Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
W chwilę później nadeszła Hermiona i wsunęła mu pod pelerynę kufel kremowego piwa.
- Wyglądam jak idiotka, sama przy stoliku - mruknęła. - Dobrze, że wzięłam coś do roboty.
I wyjęła zeszyt, w którym prowadziła listę członków stowarzyszenia WESZ. Harry zobaczył swoje i Rona nazwiska na szczycie krótkiej listy.
Każdego dnia, fani młodego czarodzieja zasypywani są coraz to dziwniejszymi rankingami, w których to zawsze znajduje się ktoś ze świata magii. Również i dzisiaj, mamy dla was nowinę ze świata zestawień. Otóż, w sondażu przeprowadzonym przez portal Qeep (stworzony dla fanów telefonii komórkowej), mającym na celu wybranie największego bohatera wśród nastolatków, znalazł się Harry Potter. Jak się okazało, niemiecka młodzież uważa młodego czarodzieja za czwartego człowieka wszech czasów. Wyprzedzili go tylko Superman (zwycięzca przeglądu), Jezus i Brad Pitt. Natomiast wielkim zaskoczeniem jest fakt, że wśród nastolatków z Wielkiej Brytanii, na miano największego bohatera zasłużył Snoop Dog, a nie Potter. W ankiecie udział wzięło ponad 11,5 tys. nastolatków ze 160 krajów świata. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.
Zródło: www.rp.pl
Napisane przez Hogsmeade_pl
dnia 08 August 2008 15:30
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.