Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 161
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Podróże
~Lilyanne F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, kulturę, ale nie mam do tego okazji. W szkole bardzo rzadko organizują jakieś wycieczki, a z rodzicami nigdzie nie jeżdżę, niestety. Ciągle próbuję ich namówić, ale to, albo jakiś nowe meble kupują, albo telewizor, albo remont jeszcze jakiś i zaoszczędzone pieniądze się rozchodzą. Trudno. Jak będę dorosła i się wyprowadzę, będę sobie jeździć we własnym zakresie UśmiechUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Civatea F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 76
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Podróże, podróże małe i duże Rozbawiony

Kocham podróżować, obecnie jestem na etapie zwiedzania Dublina i okolic, ale mam nadzieję, iż niedługo podbiję Irlandię i jej najpiękniejsze zakątki Oczko Za pewne pochwalę się zdjęciami, ale nie tym razem... są na drugim kompie, a nie chce mi się ich przegrywać.
__________________
..:Tell me my friend: have you ever danced with the devil in a pale moonlight?:..


images41.fotosik.pl/100/fcfecb71c17216d6.jpg


Civatea, kiedyś MySia Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróże. Jeżdżę na wszystkie możliwe wycieczki. Polskę mam w małym paluszku. Jeżdżę to tu, to tam. Co do zagranicznych wycieczek to byłam: na Słowacji, w Czechach, w Belgii, we Francji i Angli. Nie liczę państw w których byłam tylko przejazdem. Strasznie cieszę się, że rodzice pozwalają mi tak wyjeżdżać i to w dodatku bez nich. Nie lubię siedzieć w domu.
Wyślij prywatną wiadomość
~madzia16 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 0
Postów: 209
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Czy lubię podróżować? No baa, jasne że tak!!! Dla mnie wakacje to nie są wakacje jeżeli gdzieś nie wyjadę, nawet do cioci. Po prostu nie mogę usiedzieć w domu jak jest możliwość wyjazdu. Za granicą byłam narazie tylko w Grecji, ale za jakiś czas mam zamiar jechać do Egiptu na rafę koralową. Polskę już prawie całą zwiedziłam. Na wycieczki jeżdżę odkąd skończyłam 4 lata, a jak miałam 6 lat pierwszy raz pojechałam sama, i od tej pory na wycieczki jeżdżę sama. W te wakacje zwiedziłam Wieliczkę, Ojcowski park narodowy, Ostrowiec Świętokrzyski i okolice. Na ferie jadę w góry, a jeśli uda mi się namówić rodziców to na następne wakacje jadę na kolonie.
__________________
"-Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

Jonathan Carroll

"



,,Nie każda książka staje się legendą. To przywilej tekstów wyjątkowych, które tak mocno wrastają w świadomość narodową, że zaczynają nią rządzić"
Kamienie na szaniec
Wyślij prywatną wiadomość
N
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 18:28
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Bardzo lubię podróżować! Ja zawsze taki byłem- zwiedzanie miast, plaże, góry- wszystko to jest dla mnie takie wspaniałe xD. Ogólnie turystyka mnie kręci xD. Z zagranicznych państw to chciałbym zwiedzić na pewno Peru, Meksyk, Egipt, Grecję, Włochy, Francję i Hiszpanię Uśmiech. A tak szczerze-to chciałbym objechać całą Europę. Na razie byłem w Czechach- ale tylko w miasteczku niedaleko granicy, na Słowacji- w stolicy Bratysławie, w słowackiej części Tatr oraz w kilku mniejszych miejscowościach, w gorących źródłach w których jest super woda o temp. 40 stopni Rozbawiony. Byłem jeszcze na Ukrainie, we Lwowie i na półwyspie krymskim, nad morzem Czarnym. Bardzo mi się podobało, było naprawdę świetnie Uśmiech. I mogłem wykorzystać trochę mój niemiecki i rosyjski, bo troszkę znam Uśmiech. Ale to tak nie wiele! Jest jeszcze tyle ciekawych i pięknych miejsc do zobaczenia! Tylko trzeba mieć forsę ech, to jest to. Nie pochodzę ze zbyt zamożnej rodziny, więc na jakieś luksusowe wakacje w jakimś fajnym hotelu nie mam co liczyć. Mam nadzieję że w przyszłości, jeżeli będę mógł, zwiedzę tyle krajów i miejsc, ile tylko zdążę w tym moim krótkim ale i pięknym ziemskim życiu Uśmiech. A w Polsce to byłem standardowo- w Zakopanem, nad morzem we Władysławowie, Mikoszewie, na Helu, w Trójmieście. A z innych większych miast Polski to byłem w Bydgoszczy, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach, Olsztynie. Szczególnie dobrze czuję się na wakacjach nad Morzem Bałtyckim oraz na Mazurach. I co bardzo dziwne, ja- człowiek bardzo lubiący podróżować, nie byłem w Krakowie i w Warszawie! Koniecznie muszę to nadrobić. O cholerka, lekko się rozpisałem Uśmiech. No to pozdrawiam wszystkich młodych ( i tych starszych też xD) turystów!
Edytowane przez dnia 13-10-2008 18:31
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2008 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kocham podróżować RozbawionyW Polsce byłam już w bardzo wielu miejscach Uśmiech Od morza po góry xD Z miast najbardziej podoba mi się Kraków. Może jest bardzo zatłoczony ale ma niesamowitą atmosferę Uśmiech Oprócz Krakowa bardzo lubie tez Gdańsk, Torun, Zakopane Rozbawiony
Co do zagranicy byłam juz w Czechach (sporo razy, Praga jest cudowna, ma wspaniała architekturę, urzekło mnie to miasto), Nimczech (a dokładniej zwiedziłam Berlin), Słowacji (tutaj musze sie rozpisac, świetny kraj, łatwo sie porozumiec, życzliwi ludzie, byłam tam mnóstwo razy nawet mamy tam juz dobrych znajomych, Bratysława świetna, góry oszałamiajace!!!
w gorących źródłach w których jest super woda o temp. 40 stopni
Lewis wiem o co Ci chodzi Uśmiech też byłam tam kilka razy, ostatni raz w wakacje. Tam jest swietnie, na dworze może być zimno, a siedzi się w cieplutkiej wodzie), na Bornholmie w Danii(bardzo fajnie).
Ja bym mogła podróżowac bez końca Uśmiech Najbardziej chciałabym zobaczyć Hiszpanię, Włochy, Grecję, Egipt( bardzo, bardzo), Francję, Bułgarię, Wielka Brytanię (szczególnie Londyn), i wiele innych...ale najważniejsze wymieniłam. co do Hiszpanii to może nie bede musiała długo czekać bo w te wakacje mam tam na kolonie się wybrać Rozbawiony Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2008 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować i zwiedzać! Polskę znam wzdłuż i wszerz. Z polskich miast najbardziej lubię Kraków (a w Krakowie duży rynek i Wawel), Płock, bo w okolicach tego miasta mieszkam (fontanna na rynku, teatr, katedra na Wzgórzu Tumskim), Wrocław (oczywiście fontanna i stare kamieniczki) i Gdańsk (fontanna Posejdona, panienka z okienka i ogólnie całe miasto). Co do zagranicy to byłam na duńskiej wyspie Bornholm (mają tam fajne "muzeum" i piękne widoki), na Słowacji (po polsku się można dogadać i przede wszystkim mają gorące źródła), w Czechach (Praga jest pięknym miastem, zwłaszcza Złota Uliczka, na której jest ciekawa rzeźba, którą trzeba obejrzeć ze wszystkich stron) i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (po prostu tam trzeba lecieć, mili ludzie, tanie taksówki, sklepy pełne srebra omańskiego i złota, wyspy-palmy). Ogólnie to lubię zwiedzać zarówno zabytki, jak i nowsze budynki Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować !! Mam takie marzenie dotychczas nie spełnione =) ale mam nadziję że przejdzie ono kiedyś do rzeczywistości; ZAWSZE CHCIAŁAM JECHAĆ DO JAPONI !! Kioto, Tokio itd. ta kultura po prostu mnie rozwala xD (eextra!.)

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować! xD Co roku wyjeżdżam z rodzicami za granicę. Szczególnie lubię te ciepłe, egzotyczne kraje. Wieelka plaża z gorącym piaskiem, lazurowe morze/ocean, palmy... Aah. Zwiedziłam już m.in: Egipt (kilka razy), Grecję, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpanię, Turcję, Sycylię, Szwecję, Anglię (mieszka tam mój brat, więc nie mam problemów xD). ;d W przyszłym roku planuję znów polecieć do Grecji, wprost uwielbiam ten kraj! W planach mam także Francję i Amerykę Północną. Chciałabym też kiedyś odwiedzić Tokio. A w ferie zimowe kocham jeździć na Litwę.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif

Edytowane przez Blair dnia 21-12-2008 16:39
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Ja byłam w kilku ciekawych miejscach, nie tylko za granicą. Co roku w ferie jeżdżę na narty do Austrii, a w wakacje jeżdżę na obóz konny i z rodzicami po Europie.
Ostatnio byłam w Szwajcarii. Bardzo mi się tam spodobało i mam nadzieję wrócić tam jeszcze kiedyś.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Doys F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 23:22
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -37
Ostrzeżeń: 2
Postów: 64
Data rejestracji: 02.08.09
Medale:
Brak

Kocham podróże szczególnie zagraniczne RozbawionyRozbawiony
Moją taka największa podróżą był lot do NY spędziłam tam dwa miesiące, ale i tak strasznie tesknie za tym miejscem Uśmiech
__________________
Doys xD

pozdrawiam drogi Gościu :*
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2009 23:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

tak, podróżowanie bardzo lubię. Niestety nie mam na razie wiele możliwości, ale chętnie zwiedzam nowe miejsca. Chciałabym najpierw dobrze poznać Polskę, a potem ruszać w świat. Najbardziej marzy mi się Hiszpania, Szwajcaria, Austria i Finlandia.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Fanka Syriusza Blacka F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2009 01:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię podróżować. Mam plan, żeby zwiedzić jak najwięcej krajów Europy... Narazie byłam w Niemczech, Czechach, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji i na Węgrzech. W przyszłym roku mam zamiar odwiedzić Hiszpanię... Z Polskich miast bardzo spodobał mi się Wrocek oraz Poznań... Wszystkich podróżników zapraszam do Zielonej Góry ;pppppp
__________________
drogi Gościu pamiętaj o mnie i zaproś do znajomych !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2009 23:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Gdybym mogła - najchętniej nie ruszałabym się z domu. Ale jako że mój tata, chce bym "pozwiedzała trochę świata", to jeżdżę, gdzie mi się żywnie podoba.
Tak, lubię podróżować. Ale tylko wtedy, jeśli wycieczka jest dobrze zorganizowana, i nie ma jakiegoś bezsensownego błąkania się po mieście. Preferuję kraje zagraniczne, na Polskę jeszcze mam czas. "Spodobały" mi się [ostatnio] znane stolice [te wakacje: Paryż i Bruksela], jak i plaże w Tunezji [wakacje 08]. Chociaż to ostatnie zaczyna powoli odpadać, bo nie cieszy mnie już perspektywa spędzenia ~tygodnia leżąc plackiem na piasku.
I odnośnie transportu: mogłabym jeździć pociągiem i latać samolotem. Chociaż osobiście wolę turbulencje w samolocie, co przyprawia moją mamę o stres związany ze śmiercią i spadkiem samolotu, to - tak czy siak - większość wycieczek po Europie kończy się na autokarze, którego nie znoszę [o tak, uraz do pksów].
Hm, bardzo bym chciała zobaczyć Londyn [który powoli jest już w planach, na jakiś weekend], Danię [również jest w planach - od roku] i Finlandię z Doliną Muminków, która się znajduje na jakiejś wysepce [i to również jest w planach...].
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Szarlotta Szott F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2009 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 375
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 23.07.09
Medale:
Brak

Oh! Ja też kocham podróże! Zawsze powtarzam, że moim marzeniem jest zwiedzić cały światUśmiech Gdy nadarza się tylko okazja, nie waham się tylko pakuję walizkiOczko I choć na razie w podróżowaniu przeszkadza mi sytuacja finansowa to mam nadzieję, że kiedyś (już we własnym zakresie) moje marzenie spełnięRozbawiony
__________________
Szarlotta
teenagers-and-love.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Chuck F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 830
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 29.07.12
Medale:
Brak

A ja tam jestem i domatorem, i turystą. Dwa lata temu miałem okazję zwiedzić Czechy. Ale to tylko jeden dzień i niezbyt daleko granicy polsko-czeskiej. Ale mnie to wcale nie kręciło. Były jeszcze góry, morza, Mazury itd... Z początku fajnie, ale potem mnie nudziło. Wolę jednak swój pokoik ;P
__________________
[center]26.media.tumblr.com/tumblr_le7dlzaS6R1qc1bwso1_500.gif

25.media.tumblr.com/tumblr_m1pqkqEKy71qa601io1_500.gif

media.tumblr.com/tumblr_m0wa3lDyYt1qk9ef7.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

kocham podróże! <333
w Polsce to chyba jeszcze tylko na Mazurach nie byłam. a z zagranicy? to Niemcy, Francja, Litwa, Słowacja, Czechy, Ukraina(chyba z 3 razy), Białoruś. Na tych wakacjach byłam w Hiszpanii Oczko
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2012 09:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja kocham jeździć do miejsc, których jeszcze nie zwiesiłam. Na razie niestety muszę ograniczyć się do Polski.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2012 09:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Bardzo lubię podróżeRozbawiony Jednak gdy jestem zbyt długo np. w górach to zaczyna mi się strasznie nudzić. W te wakacje byłam właśnie w górach i niestety pogoda była do bani. Jednak jeszcze w czerwcu odwiedziłam Budapeszt i powiem tyle, że jest to piękne miastoUśmiech. W polsce to ja chyba byłam wszędzie , a zagranicą to w Austrii, na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2013 21:36
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Bardzo lubię podróżować. Szczególnie etap dojazdu na miejsce samochodem. Do niedawna miałam duże problemy z sercem, więc chodzenie i zwiedzanie było bardzo męczące. Mam nadzieję, że po operacji będzie znacznie lepiej i będę mogła rozkoszować się widokami, a nie trzymać się za serce z wywieszonym jęzorem.
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT