Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 246
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Formuła 1
Kto zostanie mistrzem świata w Formule 1?
Felipe Massa Felipe Massa 5%[1 głos]
Lewis Hamilton Lewis Hamilton 14%[3 głosów]
Robert Kubica Robert Kubica 45%[10 głosów]
Kimi Raikkonen Kimi Raikkonen 5%[1 głos]
ktoś inny xD ktoś inny xD 32%[7 głosów]
Głosów ogółem : 22
Drukuj temat · Formuła 1
N
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2008 20:24
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja również kibicuję Robertowi. Ale zupełnie mnie te wyścigi nie interesują. One mnie nudzą, Prawie całe 60 okrążeń wygląda zupełnie tak samo. Czasem jedynie jakiś straszny wypadek się zdarzy. Nie znoszę Formuły. Kiedyś to był sport, liczyły się umiejętności zawodnika. A teraz to się liczy w niewielkim stopniu. Teraz liczy się "świetność" samochodu. Im bardziej wypasiony, tym większa szansa. Ale oczywiście spełniam patriotyczny obowiązek i szczerze kibicuję Robertowi Kubicy Uśmiech. Parę razy nawet się zmusiłem i obejrzałem to Uśmiech.
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2008 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Jakoś mnie to nie kręci. Takie jeżdżenie w kółko... xD Ale nic przeciwko temu nie mam i cieszę się, że mamy takiego Kubice ;P
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2008 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Mój tata jest wieeeelkim fanem F1. Dla mnie to tylko takie "Zzzzzzzyyy! Zyyyyy! Bzym, bzyym..." ^^ Ale zawsze jestem pod wrażeniem tego, jak szybko im wszystko wymieniają na pit-stopach (nie mam pojęcia, jak się to pisze... ;D). No i dobrze, że mamy Kubicę, się kibice cieszą, jakieś sukcesy Polska ma. Zawsze coś.
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moja przygoda z Formułą 1 zaczęła się nie od chwili gdy zaczął jeździć Kubica. O nie. Ta przygoda trwa dłuuużej. Zaczęło się jakieś 6 lat temu. Począwszy od gry na PS a kończąc na oglądaniu wyścigów, treningów itd. Zaraziłam się od brata x D To z nim zawsze grałam, z nim oglądałam wyścigi. Teraz już jakoś mniej się tym interesuję. Od czasu do czasu obejrzę sobie GP, czasem poczytam co nie co o F1 i tyle. Aż tak wielkim fanem to nie jestem, ale owszem, chciałabym kiedyś pojechać na wyścig. Najlepiej do Włoch < marzyciel >.
I zapomniałabym dodać... Moim ulubionym kierowcą ( który niestety postanowił zakończyć karierę) był Michael Schumacher! To jest kierowca godny podziwu! Lepszego nigdy nie będzie!
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg

Edytowane przez Tanya dnia 26-10-2008 11:19
Wyślij prywatną wiadomość
~John_maxey F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 14:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 776
Ostrzeżeń: 3
Postów: 709
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

nie cierpię tego oglądać. Prawie cała rodzina lubi to. Tata najwięcej. G o to nie nudzi. A ja zasypiam przy 6 zakręcie, albo zajmę się czymś innym. Wolę to na rowerach lub samochody.
__________________
Weasley lata na miotle
nie kąpie się w wannie lecz w kotle
Zawsze ma wiele czasu
[bcolor=#cc3366do Hogwartu idzie bez kompasu][/bcolor]

Każdy o tym wie
że Ron Weasley gubi się.

pewnego dnia zna sto zaklęć
i wokól nas się kręci

Bo to jest on!
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 16:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To jasne, że kibiuję Robertowi Kubicy. Troszkę wstyd się przyznać, ale zaczęłam się interesować formułą, dopiero wtedy, kiedy zaczął jeździć Polak. Pewnie nie ja jedna. Oczko
__________________
Happy
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zzzym, zzzym, brrr, brrr...
O, tak to dla mnie brzmi. Nie ma w tym nic pociągającego, wręcz przeciwnie, nudzi mnie to. Takie bezsensowne uganianie się w kółko i w kółko. W dodatku z taką niebezpieczną prędkością (oj, długo bym w takim samochodziku nie wytrzymała). Nie pojmuję, jakim cudem niektórzy dostrzegają w tym jakiś sens? Dziwię się też samym rajdowcom, że zmarnowali sobie życie na jeżdżenie w kółko po torze wyścigowym. No bo proszę, powiedzcie mi, czy w takim bzykaniu sobie w samochodziku jest jakikolwiek sens? Co w tym takiego interesującego?
A kto wygra? Nie mam pojęcia. Nie interesuję się tym. Owszem, o Kubicy słyszałam, ale nie śledzę wyników wyścigów jak jakaś maniaczka...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Grand Prix często leci w niedzielę w porze śniadania, więc zazwyczaj cała rodzinka to ogląda. x D
Właściwie to nic ciekawego się tam nie dzieje, ale...lubię to oglądać. ; p
Na pewno bardziej niż jakąś siatkówkę, koszykówkę czy coś w tym stylu.
Nie wiem dlaczego, może to Ziuuuum, Zium! tak na mnie działa. x D
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A mnie to w ogóle nie wciąga. Jest nas trójka i tylko ojciec to ogląda. A że mamy tylko na jednym telewizorze TV4 (stację, która najczęściej emituje wyścigi), a na tym samym tv są inne kanały z satelity, jest oczywiście wielkie ubolewanie. Ojciec zazwyczaj ułoży się przed telewizorem, zajmując najwygodniejszy fotel i kładając nogi na stół. Nie ma mowy o ubłaganiu, bo coś się chce od czasu do czasu obejrzeć. Ale coś w tym jest - mojego ojca marzeniem zawsze było być kierowcą F1; skończył jako kierowca samochodów osobowych w straży pożarnej oraz autobusów turystycznych.
Niemniej, rozumiem ludzi, którzy w to wchodzą - po prostu lubią czuć adrenalinę, ten dreszczyk emocji. Jednak ten dreszczyk powinien udzielać się widzom - mi się nie udziela. ;f
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 22:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Kwalifikacji też nie oglądam, jakoś nie lubię czekać aż Ci kierowcy z boksu raczą wyjechać Rozbawiony Wolę te niedzlne Grand Prix ! boshe jaka radość jest we mnie jak Robert wygrywa, nie umiem jej opisać ! lubię formułe 1, szczerze móiwąc polubiłam ją dopiero odkąd mamy polskiego reprezentanta w tej dyscyplinie. Z satysfakcją oglądam wyścigi i kibicuję Robertowi jak mogę Uśmiech

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 22:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

Zagłosowałam na Kubice. Głównie dlatego że nie wiem kto jest od kogo lepszy, a tak to jestem duchem z Kubicą ( bo to w końcu nasz xD ).

Nie lubię oglądać formuły w tv, nudne to takie i w ogóle. Jak kto woli Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2011 09:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Jak przychodzi sobota i niedziela, a w telewizji ma lecieć F1, to tradycyjnie tata i mój brat siadają przed telewizorem, choćby miała wybuchnąć III wojna świarowa, to się sprzed telewizora nie ruszą, no przynajmniej tata nie. Nawet ja czasem na chwilkę przysiadę, żeby zobaczyć wyścig, głównie oglądam kilka pierwszych okrążeń, bo wtedy jest najwięcej kraks xD i końcówkę wyścigu, ale chyba się jeszcze nigdy nie zdarzyło, żebym potrafiła obejrzeć cały wyścig. Ogólnie męska część mojej rodziny uwielbia F1, a wszystkie kobiety w rodzinie na słowa: ''Formuła jeden'' dostają szału, ale wszyscy mężczyzni w rodzinie głównie kibicują oczywiście Kubicy, ale w tym roku Kubica nie jezdzi, więc ''przerzucili się'' na Buttona i na Hamiltona Język. Moją mamę zawsze tradycyjnie szał ogarnia, kiedy słyszy te: ''zyyyyyyyym, zyyyyyyyyym, brrrrr, brr, zyyyyyyyym'', ciągle się wścieka, że jak tata nie ogląda Formuły, to skoki, mecz albo snoker, a tata na to, że woli oglądać to niż ''M ja miłość''. A ja te kłótnie biorę na spokojnie i je ignoruję. Zawsze te ich sprzeczki na temat sportu mnie bardzo śmieszą Oczko.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2011 10:01
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Lady Bellatriks napisał/a:
Nawet ja czasem na chwilkę przysiadę, żeby zobaczyć wyścig, głównie oglądam kilka pierwszych okrążeń, bo wtedy jest najwięcej kraks xD i końcówkę wyścigu, ale chyba się jeszcze nigdy nie zdarzyło, żebym potrafiła obejrzeć cały wyścig.

Ta, szkoda tylko, że, że wtedy omijasz najciekawsze fragmenty. Jak zależy Ci na kraksach to oglądaj NASCAR, tam dużo tego było swego czasu.

ale wszyscy mężczyzni w rodzinie głównie kibicują oczywiście Kubicy, ale w tym roku Kubica nie jezdzi, więc ''przerzucili się'' na Buttona i na Hamiltona Język.

Tak, typowa przypadłość polaków, którzy od niedawna zaczynają [rok-dwa-trzy] lata interesować się, ba nawet nie interesować się, tylko oglądać formułę...
Jeszce dojdzie do tego że jak Kubek wróci to znowu Borówa zacznie się spuszczać... :F

Do wywalenia są komentatorzy, może z wyjątkiem Borówy, bo parę tygodni temu jak padało i praktycznie nie mógł być rozegrany wyścig to ten facet zapełnił 2 godziny ciekawostkami... nie wiem jakim cudem.

Sam przestaję oglądać, bo jest po prostu NUDNO! Kiedyś Schumacher był królem który dominował, ale Todt odszedł i Ferrarka zaczęła się sypać więc bai. A teraz Niemiec jeździ w Mercedesie, rozmieniając swoją sławę na drobne w środku stawki. Yea...
A teraz dominacja baby-schumiego czyli Vettela, RBR rządzi... po co mam to teraz oglądać? Z Kubicą wcale jakoś lepiej nie będzie, bo może za 2 lata jakoś poziom rywalizacji zespołów się wyrówna, bo teraz to jest przepaść, choć potem dogoniły zespoły RBR, ale początek sezonu to był koszmar.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2011 10:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ta, szkoda tylko, że, że wtedy omijasz najciekawsze fragmenty. Jak zależy Ci na kraksach to oglądaj NASCAR, tam dużo tego było swego czasu.

Jaasne, bo ja nie mam nic innego do roboty, tylko oglądanie wyścigów Śmiech. Daj spokój, sam twierdzisz, że to nudy i z tym się zgodzę. Kilka razy oglądałam NASCAR, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Nie jestem fanką wyścigów samochodowych Oczko. To nie moja dziedzina.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2011 10:16
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Lady Bellatriks napisał/a:
Daj spokój, sam twierdzisz, że to nudy i z tym się zgodzę.

To sobie obejrzyj kilka wyścigów z lat 90" a nie ten szajs, który prezentuje Bernie Ecclestone od 2008-9 roku. Bo się pojawił szajski KERS, który przypomina nitro i wyprzedzanie polega na tym, że teraz mamy kawałek prostej
wciskamy guzik odpowiedzialny za włączenie systemu KERS i do tego włączamy DRS. I tyle.

Zero finezji. Już lepiej z współczesnych serii pooglądać sobie NASCAR, GP2 czy Porsche SuperCup*... :<
*mimo że tam jest Kuba Germaziak, choć to nie ma nic do rzeczy, ale przynajmniej coś się dzieje a nie procesje przez cały wyścig za żółtą flagą ŚmiechŚmiechŚmiech
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 17-08-2011 10:25
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Paheli F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 22:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 138
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Formułę1 zaczęłam śledzić poczynania od 2005 roku (rok przed tym jak Kubica zadebiutował) no i to też dzięki tacie ;D

Też uważam, że wyścigi z dawnych lat są świetne, uwielbiam patrzeć na te relacje, a co do obecnego sezonu, to szczerze powiem, że ciekawą rzecz zrobili z tym DRSem ;D
Z resztą chyba obecny sezon jest jednym z najlepszych od ostatnich kilku lat, zgodzicie się ze mną?
Edytowane przez sabina dnia 29-08-2011 20:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Adriann F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2013 15:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 22.08.13
Medale:
Brak

Uwielbiam Formułę 1, ale po wypadku Roberta Kubicy, tak mnie to już nie kręci, nie dość że nie ma Polaka w stawce, to jeszcze Niemiec Sebastian Vettel, wygrywa wyścigi i zdobywa tytuł za tytułem. Ale wciąż oglądam każde Grand Prix. Miejmy nadzieje że zobaczymy Roberta w sezonie 2014/2015. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2013 15:59
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Takiego bajzlu dawno nie widziałem. Ankieta sprzed ponad pięciu lat jest już mocno nieaktualna, więc nie ma co głosować. Ta, Robert Kubica, pousuwane posty, spam i nic w zasadzie poza tym. Od tej chwili UZASADNIAJCIE swoje wypowiedzi - o ile oczywiście macie coś konkretnego do napisania.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~kakat40 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2013 23:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 0
Postów: 52
Data rejestracji: 08.08.13
Medale:
Medal

A ja tam kocham formułe 1 :-) Jak dla mnie jest to najlepszy sport jaki istnieje. Dlaczego? W sumie to chyba nawet nie wiem... Może dlatego że jestem fanką motoryzacji. No a kibicuję oczywiście Vettelowi! On jest po prostu mistrzem. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~ulka_black_potter F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2013 00:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 26.06.13
Medale:
Brak

Nie loguję sie tu za często, bo nie uważam zeby było to konieczne, ale tam gdzie f1 tam i ja.

Jak mozna przypuszczać f1 zainteresowałam się dzięki poczynaniom Kubicy. Tata oglądał to i ja zaczęłam. Od początku przypadła mi do gustu ta dyscyplina sportu. Sama nie wiem co bardziej mi się podoba... ryk silników? zjawiskowe manewry wyprzedzania? zachowanie kierowców po porażce czy zwycięstwie? kurde, nawet zmiana opon jest emocjonująca: D
No dobra, to tak sobie kibicowała Kubicy no i wtedy w lutym, beng. Robercik wykluczony, bo mu sie zachciało rajdów, no cóż. Smutne. Jednak ja dalej w tym siedziałam i coraz bardziej jarałam się f1. Na święta dostałam nawet ksiązkę "Historia Formuły 1" - pierwszy raz w zyciu popłakałam się na widok prezentu, serio. Piękna ksiązka, z pięknymi fotografiami. Przez nią narodziła sie moja miłość do Ayrtona Senny. Jeny, co to była za osobowość! Oglądając film o nim, oczywiście poryczałam się gdy doszło do momentu jego wypadku na Tamurello.
Co do obecnych kierowców to szanuję Alonso, Vettela i Buttona. Po prostu uwielbiam ich styl jazdy. No, to na razie tyle, bo troche późno juz jest.
__________________
25.media.tumblr.com/62f2bbf5a46d63d0def933a05cb04509/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo1_400.gif
31.media.tumblr.com/687ef51679f4c140fabb33603df3ce74/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo2_r2_400.gif
24.media.tumblr.com/9c25cbf0c23ee77f1daee4ba78fcecfa/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo3_r1_400.gif


Lord Voldemort odrodził się na nowo, drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT