Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Dumbledore powiedział cicho:
- Och, pewnie, że nie. Ależ prymitywne.
- Co to jest, profesorze?
- Myślę, że – powiedział Dumbledore, wkładając zdrową rękę do kieszeni i wyjmując srebrny nóż, taki sam jak ten, którego Harry używał do krojenia składników eliksirów – musimy zapłacić, żeby przejść.
- Zapłacić? - Powiedział Harry. - Musimy dać coś … drzwiom?
- Tak – powiedział Dumbledore. - Krew, jeśli się nie mylę.
- Krew?
- Mówiłem, że to prymitywne. - Powiedział Dumbledore z pogardą i rozczarowaniem, tak jakby spodziewał się, że Voldemort był kimś o wyższych możliwościach. - Idea polega na tym, jestem pewien, że się już domyśliłeś, że twój wróg musi się osłabić, żeby wejść. Po raz kolejny, Lord Voldemort zdaje się nie rozumieć, że są dużo straszniejsze rzeczy niż obrażenia fizyczne.
Ostatnio, maniacy kina mogą oglądać kolejny film, który pewno wart jest uwagi - "The Brothers Bloom". I właśnie przy jakże niebywałej okazji - premierze, bardzo bliski nam aktor odpowiedział na kilka pytań. Mowa tutaj o Robbiem Coltrane, który wcielił się w postać gajowego Hogwartu - Hagrida. Mężczyzna opowiedział to i owo odnośnie kolejnej części o młodym czarodzieju - "Insygniach Śmierci".
A więc korzystasz z przerwy w Harrym Potterze?
R.C.: Rzeczywiście, ostatnio bardzo się produkuję. Mam trzy rzeczy do zrobienia. Próbuję się z nimi zmierzyć zanim zaczniemy kręcić sceny do siódmego Pottera w lutym. Nie będzie czasu pomiędzy pierwszą, a drugą częścią. Wiesz... Podzielili to na dwie części i będzie jeden lub dwa tygodnie przerwy.
Każdy film o Harrym Potterze wydaje się większy i większy...
R.C.: Zawsze opisywano kolejny rok z życia dziecka i on ma teraz siedemnaście lat oczywiście. Więc życie nieco się zmieniło. Romans wisi w powietrzu. Zagrożeń jest coraz więcej, które są większe niż moc i umiejętność bohaterów, a jednak stają się silniejsi. Muszą walczyć.
Więcej znajdziecie tutaj, natomiast łapiąc tego świstoklika możecie obejrzeć zdjęcia z premiery. A jeżeli wejdziecie w tego linka, zobaczycie wideo.
Zródło: www.bbc.co.uk; www.snitchseeker.com
Napisane przez Guardian
dnia 29 October 2008 18:25
Dom:Hufflepuff Ranga: Opiekun Hufflepuffu Punktów: 3271 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 555 Data rejestracji: 25.08.08 Medale: Brak
Jakoś tak dziwnie wypowiada się ten nasz Robbie, ale pomimo nadziei nie znalazłam w tych kilku zdaniach żadnych nowych informacji. :/ No cóż, życzę mu jako aktorowi, żeby grał w wielu filmach, ale przede wszystkim aby wspaniale wyszły mu Insygnia, niestety na razie to musimy czekać na Księcia. :/
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.