Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 143
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wasze zainteresowania
Drukuj temat · Wasze zainteresowania
~Lilyanne F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię czytać książki Uśmiech Ostatnio zafascynował mnie Cykl Zmierzchu Stephenie Meyer Uśmiech Są to trzy świetne książki, które po prostu ubóstwiam (Nie tylko ze względu na Edwarda - dla wtajemniczonych)

Interesuję się również tańcem i po części też gimnastyką oraz wszystkim innym co jest z tym związane Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Carrington F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 1
Postów: 222
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

- książki
- muzyka
- j.angielski
- j.francuski
- siatkówka
- tenis
- snowboard
Wyślij prywatną wiadomość
~Dorianna F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Pierwsze miejsce na rozległej liście zainteresowań pani D. zajmuje:
1. Książka, czytanie -> pół dnia mam z głowy Uśmiech

2. Pisanie !scenariuszy! szczególnie
3. Teatr -> wszystko z nim związane, łącznie z aktorstwem.
5. Historia -> interesują mnie dzieje II Wojny światowej i starożytność...
6. Sztuka -> renesans i romantyzm < tak podobnie brzmi, tak bardzo się różni Język>
7. J. włoski
8. Kuchnia francuska -> kochane ślimaczki...
__________________
"W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie".
Wyślij prywatną wiadomość
~Druella_Rosier F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 19:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 679
Ostrzeżeń: 0
Postów: 101
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja uwielbiam czytac książki a z przeczytanego tekstu
układa mi sie fabuła na moje własne opowiadanie (dlatego pewnie miałam 15 blogów).
Oprócz tego uwielbiam uczyć się angielskiego.
Jakoś ten język przypadł mi do gustu.
No i gadanie na gadu (to raczej uzależnienie jest).
__________________
Panna Nikt
www.la-push.czo.pl Wyślij prywatną wiadomość
~dest F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

sport-biegi, noga, kosz, siatka, reczna itd oprocz gimnastyki. I hit wakacji tenis
Muzyka-reggae i podgatunki, rock i podgatunki, i gram na gitce zarowno na akustycznej i na elektrycznej
Ksiazki-fantasty
Rysowanie-wszystko xD
Net, net, net xD



Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja interesuję się muzyką, książkami, chemią, siatkówką i filmami, więc na to poświęcam mój wolny czas. A także na spotkania z kumplami i pisanie.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 17:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja uwielbiam śpiewać. I chodzę na zajęcia teatralne oraz HP i Hogsmeade Język. Uwielbiam muzykę.
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Na pierwszym miejscu oczywiście skrzypce. Gram już 7 lat i naprawdę to kocham. Gra na skrzypeczkach jest moją pasją, a bez nich moje życie byłoby takie szare, zwyczajne, nudne, mętne, niewyróżniające się niczym...

Dwa - książki. Od HP począwszy, poprzez Jeżyciadę i na Zmierzchu skończywszy. Kocham czytać i przenosić się w świat wyobraźni i fantazji. Robię to w wolnych chwilach, w łóżku przed snem i na religii pod ławką. Całą godzinę lekcyjną jestem zagłębiona w książce, katechetki nie słucham, a odrywam się dopiero, kiedy piszemy coś do zeszytu, ale i to nie zawsze.

No i jeszcze matematyka. W świecie liczb czuję się jak w domu, chodzę na konkursy, kółko matematyczne... Lubię to. Matma od samego początku była jedną z moich pasji. Jeszcze w przedszkolu biegałam do mamy, żeby pisała mi przykłady, co mi na dobre wyszło, bo jeszcze zanim poszłam do szkoły, płynnie dodawałam i odejmowałam w zakresie tysiąca.
Wiem, szurnięta jestem... Ale cóż, nic na to nie poradzę.

Takie moje największe zainteresowania to te w/w, ale mam ich jeszcze troszkę. Są tak jakby poboczne, więc nie będę wymieniać.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 22:07
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja wiem?
To takie trudne pytanie. Bo ja nie mam jakichś określonych zainteresowań i dlatego właśnie tego pytania nie znoszę. Jednak skoro już weszłam w ten temat, poczytałam sobie trochę i poczułam chęć wtrącenia swoich trzech groszy, to już to zrobię, niezależnie od tego, czy wiem, co napisać, czy też trzeba będzie myśleć ze dwie godziny.
No więc, jinteresuję sięę...
# Pisaniem. O, pisaniem, właśnie. Z wielką chęcią związałabym z tym swoją przyszłość, ale już dwa lata temu zadecydowałam, że swoją przyszłość zwiążę z matematyką, więc konsekwentnie muszę się tego trzymać. Miałabym problem ze zdawaniem rozszerzonego polskiego po trzech latach na profilu ekonomicznym. Ale pisać kocham i piszę bardzo dużo. To na forum, to coś skrobię na kartce, jakieś opowiadanie, recenzję etc.
# Moda. Znaczy się, ogólnie ubrania, ubrania, ubrania. Nie podążam ślepo za modą, ale lubię komponować zestawy ubraniowe, nie tylko dla siebie, ale dla innych też. (:
# Dwudziesty wiek, a zwłaszcza druga wojna światowa - nie wiem, co takiego jest w tych strasznych wydarzeniach, że mnie tak niesamowicie fascynują - tak, czy inaczej - coś jest. Czytam książki, dokumenty, artykuły, przeglądam albumy...
# Muzyka? Nie wiem, czy można nazwać to zainteresowaniem, ale nie rozstaję się z mp3, a w domu muzyka gra non stop.
# Fotografowanie - tylko amatorsko. Bardzo lubię.
# Rysowanie - również amatorsko. Świetny sposób na nudę na lekcjach - zwykle rysuję jeden rysunek dziennie, przez wszystkie lekcje. Czasami, gdy rysunek ma więcej detali trzeba rozłożyć go na dwa dni. A co najlepsze, potrafię jednocześnie słuchać nauczyciela i rysować. Nie wychodzi mi jednak jednoczesne rysowanie i pisanie notatki :<<<.
# Angielski, matematyka.
Wystarczy. Boże, nie myślałam, że aż tyle można tu opisać ;d.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 09-01-2009 21:56
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 22:36
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Doszłam niedawno do wniosku, że właściwie interesuję się wszystkim i niczym. I, odkrywszy tę straszną prawdę, postanowiłam wybrać sobie jedną dziedzinę i konsekwentnie ją, cóż, zgłębiać. Niestety, jak rasowa kobieta, zmienną jestem, więc, średnio co dwa dni, zmieniam postanowienie. I tak, nadal interesuje mnie wszystko po trochu:

- Chemia, raczej organiczna. Nie mogę się doczekać lekcji doświadczalnych, ostatnio - rozpoznawania metali po kolorze płomienia *.*
- Literatura, to chyba dobre określenie, boleję nad faktem, że mam coraz mniej czasu na czytanie książek, które nie są podręcznikami. A gatunek? Zawsze odpowiadam fantasy, ale to nie jest cała prawda. Bo przeczytam i kryminał, i sensację, romans, jak Bór da.
- Historia - starożytność, przede wszystkim Grecja i Rzym, ich myśl filozoficzna. Trochę mitologii. I obie wojny światowe, bardziej ze strony politycznej niż społecznej, może to trochę ucieczka od myślenia, że coś takiego naprawdę się wydarzyło.
- Pisanie, najbardziej amatorsko jak się da. Od felietonów, przez recenzję, krótkie opowiadania, aż do poezji. Zwykle do szuflady, albo od razu do kosza na śmieci. Nieważne, liczy się sam fakt skrobnięcia czegokolwiek. Co nie znaczy, że nie dbam o poziom tekstów.
- Ostatnio odkryłam, że fizyka kwantowa jest tematem, który coraz bardziej mnie pociąga. Kwarki, kwazary, kwanty, fotony... czy to nie brzmi pięknie?
- Ach i lubię studiować ludzkie postawy, zastanawiać się co nimi powoduje, poznawać mechanizmy różnych zachowań. Kiedyś czytałam o modelach psychologicznych seryjnych morderców.

End.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Alae dnia 01-10-2008 17:23
Wyślij prywatną wiadomość
N
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 13:58
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Co mnie interesuje i co lubię? Hmm, to będzie parę rzeczy xD:

-polityka ( wiem, świr ze mnie xD)
-historia oraz wos
-religie w tym najbardziej katolicka
-czytanie książek
-biologia
-pływanie
-podróże, ciekawe miejsca na świecie-turystyka

To by było na tyle Język.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

- czytanie
- pływanie
- technika
- zbieram karteczki
- kalendarze
- siatkówka
- ortografia
- język polski
- historia
- i takie dziwnie zainteresowanie jak na dziewczynę, ale lubię rozpoznawać rejestrację samochodów. Jakoś tak mam, że jak jadę, to w samochodzie pierwsze widzę rejestrację, a potem samochód
- lubię niańczyć dzieci
- uczyć się
No i chyba tyle.
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~MissHipHop F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 72
Ostrzeżeń: 0
Postów: 61
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

ja w wolnym czasie oglądam filmy ale pod kierunkiem techniki aktorskiej
__________________
"I wish that I could drive you in my car
To kiss you on the star"

Love you Tom :*


img142.imageshack.us/img142/9338/54090908121129lt6.jpg
img142.imageshack.us/img142/3074/e9vggmlr8.gif
www.myspace.com/misshiphopofficial Wyślij prywatną wiadomość
~moniczka929 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 13:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 121
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

ja swój wolny czas poświęcam czytaniu książki twilinght dlatego ze ja po prost kocham a i dlatego ze gra tam mój ulubiony aktor Robert Pattinson Mój wolny czas spędzam przede wszystkim na tańcuUśmiech

pozdrawiam wszystkich Uśmiech
__________________
Przepraszam ale właśnie mnie nawiedziło !
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Moje zainteresowania?
Wcześniej była to gimnastyka artystyczna i taniec, teraz nauka języków obcych, pływanie i oczywiście jazda konna:>
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

-Taniec-kocham tańczyć. Niedawno zapisałam się na zajęcia
-Wędkarstwo-możecie myśleć że przez kilka godzin w wpatrywanie się w spławik to najnudniejsza rzecz na świecie,ale ja to lubię. No chyba naprawdę w ogóle nie bierze to idę się przejść albo coś sobie kupić. Jak byłam młodsza to robiłam wyścigi białych robaczków xD
-lubię śpiewać choć nie zawsze mi to wychodzi Oczko
Edytowane przez Avrila dnia 09-01-2009 21:49
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2009 19:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Ja też nie mam czegoś takiego jak "zainteresowania". Tzn. są pewne rzeczy, które bardziej mnie ciekawią, ale nie mam tak, że świata poza tym nie widzę. Dlatego naprawdę nienawidzę tego pytania.

Ale jeżeli miałabym napisać o czymś, co mnie bardziej ciekawi to na pewno byłaby to biologia. Ale raczej poszłabym w kierunku anatomii człowieka, genetyki, chorób, nowych technik leczenia i ewolucji. Kiedy tylko w moje ręce dostaje się jakaś ambitniejsza gazeta (a dbam o to by pojawiała się bardzo często) to zawsze zaczynam od stron poświęconych nauce, bo tam zwykle coś ciekawego się na ten temat znajduje. Albo siedzę i czytam w internecie - można się natknąć na ciekawe rzeczy.

Później mogłabym powiedzieć, że chemia. Ale również organiczna - jest jakoś ciekawsza i bardziej "przyjazna" od nieorganicznej.

Kiedyś kochałam i uwielbiałam geografię - szczególnie przeszłość geologiczną Ziemi i to, jak jej losy są teraz kształtowane. Mogłam godzinami czytać, przeglądać. Szczerze znienawidziłam geografię dzięki mojej do-niczego-niepodobnej-nauczycielce z liceum. Ale że w tym roku geografii już (na szczęście) nie mam to znów zaczynam ją lubić - szczególnie po tym, jak ostatnio naczytałam się pewnych artykułów.

Kiedyś moją pasją było też rysowanie. Wygrałam dość dużo konkursów, bo kiedyś w tym byłam nawet niezła. Ale od kilku lat bardzo to zaniedbałam, więc chyba zaprzepaściłam to wszystko, czego się nauczyłam. Czasami żałuję, że to zepsułam.

W gimnazjum kochałam też pisać - naprawdę to uwielbiłam. Głównie dla siebie samej, ale w konkursach też brałam udział. Ale jakoś mi to przeszło...

No to chyba tyle. Może mogłabym jeszcze tylko dodać, że jestem zakochana w siatkówce.
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 16:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Jak dla mnie, to przede wszystkim siatkówka ; )
Ale do sportu zaliczyłabym również:
» piłka nożna : zaraziłam się od brata, gdy miałam kilka lat, prawie zawsze, gdy mama poprosiła go by mnie pilnował dawał mi piłkę i tak zostało.
» biegi : ha! zaczęłam, gdy miałam 9-10 lat. zawsze ścigałam się z kuzynami kto pierwszy dobiegnie tam, czy tam. Zawsze wygrywałam. Mama powiedziała, że jestem świetna i zaprowadziła mnie do takiej szkoły ( to było jeszcze, gdy mieszkałam w Dębicy ), gdzie spośród iluś tam dzieci, wybiera się te najlepsze i bierze się na sztafetę. Odtąd się zaczęło.

Oprócz sportu, to lubię czytać książki. Wiele osób twierdzi, że jestem kujonem lub coś w tym stylu. A to w cale nie o oto chodzi. Po prostu lubię czytać to, co mnie zainteresuje.



__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 22:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

*czytanie- wiadome jestem molem książkowym.
*muzyka- bez muzyki dzień jest dziwny, ogólnie muzyka zawsze i wszędzie a dokładnie to WT
*biegi - tak jak powyżej, ja zawsze się z bratem ścigałam. Jestem dobra ale na długie dystanse 600-1000m to mój żywioł.
*piłka nożna - haha każde wakacje u mnie to wieczorem gra w piłkę na trzech łąkach razem z sąsiadami i bratem ;p
*historia - uwielbiam
*wulkany - powstawanie, budowa... wszystko co związane.
*straż pożarna - dziwne..wiem. Od kilku lat biore udział w konkursach pożarniczych. Byłam na kilku letnich obozach szkoleniowych MDP [ młodzierzowa drużyna pożarnicza]. Hahaha latałam z wężem ;p;pAle mi sie to bardzo podoba ;p mania rodzinna ;p dziadek i jego trzech synów [ w tym mój tata] w straży pożarnej. Nawet mam komendanta powiatowego w rodzinie xD
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez BitterSweet dnia 30-01-2009 22:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 03-03-2009 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Interesuję się m.in:
-żeglarstwo
- szkicowanie, rysowanie
- granie na gitarze ( ale gram tylko od roku)
-czytanie
- filmy
-fotografia
- pływanie
-fantasyka

__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT