Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Nikt nie wie w jaki sposób [Potter] przeżył atak Sami-Wiecie-Kogo. Kiedy to się stało, był niemowlęciem, no nie? Przecież Sami-Wiecie-Kto powinien zrobić z niego miazgę. Tylko naprawdę potężny czarnoksiężnik mógłby się oprzeć takiemu zaklęciu. - Zniżył głos do szeptu i dodał: - Właśnie dlatego Sami-Wiecie-Kto chciał go zabić. Żeby nie mieć rywala. Mówię wam, że ten Potter to diabelski czarnoksiężnik, i to obdarzony straszliwą mocą!
Harry nie mógł już tego dłużej wytrzymać. Odchrząknął głośno i wyszedł spomiędzy pólek z książkami. Gdyby nie był tak wściekły, na widok Puchonów: wszyscy wyglądali, jakby ich spetryfikowano, a Ernie dodatkowo zrobił się blady jak ściana.
Emma na imprezie przed galą BAFTA potwierdza współpracę z Lancome
Emma Watson, która wczorajszego wieczoru brała udział w oficjalnej imprezie Finch & Partners' przed galą wręczenia nagród BAFTA, potwierdziła w czasie tego wydarzenia, że została ambasadorką firmy Lancome. Sesje zdjęciowe z jej udziałem rozpoczną się w przyszłym miesiącu pod bacznym okiem sławnego fotografa Mario Testino. To takie ekscytujące, nie mogę się doczekać, aby rozpocząć fotografowanie - powiedziała Emma. Po chwili dodała również: Chociaż nie noszę dużo makijażu, jestem wielką fanką produktów Lancome, zwłaszcza ich tuszów do rzęs. Emma, jako twarz firmy Lancome, będzie obecna zarówno na plakatach, jak i w reklamach telewizyjnych, promujących francuską markę. Aby zobaczyć, jak odtwórczyni roli Hermiony bawiła się na imprezie, klikajcie tutaj.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Tom_Riddle
dnia 13 February 2011 13:50
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.