Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 131
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wspomnienia z wakacji...
Drukuj temat · Wspomnienia z wakacji...
~Hermiona_Lily_tusia F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja byłam na koloniach w Ustce 10 dni. I 5 dni u rodziny w Gdyni na weselu. A resztę byłam w domu, tydzień byłą u mnie kuzynka. Fajnie byłoJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~astercholik F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

no niestety ja byłem w domu z powodu spraw rozdzinnych ale nie jestem zawiedziony przynajmniej sie fajnie bawilem
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorf.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Cóż... te wakacje nie były jednymi z tych lepszych.

Dwa dni po zakończeniu roku szkolnego pojechałam na dwa tygodnie do Zakopanego. oczywiście dodam, że to były kolonie. Poznałam czterech chłopaków z Lublina, zresztą nie tylko ich z tego miasta,i było gites Wredny Potem wróciłam do domu i kilka dni lub tygodni później pojechałam do siostry opiekowac się siostrzeńcem (29 lipca skończył roczek ^^) Potem zastała mnie niespodzianka, że Hogs znikło, i były nudy, chodź co prawda było parę wypadów na miasto, kapałam sie z koleżankami nad wodą, spotkania różne... Myślę, że jesczze w te wakacje coś jeszcze zrobię ciekawego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moje tegoroczne wakacje były strasznie, ale to strasznie nudne. Nie wyjechałam nigdzie. W prawdzie wychodziłam codziennie z przyjaciółkami, całe dnie rodzice mnie nie widzieli, ale miałam jakiś niedosyt.
Miałam jechać z rodzicami do Bielska Białej, ale nie wypaliło... Eh... Trudno. Jest przynajmniej nadzieja, że następne wakacje będą lepsze xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Fretka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Mi tam wakacje się udały. Uśmiech Najpierw 18 dni na obozie *.* Pogo rządzi ^^ Mnóstwo nowych znajomości i odświeżenie starych (na tym samym obozie byłam rok temu). Później dwa tygodnie z dziadkami nad morzem w Rowach. Było całkiem sympatycznie. Też było trochę osób z zeszłego roku (też tam byłam ;p). Pogoda raczej dopisywała. Później początek sierpnia spędziłam w domu. Dużo siedziałam przed kompem, ale także spędzałam czas ze znajomymi. No i 15 sierpnia. *.* Wylot na Kretę. Najfajniejsza część wakacji. W tym roku bez znajomych, za to tylko z mamą, ale to też miało swoje plusy. Dwa tygodnie w słońcu, kąpiele w morzu i pluskanie się w basenie xD. Pogoda była perfekcyjna. Było bardzo ciepło, ale nie tak gorąco, że nie dało się wysiedzieć na dworze. Hotel również nie miał nic do zarzucenia. Zwiedziłam wspaniały Pałac w Knossos, pozostałość po cywilizacji Minojskiej. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Wróciłam wczoraj wieczorem. Rozbawiony

Wakacje uważam za bardzo udane ^^
__________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w jednym kierunku.


Antoine de Saint-Exupery
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 16:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Cudownie było... w zasadzie więcej czasu spędziłam poza domem niż w domu *.*

Pierwszy tydzień wakacji spędziłam w domu, w internecie, następnie pojechałam na miesiąc na obóz, nad morze do Pobierowa. Mieszkałam w namiocie, w lesie... cudownie *.* Następnie 2 tygodnie w domu [ również w internecie, ale niestety nie na hogs, bo hogs padło tego dnia, którego wróciłamRozbawiony] Następnie 10 dni w Bieszczadach, na obozie wędrownym... namioty, góry i Festiwal "Bieszczadzkie anioły" [koncerty do 4 rano... i wszystko co najlepsiejszejszejsze...], tydzień w domu... i wakacje się skończyły. Te jedne z lepszych wakacji Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 17-09-2008 22:10
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 22:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W tym roku bylam w Krakowie i w zakopanym na wakacjach .
Wiadomo jak to w gorach jedziesz po to aby chodzic po gorach i podziwiac przepiekne krajobrazy .
Natomiast gdy bylam w kraowie zwiedzilam Ul Miodowa , Wawel, Stare miasto , kilkanascie kosciolow , pozniej byma w wieliczce .

Szerze powiedziawszy trzy dni w Krakowie nie starcza aby zobaczyc wszystkiego , mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie tam zawitac ponownie Uśmiech
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 22:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A tegoroczne wakacje były jak dla mnie najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. W sumie wakacje miałam tylko miesiąc ale było naprawdę wspaniale. Przez pierwszy tydzień to siedziałam tylko w domu więc chodziłam z kumpelami po mieście na dyskoteki i takie tam ^^
Ale potem walneliśmy sobie wycieczkę ze starszymi do Austrii, Szwajcarii Niemiec. Najbardziej to podobało mi się w Szwajcarii, jest tam zielono i mili ludzie ale ni w ząb nie rozumiałam o czym oni gadają ale i tak mi się podobało. No i oczywiśce mnóstwo pamiątek i wspomnień. Za rok to chcę i muszę pojechać tam jeszcze raz ^^
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 22:58
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

W lipcu była kolonia w Czaplinku, niedaleko Szczecinka, który jest całkiem niedaleko od Szczecina xD.
Później przez połowe lipca i połowę sierpnia sobie w domku przesiadziałam na komputerze. A miałam naprawde bardzo ambitne plany...^.-
No i później Tunezja. Wróciłam chyba 3 dni przed rozpoczęciem roku szkolnego...
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2008 19:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Powiem tak, jak na geografii:
Płock, Wilno, Zakopane i znowu Płock. Rozbawiony

Dodam tylko, że to były najlepsze wakacje w moim życiu. Happy
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rock_Idiot F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 19-09-2008 20:00
Zbanowany

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Postów: 401
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hm...
Te wakacje były bardzo fajne i zapadły mi w pamięć.
Dlaczego?
Na przykład od tych wakacji zaczynam śmiać się na sam widok traktora, bo przydarzyła mi się taka historia:
Z kuzynką jechałyśmy do Starego Browaru (byłam wtedy w Poznaniu), i w pewnej chwili obie złapałyśmy gumę.
25 kilometrów od jej domu, tramwajami i autobusami nie można przewozić rowerów, co robić?
Kuzynka dzwoni do swojego chłopaka, aby podjechał do nas swoim samochodem.
Niestety, on auta nie miał, a od ojca nie mógł pożyczyć, ponieważ jego rodzina wyjechała do Międzyzdroji.
Pożyczył więc od kumpla...
traktor.
Taki w jaskrawych kolorach- zielony, fioletowy i czerwony.
Wziął również przyczepę ( żółtą), aby przewieźć rowery.
Przyjechał tym traktorem w centrum Poznania, ludzie zaczęli robić sobie zdjęcia z tym pojazdem sądząc, iż to jakaś atrakcja...
Załadwowaliśmy rowery na przyczepe, on podjechał pod dom kuzyki z rowerami,a my dojechałyśmy tramwajem i autobusem.
__________________
Boże, jak ja nie znoszę tych, co są jak trzcina na wietrze
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2009 22:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Tak sobie błądzę po wszystkich tematach w OT i aż się zdziwiłam, że tutaj mnie jeszcze nie było.

No więc... zeszłoroczne wakacje bez wątpienia były dla mnie najlepszymi w moim niezbyt długim życiu. Podejrzewam, że lepszych już nie będzie.

Co prawda, pierwszy miesiąc pracowałam od 6 rano do 14, a popołudniami czasami w ogóle nie miałam siły, żeby gdziekolwiek wyjść, ale drugi miesiąc wynagrodził mi to całkowicie. Mianowicie, pojechałam z szóstką znajomych nad polskie morze - do Ustki. Powiem tylko tyle, że odpoczęłam tam od szarej rzeczywistości, od domu, rodziców i wszystkich spraw, których miałam powyżej uszu. Wyszalałam się jak nigdy, a nocne imprezy na plaży zapamiętam chyba na zawsze. Pogoda nie była za specjalna, jak to bywa nad polskim morzem, ale z wielką chęcią powtórzyłabym te wakacje. W tym roku też planujemy wakacje, ale coś czuję, że nie wypalą, bo powoli wszyscy się wykruszają. ;p
Edytowane przez Elsanka dnia 09-03-2009 22:51
Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Łącznie miesiąc byłam u babci. Uwielbiam tam być, bo tyle mogę się nauczyć od doświadczonej kobiety i wogóle mogę tam wypocząć. Już od kilku lat tam jeżdżę i mi się to nigdy nie nudzi. W tym roku też zamierzam tam pojechać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fanka Syriusza Blacka F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 17:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Cały lipiec strasznie mi się dłużył i nie działo się nic ciekawego.... W sierpniu najpierw pojechałam do rodziny, a potem na kolonię do Chorwacji <polecam> Rozbawiony i jak wróciłam w sobotę w nocy, to w poniedziałek trzeba było iść do szkoly Płacze
__________________
drogi Gościu pamiętaj o mnie i zaproś do znajomych !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 13:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Jak co rok, na wieś do kuzynki Uśmiech

Zdjęcia z przypadkowymi ludźmi w tle, spacerki do lasu, żadne dyskoteki.. tylko domówka w gronie znajomych. Wielbię <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2010 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Mały trening pamięci ;D
W lipcu 2009 roku byłam na obozie "harcerskim" na Ukrainie (cudzysłów celowy, nie z powodu jakichś uprzedzeń, ale dlatego, że był to raczej obóz jakby "półharcerski"). Byłam w okolicach Jaremczy, łaziłam po górach, bardzo dużo zwiedzałam, np. Iwano-Frankowsk, Kamieniec Podolski, a na koniec byłam dwa dni we Lwowie - na plebanii ;P Mwahaha, jak na razie nie zamierzam zapomnieć tego wszystkiego: włosy druha Dawida na meczu, Muapam, czyli siniak o oryginalnym kształcie na udzie koleżanki z pokoju i kołysanki w trzeciej nad ranem, dawcy nerek, Sudan, wyprany telefon, chipsy o smaku krabowym (:D), PIEROGI NA ŚNIADANIE, dzień Kupały i "weźcie coś nieprzemakalnego" (bo oblewali wodą, nic wspólnego z pogodą), koncert talentów, karaoke, które przesiedziałam z Dawidem w łazience z powodu krwotoku z nosa, poranne zaprawy, rozmowy o Housie (Ula z zapałem opowiadała mi kolejny odcinek - o dziewczynce z C.I.P.A, która to rzucała się z balkonów, była operowana bez znieczulenia itd., a druhna trochę dziwnie się na nas patrzyła; Ula ratowała sytuację: "yyyy... ogląda może druhna hałsa?" jej mina-bezcenna), pod koniec straciłam zupełnie głos, co też było fajnym przeżyciem (;P), chrzest, czyli 'chore i młodsze', przeprosiny za posmarowanie księdzu klamek pastą do zębów w postaci piosenki na ulicy o północy, w domu zauważyłam jeszcze, że przywiozłam nie swoją pastę do zębów ;D

W sierpniu pojechałam do Krakowa, co też było fajne (wszelkie muzea, zabytki, a także: sól z Wieliczki - taka w torebce papierowej zwinięta z kawiarenki, dwie godziny w japońskim muzeum - dzięki, Pobe, obejrzałam maski i film, który tam wyświetlali pięć razy, zanim brat skończył, Chaczapuri, asiatogo, stanie tuż przy hejnaliście w trakcie granie hejnału i inne).

Nie będę oryginalna, jeśli napiszę, że to były chyba najlepsze wakacje w moim życiu.
Edytowane przez Aranoisiv dnia 21-05-2010 21:41
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 24-05-2010 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

A ja byłam u babci. A raczej u sióstr z którymi nie da się nudzić. Fajnie było razem chodzić na zakupy i pizze, spacerować nocą po mieście oraz śmiać się ile wlezie. ;D Potem byłam pod Olsztynem u rodziny, gdzie pół dnia razem z siostrą śmigałyśmy na rolkach. Oczko Nad morzem też byłam... Taki krótki wypad, żeby się poopalać i popływać. Większość wakacji i tak spędziłam w domu, razem z przyjaciółmi na rowerowych wycieczkach i nad jeziorem. Miło wspominam te gorące dni. ;D
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2010 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ech... tamte wakacje?
Bo te za 2 tygodnie.
Więc spędziłam je na 3 obozach.
Na dwóch obozach sportowych(co za ból) i na jednym harcerskim(baczność). No i obowiązkowo tydzień u babci.
Sportowe obozy! Co za zabawa, nic nie jest legalne po za ruchem, bez różnicy czy na polu, czy w pokoju. Jesteś niposłuszny? No to 500 pompek ci przywróci rozum. Ach... uwielbiam taki rygor.
A harcerski... no cóż... do moich obowiązków należało utrzymanie 4 namiotów i ich mieszkańców w pionie Rozbawiony. Nie ma to jak jakaś ważna funkcja. Lepiej rządzić, niz być rządzonym, nie?
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 22:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

W te wakacje byłam nad Morzem na Helu, codziennie kąpałam się w morzu i opalałam (tęsknie za tym! Jak to możliwe, że za niedługo rok szkolny?!). Poza tym nadrabiałam zaległości w książkach (a hoho, dużo ich przeczytałam). Jak najczęściej się dało oglądałam z siostrą filmy na wieczór, zajadałam się popcornem, chipsami (miłe wspomnienia ^.^). A tak nawiasem mówiąc jestem raczej typem takiej "samotniczki", z ludźmi (którzy i tak są dość dziwni) ze szkoły spotkałam się trzy razy, teraz trochę żałuję, bo mogłam więcej, ale z drugiej strony dużo rozmawiałam na różnych forach internetowych! Język No i byłam dużo razy na basenie, na kajakach, i jeszcze zamierzam pójść z całą rodzinką na ,,Zakochanych w Rzymie" do kina ^^
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusSav94 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2012 09:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 0
Postów: 134
Data rejestracji: 24.08.12
Medale:
Brak

Na początku 2 tygodnie w Turcji a potem wylegiwanie się w domku Rozbawiony
__________________
Pozdrawiam FawkesAjLov Uśmiech

i728.photobucket.com/albums/ww286/Moxxatm/gif/1220745581101.gif
i106.photobucket.com/albums/m274/bekkiglittz/GIFs/Random/f279fd79.gifi1174.photobucket.com/albums/r612/MissusJ/heath%20ledger/the%20joker/the%20joker%20GIFs/The-Joker-50-GIF.gif

Niektórzy muszą kroczyć ścieżkami wymagającymi wyboru


- To bardzo wzruszające, Severusie- powiedział z powagą Dumbldore.- A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca? - Jego losem?-wykrzyknął Snape.- ExPecto patronum! Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łanai. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbldore patrzył, aż jej srebrna poświata znikła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez. -Przez te wszystkie lata?... -Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT