Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Dopadł cię gnębiwytrysk? - zapytała ze współczuciem Luna, zerkając na Harry'ego przez swoje bajecznie kolorowe okulary.
- Co?...
- Gnębiwytrysk... One są niewidzialne, wlatują przez uszy i mieszają ci w mózgu. Zdawało mi się, że poczułam, jak któryś lata po przedziale.
Dzisiaj, trzydziestego sierpnia, rocznicę swoich siedemdziesiątych piątych urodzin obchodzi Peter Cartwright. Aktor, który w filmie Harry Potter i Zakon Feniksa wcielił się w postać Elfiasa Doge'a, ma na swoim koncie przede wszystkim role w serialach, chociaż zagrał także w kilku filmach (klik). Panu Cartwrightowi życzymy oczywiście zdrowia, szczęścia, spokoju, uśmiechu i radości z życia, a także powodzenia na ścieżce zawodowej. Jednakże nie tylko temuż aktorowi powinniśmy złożyć życzenia. Spóźnione o jeden dzień "sto lat" zaśpiewajmy także Lenny'emu Henry'emu, który wczoraj, dwudziestego dziewiątego sierpnia obchodził swoje pięćdziesiąte drugie urodziny. Zapewne nie kojarzycie tejże osoby. Nic dziwnego - pan Henry nie pojawił się na ekranie. Za to w trzeciej odsłonie Harry'ego Pottera podłożył głos przedmiotowi, który bardzo dobrze znacie - Tiarze Przydziału. Wszystkiego najlepszego!
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.