Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 274
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ze śmiercią jej do twarzy
Drukuj temat · Ze śmiercią jej do twarzy
~Kinga F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Czarna komedia z Meryl Streep, Goldie Hawn i Brucem Willisem w rolach głównych.

Madeline jest załamana coraz większą ilością zmarszczek i brakiem fanów; jej dawna przyjaciółka Helen nadal przeżywa załamanie nerwowe po stracie narzeczonego na rzecz "gwiazdy". Niezależnie od siebie decydują się na wypicie Eliksiru Wiecznej Młodości...

Oprócz świetnego humoru dużą zaletą filmu są nagrodzone Oscarem efekty specjalne.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Mala Mi F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A tak, zdarzyło się obejrzeć. Raczej to nie jest zbyt ambitne jak dla mnie, można obejrzeć ot tak, żeby się pośmiać,na pewno film dostarczy dużo humoru, ale nic więcej. Dobry na zabawny wieczór z przyjaciółmi, we dwoje też można zaliczyć Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Bobby Weil F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 00:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam czarne komedie, więc ten film mnie nie zawiódł. No dobra, spodziewałam się troche większej kreatywności przy końcu ale i tka był zabójczy ^ ^
Nie zawiodła mnie natomiast genialna Meryl. Ona jest zawsze swietna. Bruce Willis? Pierwsza rola komediowa w jakiej go widziałam. Efekt? Nie było źle. Goldie taka sobie. No i Sydne Pollack w epizodzie ;D
Ogólnie film dobry. Tylko ze, tka jak napisała moja poprzedniczka, niezbyt ambitny. Na wieczór z kumplami.
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody
Wyślij prywatną wiadomość
~Augurey F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 01:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 856
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Owszem, oglądnęłam. Jakiś czas temu, no i dzisiaj. Akurat w TV leciał ^^ Całkiem przyjemny film, ale, jak wspominali poprzednicy, niezbyt to jest ambitne.
Meryl oczywiście genialna - uwielbiam tę aktorkę! Goldie i reszta też nienajgorsi...
Ogólnie film mi się spodobał.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 13:30
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam ten film nawet dwa razy i za każdym z nich bardzo mi się podobał. Aktorzy zostali bardzo dobrze do niego dobrani. A sama fabuła filmu też śmieszna. A Bruce wymiata, naprawdę żal mi go iż miał taką żonę. Dobra była ta scena w szpitalu. Co ona najpierw ma być reanimowana a potem lekarz zawału dostaje ^^
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."

Edytowane przez Ariana dnia 14-09-2008 19:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam to trzy razy (Aff...) ... Za pierwszym razem bardzo mi się podobało, za drugim było znośne, ale za trzecim razem było nudne. Ogólnie nieźle Uśmiech
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 17:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie film może być. Taki średni w sumie. Niektóre sceny bawią, ale niektóre są ohydne, np. Madeline i Helen na pogrzebie tego gostka (nie mogę sobie przypomnieć, jak się nazywał).
Gdybym miała możliwość wpływu na nagrodę Oskara, ten film nigdy by jej nie dostał. Ale od biedy można obejrzeć...
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ileż to ja razy to oglądałam w kinie i w telewizji ^^. Mnóstwo. Ale i tak za każdym razem mnie strasznie smieszy Język
Szczególnie jak Streep spadła ze schodów i skręciła kark Śmiech Albo jak do kostnicy ją zabrali hjehje...
Ogólnie bardzo zabawna komedia, rozbawić mnie zawsze rozbawiała, tylko jakoś po obejżeniu kilka razy tego samego to już mniej.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oo... Ten facet to był Bruce Willis? Nigdy bym nie powiedziała.
Film genialny, genialni aktorzy, co tu dużo mówić. Do dziś wywiera na mnie pozytywne wrażenie, a najbardziej to śmieję się, gdy Meryl bądź Goldie się przełamywały, odpadały im kawałki tapety itd. ^^

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 22:19
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Bardzo zabawny, na wieczorny seans - okej. Całkiem niezłe efekty specjalne, naprawdę miałam ochotę zwymiotować kiedy Meryl spadała ze schodów, brrr. ; d
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png

Edytowane przez potterfanka dnia 01-06-2011 20:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 17:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dwa razy oglądałam ten film, dwa razy. Za pierwszym razem śmiałam się do łez ( nie no, może trochę mniej), a za drugim... No nudziło mi się, gdy oglądałam ten film drugi raz. Poczucie humoru jest, wspaniali aktorzy są, nic dodać nic ująć. Ogólnie o tym filmie mogę powiedzieć, że jest super.
Taką jakby najśmieszniejszą sceną jest scena końcowa, gdy obie panie schodzą ze schodów, bodajże wychodziły z kościoła, i rozpadają się. ; P
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Agatka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Świetna komedia, fabuła nieskomplikowana, więc na wieczór po ciężkim dniu zdecydowanie TAK. Dodatkowym atutem jest wystąpienie wspaniałej aktorki Meryl Streep (swoją drogą dziwię się, że zagrała w takim filmie) i w niczym nieustępującego jej Bruce'a Willisa oraz Goldie Hawn (:
Edytowane przez Agatka dnia 31-07-2009 19:45
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Zacznę od tego, żę czarne komedie zazwyczaj mnie bardzo śmieszą. (sadystka ze mnie, wiem : D)

Hahahah, nie idzie opisać tego filmu, humor jak zwykle mnie zwalił z krzesła, aktorstwo - cud miód i orzeszki (czemu się dziwić - sama śmietanka aktorska Język) no i te numery z rozwalającymi się Mad i Hel. Meryl cudowna, Goldie cudowna i Bruce cudowny. Czego chcieć więcej? :>
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2010 00:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Był zdaje się w tamtą sobotę w telewizji i oglądnęłam go po raz kolejny. Film może nie uwielbiam, ale bardzo lubię, ma w sobie to coś. Chyba najbardziej lubię końcową scenę, na pogrzebie przed kościołem. No i Meryl Streep jest fantastyczną aktorką, co udowadnia także ten, mało ambitny film.
Swoją drogą to kiedyś za takie proste efekty specjalne dostawało się Oscara, a teraz ? Avatar jest nominowany (zapewne wygra), gdzie cały film opiera się na efektach. Ah, co za czasy ;d
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2010 20:55
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Dobrze wspominam ten film ( i niedawno leciał, ale nie oglądałam ). Świetni aktorzy, role, scenariusz ( napisany z resztą z humorem ). O ile dobrze pamiętam najlepsza była końcówka - facet już umiera ze starości, a one siedzą w kościele nadal młode, ale ciągle muszą się "doklejać" ( gdyż się dla informacji -już się rozsypują ). Pamiętam też ( wiem, powtórka słowa ) moment zestrzelenia do basenu; kobieta ozywa ale z wielką dziurą w brzuchu. Na to druga; Chyba nie będziesz już mogła nosić kostiumów dwuczęściowych... - czy jakoś tak. Ale nie będę więcej mówiła o scenach, wracajmy do samego filmu. Jak już wspomniałam, gra aktorska godna jest najwyższego podziwu ( szczególnie dla Meryl Streep ) dodatkowo można się pośmiać... Śmiech
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 15-02-2010 20:58
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2010 16:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Oglądałam to dosyć niedawno. Podobał mi się ten film. Mega zrobiony i w ogóle. Można się pośmiać i w ogóle. Podobała mi się dziura w brzuchu i końcowy pogrzeb wraz z doklejaniem naszych kochanych bohaterek. Taak, chyba zaraz sobie go włączę, bo ten temat mnie natchnął na obejrzenie tego jeszcze raz.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2010 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Widziałam, widziałam... Ciekawy film, nawet go lubię. Pośmiałam się trochę oglądając go. Oczko Lonnyy, dziura w brzuchu była genialna. Rozbawiony
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2010 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Oglądałam gocałe mnóstwo razy i bardzo go lubię. Sczególnie dobrze wypadła w nim Meryl, ale to żadne dla mnie zdziwienieRozbawiony.

Mega zrobiony i w ogóle. Można się pośmiać i w ogóle. Podobała mi się dziura w brzuchu i końcowy pogrzeb wraz z doklejaniem naszych kochanych bohaterek. Taak, chyba zaraz sobie go włączę, bo ten temat mnie natchnął na obejrzenie tego jeszcze raz.


Loony mnie natchnęła i też go jeszcze raz obejżeUśmiech. A co do dziury w brzuchu... Boskie. Jak oglądałam go po raz pierwszy, rozwaliło mnie to:
,,Madeline zagląda w dziure w brzuchu Helen i mówi:
-Przejżałam cię na wylot! Hahahaha!"
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 22:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

uhuhuuu,mistrzowski film,dla dziewczyn,kore za wszelka cene chcą być najpiękniejsze.
Fantastyczny film a końcówka najlepsza.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

cały ten film jest super.Boskie było jak się kłóciły o niego,albo jak się rozpadły na końcuRozbawiony
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT