Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Ron przeżyje
Ron przeżyje
- Co z Ronem? - zapytali jednocześnie Harry i Hermiona.
- Przeżyje... - odpowiedziała ponuro pani Pomfrey.

Cytaty: Kamień Filozoficzny
Fotografie czarodziejów a mugoli
R. Weasley

'Naprawdę? W ogóle się nie ruszają? Niesamowite!

Data: 25 February 2009 18:51
Autor:~smerfetka


Hagrid do Dursley'ów.

Chciałem go zamienić w prosiaka, ale chyba jest już taką świnią, że bardziej się nie dało.

Data: 26 January 2009 21:42
Autor:~Sirius PL


Hagrid do pierwszorocznych.
str. 119

- Pirszoroczni! Pirszoroczni tutaj! No jak, Harry, w porządku? Znad morza głów wystawała włochata twarz Hagrida. - No, dalej, za mną... są jeszcze jacyś pirszoroczni? Patrzyć pod nogi! Pirszoroczni za mną!

Data: 20 February 2009 20:28
Autor:~Magic Dream


Hagrid do wuja Vernona.

Och, przymknij się, Dursley, ty wielka śliwko w occie.

Data: 11 November 2008 20:40
Autor:~Lady_Granger


Harry

Biedna muszla klozetowa jeszcze nie widziała czegoś tak okropnego jak twoja głowa, więc może ją zemdlić.

Data: 28 August 2008 21:09
Autor:~Hermi1992


Harry do Dudley'a
O muszli klozetowej

Biedna muszla klozetowa jeszcze nie widziała czegoś tak okropnego jak twoja głowa, więc może ją zemdlić.

Data: 15 August 2012 13:34
Autor:~madame104


Harry i Dumbledore

- Panie profesorze... Czy mogę o coś zapytać? - Właśnie to zrobiłeś. - Dumbledore uśmiechnął się. - Ale dobrze, możesz mnie jeszcze o coś zapytać. - Co pan profesor widzi, jak patrzy w to lustro? - Ja? Widzę siebie trzymającego parę grubych, wełnianych skarpetek

Data: 28 August 2008 13:02
Autor:~Hermi1992


Harry i wąż
W zoo.

Harry podszedł do szyby i wpatrzył się intensywnie w węża. Nie były wcale zaskoczony, gdyby okazało się, że wąż po prostu zdechł z nudów - nie miał żadnego towarzystwa prócz tych wszystkich głupich ludzi, którzy przez cały dzień bębnili palcami w szybę, starając się zakłócić mu spokój.

Data: 13 April 2009 20:56
Autor:~Fernando


Harry o pierwszej lekcji latania

- No tak - stwierdził ponuro Harry. - Zawsze o tym marzyłem. Żeby siedząc okrakiem na kiju od szczotki, zrobić z siebie głupca przed Malfoyem.

Data: 02 October 2009 20:12
Autor:~Fernando


Hermiona i Ron
Lekcja zakleć

– Wingardium Leviosa! - krzyczał raz po raz, wymachując ramionami jak wiatrak. – Źle to wypowiadasz - prychnęła Hermiona. - Wing-gar-dium Levi-o-sa. „Gar” musi być melodyjne i długie. - To zrób to sama, jak jesteś taka mądra – warknął Ron. Hermiona podwinęła rękawy szaty, smagnęła różdżką i powiedziała: - Wingardium Leviosa! Piórko uniosło się i zawisło jakieś cztery stopy nad ich głowami.

Data: 15 July 2009 01:52
Autor:~abii


Hermiona złamała regulamin

Hermiona była ostatnią osobą, która mogła zrobić coś sprzecznego z regulaminem szkolnym, a oto udawała, że to zrobiła, żeby wybawić ich z opresji. To tak jakby Snape zaczął ich częstować cukierkami.

Data: 30 January 2010 17:11
Autor:~Half-Blood-Princess


Hymn Hogwartu

Hogwart, Hogwart, Pieprza-Wieprzy Hogwart, Naucz nas choć trochę czegoś! Czy kto miody z świerzbem ostrym, Czy kto stary z łbem łysego, Możesz wypchać nasze głowy Farszem czegoś ciekawego, Bo powietrze je wypełnia, Muchy zdechłe, kurzu wełna. Naucz nas, co pożyteczne, Pamięć wzrusz, co ledwie zipie, My zaś będziem wkuwać wiecznie, Aż się w próchno mózg rozsypie!

Data: 27 August 2008 13:14
Autor:~Luniaczka


Irytek boi się Krwawego Barona

- Och, najmocniej przepraszam, wielmożny panie Baronie - powiedział przymilnym tonem. - To mój błąd, moja pomyłka... nie widziałem pana... no tak, bo jest pan niewidzialny... racz wybaczyć staremu Irytkowi ten głupi żart...

Data: 24 May 2011 16:58
Autor:~Angel14


Jak mu się udało przeżyć?
Zdziwienie Minerwy McGonagall

Po tym wszystkim, co zrobił... Tylu ludzi pozabijał... i nie mógł zabić małego dziecka? To wprost zdumiewające... Tyle się robiło, żeby go powstrzymać, aż tu nagle... Ale... na miłość boską, jak temu Harry'emu udało się przeżyć?

Data: 27 August 2008 13:35
Autor:~Lady_Rose


Jak się tam dostać...
Harry zastanawia się jak dostać się na peron 9 i 3/4.

Zastanawiał się gorączkowo, czy nie powinien wyjąć różdżki i zastukać nią w budkę kontrolera biletów między peronami dziewiątym i dziesiątym.

Data: 28 January 2010 19:22
Autor:~Pawel3333


Jesteś czarodziejem, Harry
Harry dowiaduje się, że jest czarodziejem

- STOP! ZABRANIAM CI!- ryknął przerażony wuj Vernon. Ciotka Petunia dyszała głośno ze strachu. - Ach, wypchajcie się...mugole - powiedział Hagrid. - Harry...jesteś czarodziejem. W izbie zapadło milczenie. Słychać było tylko morze i świst wiatru. - Czym jestem? - wydyszał Harry. - Czarodziejem ma się rozumieć- opowiedział Hagrid (...) i powiedziałbym, że diabelnie dobrym, trzeba cię tylko trochę podszkolić.

Data: 27 August 2008 12:31
Autor:~Giny


Kamien Filozoficzny /Petunia Dursley

Wiedzieliście, wiedzieliście! Oczywiście, że wiedzieliśmy! A niby jak mógłbyś nim nie być, skoro moja przeklęta siostra była tym, kim był? Ona też kiedyś dostała taki list i zniknęła, żeby pójść do tego... do tej szkoły... i wracała w każde wakacje do domu z kieszeniami pełnymi żabiego skrzeku, zamieniając filiżanki w szczury. I tylko ja wiedziałam, kim ona jest naprawdę! A była potworem! Ale moja matka i mój ojciec... nic, tylko Lily to, Lily tamto... Oni byli po prostu dumni, że mają w rodzinie czarownicę!

Data: 29 August 2008 20:23
Autor:~Ari


Karta z czekoladowych żab

Albus Dumbledore Obecny dyrektor Hogwartu Przez wielu uważany za największego czarodzieja współczesności, Dumbledore znany jest szczególnie ze zwycięstwa nad czarnoksiężnikiem Grindelwaldem (1945), z odkrycia dwunastu sposobów wykorzystywania smoczej krwi i ze swoich dzieł alchemicznych, napisanych wspólnie z Nicolasem Flamelem. Profesor Dumbledore lubi muzykę kameralną i kręgle.

Data: 01 February 2009 00:31
Autor:~martusia2093


Komentarz Lee
Mecz quidditcha

Ślizgoni mają piłkę... Flint leci z kaflem... mija Spinnet... mija Bell... tłuczek trafia go prosto w twarz... mam nadzieję, że ma złamany nos... to był żart, pani profesor...

Data: 02 October 2009 20:24
Autor:~Fernando


Kopniak dla Pani Norris. ;D

Kiedy stanęli u stóp schodów, zobaczyli Panią Norris, czającą się w pobliżu szczytu. - Och, kopnijmy ją raz, ale zdrowo - szepnął Ron w ucho Harry'emu, ale ten potrząsnął głową. Ominęli kocicę ostrożnie, a ona zwróciła na nich swoje rozjarzone ślepia, ale się nie poruszyła.

Data: 08 March 2009 21:50
Autor:~Magic Dream


Kłótnia Trio

– Myślałem, że się do nas nie odzywasz – powiedział Harry. – Tak, tak, i nie przestawaj – dodał szybko Ron. – Tak się cieszyliśmy.

Data: 03 August 2010 17:47
Autor:~Random


List
List do Dumbledore'a

''Drogi Profesor Dumbledore, Oddałem Harry'emu list. Jutro zabieram go na zakupy. Pogoda okropna. Ufam, żeś Pan zdrowy. Hagrid ''

Data: 18 December 2008 21:25
Autor:~Hedwiga


List Charliego do Rona
O norweskim smoku kolczastym

Kochany Ronie, Jak się miewasz? Dziękuję za list - bardzo bym chciał zabrać norweskiego smoka kolczastego, ale nie będzie łatwo go przetransportować. Myślę, że najlepiej byłoby go wysłać razem z moimi przyjaciółmi, którzy mają mnie odwiedzić w przyszłym tygodniu. Problem w tym, że nikt nie może ich zobaczyć, bo transportowanie smoków jest nielegalne. Czy moglibyście czekać z nim w niedzielę o północy na najwyższej wieży? Moi przyjaciele zjawiliby się tam i zabrali go, kiedy będzie ciemno. Czekam pilnie na odpowiedź. Pozdrowienia, Charlie

Data: 09 August 2009 01:40
Autor:~Fernando


List do Harry'ego

NIE OTWIERAJ PACZKI PRZY STOLE. Jest w niej nowy Nimbus Dwa Tysiące, ale nie chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że dostałeś miotłę, bo każdy też będzie chciał. Olivier Wood spotka się z Tobą dziś na boisku quiddtitcha o siódmej wieczorem na pierwszym treningu. Profesor M. McGonagall

Data: 01 February 2009 00:36
Autor:~martusia2093


List Hagrida do Harry'ego

Drogi Harry, Wiem, że w piątek po południu masz wolne, więc może byś wpadł do mnie na kubek herbaty około trzeciej? Opowiesz mi o swoim pierwszym tygodniu. Wyślij odpowiedź przez Hedwigę. Hagrid

Data: 12 September 2009 23:35
Autor:~Fernando


List od McGonagall
Areszt Harry'ego, Hermiony, Neville'a i Malfoya

Twój areszt rozpocznie się dzisiaj, o jedenastej wieczorem. Proszę czekać na pana Filcha w sali wejściowej. Profesor M. McGonagall

Data: 09 August 2009 01:40
Autor:~Fernando


List z Hogwartu
Informujący o przyjęciu Harry'ego do szkoły.

Szanowny Panie Potter, Mamy przyjemność poinformowania Pana, że został Pan przyjęty do Szkoły Magiii i Czarodziejstwa Hogwart. Dołączamy listę niezbędnych książek i wyposażenia. Rok szkolny rozpoczyna się 1 września. Oczekujemy pańskiej sowy nie później niż 31 lipca. Z wyrazami szacunku, Minerwa McGonagall Zastępca dyrektora

Data: 19 April 2009 17:48
Autor:~Fernando


Listy od nikogo

Tego wieczora Dudley paradował po salonie w swoim nowym mundurku. Chłopcy ze Smeltinga nosili kasztanowe surduty, pomarańczowe pumpy zapinane pod kolanami i płaskie słomkowate kapelusze zwane wioślarskimi. Mieli też sękate kije zwane smeltingami, którymi okładali się nawzajem gdy nauczyciel nie patrzył.

Data: 11 November 2008 21:11
Autor:~Olajsa


Logika!

- Wspaniale - powiedziała. - To nie jest magia, to logika. Zwykła zagadka. Wielu najpotężniejszych czarodziejów nie ma pojęcia o logice. Dla nich to pułapka bez wyjścia.

Data: 08 March 2009 21:47
Autor:!niewesolypagorek


Magiczne stuczki
Vernon o Albusie Dumbledorze

NIE ZAMIERZAM PŁACIĆ JAKIEMUŚ ZWARIOWANEMU STAREMU GŁUPCOWI ZA UCZENIE GO MAGICZNYCH SZTUCZEK!

Data: 03 August 2010 13:36
Autor:~Random
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.
~Anna Potter F 15-05-2023 03:23

Cześć. A więc twoje hobby to nauka polszczyzny. My Polacy halo mówimy raczej do słuchawki telefonu. W potocznej codziennej mowie natomiast pierwszemu lepszemu człowiekowi składamy cześć bo myśmy miły
~LouisPotter F 15-05-2023 02:27

i am one of the biggest harry potter fans, i think this forum is my best hobby

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 112
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59