Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 261
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Kolor - podkreślenie osobowości
Drukuj temat · Kolor - podkreślenie osobowości
~Ariana Malfoy F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2009 11:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ja wybieram kolor niebieski i czarny. Myślę, że te dwa kolory w pełni oddają moją osobowość. Choć powiem szczerze, że osobiście lubię kolor brązowy i zielony oraz biały. Tylko w opisie tych kolorów niestety nie oddają one mojej osobowości. Lubię też czerń i niebieski ale ciemniejszy, nie koniecznie granat, tak samo lubię krwiste bordo i fiolety. Choć powiem szczerze, że nie do końca jestem przekonana co do tego, że kolory opisują naszą osobowość. Ja lubię wiele kolorów a ubieram się zwykle w zależności od nastroju. Dla mnie kolor ogólnie, jak i kolor ubioru symbolizują nastrój w jakim obecnie się znajduję. Tak jak muzyka której w danej chwili słucham.
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Moimi ulubionymi są :
CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

POMARAŃCZOWY

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani w poszukiwaniu przygód.

To wszystko do mnie pasuje Oczko



__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 13:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

ZIELONY

Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych [Niee, ja impulsywna? No, może trochę. ], które jednak pragną uporządkować swoje życie. [Tak z pewnością.] Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów. [Zdarza się choć nie widzę różnicy patrząc na inne me koleżanki.]

NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. [ Taak. ] To kolor artystów. [Yes... zależy co się ma na myśli. Moja mama często mówi. -Ale z Ciebie artystka. Choć zazwyczaj w momencie kiedy zrobię coś źle. ;P ] W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę. [Mam taką nadzieję.]

ŻÓŁTY

Żółty oznacza obawę przed samotnością, pragnienie towarzystwa i gotowość uczestniczenia w życiu innych. [YES!] Z wielbicielem żółtego łatwo się zaprzyjaźnisz i... trudno ci będzie zakończyć znajomość. [;D]

Moje ubrania są najczęściej takich oto kolorów. Czy się zgadza... pomyślmy. Najbardziej opis żółci do mnie pasuje. Tak sądzę.
Choć gdy kupuję ubrania nie patrzę uważnie na kolory. Ta czynność jest zazwyczaj na drugim miejscu, więc ma szafka z ubraniami jest... kolorowa, a nie jednolita.
Jednakże nie mam zamiaru wybierać przyjaciół biorąc pod uwagę kolor w jakim najczęściej się ubiera. O.o
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~Saphira F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 14:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 529
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 09.05.09
Medale:
Brak

Ja najlepiej czuję się w czerwonym i niebieskim, ale lubię także fioletowy, zielony(bo w takim kolorze jest moja ulubiona sukienka i sweterek) i czarny.
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona111 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 14:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -119
Ostrzeżeń: 3
Postów: 48
Data rejestracji: 10.12.09
Medale:
Brak

Moimi ulubionymi kolorami są czerwony i czekoladowy. Jestem blondynką i myślę, że te kolory do mnie pasująOczko
__________________
Co ja takiego robię, że dostaję co chwilę ostrzeżenia???
Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Więc tak:
- Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..
Czyli, że egoistką jestem, tak?
- Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.
hmm... sprawy ducha i kameralna atmosfera. A te sprawy to, którego ducha?;)
-Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.
Czerwiem mój ulubiony kolorek, np. na lakier do paznokci tak jak w tej chwili.
-Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.
Dobra impulsywna jestem, ale żeby od razu huśtawka nastrojów.:@
-Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.
Hmm... mój artyzm przejawia się najczęściej w rysowaniu kredą po ścianach w pokoju. To też się liczy?
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!

Edytowane przez Madwoman dnia 29-12-2009 14:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2010 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Moje kolory? to jest zdecydowanie Czerń.
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..
Hejj..nawet pasuje xD

Późnej Czerwony.
Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.
Z tym optymizmem to nie do końca,jestem urodzoną pesymistką xD.

Niebieski
Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.
W ogóle nie pasuje ;D..może dlatego że jakoś nie lubię tego koloru,ale mam dosyć dużo ubrań w takim ;P.

I Zieleń
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.
Huśtawka nastrojów? oj tak xD
Impulsywność i uporządkowanie życie? Nie moja bajka xD.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2010 10:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Ami napisał/a:
SZARY
Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

Po części pasuje. Ale rozrywkę lubię. No bo jak można nie lubić? Happy
Ami napisał/a:
CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

Mój drugi kolor.
Ami napisał/a:
NIEBIESKI
Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

Również trafione...
Wszystko ok, tylko ten szary... ja przecież kocham rozrywkę, a na szaro ubieram się bardzo często! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Gabii F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2010 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 06.11.09
Medale:
Brak

Ja najczęściej ubieram się na czarno, niebiesko i zielono. I o dziwo wszystkie te opisy do mnie pasują. Może trochę się ze sobą kłócą, ale to nicUśmiech
__________________
Because you can!!!


***Gabii***
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2010 23:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Jeśli chodzi o mnie to przeważa niebieski i szary. Mam też czasem zajawkę na czerwony. I czasem robię sobie dzień "White Queen". xD

NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.


Dużo w tym prawdyRozbawionyRozbawiony

SZARY

Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.


Jedno drugiemu zaprzecza. Nic się nie zgadza!

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.


Bywają takie dni. Więc : TRUE!RozbawionyRozbawiony

BIAŁY

przewaga bieli w ubiorze to znak, że ta osoba uwielbia być w centrum zainteresowania.


Oj uwielbia, uwielbia;]
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-05-2010 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Lubię ubierać się w szare lub niebieskie spodnie, jednolite bluzy, ale to chyba spowodowane jest tym, że w tych kolorach mam najwygodniejsze ciuchy... Do tego jakaś kolorowa koszulka. Często fioletowa, różowa...

Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

To mi kompletnie nie pasuje. Unikam rywalizacji, jestem skromna, ugodowa i nie lubię rozrywki? Ja zodiakalny lew? xD Wszystko na odwrót. Chociaż zdarzają mi się dni, kiedy chcę się wyciszyć, ale taki nastrój dopada czasem wszystkich.

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.

Eeee... Ok.


Niebieski symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

To pasuje. Oczko
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 03-05-2010 11:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Ja najczęściej ubieram się w czarne, granatowe, fioletowe i niebieski rzeczy.
A opisy nie zawsze do mnie pasują ( przynajmniej z mojej perspektywy Język )
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2010 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

FIOLETOWY
Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha - interesuję się charakterami i takimi tam różnymi, chciałabym zostać psycholog.

CZERWONY
Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami. - cała prawda ;p

ZIELONY
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów. - jestem stała w emocjach, to jedyny opis który się nie zgadza.
NIEBIESKI
Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę. - o taak. To chyba o moim dość dziwnym ubiorze; błękitnej bluzce z Marylin Monroe i bufiaste, różowe spodnie ^^.

To zdumiewające, ile kolory mówią o człowieku. Wybór koloru ścian też pewnie świadczy o jakiejś cesze charakteru?
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2010 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Więc moim ulubinym kolorem jest ZIELONY .
Wiem co myślicie , że jak jestem w Slytherinie to moim ulubionym kolorem jest oczywiście zielony . Nieprawda , przedewszystkim jest to kolor nadziei , przynajmniej dla mnie . Mój drugi ulubiony kolor to CZERWONY . Ale też lubię FIOLET , dlaczego ? Sama nie wiem .
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2010 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, potrzeba aktywności jak najbardziej, ale kierowanie się emocjami to nie bardzo Rozbawiony

POMARAŃCZOWY

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani w poszukiwaniu przygód.

Spełnianie szalonych pragnień może być niebezpieczne i to lubieŚmiech





__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Zdecydowanie Czarny.No,może fiolet.
Nawet wiarygodne ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 23:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak


CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

Hmm... to prawda co do tego, że lubię dyskutować. Ale często godzę się na kompromisy.

ZIELONY
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

To prawda... potrafię się śmiać z siebie a za chwilę płakać.

ŻÓŁTY
Żółty oznacza obawę przed samotnością, pragnienie towarzystwa i gotowość uczestniczenia w życiu innych. Z wielbicielem żółtego łatwo się zaprzyjaźnisz i... trudno ci będzie zakończyć znajomość.

Mam nadzieję, że to prawda. To by mi bardzo pochlebiało.Zawstydzony

NIEBIESKI
Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

To również jest prawdopodobnie prawdą.

Brakuje mi jeszcze białego, bo w nim często można mnie zobaczyć.
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2010 12:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

FIOLETOWY
Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.

ZIELONY
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

Moje ulubione. Cóż, z zielenią się zgadzam. Z czernią nie. Na kompromis idę stosunkowo łatwo, jeśli jest dobry. Długie rozmowy to też nie dla mnie. Fioletowy to też się ze mną nie zgadza. Przynajmniej ja tak sadze. Kameralna atmosfera? Ratunku! Sprawy ducha? Ratunku jeszcze bardziej!
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Dilicja6 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2010 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 122
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 30.07.10
Medale:
Brak

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Czerwony jest ze mną na co dzień, ponieważ mam czerwone okulary. Ten kolor do mnie pasuje i lubię go

ŻÓŁTY

Żółty oznacza obawę przed samotnością, pragnienie towarzystwa i gotowość uczestniczenia w życiu innych. Z wielbicielem żółtego łatwo się zaprzyjaźnisz i... trudno ci będzie zakończyć znajomość.

Tak to też do mnie pasuje
Wyślij prywatną wiadomość
~Crazy Flower F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2010 17:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2153
Ostrzeżeń: 1
Postów: 308
Data rejestracji: 20.06.10
Medale:
Brak

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Coś dla mnie... Ech, Strzelcem jestem, to nie mogę usiedzieć w miejscu ;P

ZIELONY

Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

1. Mam oczy takiego koloru.
2. To mój ulubiony kolor.
3. Często miewam huśtawkę nastrojów, jestem impulsywna.

POMARAŃCZOWY

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani w poszukiwaniu przygód.

Upór, ech...


Powyższe kolory idealnie do mnie pasują.
__________________
skiełzło, żesz

Edytowane przez Crazy Flower dnia 12-10-2010 17:38
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT