Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 239
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Humor
»»» Prima Aprilis
Drukuj temat · Prima Aprilis
~Taka jedna F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2009 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Prima aprilis (łac. 1 kwietnia), dzień żartów - obyczaj związany z pierwszym dniem kwietnia, zapoczątkowany mniej więcej w połowie XIII wieku, obchodzony w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego.

1 kwietnia już jutro. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na jutrzejsze żarty? Podzielcie się nimi.
Edytowane przez Taka jedna dnia 31-03-2009 21:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Fanka Syriusza Blacka F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2009 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

W tamtym roku poprosiłam wicedyrektorkę, żeby napisała wezwanie moich rodziców do szkoły, w sprawie mojego wyrzucenia Rozbawiony Wice się zgodziła i rodzice dali się nabrać RozbawionyRozbawionyRozbawiony
__________________
drogi Gościu pamiętaj o mnie i zaproś do znajomych !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2009 21:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja opowiem pare żenujących żartów Rozbawiony Np. " Ej masz skorpiona na plecach" wiecie tak żeby każdy wiedział że to ściema a i tak o ile znam moich kumpli będą mówić " kuurde ale się nabrałem " i będą odpowiadać podobnymi żenującymi żartami. Rozbawiony Przynajmniej będzie polewka Język
Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-04-2010 09:29
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2009 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

O nie, nie mam ani jednego pomysłu. Może ktoś podpowie? ;D
Trzeba jutro pograć ludziom na nerwach. :>
A żarty typu 'masz plamę' już dawno przestały być zabawne...
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 09:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja miałam założyć ten temat.

Cóż, ja wczoraj przestawiłam zegarki o godzinę do przodu - oprócz jednego, bo nie umiałam ;P. I tak wyszło. Mama poszła do sklepu za piętnaście szósta, zamiast godzinę później (dodam, że otwarty jest od szóstej). Teraz szukam czegoś na popołudnie ;D
__________________
Allons-y!
Wyślij prywatną wiadomość
~June F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 09:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 90
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 17.03.09
Medale:
Brak

Ja wczoraj wieczorem podałam mężowi takie ziołowe tabletki oczyszczające nerki mówiąc że to jakieś witaminy na przesilenie wiosenne. Te tabletki są zupełnie nieszkodliwe tylko mają jeden skutek uboczny, farbują poranne "siusiu" na niebiesko. Jego mina jak rano udał się do łazienki - bezcenna. Kulałam się po podłodze ze śmiechu. Rozbawiony
__________________
img.userbars.pl/122/24382.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~La_Luna F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 11:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 520
Ostrzeżeń: 0
Postów: 336
Data rejestracji: 15.01.09
Medale:
Brak

Heh.. u nas nie ma czegoś takiego. NIkt nie robi sobie żartów, a zresztą mamy rekolekcję i nie jest za wesoło. A gdybyśmy sobie chcieli pożartować nawet w szkole to nauczyciele daliby nam nagane za to, że nie zajmujemy się lekcją. Nasi nauczyciele na serio nie mają poczucia humoru. Oczko
__________________
Witaj drogi Gościu, co u Ciebie?
Pozdrawiam, Luna.
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 13:16
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Hm. Ja jestem mile zaskoczona, że w mojej szkole, która ma opinię baaardzo kujońskiej, dzieje się coś na Prima Aprilis. Generalnie wszystkie klasy zamieniają się nauczycielami i idą na nieswoje lekcje. Cóż, można byłoby bardziej zaszaleć i pójść na wagary, ale nie wymagajcie od nas tak wiele. Siedzenie na historii, zamiast na matematyce to i tak szaleństwo. W ksiflo ^^
__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Alae dnia 01-04-2009 13:16
Wyślij prywatną wiadomość
~Destiny F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 13:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zawsze zapominam o Prima Aprilis;p
Dzisiaj rano, kiedy szykowałam się do szkoły, mój tata powiedział mi, że zegarek w kuchni się popsuł i muszę się śpieszyć, bo jest już 6.50, a nie 6.30, tak jak na to wskazywał zegarek. No to ja szybko zaczęłam myć zęby, malować się itp. Kiedy skończyłam, zerknęłam na zegarek w telefonie- była 6.45;d Przez kilka minut zastanawiałam się, czemu mój tata mnie tak wkręcił, aż w końcu siostra się zlitowała i powiedziała, że dziś jest Prima Aprilis^^
W szkole niestety z żadnymi przejawami tego święta się nie spotkałam;/
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 14:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

My dzisiaj tak spontanicznie żart nauczycielom wymyśliliśmy.
Zamieniliśmy się z jedną klasą. Oni poszli na naszą matematykę, a my na ich historię Rozbawiony
Powitaliśmy przy drzwiach trochę zaskoczonego pana od historii okrzykiem "Dzień dobry panie profesorze". Panu to pochlebia bo profesorem to on nie jest xD
Miał dziennik tamtej klasy i kazał na pisać kartkówkę xD
Pytania oczywiście były głupawe,a wszyscy podpisywali się nazwiskami postaci z bajek, książek czy znanych osób.
Najczęściej odpowiedź na pytanie brzmiała prima aprilis Rozbawiony
Taki malusi żarcik Rozbawiony
Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-04-2010 09:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 15:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja z koleżanką (bardzo mądrze) podeszłyśmy do dziewczyny, którą ostatnio dręczą pryszcze. Pojawiają się pojedynczo, zdobiąc jej czoło, czy brodę, czy inne strategiczne miejsca. ODezwałyśmy się do niej: "Ej, S. masz pryszcza!". A ona na to: "O, Boże, znowu?!". <lol2> Jeszcze z taką histerią w głosie...
A moja mama podeszła do mnie i oznajmiła, że jest ciąży. ;D
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 15:57
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

U nas w szkole to była jazda... xD
Pierwsza mieliśmy informatykę i pan nas zostawił, gdzieś sobie poszedł. Przyszedł na 5 minut przed dzwonkiem i zaczął się tłumaczyć, że nauczyciele mieli jakoś tak dziwnie dużo telefonów i musiał każdego wywabiać z klasy do sekretariatu xD I jak ich nie było to pozamieniał dzienniki, tak więc jak pani od historii "nasz" otworzyła to trochę się zdziwiła xD

Nasza klasa raz się schowała do ubikacji, po 3 osoby w kabinach. Pani przyszła pod klasę i z takim tekstem: no nie, ja ich chyba uduszę. A wszyscy chórem z łazienki: Prima Aprilis ! Rozbawiony

I kilka razy daliśmy się nabrać. Na historii przyszła pani higienistka i zaczęła mówić o jakimś rozporządzeniu - że musi sprawdzić naszą higienę osobistą. Że bardzo osobistą, bo też paznokcie, majteczki i podkoszulki. My usta w wielkie O i każdy na każdego się patrzy, a na to pielęgniarka w śmiech i "Prima"... xD

Drugi raz na polskim. Pani tłumaczy lekcję, a nagle: "A wiecie, że wam o dzień przesunęli egzaminy?" Wszyscy w krzyk a potem w śmiech xD

__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 16:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

U mnie w szkole w ogóle nie obchodzono pierwszego kwietnia. Tzn. obchodzono, ale w inny sposób. Około 1.04 wypadają dni patrona, więc wszyscy muszą przyjść do szkoły ubrani na galowo, mamy śmiertelnie poważną akademię itp. A po dwóch godzinach siedzenia na akademii wszystkim się żartów odechciewa... Smutny
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Część osób z mojej klasy (nie wszyscy, bo nie każdy wiedział) poprzebierała się w różne śmieszne stroje: chłopcy w koszulach typu hawajskiego i z kilogramem żelu na włosach stylizowani na amantów z brazylijskich telenowel, przewodniczący w wersji a la sołtys; a dziewczyny powymyślały takie rzeczy, że tego się nie da opisać, to trzeba było zobaczyć^^
Chłopcy na PP przychodzą z kieliszkami i butelką (oczywiście w środku była woda), piją i częstują panią - na szczęście taką z poczuciem humoru, która śmiała się z nich przez dobrych parę minut, ale potem kazała im schować (bo jakby ktoś wszedł...).
Chcieliśmy się zamienić na klasy, ale nie mogliśmy znaleźć żadnej chętnej. Mieliśmy się zamienić na religii, schodzimy na dół, mijamy się z księdzem na schodach - "A wy gdzie?" i nasza błyskotliwa odpowiedź: "Na lekcje, proszę księdza". Uśmialiśmy się z jego miny, ale to on się później uśmiechał, jak wchodziliśmy do klasy, bo nasi "zamiennicy" się rozmyślili.
Na matematyce się zamieniliśmy, ale tylko połowicznie, a i to nie do końca lekcji (bo tamci, za przykładem swojego nauczyciela, wyszli ze szkoły). Choć ten wspólny fragment wyszedł śmiesznie.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon

Edytowane przez Kinga dnia 01-04-2009 16:31
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zadzwoniłem dziś do mojej babci i powiedziałem jej, że złamałem rękę na treningu. O mało co nie dostała zawału ;D Ale odrazu mówie,_że żarcik prima aprillis itp Język I się śmiała. Język
Edytowane przez Milka dnia 01-04-2009 17:33
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 17:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Nie lubię prima aprilis. W tym dniu trudno mi uwierzyć w czyjeś słowo. Ale zważając na to, że w szkole nikt żartów nie robił więc się zapomniałam, a mojemu bratu udało mi się wmówić, że w Warszawie żyrafa z Zoo uciekła. Rozbawiony No, ale takie małe żarciki IMHO są okej, przynajmniej się zaśmiałam. ;d Ale jakichś wyszukanych, czy dennych typu masz pająka na głowie nie lubię, ot co. ;p
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 01-04-2009 17:10
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 17:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Alae napisał/a:
Hm. Ja jestem mile zaskoczona, że w mojej szkole, która ma opinię baaardzo kujońskiej, dzieje się coś na Prima Aprilis. Generalnie wszystkie klasy zamieniają się nauczycielami i idą na nieswoje lekcje.

Chodzimy do tego samego liceum, czy co? Dowcipniś (Wiem, że nie, bo mieszkamy na 2 końcach Polski, a szkoda ;d)

Może najpierw opowiem, co działo się rok temu, jak byłam w I klasie.
Ok. 5 minut przed rozpoczęciem lekcji usłyszałam hasło: "Nie idziemy na fizykę", na co wszyscy ochoczo się zgodzili. Był tylko problem, kto zechce pójść na fizykę za nas. Nie szukaliśmy za daleko - klasa z naprzeciwka zgodziła się zamienić nauczyciela przedmiotu. Więc fizyka tak czy siak była.
Jeśli dobrze pamiętam, następna była biologia. Tego przedmiotu też nienawidzimy, więc zamieniliśmy się z jakąś klasą na historię. P. profesor miała dziennik swojej 'zwykłej' klasy i taką listę obecności nam zaserwowała. Większość dziewczyn trafiła na chłopaków na liście obecnych i odwrotnie. Śmiech
Reszta lekcji jakoś tam przeszła albo nie pamiętam co się działo.


Natomiast ten rok to była kaszana.
Moja klasa zakupiła koszulki z napisem podobnym do tego:
pk2.s3.amazonaws.com/p/77078/i-love-new-york_small.gif
Jednak zamiast liter "NY" były "I LO" (podobno wielu nauczycielu i uczniów też chce takie koszulki). Ja nie kupiłam, bo zbyt drogie, nałożyłabym pewnie tylko dziś, a i dziewczyny wyglądały w nich jakby były w koszulach nocnych.
Nie udało nam się zamienić na lekcje. Na pierwszej fizyce poszliśmy do kogoś na historię, jednak profesor nas 'wygonił', bo stwierdził, że jego klasa ma tylko 1h tygodniowo i dużo wypada, itp. Potem były ucieczki z pierwszych 10-15 minut lekcji i zostawianie kartki na drzwiach sali z napisem: Jesteśmy w salonie Peugeota :*. Jednak ostatecznie wracaliśmy i lekcje były normalne.
Któraś trzecia klasa zrobiła sobie grilla za szkołą, ludzie przebierali się za lekarzy, pielęgniarki, płetwonurków, pijaków, clownów i inne dziwne stwory, a ktoś na miejscu zdjęcia dyrektorki powiesił zdjęcie faceta od fizyki.
Podobno miały być syreny alarmowe zamiast dzwonków, no ale coś nie słyszałam.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hm... Teraz mogę już prawie opisać kawały z pewnej perspektywy czasu, bo dzisiaj niczego nowego się już nie spodziewam.
Oczywiście trafiło się kilka dowcipów "Masz plamę" i takie tam, ale to puszczane było mimo uszu.
Na trzeciej lekcji zamieniliśmy się klasami z inna klasą co wyszło nawet ciekawie.
Po powrocie ze szkoły powiedziałam bratu, że ja i jego kolega z klasy( 5 lat starszy) jesteśmy w sobie zakochani. Najpierw się zdziwił, potem zdenerwował, a następnie obiecał "łapy poobrywać" i w odpowiednim momencie powiedziałam mu, że to żart Język
W sumie dzień był nawet miły, bo spodziewałam się głupich żartów o pająkach na włosach, ale się uchowałam.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-04-2010 09:34
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 21:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Zamienianie się klasami to rzecz tradycyjna! Niestety nie wyszła dostatecznie dobrze, ponieważ gdy rano wymieniliśmy się z klasą 1c, nauczyciele nas przechytrzyli... ;< Pan od gejografii przyszedł do naszej klasy i odbyła się normalna lekcja. Potem miałam 2 zastępstwa, więc zamienianie się nie miało sensu, potem była informatyka, która jest fajna... największa jazda zaczęła się na polskim! Niestety wymieniliśmy się tylko w połowie - nie wszyscy zdążyli wyjść. I tak było śmiesznie... kolega z innej klasy pisał zaległy sprawdzian za Daniela, kto inny przepisywał wypracowanie Adriana... fajnie było... poza pewnym szczegółem - czytaniem na głos moich notatek z polskiego.

Sympatyczny dzień ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 01-04-2009 21:07
Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 23:13
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

A nas wykiwała babka od chemii organicznej, przyszła do klasy i powiedziała, że robi wejściówkę i mamy wyciągać karteczki. Już od miesiąca ostrzegała, że ja zrobi to wyciągnąłem kartkę i się nawet podpisałem. po sprawdzeniu listy z bananem na twarzy powiedziała ze to joke Rozbawiony ulga była niewymowna. W innej grupie mąż tej co nam chciała zrobić wejściówkę napisał reakcje, która nie zachodzi i szedł w zaparte ze jednak przebiega, po 5 min. poddał się Uśmiech
__________________
Ksiądz Robak miał wyrzuty po mordzie.

Gdzie panieńskim rumieńcem cielęcina pała

Faraonowi wmurowano do grobowca jego najlepszą żonę.
Wmurowano mu ją na żywca.

Karusek lubił suczki, ale najbardziej wolał Anielkę

Czy Balladyna miała jakieś zalety?
-Balladyna była zaradna.

Lady Makbet opierała się na mordzie.

Stasia Bozowska była bardzo biedna i w domu wiało jej szparą.

Chory więzień nie dość, że nie był leczony, musiał jeszcze niekiedy umierać.

Oprócz zabitych na polu walki leżało wielu obrażonych.

Kapitan spuszcza się zawsze ostatni

Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-04-2010 09:36
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT