Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Irytujący Irytek
Irytujący Irytek
- AHA! - wrzasnął im jakiś głos nad głowami, aż podskoczyli. Nie zauważyli, że przechodzą tuż pod Irytkiem, który zwisał głową w dół z żyrandola, uśmiechając się do nich złośliwie. - POTTUŚ ZAPROSIŁ POMYLUNĄ NA PRZYJĘCIE! POTTUŚ KOCHA POMYLUNĄ! POTTUŚ KOOOOOCHA POMYLUUUNĄ!
Zazdrość wobec Roberta
Robert Pattinson (Cedrik Diggory)Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek Roberta Pattinsona (Cedrik Diggory), choć nie tylko. Aktora będziemy mogli zobaczyć w przyszłości filmie, w którym oprócz niego zobaczymy Zaca Efrona i Justina Timberlake'a! "(...)Film będzie się nazywał "Ohio" i opowie historię zabójstw dokonanych na protestujących przeciwko wojnie w Wietnamie studentach. Do tych tragicznych zdarzeń doszło w latach 70-tych(...)". Jednak, choć zdjęcia do filmu nawet jeszcze się nie zaczęły, to już słyszymy o zgrzytach. Dokładnie chodzi o główną rolę, o którą Zac i Justin są zazdrośni, gdyż dostał ją Robert.
"Są w szoku, że Rob dostaje tak duże role. Zac i Justin są w tym biznesie od lat, a gość, prawie debiutant, zabiera im rolę sprzed nosa
- powiedziała mediom osoba zaangażowana w produkcję. Oczywiście pretensje obu panów mogą być jedynie plotką, jednak gratulujemy Robertowi głównej roli!

Zródło: www.poszkole.pl
Komentarze
~Malaga F
Dodano dnia 30 January 2009 21:50
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 96
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal
Zac i Justin są w tym biznesie od lat

Ja rozumiem, że Justin już szmat czasu robi karierę, ale Zac Efron niewiele dłużej (a może i krócej...) od Pattisona. oO' Może jednak jestem niedoinformowana...

Ech, nie najlepsze towarzycho, w szczególności ten Efron. Liczę jednak, że film ogólnie będzie niezłly i że będzie zasługiwał na Pattisona. : D
778
Dodano dnia 31 January 2009 08:55
Matko Jedyna....Pattinson, Efron i Timberlake...."gorące 13nastki" będą poszczane ze szczęścia. Wielka gratka dla tych, co marnują czas na wzdychanie do aktorów.
~Vampire F
Dodano dnia 31 January 2009 09:27
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 277
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak
Według mnie to dobrze, że Robert zdobył tą rolę...
Uważam, że jeśli zazdrość Zacka i Justina to prawda, to oczywiście myślę, że Robert nie musi być długo w branży, żeby zdobywać główne role w filmach...
Sądzę, że Robert jest bardzo dobrym aktorem... Po obejrzeniu Twilight mogę powiedzieć, że pasuje do takich "dramatycznych" ról w filmach...
Mam nadzieję, że Zackowi i Justinowi przejdzie ta zazdrość...
I przy okazji gratuluję Robertowi nowej roli... Na pewno obejrzę ten film...
~BitterSweet F
Dodano dnia 31 January 2009 09:53
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 68
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak
Fajnie, że dostaje teraz jakieś większe role i film nawet może być fajny [ zobaczymy] ale Efron? Ten sztuczny, słodki i nie wiem jaki jeszcze "aktor", do którego wzdychają małe dziewczynki ? Jeju jak ja nie moge już na niego patrzeć.
~pomyluna F
Dodano dnia 31 January 2009 12:04
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Komentarzy: 80
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
Nie no, tego się nie spodziewałam. Justina da się przeżyć. Ale Efron i Pattinson w jednym filmie to szczyt wszystkiego. NIe mogę się otrząsnąć z szoku. Może i gra aktorska będzie na poziomie, ale ten cały Zac to pasuje mi tylko do Disney'owskich produkcji, bo jest taki słodki i jak dla mnie zniewieściały. Nie spisuje filmu na straty, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest wciśnięcie tam Efrona (od razu w głowie mam obraz jak prostestuje przeciw wojnie w Wietnamie, jakąś słodką piosenką i szczeży swoje idealne ząbki). Może poprostu odpycha mnie fakt, że jest on już zaszufladkowany, ale naprawdę odemnie jedno wielkie "nie, dziękuję".
!Guardian F
Dodano dnia 31 January 2009 12:25
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 377
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal
Zac i Justin są w tym biznesie od lat
Rotfl Rotfl Rotfl


Nie wiem czy byłbym w stanie zobaczyć taki duet - Zac Efron i Robert Pattinson. Jeszcze Timberlake ujdzie, chociaż aktor z niego normalnie... <hahaha> Miejmy nadzieję, że ta produkcja okaże się większym sukcesem niż HSM i Hannah Montana.
~Kasztan F
Dodano dnia 31 January 2009 12:41
Użytkownik
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1453
Ostrzeżeń: 3
Komentarzy: 88
Data rejestracji: 22.11.08
Medale:
Brak
OMG *.*
Zac jest w tym filmie?
Wydaje się, że ten film będzie dość ambitny, ale... Zac Efron udziela wywiadu w gazetach "High School Musical", które moja siostra kupuje co tydzień za pięć złoty. >.>
Cytuję, wywiad z Z. Efronem o sukcesie HSM 3.
Zac: "Płacze...)Tym razem nakręciliśmy obraz naprawdę kinowy, ze wspaniałą muzyką i złożoną choreografią".
Zac będzie śpiewał:
Ojej, studenci, coście umieraliii
Dzięki wam myśmy w tym filmie zagraliiii
I grubą kasę z tego dostaliii


Justin będzie stał obok i stepował czy coś takiego, a Robert będzie latał i bosko wyglądał. ;d
~Cherry F
Dodano dnia 31 January 2009 20:11
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Komentarzy: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
Efron w takim filmie? O maj gad.
I bardzo dobrze, że Rob dostał główną rolę, z tej trójki to on na nią najbardziej zasługuje. ^^
~Sirius Black F
Dodano dnia 31 January 2009 23:20
Użytkownik
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Opiekun Hufflepuffu
Punktów: 3271
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 555
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Oj, dajcie mi spokój serdecznie współczuje Pattinsonowi za takie towarzystwo... beztalencie Efron, który za HSM3 powinien dostać Malinę w tym roku i jeszcze Justin, który ok, tańczyć umie, ale do aktora mu bardzo daleko... "w biznesie od lat", chyba zaraz wybuchnę ze śmiechu. Bo mi się tak wydaje, że Rob z tej trójki jest najbardziej doświadczony. Oczko
Oceny

Wybitny Wybitny 0% [Brak oceny]
Powyżej oczekiwań Powyżej oczekiwań 0% [Brak oceny]
Zadowalający Zadowalający 0% [Brak oceny]
Nędzny Nędzny 0% [Brak oceny]
Okropny Okropny 100% [1 głos]
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 1044
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30