Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 270
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Glany
~drentwota1 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2009 17:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 17
Ostrzeżeń: 1
Postów: 25
Data rejestracji: 20.11.08
Medale:
Brak

Ja noszę glany od roku._Jestem metalowcem, więc nie wypadało by nie miećWredny W tej chwili mam 10, ale już zbieram kasę na 15 albo 20 zależy które mi bardziej będą pasowały ;p
Edytowane przez Tonks2812 dnia 04-12-2009 18:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Nevya F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2009 19:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 166
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 10.10.08
Medale:
Brak

drentwota1, 15 bym Ci radziła, imho 20 i < to już typowo damskie glany, ale rób co chcesz Uśmiech
__________________
I'm still waiting for a hurricane
www.narinevya.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2009 09:20
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Hehe... ja mam. I nie narzekam. Chociaż już coraz rzadziej je ubieram. Jakoś tak po prostu wypada. Mam je od 5tej klasy podstawówki. Pierwsza w szkole. Ale to dlatego, że żadne inne buty w sklepie nie były ok. A jak były, to za małe. Potem tak mi wszyscy zazdrościli, że nakupowała sobie cała klasa. Masakra. I wtedy to ja przestałam, bo zaczęło mnie to irytować[gim]. A teraz znów mam. A w góry są najlepsze ;p
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.

Edytowane przez Tonks2812 dnia 04-12-2009 18:31
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2009 21:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Obecnie bez wiercenia żadnej dziury w brzuchu rodzicom jestem szczęśliwą posiadaczką klasycznych,_czarnych dziesiątek._Jestem całkiem zadowolona ,ale rzadko w nich chodzę (nie chcę mi się wiązać).
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3

Edytowane przez Tonks2812 dnia 04-12-2009 18:32
Wyślij prywatną wiadomość
~xinsosq F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2009 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 210
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 29.11.09
Medale:
Brak

Posiadać glany i w nich nie chodzić- toż to świętokradztwo!

Sam posiadam, już parę lat, klasyczne 10tki z białymi sznurówkami, Oi!
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 08:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Ja noszę od nie dawna i mnie pasują. Noszę je zimą i muszę powiedzieć, że są bardzo wygodne i fajnie wyglądają. I co do wcześniejszego komentarza napisanego przez Carmell - nie każdemu nogi śmierdzą po noszeniu takich butów (mi nie), a poza tym czy Twoje nogi w innych butach nigdy nie śmierdziały? Myślę że tak, więc co do smrodu to nie da się przyczepić niestety. Noszę czarne, typowe 10 dziurek, a moja koleżanka by wyglądać oryginalnie to nosi do nich różowe sznurówki. ; )
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~xinsosq F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 15:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 210
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 29.11.09
Medale:
Brak

Różowe sznurówki do glanów... cóż emo w glanach się ostatni też pojawiają, trudno.
Co do glanów, to noszę je tylko w zimę,_wiosnę,_lato i jesień.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 04-12-2009 18:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Też jestem posiadaczem glanów i jestem z nich niesamowicie zadowolona. Chodzę w nich cały rok. Nawet w lato się doskonale sprawdzają. Jak dla mnie najwygodniejsze buty na świecie, a poza tym wszystko przetrzymają co też jest ich dobrą stroną.
Ja mam 10 dziurkowe glany. Jak dla mnie są akurat. Zero problemu z zakładaniem czy sznurowaniem. To zajmuje tylko chwilkę, a już na_pewno nie trwa dłużej niż przy zwykłych butach. Co do koloru to mam czarno-czerwone i czarne sznurówki.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 04-12-2009 18:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 16-12-2009 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Nie chcę obrażać osób, które noszą glany, ale nie przepadam za nimi. Nieraz w lato jak widzę kogoś z takimi buciorami, to aż ciary mnie przechodzą xD Wszyscy w japonkach, a tu taki ktoś w glanach. Ale niektóre są naprawdę oryginalne Wredny
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami

Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:43
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 21:17
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Ostatnimi czasami mam dylemat - zbierać na Metallikę, czy na glany.
Jednak doszłam do wniosku, że na Metallike mi nie pozwolą Oczko więc to co uzbieram pójdzie na glany. Czarne 10-tki. Bez żadnych wymyślań.
Mam tylko obawy, jak moja noga będzie w nich wyglądać, bo i tak mam wielkąą stopę ;d
Moja mader jest przeciwna [głównie z powodu: patrz wyżej], chociaż ostatnio jakoś mniej protestuje.
Największą chyba zaleta glanów jest wytrzymałość - moja koleżanka ma 8-letnie glany, które po tym czasie wyglądają jak moje kozaki po roku.
Co do ludzi - tego nie musiałabym się obawiać, nie w mojej szkole, gdzie na takie rzeczy patrzą przychylnie - co druga osoba słucha rocka/metalu. Poza szkołą nigdy nie wiadomo, kto się trafi.
Poza tym nie wypada się na wszystkich koncertach rozbijać w trampkach ;p
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Naina F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 22:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 22.12.09
Medale:
Brak

Ja od roku wiercę dziurę w brzuchu rodziców. Nie to że im się nie podobają, tylko po prostu nie są do nich przekonani. No i za tanie to glany nie są. Oczywiście nie mam zamiaru nosić ich w 30 stopniowym, upalnym, letnim dniu, ale na zimę będą w sam raz. Ach marzą mi się takie czarne, klasyczne dziesiątki...
Ach, trzeba dalej wiercić ;p

Edytowane przez Naina dnia 22-12-2009 22:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandzia F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 22:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 22.12.09
Medale:
Brak

Jestem szczęśliwa posiadaczka 2 par glanów Oczko jedne całe czarne, a drugie z czerwonymi przecierkami Oczko Jestem z nich bardzo zadowolona ^^
__________________
W każdym z nas kryje się magia <3



Pozdro dla wszystkich, którzy mnie pozdrawiali ^^ ;*


Sev Kocham Cię <3 ;*
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 23:37
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

BBC pragnie przeprosić poszczególne osoby, które mogą poczuć się obrażone poniższymi słowami i zapewnia, że nie dotyczą one bezpośrednio danego użytkownika/posiadacza glanów.

So, uważam, że ludzie kupują glany tylko po to, żeby poszpanować przed znajomymi 'jacy to super tru metalowcami jesteśmy!!' [choć, oczywiście nie wszyscy, ale znaczna większość]. Poza tym, bardzo komicznie to wygląda: środek lata, 27 stopni, gorąco jest nawet w cieniu, a tu tru metalówa zasuwa w krótkich spodenkach i glanach do kolan... Wtedy się zastanawiam 'czy warto tak się popisywać i zmarnować sobie stopy?' i dochodzę do wniosku, że społeczeństwo to w większości kretyni [bez urazy dla nikogo, po prostu doświadczenie i życiowe przeżycia dyktują mi takie przemyślenia].
Jak się zapewne domyślasz, drogi Gościu, ja nie mam glanów i mieć nie będę. Strata pieniędzy i nóg.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 23:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja glany posiadam, kupiłam je x lat temu i chodzę w nich czasami, ale tylko zimą. I zgadzam się w tym temacie zupełnie z Millą, bo kupowanie glanów tylko po to, żeby poszpanować to marnotrawstwo pieniędzy i zdrowia, bo wątpię, żeby chodzenie na upale w tych butach było zdrowe.
A to czy ktoś jest metalem czy nie zupełnie nie zależy od tego czy chodzi w glanach...
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 01:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

W tym roku długo nie mogłam zdecydować się, jakie buty kupić na zimę. Ciągnęłam rodziców po niezliczonej ilości sklepów, ale żadne kozaki nie przypadły mi do gustu, ku ich niezadowoleniu. ;d Przez ten cały okres marudziłam w kółko, że chcę przymierzyć glany.
W końcu nadeszła ta upragniona sobota, w której to szczęśliwa Natasia wkroczyła do sklepu Martensa. Ofc, od razu rzuciłam się do półki z tymi najwyższymi. ^^ Ale moi rodzice stwierdzili, że mi takich nie kupią, bo z moim tempem wiązałabym je przez godzinę. xD Dlatego zawiedziona ruszyłam w głąb sklepu i z pomocą mamy wybrałam takie glaniki. Piękne, prawda? Rozbawiony
Na początku schodzenie po schodach i dłuższe dystanse pokonywane w glanach, a co gorsza - bieganie na autobus nie należały do zbyt przyjemnych, ale szybko się rozchodziły. Z reką na sercu powiem, że to są jedyne buty, któte mnie nie obcierają [z wyjątkiem moich niezawodnych japonek ;d]. Naprawdę polecam wszystkim! W nich nie zaznałam uczucia zimna, jeśli ktoś jest zmarzluchem i wiecznie jest mu zimno w stopy - to buty dla niego. Plusem jest też to, że można komuś nieźle dokopać. : D
Nie zgadzam się z tym, że dużo ludzi kupuje je dla szpanu. Tzw. szpanerzy kupią raczej adidaski za kostkę.
Kiedy je kupowałam, trochę obawiałam się, czy mi w szkole nie powiedzą, że się podszywam pod metala albo coś w tym stylu, ale nie. Trochę dziwnych spojrzeń, ale dużo osób mi mówiło, że są nietypowe, fajniejsze od zwykłych przez te klamry itp. ^^
Co do chodzenia w glanach latem - przesada. Rozumiem, że ktoś może być metalem, ale niech chociaż trampki założy, bo od samego patrzenia robi się jeszcze goręcej.
Podsumowując - glany to najwygodniejsze i niezawodne obuwie na zimne dni i na pewno będą Wam długo służyć [mojemu wujkowi trzymały cn. 8 lat].

Bo dla tych, których zimowym obuwiem są słynne białe kozaczki, glany powinni nosić tylko "islamscy terroryści" [słowa wzięte z życia].


: D!

Moim zdaniem glany nie są zbyt praktyczne


Jak to nie? Jak już mówiłam - najwygodniejsze buty, można je założyć do wszystkiego. Np. dzisiaj na Wigilii klasowej byłam ubrana w czarną bluzkę, sweterek, niebieską spódnicę [taką fajną z podwyższonym stanem i rozkloszowaną] z grubym paskiem w talii, rajstopy i do tego glaniki. [W najbliższym czasie mogę dać zdjęcie, żebyście sami zobaczyli. ;d] Patrzyłam tylko na piszczące dziewczynki latające w zaspach śniegu w balerinkach, a mi było ciepło, o. Na dodatek wyglądałam oryginalnie, bo mało kto by się tak ubrał. I o to chodzi.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3

Edytowane przez Dark Natya dnia 23-12-2009 01:40
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Nevya F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 09:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 166
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 10.10.08
Medale:
Brak

Milla napisał/a:
So, uważam, że ludzie kupują glany tylko po to, żeby poszpanować przed znajomymi 'jacy to super tru metalowcami jesteśmy!!'[...]. Poza tym, bardzo komicznie to wygląda: środek lata, 27 stopni, gorąco jest nawet w cieniu, a tu tru metalówa zasuwa w krótkich spodenkach i glanach do kolan... Wtedy się zastanawiam 'czy warto tak się popisywać i zmarnować sobie stopy?'


Fakt faktem, że jest cała masa kindermetali i pozerów, którzy faktycznie kupują glany dla szpanu. Takim to tylko pożałować mózgu. Ale są też i po prostu metale/goci, którzy po prostu lubią glany. Albo ludzie mojego pokroju - nie poczuwam się za metala/gota, ale słucham takiej muzyki, a glany mi się podobają, więc je noszę. Kwestia lata: wiadomo, dzień w dzień nie jest zdrowo nosić glany. Ale z własnego doświadczenia wiem, że raz czy dwa na tydzień, to jeszcze nie tragedia - a nosiłam je w lecie, bo brak mi było tramposzy. Wredny

Nie takie glany złe Oczko
__________________
I'm still waiting for a hurricane

Edytowane przez Nevya dnia 23-12-2009 09:35
www.narinevya.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 09:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Gdy byłam w wieku licealnym posiadałam uroczą parę lśniących, czarnych glanów, które do dziś stoją w moim pawlaczu i nadal ładnie wyglądają, ale są już za małe. Nie kupiłam glanów dla szpanu, a i metalu jako takiego raczej nigdy nie słuchałam. Po prostu te buty bardzo mi się podobały i uważałam, że są... wygodne, choć trzeba się do nich przyzwyczaić. Prześmigałam w nich chyba cały okres LO.

Poza tym, bardzo komicznie to wygląda: środek lata, 27 stopni, gorąco jest nawet w cieniu, a tu tu metalówa zasuwa w krótkich spodenkach i glanach do kolan...

Muszę przyznać, że ja uwielbiałam chodzić latem w glanach. Miałam je nawet na wymianie do Izraela [niesamowity upał], bo były bardzo wygodne. Gdy raz założyłam zwykłe klapki, czułam się, jakbym w ogóle nie miała butów, nie wspominając już o tym, że niesamowicie się w nich męczyłam; zupełnie nie byłam przyzwyczajona do tego, że coś mi klapie, nie mówiąc już o tym, że paseczki niemiłosiernie mnie obtarły. To był istny koszmar i po tym doświadczeniu już cały czas nosiłam glany w upał. Teraz, gdy już się od glanów odzwyczaiłam, nie wyobrażam sobie ich noszenia, ale gdy człowiek jest do nich przystosowany, to naprawdę wygodne buciory x-D Moim zdaniem teraz panuje szpan trampkowy ;-P
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli

Edytowane przez Lady Snape dnia 23-12-2009 09:45
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 11:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Co do glanów w lato - nie mówię nie, ale bez przesady. Bo czasem wcale nie odczuwa się bardziej upału w glanach, niż w innych butach lecz widuję właśnie osoby, które glany mają, żeby szpanować i męczą się, narzekają, że gorącą, no ale przecież one są tró mhroczne metalówy!
Więc w lato glany również, ale nie wtedy kiedy łączy się to z cierpieniem. ;d A na koncerty to zawsze, chociaż wracają poobcierane. :P
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 30-01-2010 16:44
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 12:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie zgadzam się z tym, że dużo ludzi kupuje je dla szpanu. Tzw. szpanerzy kupią raczej adidaski za kostkę.

Szpaner nie równa się dres czy ktoś temu podobny. Coraz więcej dzieci/młodzieży kupuje/słucha/ogląda coś tylko dlatego, że jest to modne, a nie dlatego, że jest super/fajne/godne uwagi. Wraz z przybyciem internetu znaczna większość młodzieży nie może odnaleźć własnego stylu/muzyki, bo masówka wbija im do głowy coś i większość za tym czymś podąża.

Kwestia lata: wiadomo, dzień w dzień nie jest zdrowo nosić glany. Ale z własnego doświadczenia wiem, że raz czy dwa na tydzień, to jeszcze nie tragedia - a nosiłam je w lecie, bo brak mi było tramposzy.

Mi o takie 'ciągłe' noszenie właśnie chodziło ;P

Moim zdaniem teraz panuje szpan trampkowy ;-P

To też, ale coraz więcej dzieci [tak, tak, dzieci w wieku gimnazjalnym też] błaga rodziców o kupno glanów. A potem mogą poszpanować, jacy to oni twardzi są i fajni, bo noszę glany=jestem groźny/słucham ciężkiej muzyki/wara ode mnie, bo gryzę [znam dzieciaka, który tak właśnie myśli, serio].
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Szpaner nie równa się dres czy ktoś temu podobny. Coraz więcej dzieci/młodzieży kupuje/słucha/ogląda coś tylko dlatego, że jest to modne, a nie dlatego, że jest super/fajne/godne uwagi. Wraz z przybyciem internetu znaczna większość młodzieży nie może odnaleźć własnego stylu/muzyki, bo masówka wbija im do głowy coś i większość za tym czymś podąża.


Źle mnie zrozumiałaś, nie chodziło mi o dresów. ;d Miałam na myśli mniej więcej takie buty. Teraz chodzą w nich prawie wszyscy, w większości dla szpanu. Szczególnie chłopacy. Grzywka na oczach, którą co chwilę odrzucają, żeby się wylansować, wielka bluza z podwiniętymi rękawami, jeansy z obniżonym krokiem albo rurkowate i do tego takie właśnie buciki z Nike lub Adidasa.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3

Edytowane przez Dark Natya dnia 23-12-2009 14:59
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT