, albo kiedy ja i akurat ta piosenka się wylosuje... Obydwie piosenki poznałam przez brata - jak zwykle. Wszystkie te piosenki, które najbardziej lubię, to od brata znam.
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Katy Perry A kissed girl-Pierwszy raz usłyszałam na Vivie i od razu wpadła mi w ucho.
Nigtwisch Amaranth-przeglądałam piosenki na youtube i mi sie spodobała
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hmmm myślę, że mam trzy takie piosenki, które są fajne: Brother oh brother-Mans Zelmerlow; piękne: You're beautiful-James Blunt; i taka na zły humor: Bad day-Daniel Powter. Słucham je w kółko. Nie są najnowsze, nie są nawet nowe, ale je bardzo lubię.
Acha. Prawie bym zapomniała. Jest jeszcze jedna piosenka, do której układamy choreografię z koleżankami: Do you love me z Dirty Dancing. Po prostu sama pozytywna energia. Śpiewam je na okrągło. Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 13:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Niestety bardzo często udaje mi się wpaść w muzyczną pętlę śmierci i słucham, nucę, śpiewam, a jak Bór da to gram, w kółko jeden utwór. A w okresie przedświątecznym moje prywatne błędne koło gra cały czas piosenkę Pictures of you - The Last Goodnight. Oczywiście wszystko przez reklamę Ery.
Ostatnio podąża za mną habakukowa Arka Noe'go. Usłyszana jakiś czas temu w radiu jamiśtam i niedawno odświeżona.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Taak.
Jest taka piosenka, zasłyszana jakiś czas temu (z miesiąc będzie) na Esce Rock. Słucham jej na okrągło, mogłabym zamknąć się w pokoju i puszczać ją sobie do znudzenia, które nie wiem kiedy by nastąpiło. Mianowicie, You're gonna go far, kid zespołu The Offspring. Wszystkim szczerze polecam, jest naprawdę świetna.
Ponadto, naprzemiennie z tą w/w - Within Temptation - Stand my ground. Bosssskie! :*
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 13:44
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja od kilku tygodni słucham na okrągło piosenki Avantasi - "The Story Ain't Over"
Cudo ***.***
Znalazłam ją przypadkowo - gdzieś na Hogs ktoś coś pisał o tym zespole a ja nie miałam o nim zielonego pojęcia więc ściągnęłam parę piosenek a między nimi była akurat ta^^
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 13:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

teraz to od dwóch miesięcy chodzi za mną Infinity-guru josh project , od dwóch tygodni one blood - piosenka z filmu green street hooligans , od miesiąca v1r00z-funeral song i perfect- niepokonani a tak pozatym to często mi sie taka piosenka zmienia teraz jest ich kilka czasem jedna ale zawsze jest Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 13:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

ja mam często tak ze usłyszę jakąś piosenkę potem słucham jej tydzień i.. po prostu już mi się nudzi i znajduje inną xD
ale mam kilka wyjątków ^^ od kilku miesięcy prawie cąły czas mam w głowie piosenkę Stokrotka (tak tak to to.. gdzie strumyk płynie z wolna.. xD) ale w wykonaniu Radosława Rakocza (muzyka z piosenki "Zombie" The Cranberries). Pierwszy raz usłyszałam ją u wujka, a po jakimś miesiącu kuzynka dała mi linka na YT
Jak byłam mała słuchałam u wujka takiej jednej piosenki, przez ostatnich 7(?) lat jej nie słyszałam i od kilku tygodni czytałam wszystkie teksty "podejrzanych" wykonawców i w końcu znalazłamRozbawiony jest to Closterkeller - Tak się boję bólu wersja live i to tez chodzi za mną od kilku dni xD
oprócz tego jeszcze Hey i Rysiu Riedel - Moja i Twoja Nadzieja - Bydgoszcz'93 Rozbawiony chociaż studyjna wersje tez oczywiście jest rewelacyjna Uśmiech a usłyszałam ją dzięki koleżance, która jest wielką fanką Dżemu i powiedziała żebym sobie poszukała tego wykonania z 1993 r no i znalazłam Rozbawiony


edit:
aaaaa!! Rozbawiony
nymph napisał/a:
one blood - piosenka z filmu green street hooligans

tak sie właśnie zastanawiałam co to za boska piosenka jak ostatnio oglądałam Hooligans Rozbawiony no i mam^^
dzięki nymph ;***
Edytowane przez Ariana dnia 18-10-2008 17:20
666 Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 10:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście
*wspomniana już wyżej Plain White T's - Hey there Delilah
*red hot chili peppers - californication
*Marek Grechuta "Gaj"
*red hot chili peppers - Zephyr Song
*Marek Grechuta- W dzikie wino zaplątani

Edytowane przez Lady_Van_Tassel dnia 17-12-2008 13:15
Wyślij prywatną wiadomość
~Chleb_Z_Maslem F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -67
Ostrzeżeń: 1
Postów: 16
Data rejestracji: 11.11.08
Medale:
Brak

Ostatnio to ciągle słucham
Mamusiu Ratuj - My i Oni
Dee Facto - Prawo Pięści
Dee Facto - Niech walczą sami
Pewnie za jakiś czas znów się zmienią te piosenki bo trudno słuchać w kółko tego samego. ^^
__________________
img232.imageshack.us/img232/2972/dustin6smjj2.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 21:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Od jakichś trzech miesięcy Róisín Murphy - Primitive, od paru tygodni Goo Goo Dolls - Iris, a od baardzo dawna Nelly Furtado - Say It Right.
Non stop mogę też słuchać Tainted Love Marilyna Mansona, Pod Papugami Niemena, Cisza Jak Ta Budki Suflera czy Chciałbym Umrzeć Z Miłości Myslovitz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2008 21:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Piosenka usłyszana przypadkowo w radiu: Kasia Nosowska - List. Strasznie mnie zaintrygował refren i ta chrypka Kaśki. Nawet teraz z głośników leci ta piosenka. Ostatnio, oglądając teledysk na Wrzucie, przyłapałam się na tym, że z otwartą buzią wlepiałam oczy chyba od czterech minut w ekran. Straszne uczucie. Happy A w szkole śpiewam na matmie szczególnie i na w-fie - moje dwie najlepsze przyjaciółki dostają szału.

Edytowane przez Cee dnia 25-11-2008 21:57
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2008 15:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ostatnio non-stop słucham czterech piosenek. Aż mama krzyczy z dołu żebym zmieniła na coś innego. ;d Są to:

  • Paramore - Decode
  • Justin Timberlake - What goes around... (ogólnie mój numer jeden EVER)
  • Timbaland - Apologize
  • Sum 41 - With me.

__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2008 15:38
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Mi ostatnio ciągle 'chodzi' po głowie piosenka:
Systemu of a down - Roulette ;] śliczny ma to granie na gitarze, które słychać praktycznie przez całą piosenkę.
Zazwyczaj takich piosenek jest więcej, ale akurat w tej chwili jest tylko ta ;p
Ewentualnie jak mam gorszy dzień, to humor polepsza mi się po niedawno poznanej piosence: Panic At The Disco - Nine In The Afternoon, ale tylko do skończenia 2 zwrotki, bo w refrenie zaczyna mi się piosenka nudzić ;p
__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT