Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 132
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Michel Telo
Drukuj temat · Michel Telo
~levictoria F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2011 14:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 158
Ostrzeżeń: 1
Postów: 74
Data rejestracji: 16.12.11
Medale:
Brak

Słyszał ktoś może o Michel'u Telo? Rozbawiony Według mnie ma świetny głos. Jego najnowszy kawałek :"Ai Se Eu Te Pego (Assim você me mata)" już króluje na naszych listach przebojów. http://youtu.be/WC7tzEi7D3o

Wiem, że często to co brazylijskie się źle kojarzy ( np, seriale ), hehe, ale dla mnie on jest boski ;3

Michel Tělo (Medianeira, 21 stycznia 1981) to brazylijski piosenkarz i kompozytor.
Oprócz tego, piosenkarz i autor tekstów, jest także tancerzem i gra na akordeonie i harmonijce. Do jego hitu, który przedstawiłam powyżej, tańczyły takie osobowości jak Cristiano Ronaldo( w jego przypadku na meczu Realu ). Myślę, że Telo zrobi niezłą karierę nie tylko w Brazylii, czy krajami z nią sąsiadującymi, ale na całym świecie. Rozbawiony
__________________
"It takes a great deal of bravery to stand up to our enemies, but just as much to stand up to our friends.."

Pozdrawiam, pozdrawiających mnie!

Edytowane przez levictoria dnia 18-12-2011 14:53
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2011 15:01
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Króluje na listach przebojów, i za pół roku/rok zniknie jak typowy do bólu artysta który skupia się na wydawaniu "hitów". A następnie ludzie znajdą sobie nowego artystę do podjarania się, pół roku jazdy i tak w kółko.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2011 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Owszem, Michel Telo ma super głos, a jego najnowsza piosenka jest boska, ale niestety RazorBMW ma rację.

__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

No cóż, jak dla mnie jego piosenka pod żadnym względem nie jest boska. Dziewczyny w mojej szkole ciągle to puszczają i do tego tańczą (dziwnie to wygląda), a ja uważam, że to brazylijskie disco polo i mam nadzieję, że spełnią się prognozy RazoraBMW i że jak najszybciej zniknie z tych list przebojów.

To tyle, ale to tylko moje zdanie i nie chcę urazić fanów tego wykonawcy.
Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 17:43
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Wiem, że to artysta jednego przeboju, ale kurde ta jego piosenka jest taka wkrętowa, że nawet teraz jej słucham.
I najlepsze jest to, że piłkarze tańczą ten taniec. Nie mogłam, jak na ostatnim meczu Real - Barca, Alves i Abidal, zaczęli to tańczyć *.*
Niby piosenka o niczym, dosłownie o niczym, ale i tak wpada w ucho. ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna23 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 11.06.11
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc jakoś specjalnie nie zachwyca mnie ta piosenka, nie moje klimaty Oczko Tak jak cipciak i RazorBMW sadzę, że niedługo wszyscy o niej zapomną i będą się ekscytowali innym hitem.
__________________
"When I was a child, my favorite story was about a man who lived forever, but whose eyes were heavy with the weight of all he had seen. A man who fell from the stars."
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 19:57
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Czy to nie o nim słyszałam ostatnio w TeleexPresie? o.o Szczerze mówiąc nie wiem kim jest ten gość, nie znam jego muzyki, a Brazylia niekoniecznie mi się źle kojarzy. Swego czasu przeżywałam fascynację piłkarzami z tegoż kraju. A i Brazylijczykiem jest Francisco Lachowski, bardzo fajny facet.
Co do tematu... ups. Temat jest o muzyce a ja piszę o piosence, której tytułu nawet nie znam. Mówi sie trudno.
Słyszałam fragment tej piosenki w TeleexPresie. Mówili, że króluje na listach przebojów, że pewien bardzo kobiecy piłkarz tańczył do tej piosenki, bla bla. Ja w owym fragmencie nie doszukałam się niczego specjalnego. Ani choreografii nie widziałam, ani ładnego głosu nie usłyszałam.Ot nieco pyzaty, 'słodki' facet śpiewa sobie po hiszpańsku (?). Nic szczególnego. Jeśli teraz ta króluje, to przejdzie. Bo, żeby przetrwać potrzeba czegoś więcej niż tańcząca ciotka z popularnego klubu piłkarskiego.
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 20:02
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Ot nieco pyzaty, 'słodki' facet śpiewa sobie po hiszpańsku (?)

A nie po portugalsku? Bo w Brazylii językiem urzędowym, jest portugalski.

Tak, w ogóle facet nie wygląda na Brazylijczyka. Blond włoski... Bardziej bym powiedziała, że to jakiś Norweg, albo Szwed. ^^
Ogólnie, to nie ma jakiegoś specjalnego głosu, szybko o nim zapomną. Pewnie na następnego sylwestra, usłyszymy nowy hicior.
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

No proszę! Puszczali to u mnie na szkolnej dyskotece. Nie miałam pojęcia co to za piosenka. W każdym razie, moje drogie przyjaciółki oszalały na jej punkcie. Cały czas mi ją nuciły i śpiewały. W końcu dowiedziałam się na Hogsmeade! Rozbawiony Tak, w każdym razie o facecie pierwsze słyszę. Może to przez mój brak zainteresowania telewizją - dla sprostowania, ostatnio oglądałam Kevina, 6 grudnia, a wcześniej w wakacje... xD Tak więc, jestem trochę do tyłu, jeśli chodzi o nowe przeboje. Stara muzyka była lepsza. Dobra, rozpisuje się nie na temat xD Piosenka wpada w ucho, ale czuje że szybko się nudzi, aż w końcu irytuje. Głos ma świetny, ale wydaje mi się, że wkrótce wszyscy o tym człowieku zapomną, bo pojawi się kolejny hit i kolejna gwiazda na pół roku ; )
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2012 20:19
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Letty napisał/a:
Ot nieco pyzaty, 'słodki' facet śpiewa sobie po hiszpańsku (?)

A nie po portugalsku? Bo w Brazylii językiem urzędowym, jest portugalski.

Tak, w ogóle facet nie wygląda na Brazylijczyka. Blond włoski... Bardziej bym powiedziała, że to jakiś Norweg, albo Szwed. ^^
Ogólnie, to nie ma jakiegoś specjalnego głosu, szybko o nim zapomną. Pewnie na następnego sylwestra, usłyszymy nowy hicior.


MożeUśmiech Nigdy się nie uczyłam tych języków. Dla mnie brzmią bardzo podobnie. Podejrzewam, że masz rację.
Wydaje mi się, że Brazylia jest takim państwem, gdzie ciężko znaleźć Latynosa. W sensie chodzi mi o to, że jest sporo emigrantów (mam nadzieję, że w tym momencie nie mylę pojęć). Wiki podaje, że samych Polaków jest tam od 800 tysięcy do 3 milionów. Więc ów Michel może ma jakieś skandynawskie korzenie. Bo dla mnie też wygląda na typowego Skandynawa.
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2012 21:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Słyszałam tylko jedną jego piosenkę i chyba łatwo się domyślić którą. Dla mnie, jak dla większości, jest jednosezonowym autorem, ale ma fajny głos i jego piosenki wpadają w ucho. Chociaż niedobrze już mi się robi, jak co trzecia dziewczyna na szkolnym korytarzu nuci "Nossa, nossa".
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~shocked F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2012 09:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8443
Ostrzeżeń: 1
Postów: 416
Data rejestracji: 11.08.11
Medale:
Brak

Nie wiem czemu, ale go lubięRozbawiony A zwłaszcza 'Ai Se Eu Te Pego' po polsku. "Nossa nossa, A siwo se wymiatam, Ai, źle ci w Peru, Ai Ai, źle ci w Perquin?" Haha Rozbawiony
__________________
Żeby nie było nieporozumień: shocked jest rodzaju żeńskiego xD

To sytuacja bez wyjścia. Gdybyśmy mieli czekoladę, to
znalazłbym w sobie energię, żeby wyruszyć do
samochodu po więcej czekolady. Ale bez czekolady nie uda mi się pokonać nawet pierwszego stopnia.
Kevin Holmes, Jutro
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2012 10:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Ja, szczerze mówiąc nie rozumiem tej całej manii na jego punkcie. Posłuchałam tego 'hitu' i od tej pory piosenki totalnie nie lubię. Ba, nie lubię... W każdym razie, artysta jednosezonowy, tak, jak wielu już było i przeminęło. Nie moje klimaty, takich smętów po prostu słuchać nie mogę. Na samym początku, gdy piosenka była 'hitem' śpiewały ją dziewczyny na szkolnym korytarzu, a mnie po prostu coś trafiało... To coś jak ''słuchaj swojej ulubionej piosenki w kółko, aż ją znienawidzisz''.
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~martaworska F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 26.02.12
Medale:
Brak

"Ai se eu te pego" to był hit na sylwestrze. Wszyscy moi znajomi tego słuchali i na każdym sylwestrze ponoć to puszczano Oczko
__________________
marta Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
~Gryffindor99 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 15:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 180
Ostrzeżeń: 2
Postów: 125
Data rejestracji: 15.12.11
Medale:
Brak

RazorBMW napisał/a:
Króluje na listach przebojów, i za pół roku/rok zniknie jak typowy do bólu artysta który skupia się na wydawaniu "hitów". A następnie ludzie znajdą sobie nowego artystę do podjarania się, pół roku jazdy i tak w kółko.


zgadzam się z tym . słyszałam o nim aż za dobrze , wszyscy w mojej szkole śpiewają jego "hit" , na zabawach puszczają tą piosenkę tyle razy , że aż się rzygać chce , a przy tym tańczą ten taniec co w teledysku ... nie lubię tego gościa ...
__________________
Slytherin is the best !
Wyślij prywatną wiadomość
~Evans558 F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 28.12.11
Medale:
Brak

Tą jego piosenką jarają się... umm, niech pomyślę... WSZYSCY. Ja sama usłyszałam ją po raz pierwszy dokładnie 17 lutego w autobusie podczas jazdy do Warszawy. Leciała sobie w radiu. No nic, kolejny kawałek. Ku mojemu zdziwieniu, cały autobus jak jeden mąż (z moim wyjątkiem, rzecz jasna ^^) ryknął "AI SE EU TE PEGO!" na całe gardło. No cóż, efekt był taki, że wbiło mnie w fotel. Nie z wrażenia, że wszyscy znają tą piosenkę, tylko dlatego, że takie COŚ stało się hiciorem. Dla mnie to kompletne dno, nie ma w tym nic, co wpadło by w ucho. Facet może i ma głos, ale czy w dzisiejszych czasach można być pewnym, czy jego głos nie został w jakiś sposób zmodyfikowany? Dla mnie to całe muzykowanie Telo nie ma żadnej wartości. Ot, kolejny "hit na parę miechów".
To moje zdanie, więc jeśli ktoś go nie podziela, to jego sprawa. I oczywiście jedno wielkie przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


25.media.tumblr.com/tumblr_luqargTJzo1r1gjf0o6_250.gif

Edytowane przez Evans558 dnia 29-02-2012 16:13
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 19:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

RazorBMW napisał/a:
Króluje na listach przebojów, i za pół roku/rok zniknie jak typowy do bólu artysta który skupia się na wydawaniu "hitów". A następnie ludzie znajdą sobie nowego artystę do podjarania się, pół roku jazdy i tak w kółko.


Dokładnie, to samo uważam. To taki "jednorazowy" artysta... Za niedługo po prostu zniknie. Chociaż przyznaję, że to jego "AI SE EU TE PEGO!" jest niezłe. xD
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

O nie, nie, nie... Nie lubię tego Michela Telo, kimkolwiek on jest... Szwed, Norweg, Brazylijczyk... Dla mnie on może być nawet Marsjaninem, byleby już w ogóle jego piosenki nie puszczali w radiu! Nie wytrzymuję tego jego całego "hitu". I macie rację, zaraz o nim wszyscy zapomną. To kwestia czasu.
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 20:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Ufff.... na szczęście w moim najbliższym otoczeniu nikt tego nie promuje i nikt mnie tym utworem nie katuje. Słodki kiczyk, śpiewany przez uroczego chłoptasia, o którym nikt za parę miesięcy nie będzie pamiętał.

Podpisuje się pod tym co napisał RazorBMW
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~fenix F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 353
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 24.08.09
Medale:
Brak

Chodzi mniej więcej o to?
YouTube Video
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT