Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 354
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» Robert Pattinson
Drukuj temat · Robert Pattinson
~Lilly Luna Potter F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 23-05-2009 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Aktor jak aktor...ale trzeba przyznać, że świetnie zagrał w "Zmierzchu"...Lubię go w roli Edwarda, ale Cedrikiem mi nie zaimponował... Wszyscy mówią, że taki przystojniak i wogóle...Czy ja wiem? Jako Cedic nie zachwycił mnie urodą, ani (patrz powyżej) grą aktorską...W Zmierzchu wyglądał lepiej, ale no cóż...nie lubię o chłopaków włosów postawionych na żel (ja wiem, to do filmu, ale jednak)
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 23-05-2009 15:07
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Robert Pattison jest bardzo przystojny, lubię filmy w których grał, a "Zmierzch" po prostu ubóstwiam. W tymże filmie bardzo podobała mi się rola Belli. A w Harrym Potterze Robert odtwarzał również całkiem fajną rolę.

Wszystko fajnie, ale Belcię w "Zmierzchu" to Kristen Stewart grała, a nie Pattinson. ;d

A co do gościa w temacie - na Cedrika mi ni trochę nie pasował, na Edwarda też. I raczej nie ogarniam całego tego szumu wokół jego zacnej persony, bo ani on jakoś specjalnie przystojny nie jest, ani talentem się jakimś szczególnym nie wyróżnia. Przynajmniej dla mnie. Ale najwyraźniej mam jakiś spaczony gust, bo kolejne kółka adoracji Roberta mnożą się jak grzyby po deszczu i gdzie nie popatrzę, tam "Robert powiedział", "Robert zrobił", "Pattinson nie myje włosów", "Pattinson coś tam, coś tam" etccc. To właśnie dlatego wszelkie newsy (nie tylko na Hogs) ze słowami "Robert Pattinson" omijam szerokim łukiem już od paru dobrych miesięcy (albo i dłużej).
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Jest dobrym aktorem. Nie wiem czemu, ale bardzo mi się podoba jego głos. Lubię sceny, w których mówi. Moja ulubiona scena ze Zmierzchu to ta, w której przedstawia się BelliRozbawiony
Co do urody, nie jest arcyprzystojny, ale za to dość hm.... naturalny. Zdjęcia zrobione przez fotoreporterów średnio mi się podobają. To zależy od mojego nastroju. Z jednej strony na takich zdjęciach wygląda jak jeden pijaczków, których się widzi w sobotę rano kimających w rowie po piątkowym piciu. A z drugiej nie jest lalusiowaty jak Zac Efron i to na swój sposób czyni go przystojnym. Myślę, że gsyby zadbał o siebie mógłby być całkiem, całkiem.
Jest dobrym aktorem, świetnie gra na gitarze, ale od spiewania niech trzyma się zdaleka. Kwiczy jak zarzynana świnia!
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Miona F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1321
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

Jest dobrym aktorem i sympatycznym gościem. Nie mam nic do niego, ale uważam, że ta cała histeria na jego punkcie jest żałosna i tylko mu przysparza kłopotów i upokorzenia... No, dobra, facet jest przystojny, ale to jeszcze nie powód, żeby wpychać go pod samochód i piszczeć tak, że słyszą cię tylko nietoperze.. ;P
__________________
"Amelii wolno żyć marzeniami i zamykać się w sobie. Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia"


gfx.filmweb.pl/ph/14/16/31416/7902.1.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To właśnie dlatego wszelkie newsy (nie tylko na Hogs) ze słowami "Robert Pattinson" omijam szerokim łukiem już od paru dobrych miesięcy (albo i dłużej).

A ja właśnie wręcz przeciwnie. Zawsze jak rozmawiam z koleżanką przez telefon, to zaśmiewamy się do łez z tych wszystkich newsów o jego osobie, z bardzo wiele mówiącymi nagłówkami.

W roli Cedrika niezbyt mi odpowiadał, zupełnie inaczej wyobrażałam sobie tę postać. O jego grze aktorskiej trudno mi się wypowiadać, bo widziałam go tylko przez te parę minut w HPiCO.
Jeśli chodzi o jego wygląd, to... nie jest brzydki, ale jakoś szczególnie przystojny też nie. Powiedziałabym, że jest przeciętny. Ale ja się nie znam podobno :)
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 18:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Przyznam się, że pojęcia nie miałam o Robercie za nim zagrał rolę w HP i CO. Gdy tylko zobaczyłam "Zmierzch" to dostałam fioła na jego punkcie ale z czasem mi cakowicie przeszło. Nie podobają mi się zbytnio role aktorskie , które Robert odegrał. Aktor nie jest bosko przystojny, zwykła norma... Najbardziej spodobał mi się jako Cedrik z HP i to chyba tyle...
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."

Edytowane przez Lady Shadow dnia 10-01-2010 16:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Osaa__ F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 23
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 12.05.09
Medale:
Brak

Hmm.. w krótkiej roli Cedrika podobał mi się średnio... Potem polubiłam go kiedy zagrał w Zmierzchu. A na dzień dzisiejszy mam go totalnie dosyć... A wszystko przez to piekło, które rozpętało się wokół jego osoby... ehh... zawsze muszą zepsuć ludziom przyjemność... Co do książek to teraz już też nie moge na nie patrzeć ;p ale to raczej nie przez Pattinsona..
__________________
`Bezimienna zbyt prawdziwa twoja twarz...
Bezimienna w pustych sercach budzisz strach...
ossaaaa.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Edzia F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 19:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 334
Ostrzeżeń: 3
Postów: 272
Data rejestracji: 03.06.09
Medale:
Brak

Ja także lubię go w roli Edwarda. Co do przystojności to może być. Fajny aktor i jego rola w HP pomimo że nie była za długa to nawet ciekawa. W końcu jako pierwszy kopnął w kalendarz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 29-06-2009 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Średnio pasuje do roli Cedrica. Co innego jeśli chodzi o Edwarda ze "Zmierzchu". Do tej roli jest wprost stworzony. Nie uważam aby był jakoś specjalnie przystojny. Aktor, jak aktor.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~FeltonLover F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2009 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Jest całkiem całkiem ; ) To chyba dobry aktor i musi być jakoś przystojny skoro dostał role najpiękniejszego na ziemi.
Lubię go za jego miny i usposobienie, ale np: na zdjęciach czasem wychodzi jak... żul ; ))
__________________
Mój avatar dowodem na to że prawdziwi chłopcy rosną na drzewach!
Pozdrawiam Cię drogi Gościu! Dodaj mnie do znajomych x)

GO VEGE Uśmiechfiles.osobie.pl/photos/communities/0/2377/lvenoteatmeat.gif

W duszy Puchon, w sercu Ślizgon.
www.mpz.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Jane Diggory F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2009 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 07.07.09
Medale:
Brak

Osobiście uwielbiam Roberta, uważam, że jest całkiem przystojnym, ale i utalentowanym aktorem. Słyszałam również kilka piosenek w jego wykonaniu.
Ostatnio zastanawiałam się, czy wolałabym go w roli Cedrika, czy jednak Edwarda. Zdecydowałam się na Diggory'ego, ale kwestia dlaczego tak, a nie inaczej pozostanie tajemnicą, której nawet ja na razie nie umiem rozkminić.
__________________
Jane Diggory.


Bom jestem z Gryffindoru.
Wyślij prywatną wiadomość
~Domaa F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2009 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 28.06.09
Medale:
Brak

Jak dla mnie to on w ogóle nie pasował do roli Cedrika. Nie wiem dlaczego tak jakoś po prostu. Nawet zbytnio nie przywiązywałam do niego uwagi. Nie był ani przystojny jak o nim pisano, ani nic. Tego aktora polubiłam trochę dopiero po filmie "Zmierzch" gdzie wglądał o wiele lepiej i według mnie to dobry aktor.
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2009 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Nie uważam iż Pattinson to wybitnie zdolny aktor, bo takim nie jest. W HP nie podobał mi się. Może i nie grał źle, ale nie pasował mi on do odgrywanej roli. Wiele nastolatek uważa go za piękność, ja choć do nich należę nie uważam że jest on wielce przysotojny. Można znaleźć wielu aktorów ładniejszych od niego.
A jego gra aktorska, nie wzbudza we mnie podziwu. Pewnie jak obejrzę Twilight będę miała o nim inne zdanie, ale jak narazie nie obejrzałam i uważam go za takiego jak napisałam.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 21-12-2009 12:17
Wyślij prywatną wiadomość
~LOVE F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2009 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 24.07.09
Medale:
Brak

Uwazam ze to świetny aktor. Super zagrał w Zmierzchu i pokazał na co go stac. Jest przystojny i uwazam ze dobrze ze zagrał Cedrica . Oczko
Uwielbiam go ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella1918 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2009 14:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 458
Ostrzeżeń: 0
Postów: 108
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

W Harrym Potterze nie pojawiał się tak często, że można ocenić czy był dobrym aktorem. Podobała mi się jego rola w Zmierzchu, uważam, że zagrał to dobrze. Jeśli chodzi o to, czy jest przystojny czy nie to w Czarze ognia bardzo mi się podobał, w Zmierzch zresztą też, ale nie był tam wtedy normalnym chłopakiem. Natomiast w prawdziwym życiu wygląda normalnie, ale mi nie podoba się za bardzo jego wygląd i ciągle przetłuszczone włosy.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Do czasu, lubiałam go. Jeszcze nawet jak zagrał w Zmierzchu. Ale słyszę coraz więcej newsów, że uderzyła mu woda sodowa do głowy -,- ja rozumiem, że te chore na umyśle fanki uprzykrzają życie { w końcu przez nie został potrącony przez taksówkę Jupi! } aczkolwiek, jest wiele aktorów młodego pokolenia którym raczej w głowach się nie przewraca, myślę o Emmie W, Tomie, F, czy chociażby trochę starszym, ale wspaniałym przykłądzie skromności i prawdziwego człowieczeństwa JOHNNY`M DEPP`IE ;d to prawdziwy aktor, którym zachwycają się pokolenia a nie jak Robert , na którego widok nastolatki sikają z wrażenia ! xD

Dodany dnia 11-08-2009 15:12

hmm, dodam jeszcze tyle, że Pattinson jest naprawdę nie wiele związany z HP - jedną epizodyczną rólką < pozwolę sobie to tak nazwać, w porównaniu do innych aktorów i ich ról. > a niedługo na jego temat będzie więcej newsów i plotek na hogs, niż o aktorach, którzy grają przez wszystkie 7 części.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez Delirantka dnia 11-08-2009 15:34
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 18:57
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Szczerze mówiąc moje stanowisko wobec umiejętności aktorskich Roberta Pattinsona jest neutralne. Nie jestem fanką Zmierzchu i jak do tej pory widziałam rzeczonego aktora jedynie w roli Cedrika Diggory'ego. Czy zagrał dobrze? Nie potrafię tego ocenić, w każdym razie nie podobał mi się już sam zamysł reżysera odnośnie tej postaci. Cedrik w ujęciu Roberta był nazbyt "cFaniakowaty" i "lalusiowaty". Jeśli taki efekt chciano uzyskać, to im wyszło, ale ja inaczej go sobie wyobrażałam ;P Jeśli idzie o wygląd zewnętrzny pan Pattinson jest w mojej skromnej opinii delikatnie mówiąc przeciętniakiem. Strasznie chuderlawy i jakiś taki... nie w moim typie xD W każdym razie do grona jego fanek z pewnością nie dołączę...
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli

Edytowane przez Lady Snape dnia 29-07-2009 18:58
Wyślij prywatną wiadomość
~FeltonLover F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Uważam, że jest dobrym aktorem skoro dostał rolę "najpiękniejszego na ziemi" jak opisywany jest zmierzchowy Edzio.
Co do przystojności?
Ech, twierdzę, że wszystko zależy od tego jaką zrobi minę- bo czasami wygląda jak żul i niestety nie można o nim powiedzieć że jest przystojny. Ale jak jakoś normalnie się uminuje to jest całkiem całkiem Oczko
__________________
Mój avatar dowodem na to że prawdziwi chłopcy rosną na drzewach!
Pozdrawiam Cię drogi Gościu! Dodaj mnie do znajomych x)

GO VEGE Uśmiechfiles.osobie.pl/photos/communities/0/2377/lvenoteatmeat.gif

W duszy Puchon, w sercu Ślizgon.
www.mpz.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Sectumsempra F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 19:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 82
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 28.07.09
Medale:
Brak

Aktor z niego calkiem fajny w "Zmierzchu" nawet mi się podobał. W "Czarze Ognia" jakoś nie przykuł mojej uwagi. Wygląd- jak dla mnie niespecjalnie. A na talencie muzycznym się nie poznałam. Never Think w ogóle do mnie nie przemawia. W ogóle dużo wokół niego szumu. Ze "Zmierzchu" fajnieszy był aktor grający Jaspera.
__________________
Voldemort jest moją przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, Harry Potterze...
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2009 08:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Uważam, że Robert Pattinson zagrał w Harrym Potterze dużo... naturalniej, niż w "Twilight". Nie wiem, czemu te wszystkie fanki tak szaleją na jego punkcie. Może i jest przystojny, ale czy to naprawdę powód, by uprzykszać mu życie? Jeśli chodzi o moją opinię, to uważam, że jest dosyć dobrym aktorem, ale nie bardzo dobrym.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT