Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
"Był to wielki i piękny okrągły pokój, pełen dziwnych cichych odgłosów. Na stołach o cienkich, wrzecionowatych nogach stały rozmaite urządzenia, warczące, wirujące i wypuszczające obłoczki dymu. Ściany były obwieszone portretami byłych dyrektorów i dyrektorek,które drzemały sobie spokojnie w ramach. Było również olbrzymie biurko z nogami w kształcie szponów, a za nim, na półce, rozsiadła się wyświechtana, postrzępiona Tiara Przydziału".
Jak wiadomo jutro Wigilia, która jest dniem poprzedzającym narodziny Jezusa Chrystusa. Jest to czas spokojny, rodzinny, pełen radości i miłości. Zatem z tej okazji chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim i całej Redakcji magicznego portalu hogsmeade.pl. Żebyście w te święta zaznali anielskiego spokoju, poczuli miłą, rodzinną atmosferę, najedli się do syta przepysznymi potrawami wigilijnymi i, żeby pod Waszą bożonarodzeniową choinką było mnóstwo prezentów.
Jednak nie można zapomnieć o Sylwestrze! Dlatego życzymy Wam szampańskiej i bezpiecznej zabawy w gronie Waszych znajomych i przyjaciół! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.