Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 297
» Użytkowników online: 1

~agrohimquy

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Makijaż
Drukuj temat · Makijaż
~Zosia F
Dodany dnia 23-04-2012 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Ja się nie maluję i jak na razie nie mam zamiaru. Są dziewczyny u mnie w klasie, które np. malują rzęsy, ale chyba nawet nie potrafią, bo tylko im grudki na rzęsach widać. Oczywiście starsze dziewczyny bez podkładu z domu nie wyjdą. tylko wtedy wyglądają tak, że aż chce się podejść i powiedzieć "Puk, puk! Kto jest pod tą tapetą?". Niektórzy chyba nie potrafią zrozumieć, że trądzik z 2 cm pudru na sobie wcale nie wygląda lepiej. A szkoda, bo cała ta szkoła by lepiej wyglądała...
Edytowane przez Zosia dnia 23-04-2012 21:25
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
Dodany dnia 24-04-2012 18:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Kiedy wstaję rano i jakoś 'dowlokę się' do łazienki zwykle jestem zbyt zmęczona, żeby zawracać sobie głowę jakimś wymyślnym makijażem. Maluję tylko rzęsy grubo tuszem i nakładam puder antybakteryjny. To wszystko Oczko
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
Dodany dnia 30-07-2012 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

U mnie w gimnazjum makijaż nie był tolerowany,ale każda dziewczyna i tak się malowała. Od września będę w liceum, a tam to inna sprawda. Wszystko można.
Na co dzień to korektor, fluid, (pudru nie używam), kredka bądź eyeliner i tusz. Na wyjście dodatkowo dochodzi cień i szminka Oczko
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
Dodany dnia 26-08-2012 12:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

W mojej szkole tolerują ale lekki no trzeba się do tego dostosować. Robię dość łagodny makijaż.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 27-09-2012 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Przestałam robić make-up jakieś 3 lata temu. Wcześniej malowałam oczy bardzo ciemnymi cieniami, obowiązkowo nakładałam tusz i pokład, używałam neutralnego błyszczyka. Teraz już się nie maluję i dobrze się z tym czuję. Nie robię nawet makijażu na "okazjonalne" wyjścia. Nie wiedzę powodu, dla którego miałabym to robić. Nie mam zastrzeżeń do naturalnego wyglądu swojej twarzy, a opinia innych na ten temat w ogóle mnie nie interesuję.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 27-09-2012 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Ja nie maluję się i żyję. Nawet na szczególne okazje. Nic, zero. Żyję? Żyję! Za to co przerwę latam z koleżanką do toalety, bo przecież ona "nie może tak się ludziom pokazać" -,-
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicole Colin F
Dodany dnia 04-10-2012 19:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 1
Postów: 184
Data rejestracji: 09.09.11
Medale:
Brak

Ja raczej nie używam podkładów, bo jakoś dziwnie czuję się z czymś takim na twarzy. Przede wszystkim fajna, delikatna szminka nie błyszczyk, tusz do rzęs tylko czasem, nigdy do szkoły. Moja wychowawczyni nieźle jeździ po wymalowanych dziewczynach.
__________________
,,To nie nasze umiejętności świadczą o nas, lecz dojrzałe decyzje"
Wyślij prywatną wiadomość
~Pomyluniaczek F
Dodany dnia 05-10-2012 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 512
Ostrzeżeń: 0
Postów: 181
Data rejestracji: 26.03.11
Medale:
Brak

Tusz do rzęs i podkład .korektor i błyszczyk prawie codziennie. Mam troche trądzik więc muszę się maskować ;p A na weekendy specyjalne okazje i takie tam jeszcze kredka.
__________________
images6.fanpop.com/image/photos/32500000/Romione-romione-32517396-500-500.gif

Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
Od wiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~HannaAbbot F
Dodany dnia 05-10-2012 15:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 19.08.12
Medale:
Brak

Nie maluję twarzy w ogóle, żadnych błyszczyków czy pomadek ochronnych nawet. Po prostu tak lubię. Ale obowiązkowo w każdy weekend mam pomalowane paznokcie i sporadycznie do szkoły, ale w gim raczej tego nie tolerują więc bardzo rzadko.
__________________
Trzeba być bardzo dzielnym,żeby stawić czoła wrogom,ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom.


Dziękuję za pazdrowionka i
pozdrawiam wzajemnie wszystkich ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~TakkJakbyJa F
Dodany dnia 05-10-2012 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 355
Ostrzeżeń: 0
Postów: 130
Data rejestracji: 12.07.12
Medale:
Brak

Szczególnie nie obchodzi mnie co myśli o tym moja szkoła, po prostu chodzę tam się uczyć i tyle. Stawiam na prosty makijaż, tusz do rzęs, którego używam w nadmiarze i kredka Rozbawiony kiedyś malowałam się ajlajnerem, ale teraz używam go jedynie na jakieś specjalne okazje, np. koncert. Za to nie toleruję pudru w żadnej postaci -,- a już o fluidzie nie wspomnę...
__________________
Jeżeli przyjmiemy, że ludzkie życie ma być rządzone przez rozsądek, to traci swój potencjał
images.wikia.com/harrypotter/pl/images/2/20/Tonks.gif

Edytowane przez raven dnia 07-04-2013 00:05
Wyślij prywatną wiadomość
~cukiereczeck F
Dodany dnia 06-01-2013 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 22.12.12
Medale:
Brak

Stawiam na naturalność. Oczy podkreślam tylko brązowym tuszem do rzęs. Czasem używam niebieskiej kredki żeby podkreślić kąciki oczu. Stosuję jeszcze podkład, żeby zamaskować te wszystkie niedoskonałości. Jak się pomaluję to i tak tego nie widać.
__________________
Fuck the past. Kiss the future.
3.bp.blogspot.com/-gOKR-zQNDFA/T2rqybJ7B8I/AAAAAAAACj8/ht3X_gBIEYU/s1600/m7f1he.jpg.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Alveanerle F
Dodany dnia 15-01-2013 16:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 134
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 28.12.12
Medale:
Brak

Do szkoły ograniczam się do tuszu do rzęs i ewentualnie trochę pudru, gdy potrzebuję .. xp
__________________
media.tumblr.com/tumblr_lok8pjQ4RY1qkw27v.gif
www.gaara2.pun.pl/_fora/gaara2/avatars/2.gif
www.fanofnaruto.com/gifs-naruto/gaara//gif-gaara-1.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Miranda F
Dodany dnia 03-03-2013 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 19.02.13
Medale:
Brak

Mój codzienny makijaż to tusz, eyeliner, bronzer i korektor Oczko Stały zestaw od dawien dawna, w szkole nie ma i nigdy nie było z tym problemu także luz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona 338 F
Dodany dnia 03-03-2013 15:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 142
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 07.02.13
Medale:
Brak

Ja codziennie maluję się tuszem do rzęs i błyszczykiem. Gdy mam więcej czasu dodaję jeszcze albo cienie do powiek albo linerką.
Wyślij prywatną wiadomość
~Perenelle Flamel F
Dodany dnia 03-03-2013 15:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Postów: 128
Data rejestracji: 13.02.13
Medale:
Brak

O malowaniu się w moim wieku(16 lat) myślę dwie rzeczy: nic nie zastąpi naturalnego piękna i po co się postarzać.
__________________
~Toujours pur~
Wyślij prywatną wiadomość
~akedavra F
Dodany dnia 03-03-2013 16:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 28.10.12
Medale:
Brak

U mnie - 16-latki - stały zestaw. Podkład, korektor, tusz, eyeliner, ostatnio często jakiś lekki cień do powiek i oczywiście błyszczyk. Podkładu używam przez wzgląd na swoją karnację, która jest wyjątkowo jasna. Bez tego wszystkiego jestem stanowczo za blada, więc niestety jestem skazana na tego rodzaju kosmetyki. Nie mam problemów z trądzikiem, ani niczym innym, więc o tyle dobrze, że niczego więcej nakładać nie muszę. Uśmiech
__________________
25.media.tumblr.com/tumblr_mc3ngxcUU81retrn3o2_250.gif
25.media.tumblr.com/tumblr_mc3ngxcUU81retrn3o4_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mc3ngxcUU81retrn3o6_250.gif

O'Children.
Wyślij prywatną wiadomość
~Domi Potterka F
Dodany dnia 03-03-2013 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 35
Ostrzeżeń: 1
Postów: 56
Data rejestracji: 21.12.12
Medale:
Brak

Maluję się. Korektor. Trzeba zamalować krosty. I trochę błyszczyku nie zaszkodzi. Na jakieś specjalne okazje tusz do rzęs.
__________________
Snape prychnął pogardliwie. James zwrócił się do niego. - Przeszkadza ci to? - Nie - odparł Snape, chodź jego drwiący uśmieszek mówił co innego. - Skoro wolisz mieć krzepę niż mózg... - A ty gdzie chciałbyś trafić, skoro brakuje ci i tego, i tego? - zapytał Syriusz.

Komnata Tajemnic została otwarta. Strzeżcie się wrogowie DZIEDZICA.
Gorące pozdrowienia dla drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
Dodany dnia 03-03-2013 17:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Ja się na co dzień nie maluje - trudni się dziwić, bo mam 11 lat. Po prostu pomadka i ew.malutko pudru, żeby zatuszować pryszcze.
Na jakieś wyjścia to samo, tylko że zamiast pomadki błyszczyk.
Na bal karnawałowy sytuacja jest inna. Jakieś farby do twarzy, puder, kredka do oczu, trwały błyszczyk. Jednak raz do roku chyba można, co?
Malowanie paznokci? Chętnie, ale to w wakacje i ferie. Ewentualnie na bal karnawałowy
lub większą dyskoteke.
W mojej szkole nie można się ostro malować, ale błyszczyk + trochę pudru to nie zbrodnia. Paznokci nie można mieć pomalowanych, jednak nauczyciele przymykają na to oko.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
Dodany dnia 03-03-2013 19:33
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Na co dzień nie maluję się z niewygody. Oczy szczypią, kleją się, trzeba uważać żeby przypadkiem się nie rozmazać.
Na jakieś wyjścia to koniecznie tusz i szminka. Zazwyczaj dodaję też cienie albo kredkę.
Nigdy nie używam pudru ani podkładu. Jedynie naturalny żel rozświetlający.
W szkole nic nie mówią nawet jak dziewczyna ma pomalowane paznokcie na jaskrawy kolor. Na szczęście zbyt mocny makijaż w mojej klasie się nie zdarza.
Edytowane przez Milva dnia 03-03-2013 19:37
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~missBlack F
Dodany dnia 28-03-2013 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 26.12.12
Medale:
Brak

Jak mam więcej czasu to staram ładnie się umowalowć : podkład, puder, eyeliner, pomadka, maskara. Jeśli nie mam czasy tu nakładam pędzelkiem tylko puder i tuszuje rzesy.
__________________
- Ma­mo, ta­to... Pomóżcie mi. - szepnęła i nag­le po tych słowach za­padła w sen.
Dźwięki ra­dości i krzy­ku dzieci rozpływały się łagod­nie po uszach i ścianach lasów. Wszędzie były dzieci, ale nie były nor­malne, o nie. Każde dziec­ko coś cza­rowało : stok­rotkę, szcze­niaka, mo­tyl­ka, za­bawkę. Bil­lie-Jean chciała wstać, lecz nie mogła. Po pros­tu nie pot­ra­fiła. Pełen wi­dok na wszys­tko zasłaniał jej wózek, w którym się znaj­do­wała. Wózek dla dziec­ka. Nie była w nim sa­ma, przekręciła główkę w le­wo i spoj­rzała na dziec­ko praw­do­podob­nie w jej wieku, które led­wo co się urodziło. Czyżby umarła i na­rodziła się na no­wo, ale chwi­la... Do jej uszu doszedł piękny, dam­ski głos. I jak­by skądś znajomy.
- Bil­lie-Jean jest star­sza o pół mi­nuty. - Ko­bieta wy­mieniła jej imię. - Ale ona i Har­ry są słod­cy i kocham ich tak sa­mo. W końcu to bliźniacy.
- Li­ly, mogę pot­rzy­mać swo­jego sy­na? - Do­biegł do uszu dziew­czy­ny dru­gi głos, tym ra­zem męski, aczkol­wiek również skądś zna­jomy. Do wózka po­deszła ko­bieta, miała jasną kar­nację i ru­de, dzi­ke włosy. Jej oczy były w ko­lorze liści dębu i młodej tra­wy. Bil­lie-Jean łapała to piękno swoimi oczka­mi łap­czy­wie, stu­diowała każdy frag­ment twarzy po ko­lei, za­pamięty­wała jej twarz bar­dzo dokład­nie. Ta ob­ca, a za­razem zna­joma ko­bieta była dla niej pojęciem piękna i to ona mogłaby zos­tać de­finicją piękna. Dla Bil­lie-Jean ów oso­ba była dos­ko­nałym ideałem, aniołem bez skrzy­deł, chodzącym po ziemi. A może ta ko­bieta była aniołem..? Z pięknym i ser­decznym uśmie­chem wzięła syn­ka na ręce i odeszła z nim.
- Ciociu, mogę wziąć Bil­lie-Jean na spa­cer? - za­pytał szyb­ko ja­kiś piszczący głos.
- Oczy­wiście, ale wra­caj­cie szyb­ko. - Od­parła piękna ko­bieta swoim ak­sa­mit­nym głosem. Ktoś zaczął pchać wózek, w którym leżała Bil­lie. Nie widziała twarzy, kto ją pchał, je­dynie czu­pek głowy, na którym była gęsta, jas­na czup­ry­na, to było dziec­ko. Nag­le wszys­tkie głosy ucichły, jak­by zos­tały w ty­le. W tle te­raz wy­raźnie słychać było szum drzew i flet ptaków.
- Tu nas nie znajdą.. - po­wie­działo dziec­ko, ale już nie swoim piszczącym głosem, ale głosem do­rosłego mężczyz­ny. Nag­le dziec­ko zaczęło rosnąć i zmieniać swoją twarz, wygląd, ga­bary­ty. Blond czup­rynka lek­ko wyłysiała, pal­ce i dłonie zro­biły się większe, a także grub­sze, paz­nokcie przyb­rały kształt pa­zurów. Przed­nie zęby urosły i wydłużyły się tak, że wyglądały jak my­sie zębis­ka, do te­go zżółkły. Oczy były przek­rwione i dzi­ko świd­ro­wały małą Bil­lie-Jean. - Żeg­naj! - Wyk­rzyknął zachryp­niętym głosem i wyrzu­cił dziec­ko do pob­liskiej rze­ki. Do uszu dziew­czyn­ki doszedł je­dynie diabo­liczny śmiech za­nim jej płuca za­pełniły się lo­dowatą wodą i jak ka­mień, poszła na dno.
- Bil­lie! Bil­lie! - Krzyczał ktoś i ner­wo­wo nią pot­rząsał. Dziew­czy­na leżała na ziemi niep­rzy­tom­na, ze zmarznięty­mi dłońmi i si­nymi us­ta­mi. Na jej po­liczkach lśniły łzy, a włosy miała lek­ko wil­gotne, lecz ub­ra­nia były nie tknięte i suche.

całość czytaj na :

http://billie-jean-jacobs.blogspot.com/
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT