Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 121
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Harry Potter
~alice_in_wonderland F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 13:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Potter, Potter...
Przede wszystkim jest najbardziej nierealistyczną postacią w całej serii- no bo kto codziennie dręczony przez domowników jest takim złotym dzieckiem? Rowling dobrze pokazała tu Toma, ale Harrym w żadnym wypadku jej nie wyszło. Zostawiam ten temat, bo to chyba temat na inny temat (czy to ma sens...?)
Z innej beczki, z człowiekiem Pottero-podobnym długo bym nie wytrzymała. Wielokrotnie doprowadzał mnie do białej gorączki, denerwował swoim zachowaniem. Wszystkie wady wypisała E-Vaire, nie ma sensu, żebym kopiowała.
Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał- nie uważam, ze Harry nie miał zalet. Miał ich od groma (aż za dużo, o czym już napisałam wyżej). Podsumowując, nigdy nie zwracałam na niego szczególnej uwagi i chyba się to już nie zmieni :)
Edytowane przez alice_in_wonderland dnia 11-06-2010 13:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Feliks F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2010 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 630
Ostrzeżeń: 0
Postów: 94
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Może zabrzmi to paradoksalnie, ale Harry Potter, wokół którego toczy się cała seria, jest postacią ewidentnie przeze mnie nie lubianą, chociaż kiedyś za nim wprost przepadałam ^^

Harry został przez Rowling za bardzo wyidealizowany. Sierota wychowany w rodzinie, która go nie znosi, w późniejszym wieku staje się ofiarą w wielu zawiłych wydarzeniach, z których nieustannie wychodzi bez szwanku. Określenie, że posiada "więcej szczęścia niż rozumu" jest więc bardzo trafne.
Denerwuje mnie niesamowicie, że wszystko uchodzi mu płazem mimo, iż regularnie łamie zasady oraz, że zawsze jest najbardziej faworyzowany przez wszystkich dookoła.

Potrafię docenić jego zalety, którymi niewątpliwie są odwaga, skromność i szczerość. Odwagą popisał się niejednokrotnie, uratował życie wielu osobom, nawet swoim wrogom, co ujawnia jego szlachetność. Jego brak chęci poklasku i dodatkowej chwały, a i fakt, że potrafi każdemu jasno i stanowczo powiedzieć swoje zdanie, również przypada mi do gustu.
Niezaprzeczalnie jednak charakter Harry'ego powoli przestaje mi się podobać od części V, kiedy wykrzykuje każdemu, że wszystkiego dokonał sam. Poza tym wraz z okresem dojrzewania, pozwalał sobie coraz częściej na pyskówki wobec nauczycieli, był też wybuchowy w relacjach z przyjaciółmi, ale tak jak wspominałam, te wady są usprawiedliwione w powieści.
Potter jest w moim odczuciu również osobą chłodną i obojętną, chociaż nie jestem pewna czy nie jest to skutek drętwej gry aktorskiej jego odtwórcy, Daniela Radcliffe'a.

W każdym razie, przedstawianie Harry'ego w sferze sacrum czyni jego postać bardzo nierealną i nieco irytującą w powieści, przynajmniej dla mnie jako odbiorcy :)
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech

Edytowane przez Feliks dnia 15-11-2010 02:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2010 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

Cóż gdy czyta się o nim jest całkiem ,prawie,że normalny-tylko razi ta jego idealność,to że, zawsze się daje bić jak jakiś kozioł ofiarny-dla mnie najbardziej realny był w piątej części gdy darł się na Dumbledore'a...ogólnie jest zbyt wymuskany na kolesia,któremu wszyscy dają popalić a on nadstawia drugi policzek...
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~kitsune-yochimu F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2011 10:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 09.03.11
Medale:
Brak

Ja osobiście go nie lubię. I nigdy nie lubiłam. Racja, miły, dobry, przyjacielski... Ale denerwuje mnie. I nie chodzi o to, że nie lubię dobrych postaci (chociaż to prawda...). Po prostu Harry mnie wkurza. Jest taki dobry, tak cały czas chce wszystkim pomagać. Taki dobry, taki mądry, taki odważny. I silny, zabił największego czarownika stulecia będąc malutkim dzieckiem. I oczywiście, jaki skromny. Cały czas powtarza, że nie ma z tym nic wspólnego, że to nie jego zasługa. Racja, nie jego.
Jako żywy człowiek, byłby naprawdę wspaniałym materiałem na przyjaciela. Jednak jako stworzona postać... Zbyt idealny i mega, mega wpieniający. W sumie... Miał trudne życie, bo jego rodzice zginęli, i trochę mi go żal. Ale i tak go nie lubię. TA postać jakoś do mnie nie przemawia. A przynajmniej nie pozytywnie.
__________________

Od cnoty Gryfonów

Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


Jakieś pytania.?
Jak tak to tu - http://hogsmeade....ost_139421

sl.glitter-graphics.net/pub/905/905980grgxmjrn74.gif

sl.glitter-graphics.net/pub/1482/1482727jgkjvbuzq5.gif

[gg]12611739[/gg]
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2011 15:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

przesympatyczna,swietna postac!!!
moim zdaniem b.fajna postac.rzeczywiscie bylby fajnym przyjacielem.jest mily,odwazny.ja go podziwiam za to,ze dal sobie rade i poradzil sobie z Durdley'am(tyle sie z nimi nacierpial!) Uśmiech.naprawde fajny chlopak.ludzie(np.Draco,czy D.Umbridge)dokuczali mu,a on dal sobie rade Uśmiech
Edytowane przez fanka98 dnia 17-03-2011 15:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix Lestrange Black F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2011 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 439
Ostrzeżeń: 1
Postów: 181
Data rejestracji: 18.02.11
Medale:
Brak

Ja myślę, że... albo raczej moim zdaniem Harry Potter to fajny gość. Chociaż ja wolę ciemne charaktery (nie myślcie, że jestem opętana, ale tak... wolę takie osoby jak np. Draco Malfoy, Bellatrix, Voldemort, Scabior itp.) to uważam, że jest całkiem spoko.! Ma dużo szczęścia i w ogóle jest super.!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2011 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Swoją wypowiedź powinnam zacząć od tego, że Harry jest moją ulubioną postacią z całej serii książek. Bardzo go cenię za honor, odwagę i poświęcenie. Uważam, że jest przykładem do naśladowania, ponieważ nie miał łatwego życia i mimo wszelkich trudności w końcu pokonał Voldemorta. Muszę przyznać, że często miał po prostu szczęście, ale trzeba przyznać, że wykazał również mnóstwo inicjatywy ze swojej strony.Podoba mi się zarówno Harry kanoniczny jak i niekanoniczny występujący w fanfiction (jednak musi to być dobre fanfiction!).

A tak w ogóle to go kocham ZawstydzonyHappy

__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix24 F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2011 08:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 18.03.11
Medale:
Brak

Ja tam Harry'ego bardzo lubię! Jest bystry, miły odważny- ogólnie super!
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona6 F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2011 09:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 137
Ostrzeżeń: 0
Postów: 101
Data rejestracji: 10.01.11
Medale:
Brak

Kocham go nic dodać nic ująć porostu ideał
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~GinevraPotter F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2011 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 1
Postów: 76
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Harrego . ja uważam, że jest to bardzo odważny chłopak, który gotowy jet poświęcić swoje życie poza tym jest prawdziwym przyjacielem
__________________
OD SPRYTU ŚLIZGONÓW,
OD KRETYNIZMY PUCHONÓW
OD WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!


* * *


cdn.crushable.com/files/2011/05/Harry-Potter-cast2_l.jpg




* * *


Harry <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2011 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Lubię Harry'ego! Jest taki głupiutki, ale i przez to kochany! Miał świra na punkcie ratowania ludzi i wtrącania się w nieswoje sprawy.
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2011 20:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Jestem w szoku... Temat o głównym bohaterze a tylko tyle opinii. Dla mnie Harry był wspaniałym przyjacielem, oddanym synem i odważnym chłopakiem. Mało kto zgodziłby się na takie poświęcenia z jego strony.
Był bardzo pokrzywdzony przez życie i bardzo się cieszę, że jego przyszłość jest kolorowa, bo komu jak komu, ale tego mu podwójnie życie. Oczko
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 15-08-2011 21:21
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Harry Potter to moja ulubiona postać w serii. I to nie tylko dlatego, ze jest pozytywnym bohaterem (negatywnych po prostu nie lubię).
Uważam, że Rowling świetnie go pokazała. Nie rozumiem opinii, w których jest powiedziane, że jest "przerysowany", zbyt idealny, itp. Właśnie tak nie jest. Ma i dobre, ale i złe cechy, jak każdy. Nikt nie jest przecież idealny.
Bardzo Go cenię. Jest świetnym chłopakiem i oddanym przyjacielem. Był gotów poświęcić wszystko, aby ochronić innych, nawet własne życie.
Stracił wszystkich, których kochał, ale mimo to nie poddawał się i walczył do końca.
Uważam, że po tym wszystkim przez co przeszedł, zasługuje na spokojne życie.
Dla mnie jest bohaterem!
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 10:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Potter jest całkiem ciekawym i dosyć farciarskim bohaterem Rozbawiony Fajt jest taki, że bez niego książka nie miałaby aż tylu zalet.. Wredny Ale jak dla mnie czasami aż za bardzo irytowała mnie jego mania "ratowania ludzi" - i nie tylko mnie, bo Rona i Hermionę również (np. po wyciągnięciu małej Delacour z jeziora w IV części). Oczywiście był to przykład prawdziwego Gryfona - ehh ja tam wolę Ślizgonów - nie trawię ludzi za bardzo odważnych xD O Harrym można by się rozpisywać i rozpisywać, nawet napisać biografię (całkiem niezły pomysł xD). Jak dla mnie na pewno nie osiągnąłby tak wiele bez sowich przyjaciół. To farciarz ukrywający się za o wiele bardziej zdolnymi czarodziejami Rozbawiony Szczęściarz i tyle Rozbawiony Ale jest jednak głównym bohaterem tych cudownych książkę, więc Harry - nic, a nic do ciebie nie mam Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~majka23 F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 13:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 16.07.11
Medale:
Brak

Współczuję mu, że wychowywał się bez rodziców u stukniętych wujostwai z powodu Syriusza (jestem fanką Syriusza), ale bardzo go lubię mimo wszystko.Jest głównym bohaterem tej książki i bez niego nie mogłabym mieć tylu godzin czytania takiej fajnej książki. Krótko mówiąc: uwielbiam go za wszystko.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fred_W F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 14:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 10.08.11
Medale:
Brak

Harry Potter jest fajny choć troche za bardzo perfektowny, powiedział bym, że jest idealniejszy niż Percy.Choć naprzykład w 7 i 5 części czasami pokazywał swoje wady.
Ale poza tym Harry to miły chłopiec z którym bym się zaprzyjaźnił z miłą chęcią.
Wyślij prywatną wiadomość
~Evanesco F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Według mnie Harry Potter jest na serio wspaniałym chłopcem.
Jest jedną z moich ulubionych postaci ,ale nie dlatego ,ze to główna postać ,tylko dlatego ,ze pomimo tego co przezył - stracił rodziców, wychowywał sie w fatalnych warunkach - to i tak został wspaniałym chłopcem. Uczy nas doceniania tego co mamy ,uczy nas miłości, przyjaźni ,a w ogóle jest podobny do mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2011 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Ja powiem tak: Harry nie jest moją ulubioną postacią, ale jednak go lubię; jest głównym bohaterem, bez niego ten świat magii w ogóle by nie istniał.
Więc Harry.. hm, podziwiam go za to, ile przeszedł w dzieciństwie i później, kiedy wszyscy bezpodstawnie go osądzal, bądź się od niego odwracalii i tak dalej. Szczerze mówiąc, również nie uważam, by był obdarzony jakimiś niesamowicie wielkimi zdolnościami (choć nie twierdzę, że nie był utalentowany, bo z pewnością był bardzo dobry w wielu rzeczach - quidditch, obrona przed czarną magią, itd.) i nie rozumiem tego całego uwielbienia, jakim otaczał go Dumbledore, który ciągle powtarzał mu, jaki to jest bystry, uzdolniony i tak dalej. Nie sądzę, by Harry uważał się za kogoś lepszego, by panoszył się i popisywał. Sam zawsze powtarzał, że to nie jego wina, że jest właśnie wybrańcem. Najbardziej polubiłam go w Insygniach śmierci, kiedy Ron ciągle miał do niego pretensje o to, że nie wie, czego mają szukać i gdzie iść. Ogólnie mówiąc, zawsze było mi go trochę żal.
Harry był odważnym, wytrwałym i wspaniałomyślnym chłopcem i oddanym przyjacielem.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2011 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Hm.. Szczerze to jest taki spoko; jest miły, przyjacielski, nawet trochę bystry xD, znosił te wszystkie trudy - nie mówię o Voldim, chodzi mi o to, że wytrzymywał psychicznie to wszystko o wujostwa... Tak więc, bardzo go lubię i podziwiam, Uśmiech
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~potter_fanka F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2011 22:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 27.08.11
Medale:
Brak

Kocham go. Za wszystko. Współczuję mu trudnych momentów w życiu, on jest miły, sympatyczny, czasem zabawny. Idealny. Ma prawie same zalety.<3
__________________
Harry Potter wcale się nie skończył. Harry dalej jest i będzie w naszych sercach.

Harry Potter 4ever <3

[color=#ffff00]Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pozdrawiają!
Pozdrowienia też dla całego Hogs! :*
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT