Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 142
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Klasowe prezenty na Dzień Kobiet.
Drukuj temat · Klasowe prezenty na Dzień Kobiet.
~Harry_ F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 11-03-2009 10:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 1
Postów: 118
Data rejestracji: 10.03.09
Medale:
Brak

U mnie w klasie dawaliśmy po 3 lizaki Uśmiech i jakiś dezodorant.Nie wiem nawet kto to wymyślił ale cała szkoła była z psiukana tymi dezodorantami hehee był nie zły ubaw.Nawet nauczycielki nie wstawiały uwag a nic pkt. ujemnych.Gdybyście to widzieli.Każda dziewczyna psiukała jeszcze do dziś mam pachnące ubrania chodź były prane Rozbawiony.
Pozdrawiam Wszystkich.
__________________
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."
"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."

fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/197/c/c/Dark_Mark_animation_by_andrei1015.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 11-03-2009 11:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Hm, szczerze mówiąc, jestem trochę zawiedziona.
Miałam nadzieję na ślicznego, żółtego tulipana, a chłopcy dali nam po maskotce-kaczce.
Jak się nią potrząśnie, to kwacze. ^^'
Cóż, wiedziałam, że nie są em... romantyczni (nie, żebym ja była...), ale mimo wszystko bardziej ucieszyłabym się z kwiatka. Chociaż kaczucha jest śmieszna, i na pewno zostanie u mnie na dłużej, niż by to było z tulipanem. Jakaś pamiątka zawsze jest. ;>
No, i standardowo zrobili nam quiz o Dniu Kobiet. Za poprawną odpowiedź dostałam czekoladę (tiki-taki ;P), którą zjadłyśmy z koleżankami na niemieckim. Mhm, dobra była. ;d
Nawet się cieszę. Miło z ich strony, w każdym razie, że o nas pamiętali.
A oprócz prezentów od chłopców z naszej klasy, wszystkie dziewczyny dostały 'od szkoły' plakat z (o zgrozo!) Hanną Montaną. >.< Tak nietrafionego prezentu dawno nie dostałam. I chyba większość moich koleżanek też. Na niemieckim molestowałam z przyjaciółką postacie na moim plakacie pinezkami. Muahaha. ;> I domalowałyśmy Montanie wąsiki, okulary, bródkę i takie tam... Hmm. Może za rok, w gimie, chłopcy i dyrekcja bardziej się postarają.
Może tulipanki...?
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07

Edytowane przez Magic Dream dnia 11-03-2009 11:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Doys F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 23:31
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -37
Ostrzeżeń: 2
Postów: 64
Data rejestracji: 02.08.09
Medale:
Brak

Taaa to ja chyba wszystkich pobije prezentem na dzien kobiet Rozbawiony

Otóż w pierwszej klasie gimnazjum wszystkie dziewczyny dostały mortadele, bardzo ciekawy prezent co nie ?;> hehe Tooth

__________________
Doys xD

pozdrawiam drogi Gościu :*
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Nie wiem czy to bardziej dla żartu czy jak, ale przewodniczący z kolegami chcieli kupić dziewczynom pampersy i podpaski. Dobre nie? Ale ja z resztą chłopaków na to nie poszliśmy.Żarty żartami ale w tym też trza mieć umiar. Bo jeśli my byśmy kupili im takie rzeczy to one mogłyby nam kupić...lepiej nie mówić. Na szczęście wszystkie były zadowolone. Dostały po kwiatku i dezodorancie.
P.S. Na drugi rok przewodniczącym był juz ktoś inny.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Laski z mojej klasy [w tym ja] dostałysmy na dzień kobiet tulipanka. Uśmiech
a nasza tymczsowa wychowawczyni tak ich wychwaliła za to, że sie żygać chciało. xD mówiła cos takiego 'no chłopcy, jesteście tacy dojrzali, ojeej, dobrze, że nie przyszedł wam po,ysł ze stringami ! Uśmiech)'
oooh xD
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 22:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

A my dostałyśmy po dezydorancie z Rossmana. [jakieś aluzje?] Przewiązali to jakąś wstążeczką. I dali nam po trzech cukierkach. Mogłyśmy przebierać w smakach. Jupi! A dali te prezenty z takim uśmiechem na twarzy... że szkoda gadać. Zaśpiewali oczywiście "Sto lat" z takim wstydem... czyli rączki z tyłu założone i taki sztuczny uśmieszek. [hjehje... o! właśnie taki ] Pani dostała oczywiście dużego kwiatuszka w doniczce. Poddaje się Rozbawiony
W zeszłym roku kupiłyśmy chłopakom taką fajną piłkę [jest ich ok. 2 razy więcej niż dziewczyn!] a oni nam po misiu na breloczku... który i tak niektórym dziewczyną posypał się pierwszego dnia, wtedy chłopacy omijali dziewczyny szerokim łukiem. Tooth Jak to sie mówi "darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby" no i cóż... liczą się intencje. (:
Przyznam - mnie chłopcy zaskoczyli ogromnie. Pierwsze kilka minut lekcji matematyki spędziłyśmy na korytarzu, by po chwili wejśc na... czerwony dywan (zrobiony z bibuły ) i wysłuchać mini-koncertu chłopaków, a potem czekał na nas tort.

Oj. Masz dość kreatywnych kolegów w klasie. Bo niestety ale w mojej to raczej niemożliwe aby którykolwiek na to wpadł. ;<
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 05-08-2009 22:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 23:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na Dzień Kobiet dostałyśmy po tulipanie i czekoladzie Wedla. W poprzednim roku chłpocy zapomnieli o nas i dostało im się potem od wychowawczyni, a w pierwszej gimnazjum dostałyśmy balony, lizaki, długopisy i kartki. I tak się cieszę z tych prezentów. Oni dostali w pierwszej klasie śliniaczki, Gerbery, pampersy, miseczki, łyżeczki i kubki-niekapki. W drugiej już nie pamiętam, co im kupiłyśmy. Za to w trzeciej dostali od nas kartki z pocałunkami (każda z nas posmarowała sobie usta szminką i odbiła je na kartce i podpisała swój odcisk). Bardzo im się ten prezent spodobał Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2009 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

U nas w klasie zawsze tak jest, że trzeba płci przeciwnej przypominać o swoim święcie, aż w końcu uzyska się to na co się czekało: symboliczna czekolada. W podstawówce to nawet kwiatki dostawałyśmy.. ale było i minęło.
Za to na dzień chłopaka oni od nas wymagają Bóg wie czego.
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Luna14 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2009 15:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Zgadzam się z Crimą .. My też dostałyśmy symboliczną czekoladę i to wszystko .. I tak samo u nas chłopacy wymagają nie wiadomo jak drogich i wyszukanych prezentów ..Zniesmaczony Ale o rok starsze dziewczyny dostały po takiej dużej różowej róży i takiego średniego pluszowego białego misia ..
Hmm.. Ponoć liczy się pamięć..
Wyślij prywatną wiadomość
~Marcela F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2009 23:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 10.10.09
Medale:
Brak

Nasi chłopcy naprawdę się popisali. W czwartej klasie podstawówki dali nam sztuczne róże (nawet się nie pokwapili, żeby kupić dezodorant i je psiknąć). W piątej dostałyśmy po kubku, w szóstej po figurce (owłosiona małpa i nieowłosiony ślimak [do wyboru]), w pierwszej gimnazjum po tulipanie (inni chłopcy już w klasie). W drugiej klasie wykazali się naprawdę kreatywnością.
Kupili nam balony. Napompowali je. Założyli na nie pampersy. Do pampersa wsadzili słodycze: cukierki, lizaki, batoniki. Także radochę miała cała szkoła jak wyszłyśmy z tym na przerwę. Jaką my miałyśmy zabawę! Mój Balonik, na przykład, nazywał się Franio! Balonik przyjaciółki - Hieronim.
__________________
Dlaczego ogórek nie śpiewa?

Pytanie to, w tytule,
postawione tak śmiało,
choćby z największym bólem
rozwiązać by należało.

Jeśli ogórek nie śpiewa,
i to o żadnej porze,
to widać z woli nieba
prawdopodobnie nie może.

Lecz jeśli pragnie? Gorąco!
Jak dotąd nikt. Jak skowronek.
Jeśli w słoju nocą
łzy przelewa zielone?

Mijają lata, zimy,
raz słoneczko, raz chmurka;
a my obojętnie przechodzimy
koło niejednego ogórka.

- Gałczyński Konstanty Ildefons
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 19:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hm... mam złe wspomnienia. (;
Ostatnim razem chłopcy z naszej klasy przypomnieli sobie w naszym święcie tego dnia i polecieli do sklepu na przeciwko szkoły na przerwie. Tak, dostałyśmy zwiędłe tulipany po złotówce. Może w tym roku będzie lepiej.
Ale w końcu liczą się chęci. (;
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2009 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Taa... jeśli dobrze pamiętam, to od początku samodzielnego dawania nam prezentów przez chłopaków [wcześniej raczej dbali o to rodzice], nic ciekawego nie dostałyśmy. W gimnazjum w mojej klasie jest większość chłopców z mojej byłej klasy podstawówki [szkoły są obok siebie]. Są oni niezorganizowani, w ogóle nie chętni do jakiejkolwiek pracy, nie mówiąc już o tych nieszczęsnych prezentach na Dzień Kobiet. Oczywiście dadzą nam jakiś tandetny, symboliczny prezent [a to karteczki, a to nawet brudny kubek [ Omg ], albo batonik], ale wręczają go z takimi minami, że się człowiekowi odechciewa nawet na ten prezent spojrzeć. Pamiętam, jak kiedyś śpiewali nam Sto lat... fałsz to mało powiedziane, ale przynajmniej byłyśmy zadowolone, że się tak dla nas poświęcili. ^^
Edytowane przez Bonnie313 dnia 07-12-2009 20:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2009 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Zwykle(no dobra, zawsze) różyczki. Nie myślcie, że z własnej woli. Kupowali to za nich rodzice. Dwa dni róża zwiędła, a chłopaki wniebowzięci! Kiedyś jeszcze były to słodycze, ale dawali nam je z takimi cierpiętniczymi minami, że się zwymiotować chciało! No cóż, staramy się nie narzekać... Przynajmniej pamiętali(ale raczej to przypominała pani!)... Oczko
Edytowane przez Doru Arabea dnia 07-12-2009 22:51
Wyślij prywatną wiadomość
~Bartolineo F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2010 06:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 07.03.10
Medale:
Brak

Ja niestety z lat szkolnych już jakiś czas temu wyrosłem, ale mam dylemat ponieważ zależy mi na tym aby tym roku prezent dla mojej dziewczyny z okazji Dnia Kobiet był jakiś szczególny i nie wiem czy dobrze wybieram...

Mi się ta oferta bardzo podoba, ale nie jestem kobietą i nie wiem czy coś takiego będzie dziewczynie odpowiadac...

http://www.spanatural.pl/news-dzien-kobiet-w-spa-natural-20-.html

Dziewczyny błagam pomóżcie i wypowiedzcie się co sądzicie o takiej niespodziance bo zostało mi bardzo mało czasu na decyzję!
Jak Wam się to podoba???
__________________
________________________________________________
Bo brykanie to jest to co wszystkie Tygryski lubią najbardziej...
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2010 09:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Bartolineo... myślę że to bardzo oryginalny pomysł. Ja bym była zachwyconaUśmiech

Jeśli chodzi o klasowy dzień kobiet to w tamtym roku dostałyśmy po tulipianie. Były trochę zwiędnięte ale cóż... Ciekawe co jutro nasi chłopcy wymyśląOczko
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2010 15:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

U mnie w klasie, tradycyjnie, jak w każdym roku, kupowaniem prezentów zajęła się jakaś mama. Chociaż znowu chcieliśmy, żeby tak nie było... ;F
A w tym roku dostałyśmy notatniki z Hanną Montaną! >.< Najgorszy prezent, który dotychczas dostałyśmy.
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2010 16:05
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

W podstawówce zawsze płeć piękną dostawał coś od chłopców. Na przykład długopisy, kwiatki, batoniki. W gimnazjum chyba raz nam dali jakiś upominek, bodajże breloczek na klucze. Ale dzisiaj po prostu zawiodłam się na chłopakach... Nie chodzi o jakieś prezenty, ale o samą pamięć, a nawet życzeń chamy nie złożyli. Tylko w drodze do szkoły spotkałam kolegę, który kulturalnie powiedział 'Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet'.
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2010 17:40
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

U nas chłopacy się popisali. Ubłagali nauczycieli, aby nie było dziś lekcji (w zamian za nierobienie lekcji byli zaproszeni na uroczystość). Rozpoczęło się zwyczajnie. Wchodzimy do klasy, nic się nie dziej, aż nagle chłopacy wstają, śpiewają "Sto lat" i dają nam prezenty. I to nie był jeszcze koniec. Zaprosili nas do świetlicy, gdzie urządzili zawody dla nas.
Mi się podobało i reszcie dziewczyn również.
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2010 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Nasi chłpacy co rok rąbią nam prezenty i wymyślają wiele chmmm... ,,Ciekawych" zabawJęzyk. W zeszłym roku zrobili nam damskie zapasy, a w tym gre w krzesłaDowcipniś. Pewnie ją znacie. Krzeseł jest o jedno zamało. wszyscy krążą w około nich, a kiedy muzyka się urywa, wszyscy prubują usiąść. Nasze zasady były nieco inne. Na krzesłach były kartki z imionami dziewczyn (oczywiście nie na wszystkich). Dziewczynę, którą sie wylosowało trzeba było pocałować w policzek, a potem oddać fant chłopakomZły. Wdodatku między nami krążył Franek i spychał wszystkich z krzeseł. My nie puszczamy im tego płazem i ostanio zrobiłyśmy im konkyrs pt. ,,Kto najlepiej pomaluję dziewczyne", a w przyszłym roku mamy zamiar zrobić ,,Kto najszybciej obierze 2 ziemniaki"Rotfl
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 08-03-2010 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które na Dzień Kobiet od kolegów z klasy dostały coś, co nie było lizakiem w kształcie serca.

Jakoś nigdy nie miałam szczęścia co do prezentów w tymże dniu. W podstawówce przez całe trzy lata nie dostałyśmy nic. Tak samo w gimnazjum. Dopiero teraz ktoś się wysilił, aby kupić te symboliczne lizaki. Cóż, nie powiem, aby było to cosśoryginalnego, ale pozostaje pamięć życzeń, które były dość szczere i przepiękne.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT