Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 148
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Autografy
~valadilene F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Niektórzy uważają je za mało co warte kawałki papieru. Inni [w tym ja] kolekcjonują je i uważają za cenne.

A jak jest z Wami?
Może macie jakieś autografy sławnych gwiazd?
Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 14:59
Wyślij prywatną wiadomość
!Martin Potter F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 319
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie autografy mają pewną wartość. No choćby wartość taką,ze można sobie przypomnieć spotkanie ze znaną osobą. Po pewnym czasie możemy powiedzieć dzieciom/wnukom/prawnukom/prapra wnukom/praprapra wnukom (o rany! Będziemy długo żyć xD):"Tak. Ja wtedy tam byłem i dostałem od niego autograf".

Cóż. Autografu sam nie posiadam, takie życie xP.Ale gdybym chciał jakiś autograf to książkę "Złodziej Czasu" podpisaną przez Terr'ego Pratchetta.
www.lol-histories.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:06
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja mam autograf Ani Mru Mru, który wylicytowałam na szkolnej aukcji charytatywnej.
I jeszcze jeden, z imienną dedykacją, od zespołu Big Cyc, ponieważ to starzy klienci restauracji mojej ciotki (tym samym jej dobrzy znajomi) i raz nawet miałam okazję ich poznać... no i pamiątką jest kartka z autografem ;d.
Jakoś nie przywiązuję do tego dużej wagi, ot jest i tyle.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

ja nie zbieram autografów od sławnych ludzi... i uważam, że cennymi autografami są nie tyle te od gwiazd, co te od osób, które dla mnie coś znaczą. większy sentyment mam do kartki z wakacji, którą np. przyśle mi koleżanka, niż podpisu jakiegoś sławnego aktora/piosenkarza/etc. którego zobaczę raz, może dwa razy w życiu i który w ogóle nie będzie mnie pamiętał. zbieram różnorakie wpisy przyjaciół, znajomych, poznanych przeze mnie osób... myślę, że to lepsza pamiątka niż podpis od osoby, która się podpisuje, nie z własnego serca, a jako 5861646364627656 podpis dla fana, na którym zarabia pieniądze... nie łudźmy się. gdyby gwiazdy nie zarabiały na ludziach pieniędzy - nie siedziały by godzinami pisząc swe imię i nazwisko z dedykacjami - dla Oli, dla Kasi, dla Pawła... x.x to ich praca.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Pchelka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:18
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Mam parę autografów, ale niestety nie wiem gdzie są ^^ Jak widać niewiele one dla mnie znaczą (: Chociaż zawsze to miła pamiątka to ja zazwyczaj takie kartki gubię ;d
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jeżeli chodzi o autografy to kiedyś kolekcjonowałam na szaliku reprezentacji Polski autografy siatkarzy. Moim najcenniejszym był chyba Artura Gołasia - siatkarza tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym. Nigdy nikomu nie pokazałam tego. Na prawdę autografy to wspomnienia. Jednym z najgłupiej wywalczonych w mojej kolekcji - to autograf Janusza Dzięcioła z Big Brothera. Przyjechał zwyczajnie do mojej szkoły i chop do ławeczki. Haha
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 17:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś miałam od Czarka Pazury, dawno, dawno temu. Miałam też od ekipy Big Brothera z premiery filmu Gulczas, a jak myślisz? Ale to było jeszcze dawniej. ;d Miałam podpis Leszka Millera na polskiej fladze. Mój ostatni "łup" to imienny autograf od Pawła Małaszyńskiego, z premiery Świadka koronnego. Co do kolekcjonowania, to nie jestem jakąś maniaczką. Nadarzy się okazja - czemu nie? Ale żeby na siłę jeździć po wszystkich imprezach, na których są jakieś gwiazdy tylko po to, żeby zdobyć autograf - nie ten adres. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 18:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jak już wielu mówiło - autograf to pamiątka spotkania sławnej osobistości.
Sama posiadam tylko jeden autograf - Hanny Śleszyńskiej. Spotkałam ją, gdy kwestowała w Zaduszki na Powązkach. Oczko
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To ja jestem tą która uważa to za mało wartościowy kawałek papieru...
Nawet jakbym taki autograf dostała to i tak pewnie bym zgubiła.
Jak byłam na koloniach w Niechorzu to przyjeżdżały tam sławni ludzie grać w tenisa.. I mnie strasznie wkurzało to co tam wszyscy z mojej koloni wyprawiali. Liczyli ile już mają autografów, chwalili się że widzieli jakiś tam mecz tenisa. A najgorsze już było jak moje koleżanki podbiegły do osoby w ogóle jej nie znając i prosiły o autograf a potem się pytały "a kto to był?" : /
Wyślij prywatną wiadomość
~Vithica F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 300
Ostrzeżeń: 0
Postów: 85
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja nie mam żadnych autografów, ale chciałabym mieć. Nie kolekcjonować, ale mieć autografy gwiazd, które lubię np. Avril...Oczko
__________________
W imię magii, gorzkiej wiedzy z drzewa dobrego i złego
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Derabia F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 19:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 144
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie kolekcjonuję autografów. Jedyne jakie mam to autografy kabaretu Ani Mru Mru, z ich występu w Międzyzdrojach w tym roku, gdy byłam tam z kolonią. Oczko
__________________
Dawniej Daisy_8. Oczko

"Wczoraj to już historia. Jutro to tajemnica. Dzisiaj? Dzisiaj to dar, a z każdego daru powinniśmy korzystać jak najlepiej."
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mam kilka, ale jakby mi się zgubiły to bym nie płakała. d; Posiadam autografy wszystkich żużlowców z mojej drużyny (Częstochowa), Moniki Brodki *gleba* - dostałam od koleżanki, hyh, Kubusia Wojewódzkiego and Miśka i swój. d;
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Vanney F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 19:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sprzedawca w Miodowym Królestwie
Punktów: 1387
Ostrzeżeń: 0
Postów: 72
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mam kilka autografów i uważam, że nie przeszkadza mi je trzymać w pudełeczku z pamiątkami ;p No i moim zdaniem można mieć autografy, bo nie chodzi o wartość w gotówce, tylko o wartość, kim dla nas ta gwiazda jest i była ;p
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie mam żadnych autografów za które oddałbym 'wszystko', ale też nie żałuję. Nie spotkałam jeszcze żadnej osoby, od której koniecznie chciałabym mieć autograf.

Z autografów mam tylko autografy kilku gości z Unii Leszno. Mieszkam niedaleko, Leszna i mój tata czasem jeździ do nich coś naprawiać (naprawiać w sensie 'nie naprawiać motorów'Oczko. Szczerze mówiąc, na żużlu i tak sie nie znam, nie bardzo mnie on interesuje, a autografy i tak już obiecałam oddać koleżance. xP.
Wyślij prywatną wiadomość
~dest F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hmm ja nie kolekcjonuje autografow poprostu mam kilka nie staralam sie o nie poporstu same przyszly.
Mam Tomka "Mioda" Mioduszewskiego i Lukasza Borowieckiego (tych gosci z Jamala) i mam jeszcze Cheeby Gizzlee, Luty, Kuby1200 i JahLaptopa (tych gosci w East West Rockers) Mam autografy ludzi z tych zespolow bo maz mojej sis organizowal koncerty i oni byli wiec dostalam plyty z autografami.
I w pierwszej klasie jakiejs pisarki dostalam autograf nawet nie wiem jak ona ma na imie i gdzie jest ta kartka xD
Przyznam sie milo jest miec taki kawalek gdzie jest podpis osob ktore lubie w tym przypadku East West Rockers i Jamal ale sama sie o nie nie prosze wiec dla mnie malo znacza.
Ale musze przyznac ze to byl mily prezent dostac plyty z autografami po wyjsciu ze szpitala...
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mam autograf Eleni, Kingi Rusin i Mietka Szcześniaka. Nie zbieram autografów, jeśli jednak spotykam kogoś znanego, to proszę o podpisik ;P
Edytowane przez BellatrixLestrange dnia 18-11-2008 19:32
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Souriant F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 00:00
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 539
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Nie przywiązuję zbytniej wagi do autografów. Miałam kiedyś jeden od Oliviera Janiaka, gdy był u mnie w mieście na otwarciu galerii i podpisy całego zespołu Łzy. Pierwszy gdzieś zgubiłam, a drugi stoi u mnie na półce. ;p Nie jest to dla mnie nic cennego. Wiadomo, że gdybym zdobyła autograf od kogoś, kogo naprawdę podziwiam, to znaczył by on dla mnie coś więcej, ale ogólnie nie staram się biegać tam, gdzie tylko jest ktoś znany i stać w półkilometrowej kolejce po jego bazgroły. ^^'
__________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.
http://souriant.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Gocha F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 00:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam autograf Majki Jeżowskiej i Krzysztofa Ibisza. Dostałam je dawno, dawno, niepamiętne czasy.
Ostatnio z przyjaciółką dostałyśmy 'zbiorowy' autograf od Piotra Cugowskiego z zespołu "Bracia", który gościł w moim mieście ^^
Od niego watro mieć autograf, o tak.
Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 00:17
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Mam kilka autografów, a dokładniej zespołu IRA, Krzysztofa Krawczyka, kabaretu Ani mru mru i zespołu Chair of plane i jakiegoś ukraińskiego strongmena. Wiem gdzie są ^^ ale są mi zupełnie obojętne (no może tylko IRA ma swoje honorowe miejsce, bo wisi na tablicy korkowej) To tylko świstki papieru, ale myślę, że gdybym miała autograf od kogoś kogo naprawdę uwielbiam to mój stosunek do tych kawałków papierów się zmienił xD
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 00:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nigdy nie zbierałam autografów i zbierać nie zamierzam. Po prostu nie są mi one do szczęścia potrzebne. Ot, świstek papieru z podpisem. Nic nadzwyczajnego. No, chyba że spotkałabym kogoś, kogo doceniam i kogo jestem zagorzałą fanką, to wtedy sprawa wyglądałaby inaczej. W takiej sytuacji na pewno strzegłabym tego 'świstka' jak oka w głowie. Ale podpis od byle jakiej gwiazdy nie znaczy dla mnie wiele. Mój brat miał kiedyś autograf jakiegoś aktora, nawet nie pamiętam, kto to był. I co? I już go nie ma. Brat nie był po prostu jego fanem i nie zależało mu. Ja na pewno miałabym tak samo. No ale jak ktoś kolekcjonuje autografy, to nie mam nic przeciwko niemu. Każdy ma jakieś hobby. ;]
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT