Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 281
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Makijaż
Drukuj temat · Makijaż
~Hermiona_Lily_tusia F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja osobiście się nie maluję, ale czasami. Moje koleżanki malują rzęsy. W szkole u mnie nie można się malować, ale i tak to robiąJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:53
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja maluję się codziennie, nawet jak nie wychodzę gdzieś, już przyzwyczajenie ;p. Mam takie lekki podkład w musie, który codziennie używam, tak samo kredkę do brwi i tusz do rzęs, i tyle. Na imprezy to samo. Jakoś nie chce mi się dobierać cieni do powiek, i innych tych spraw, to nie na moje nerwy xD.
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
!bry F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 20:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie maluję się. Strata czasu i pieniędzy, a poza tym... młodości, bo bez makijażu wyglądam o jakieś 5 lat młodziej, niż jestem w rzeczywistości Aff...
__________________
Fragment mojego ff:

Westchnęła, spojrzawszy na męża, którego uwagi - jak się okazało - wcale nie przykuło olbrzymie malowane dzieło sztuki wiszące na ścianie, lecz młoda, długonoga, blondwłosa samiczka ubrana w obcisłą bluzkę ze zbyt dużym dekoltem, za wysokie szpile i spódniczkę zbyt mini. Lalunia najwyraźniej miała czym się chwalić, wyglądała naprawdę ponętnie ze swoim sporych rozmiarów biustem i jędrną, wystającą pupą, jednak czarownica patrzyła na nią z politowaniem. To nie uroda ani strój wzbudzał w niespełna trzydziestoletniej kobiecie takie uczucie, ale podejrzanie ostry, wyzywający makijaż, dzięki któremu obiektowi męskiego pożądania prawdopodobnie udało się ukryć - jak choćby prawdziwy wiek - lub wręcz przeciwnie - wyeksponować, na przykład aktualnie wykonywaną profesję... To trzeba było przyznać: na znacznie skromniej ubraną panią padł blady strach. Strach o rodzinę, która za chwilę nieuwagi mogła zostać doszczętnie rozbita. Musiała więc działać.

Lekka zazdrość popchnęła ją ku czterdziestoparoletniemu mężczyźnie, wpijającego swój maślany wzrok w spacerującą po muzealnym korytarzu niunię. Dobrze widziała jak się ślinił na widok tej suki i jak wielką miał ochotę, by zagwizdać, a nawet puknąć, gdy trzeba; aż zdjął okulary i uniósł jedną z brwi. Kiedy ją ujrzał, reszta świata automatycznie straciła na znaczeniu. Ach, jakież to typowe... - pomyślała małżonka. Od pierwszej chwili odkrycia sytuacji chciała urządzić mu karczemną awanturę z obiciem gęby włącznie, po czym wyjść z budynku z dziećmi oraz wielce obrażoną miną, lecz zrezygnowała, gdy podeszła bliżej, wszak po kłótni z całą pewnością zamknąłby się w sobie i uciekł od niej, a obrażanie się to raczej domena maluchów bawiących się w piaskownicy.

Podniosła rękę, gdy stanęła tuż za nim, ale ostatni moment zawieszenia wykorzystała na oddech i podjęcie decyzji. Potem nie będzie odwrotu. By zwrócić na siebie uwagę, bezpardonowo klepnęła go po pośladku; mocno, jednak w miarę dyskretnie. Odwrócił się gwałtownie, zupełnie zaskoczony i ze zrzedniętą miną.
- Ejże! - mruknął zakłopotany - W czym problem?
- Widzę, że wolność ci służy - odparła z ironią i stoickim spokojem.
- Nie rozumiem.
- Wygląda na to, że zbyt wcześnie wypuściłam cię ze złotej klatki - małżonka nie rezygnowała z drwiącego tonu - Ledwie z niej wyleciałeś, a już robisz się niegrzeczny...
A to ci dopiero dowcip! Pomyślał, że zaraz chyba padnie trupem.
- Naprawdę sądzisz, że nie jestem w stanie czegokolwiek zauważyć? - zapytała poruszając głową w taki sposób, jakby wskazywała podbródkiem, zamiast palcem, na wyzywająco odzianą i wytapetowaną lalę, spacerującą za nimi.
- Ach, o to chodzi... - odparł mężczyzna, którego twarz spurpurowiała nagle ze wstydu - I właśnie z tego powodu musiałaś mnie...
- Owszem, musiałam - przerwała mu - Żebyś się nie rozbisurmanił zbytnio. Fakt, ładna z niej d**a do wyru***nia, ale najprawdopodobniej tylko d**a. Poza tym, zależy mi jeszcze na naszej rodzinie, więc miej to, skarbie, na uwadze.


-----


Spragniony murzyn czołgał się przez pustynię, aż w pewnym momencie
natrafił na butelkę w której był dżin. No i dostał 3 życzenia

-chce być biały
-mieć dużo wody
-i mieć dużo dup

....I dżin zamienił go w sedes xD
http://www.nabezrobociu.com Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Derabia F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 21:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 144
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ograniczam się do pomadki Nivea lub błyszczyku, jeśli czas mi na to pozwala to używam również tuszu do rzęs, ale to też zależy od humoru. W mojej szkole ( gimnazjum ) nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby nauczyciele komuś specjalnie zwracali uwagę, ale jest w niej tylu uczniów, [ ok. 500-600 ] więc mnie to nie dziwi.
__________________
Dawniej Daisy_8. Oczko

"Wczoraj to już historia. Jutro to tajemnica. Dzisiaj? Dzisiaj to dar, a z każdego daru powinniśmy korzystać jak najlepiej."
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 16:57
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Niczego nie używam. Wolę być naturalna. Tuszu do rzęs, szminki, fluidu i pudru oraz innych tego typu przyborów nie miałam nawet nigdy w ręku! Poza tym, mam bardzo wrażliwą cerę i połowa tego typu specyfików wywyłałaby u mnie zapewne jakąś wysypkę. ;f

Jedynie mogę się przyznać, że używam bezbarwnej pomadki ochronnej zimą, kiedy mam posiekane usta.

__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Nelly F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja za młoda na jakies cudawianki z make-upem xD Używam korektora(jak trzeba) błyszczyk, i czasem maskara... nie przesadzam z makijażem...Język

__________________
photos.nasza-klasa.pl/23759476/42/main/bb570c3a32.jpeg to nigdy nie jest toczeń! <3 bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/avatars/523.jpggdyby nie zmierzch, nigdy nie zobaczylibyśmy gwiazd <3www.mymostwanted.com/gallery/data/1093/emma_watson_dot_com_avatar-bymileycyruslover_1-0008.jpgpisz jak chcesz, ale ostrzegam, może nie być miło <3
Pozdrawiam :- *
[gg]13105059[/gg]
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2008 20:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś jak jeszcze chodziłam do polskiej szkoły to nauczycielka z ostatniej ławki cię przyłapała z błyszczykiem na ustach i miałaś lipę, a tu gdzie chodzę teraz to jest luz, malować się można, ale z umiarem.
Jak się maluję to maskarą i kredką do oczu. Czasem daje jakiś cień, ale to tak nie mocno.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."

Edytowane przez Tonks2812 dnia 02-01-2010 15:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Destiny F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 11-09-2008 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kredka do oczu, kredka do oczu i jeszcze raz kredka do oczu. Obowiązkowo czarna. To mi wystarcza. Nie używam nawet błyszczyka, bo od razu po umalowaniu włosy się do tego kleją;) Zastępuje go zwykłym kremem, którym smaruję usta. Żadnych cieni, pudrów, tuszów i tego typu specyfików nie używam, bo po prostu nie lubię ich mieć na sobie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kei F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2008 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1046
Ostrzeżeń: 2
Postów: 96
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

W mojej szkole nie ma z tym problemu. Makijaże, lakiery do paznokci, tipsy. Co tam sobie chcecie :P (Tylko nie myślcie, że chodzę do szkoły dla marginesu, bo tak nie jest xD)
Ja się maluję... No właściwie to głównie używam podkładu, pudru i tuszu do rzęs. Rzęsy są dla mnie najważniejsze. Zawsze się pewniej czuję z pomalowanym okiem. (Czasem używam czarnej kredki).
Natomiast jeśli chodzi o cienie... Raczej na wyjścia i to wieczorne, bo... źle się czuję z mocnym makijażem w dzień. Chyba, że cienie w barwach ziemi... Wszystkie beże i brązy. Choć jednak to jest zdecydowanie rzadsza czynność w moim życiu.
Jeśli chodzi o usta to używam bezbarwnych pomadek ochronnych i czasem błyszczyków, ale takich, które nie koloryzują. Usta lubię mieć w naturalnym odcieniu :P
__________________
***


I znowu zmierzch. Kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


***


I'm behind you, but you don't see me...
I'm following you, but you don't hear me...
I'm toutching you, but you don't fell me...
In darkness I grow, in ligth I die...
Who I am?


***
Wyślij prywatną wiadomość
~Augurey F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2008 19:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 856
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Choć nie zawsze mi się chce, to zazwyczaj używam kredki (do oczu), tuszu i... tyle. Pudry, fluidy itp. rzadko - na jakieś wielkie wyjścia. U mnie w szkole nie ma żadnych problemów z makijażem, więc można malować się do woli. Ja jednakże nie przesadzam, bo przesada w żadną stronę dobra nie jest ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2008 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moi nauczyciele się nie czepiają makijażu, chyba Że ktoś jest wymalowany jak emo. A ja? Hmm... Codziennie rano podkład i puder, delikatny cień do oczy i - wyjątkowo, jak wstanę wcześniej (xD) - tusz do rzęs. I obowiązkowo błyszczyk nabłyszczający. To tyle Uśmiech
Edytowane przez Tonks2812 dnia 02-01-2010 15:56
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Sunflower F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 15:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

Nie, ''nie poddaję się tej czynności". Ani do szkoły, ani poza szkołą, ani nigdzie indziej. W makijażu czułabym się równie źle, jak w sukience, czyli, krótko mówiąc, czułabym się okropnie. Nie, dziękuję. Nigdy nie przepadałam za takimi rzeczami, typu błyszczyki, tusze, cienie do powiek i tym podobne. Ba, nie tyle nie przepadałam, co po prostu takich rzeczy osobiście nie posiadam i jakoś nie mam zamiar wchodzić w ich posiadanie.
A czy tolerują to w mojej szkole? Nie wiem, mnie to nie dotyczy, więc równocześnie nie interesuje ^^
__________________
Każda minuta w której się śmiejemy,
przedłuża nasze życie o jedną godzinę.

(***)
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackMagic F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 207
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

A ja za młoda na jakies cudawianki z make-upem

Nelly, a twoim zdaniem jaki jest odpowiedni wiek na 'malowanie' ?

Ja natomiast, nie wyobrażam sobie życia bez malowania. xD
Używam fluidu 'Under Twenty' lub pudru. Maskara? Oczywiście. ;p Czarna, obowiązkowo. Błyszczyk.. Jedynie przezroczysty i mocno błyszczący ;p Cień do powiek? Nie zawsze, ale jeśli już, to jasny róż; beż lub inne, pastelowe kolory. Korektora nigdy nie używałam.. Zresztą nie mam po co. ;-) Liner? Tak, ale nie do szkoły..

Nie cierpię jedynie kulek rozświetlających lub brązujących.. Kto to w ogóle wymyślił?? xD

Ah.. I zaznaczam, że nie cierpię tanich podróbek. Po prostu, aż mnie coś skręca, jak widzę, że któraś z dziewczyn maluje się tym.

...
__________________
[alt]
To see a World in a Grain of Sand
And A Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an Hour.


William Blake
[/alt]


[alt]Dawniej: Penelope. ;p[/alt]

Edytowane przez Tonks2812 dnia 02-01-2010 15:58
a-m-d.yoyo.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 20:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Maluje się do szkoły i poza nią, ale szczerze mówiąc nie widać tego praktycznie, bo używam tylko korektora na jakieś niedoskonałości i tuszu do rzęs - oczywiście w rozsądnych ilościach. Czasem, ale bardzo rzadko - musi być jakaś okazja, albo musi mi się bardzo nudzić, nakładam jakiś ciemny cień do powiek i czarna kredkę do oczu.
Edytowane przez Elsanka dnia 25-06-2009 22:25
Wyślij prywatną wiadomość
~Damaris F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2008 00:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

Nie lubię, nie mam czasu, nie chce mi się. Oto trzy powody, które sprawiają, że się nie maluję. Jak kiedyś zdarzyło mi się pomalować tuszem, to i tak nie było różnicy, bo rzęsy mam czarne jak smoła. Błyszczyków nie lubię, bo są maziowate i z reguły nietrwałe. Na imprezy też nie zdarza mi się malować, bo i tak pod wpływem temperatury wszystko spłynie. Lubię jednak mieć pomalowane paznokcie, ale nie na jakieś tam perłowe odcienie, tylko ciemnymi, intensywnymi kolorami.
Edytowane przez Damaris dnia 30-09-2008 00:01
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2008 00:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

U mnie w szkole nie można się malować. Ja się nie maluję. Ale nie tylko dlatego, że nie można, po prostu jakoś nie lubię. Jak idę na jakąś imprezę, albo dyskotekę, wtedy tradycyjnie - błyszczyk i eee... błyszczyk? ^^ Tusz do rzęs miałam chyba ze trzy razy w życiu. xD Jak na razie malować się nie lubię. Ale myślę, że się to zmieni. ;]
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 13:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja się maluję codziennie, o wiele lepiej się czuje z makijażem niż bez ... głównie może dlatego, że mam okropną cerę i po_prostu maluje się od dawna i teraz nie mogłabym się od tego odzwyczaić... dosłownie z domu bez makijażu nie wychodzę. Używam korektora, podkładu, pudru, kredki do oczu czarnej i maskary ... w szkole niby zakazane, ale i tak nikt na to uwago nie zwraca i cała szkoła chodzi wymalowana Język
Edytowane przez Tonks2812 dnia 03-01-2010 21:16
Wyślij prywatną wiadomość
N
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 11:45
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja jestem akurat przedstawicielem płci brzydszej że tak powiem, więc nie, nie poddaję się takim zabiegom ;p. U nas w szkole jest to absolutnie zabronione. Dyrekcja jest skrajnie konserwatywna- żal.pl

P.S Tak nawiasem podobają mi się umalowane dziewczyny, ale z umiarem bez przesady. Bo niektóre "pokemonki" noszą na sobie kilogramy makijażu xD.
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 11:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Do szkoły - bezbarwny tusz, błyszczyk.
Na co_dzień mi się nie chce, ale jak mi się nudzi to tusz czarny, błyszczyk itp. Zwykle stawiam na naturale i nie lubię ostrego maquillage ; p
Edytowane przez Tonks2812 dnia 03-01-2010 21:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W mojej szkole tolerują makijaż, ale ja nie maluję się nigdy. Czasem użyję bezbarwnej szminki Nivea, ale to i tak rzadkość.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT