Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 250
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Było, minęło.
Drukuj temat · Było, minęło.
~Bajka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 04:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Czy jest coś, co wcześniej robiłyście, czym się pasjonowałyście, ale teraz nic nie macie z tym wspólnego?
Czy jest coś, co wam zarówno łatwo przyszło jak i poszło?
Chciałybyście do tego wrócić, czy nie chcecie mieć z tym nic wspólnego?

Nie chodzi mi o takie coś w rodzaju: Robiłam obiad, ale już go nie robię bo właśnie się ugotował. ;d;d

Czarodziejka: Każdy post wymaga uzasadnienia. Wypowiedzi bez niego będą kasowane.
Edytowane przez Czarodziejka dnia 08-10-2013 23:38
schrei.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~trzygwiazdki F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 04:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Robiłam obiad, ale już go nie robię bo właśnie się ugotował xDddd dobre >.<
Ja mam takich dużo zeszytów. Sama nie mam słomianego zapału, ale mam rękę to tego, że zaczynam pisać jakąś historię o Harry'm i nie konczę. Kupuje zeszyt, zaczynam nie konczę,_znajduję zeszyt, wyrywam kartki, zaczynam i nie konczę i tak błędne koło. Do wyrwania ostatniej kartki xDdd.
A do innych rzeczy to mam stabilność.
__________________
Zakochana w nocy i mroku...
Czekająca na pewien znak...
Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil...
Walcząca o miłość, prawdę i sprawiedliwość...
Zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią...
Wciąż uczę się największej sztuki życia:Uśmiechać się zawsze i wszędzie...
Bez rozpaczy znosić bóle...Nie żałować tego, co przeszło...
I nie bać się tego, co będzie...

Edytowane przez Alae dnia 24-01-2009 21:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Owszem. Ja czasem mówię coś, mówię, a po chwili o tym zapominam i nie wiem co dalej mówić Śmiech
Ale czase też i inaczej mam - piszę w zeszycie, zapominam dalej, a więc trzeba od początku pisać. Wyrywam kartkę i piszę. Zapominam. I od początku. I tak czasem się zdarza ^^ . Na szczęście niezmiernie rzadko ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~madame snowflake F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 12
Ostrzeżeń: 1
Postów: 26
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

ajj . dużo było takich rzeczy. Hm. mianowicie , kiedyś byłam madra. xD
i lubilam się uczyć. xD neee. juz tego nie robię . ^^
Hm . kiedyś pisałam wiersze, opowiadania, teksty piosenek, teraz nawet długopisu nie chwyce w takim celu. No cóż. bywa i tak.
__________________
przyjaciołom elo . Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 03:00
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś, codziennie grałam po kilka godzin na gitarze, ku rozpaczy wszystkich domowników i sąsiadów za ścianą. ;P Teraz mi już minęło, gitara stoi, bezużyteczna, czaasami, tak raz na dwa tygodnie z 5 min pogram, tak, żeby nie stracić całkowicie wprawy. ;P

Chodziłam na różne chórki, tańce, i to [na szczęście] również jest przeszłością.

No, i jedyna rzecz, czego żałuję.
Do zeszłego roku czytałam min. 3 książki w tygodniu.
Teraz nie mam czasu, a gdy mam to wolę trochę pobyć przy komputerze.
Co nie oznacza oczywiście tego, że już niczego nie czytam, bo czytam, ale w mniejszych ilościach.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Chórek, występy na scenie czy też pisanie pamiętnika [przez 5 dni!]. I tak jak Martucha, pochłanianie kolejnych książek także należy do przeszłości. Ledwo mam czas na czytanie lektur [Potop, Lalka, Nad Niemnem.. o_O]
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 16:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie powiem, było dość dużo rzeczy, którymi się interesowałam, a teraz już odeszły w niebyt. A więc kiedyś namiętnie chodziłam na scholę i śpiewałam pobożne piosenki w kościółku. ^^ Ale wkrótce mi się to znudziło. Nie żałuję. Tak samo było z pisaniem wierszy, zbieraniem kart telefonicznych, chórkiem szkolnym i rysunkiem. Jednak nie szkoda mi, że zaprzestałam interesować się którąkolwiek z tych rzeczy. Było, minęło. ;P
Jednak jest coś, do czego bardzo bym chciała powrócić. Mianowicie do gry na gitarze. No ale niestety, moja przygoda z tego typu instrumentami jest już skończona ze względu na szyty palec, który boli, jak naciskam struny. Ech, mówi się trudno. ;P
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 17:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Och, czego ja nie robiłam i z tego zrezygnowałam... xD No to może zacznijmy od początku:
  • tańczyłam towarzysko, byłam na zawodach,
  • grałam na flażolecie,
  • pływałam, także byłam na niejednych zawodach,
  • jeździłam konno,
  • grałam na gitarze,
  • trenowałam siatkówkę.

Moje jedyne hobby, które miałam kiedyś i które wykonuję nadal to śpiewanie w chórze. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 00:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uch, jak byłam mała, to z braku zajęć, zapisywałam się na wszystko, co się tylko da:
- taniec towarzyski - prowadziła go nasza nauczycielka od w-fu, jako że było mało chłopaków, tańczyłam w parze z dziewczyną, ale to ja robiłam na szczęście za partnerkę, bo byłam niższa i drobniejsza.
- taniec nowoczesny - do tej pory nie zapomnę, jak nasz nauczyciel kazał nam i pokazywał, jak wyginać przeponką na prawo i lewo. ;D
- śpiewanie piosenek ludowych.
- śpiewanie w zespole "Bolero" - mój pierwszy i jedyny zespół, gdzie śpiewałam już normalne piosenki, niestety pan nigdy mi solówki nie dał. ;d
- projektowanie ubrań - uwielbiałam to zajęcie i nadal uwielbiam, choć lekcji z tego już nie ma; wyobraźnia wtedy u mnie działała na pełnych obrotach.

A teraz, pokochałam aktorstwo. Gram w kółku teatralnym, wystawiającym dość poważne sztuki i mogę powiedzieć: że jestem w tym dobra. Ach, no i jeszcze w dalszym stopniu pasjonuje mnie rysowanie i mitologia grecka. Dowcipniś[/i]

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 21:19
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 02:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Nigdy nie zapomnę, jak razem z dwiema koleżankami wpadłam w szóstej klasie na genialny pomysł zapisania się do harcerstwa. Ot tak, z głupoty. Pamiętam, jak nie mogłyśmy się doczekać pierwszej zbiórki i jak się cieszyłyśmy, gdy wreszcie przyszła ta marcowa sobota, kiedy to poszłyśmy na to pierwsze spotkanie. Pamiętam jeszcze tylko, że po 10 minutach kpiłyśmy ze swojej głupoty. Nigdy więcej nie poszłam na żadną zbiórkę. Nie pojechałam na żaden obóz. Nie wytrzymałabym w harcerstwie ani pół dnia.

Jestem z siebie dumna, że nie mam za sobą żadnych kółek tanecznych, aktorskich, chórków czy czegoś takiego. A przepraszam do chórku należałam, ale tylko na papierze. O mało co nie miałam obniżonego zachowania w szkole, bo kazali mi na niego chodzić a ja po lekcjach po prostu zmywałam się do domu.

A poza tym to ja wiele rzeczy zaczynałam i nigdy nie skończyłam, nigdy nawet nie kontynuowałam. Bo słomiany zapał to u mnie norma.
Z książkami też tak mam. W ostatnim czasie zaczęłam trzy, nie skończyłam (i wiem, że nie skończę) ani jednej z nich.
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 13:32
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmm.
Muszę główkę wysilić, żeby sobie przypomnieć, cóż ja tam kiedyś wyprawiałam.
Tak więc, pierwszym moim hobby było zbieranie materiałów o ... uwaga... Britney Spears. Taa, miałam wtedy sześć/siedem lat i interesowałam się tym do jakichś lat dziewięciu bodajże. Później wszystko wylądowało w piecu.
Następnie, schola przykościelna. Zapisałam się tylko po to, żeby dostać dodatkowe punkty w szkole i szóstkę z religii. Poza tym, prowadziła ją moja ciotka, która przymknęła oko na to, że nie mam kompletnie żadnego talentu wokalnego, ba, ja fałszuję niemiłosiernie nawet we 'Wlazł kotek na płotek'.
Nauka gry na pianinie - zaczęłam w wieku lat siedmiu, przerwałam w wieku lat siedmiu. Czego niesamowicie żałuję, gdyż, nie chcę być nieskromna, ale mam spory talent do tego (wg ciotki pianistki, moich rodziców i mnie). Tyle, że prócz sporego talentu, mam jeszcze gigantycznego lenia i słomiany zapał (jak to określa mój ojciec).
Dalej - nauka gry na gitarze. Nauczyłam się kilkunastu chwytów, kilkunastu piosenek i na tym koniec. Jak zwykle, zapał minął.
O, a ostatnio kumpela wyciągnęła mnie na lekcje rysunku. Odbywały się na strychu Domu Kultury i wszystko mi się tam podobało. Wszystko, prócz tego, że każdy uczestnik umiał już rysować. A ja, w swoim mniemaniu, prezentowałam się tam nad wyraz idiotycznie ze swoim nikłym talentem malarskim, więc byłam tylko na dwóch zajęciach. I tego też żałuję, bo gdy patrzę na swoje prace (mam je nadal, a jakże), to uważam, że wcale taka beznadziejna nie byłam. A lekcje są przecież po to, by się nauczyć, nieprawdaż?
A z takich pomniejszych dawnych hobby, to było: zbieranie karteczek do segregatora (klasy 1-3), jakieś tam karty z chipsów, żetony, naklejki, pisanie piosenek (7-12 lat - lol, niektóre teksty chyba podeślę Gosi Andrzejewicz ;d, zaś niektóre nie są takie złe), wiersz napisałam może jeden w życiu, a pisaniem prozy zajmuję się do dziś (w sumie, miałam to dodać do tych przeszłych hobby, ale, hmm... wczoraj zaczęłam pisać opowiadanie, po dosyć długiej przerwie, więc chyba to hobby jest nadal aktualne).
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 14-09-2008 13:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś chodziłam na kursy nauki tańca to było jakoś 5 lat temu po kilku miesiącach mi przeszło.
Chodziłam na chór .... szybko z tym skonczyłam, poniewaz nie miałam za wiele czasu.
Kiedyś dużo malowałam ... teraz to juz przeszłość...
Jakiś rok temu byłam w stanie tutaj na hogs rymować cały czas, układać wiersze na poczekaniu, teraz niestety już mi się tego nie chce Język
Może kiedyś znowu do tego wrócę Język
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.

Edytowane przez Alae dnia 24-01-2009 21:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Miona F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 15:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1321
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

Jako mała dziewczynka chodziłam na różne zajęcia plastyczne... Ale w raz z początkiem podstawówki przestałam, było za mało czasu - szczególnie, że jest to szkoła, niestety MUZYCZNA. Potem przez trzy lata uczęszczałam na taniec towarzyski, a później na mój ukochany Street Dance, na którym byłam niestety tylko parę razy, bo nie było czasu i możliwości, z braku lepszego słowa ;). Oczywiście, więcej było takich "hobby" , ponieważ jedną z moich cech głównych jest tzw. słomiany zapał ;).
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 20:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam nadzieję, że nie chodzi o to, co było9 parę lat temu. Bo to było koszmarne. Byłam pasjonatką Witch. Teraz nawet na to nie spojrzę, bo pamiętam siebie w różowej sukieneczce.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 22:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś, za czasów pięknych i słonecznych, kiedy to cierpiałam na nadmiar wolnego czasu, wytrwale i uparcie szukałam sobie jakiegoś zajęcia. Przez jakiś czas jeździłam konno, co zakończyło się dość szybko, w wyniku nałożenia się na siebie wielu mniej lub bardziej poważnych rzeczy. Następnie było krótkie, acz intensywne zainteresowanie żeglarstwem. Przeszło mi, kiedy zorientowałam się, że w pobliżu domu nie ma żadnego miejsca, w którym mogłabym się żeglugi uczyć. Z takich pomniejszych działań, były różnorakie chórki, zbiórki harcerskie, zajęcia taneczne i te pe, które kończyły się zawsze w jednakowy sposób - klęska ;d
No i została mi tylko miłość do książek, która z braku czasu niestety powoli zanika.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.

Edytowane przez Cathy dnia 31-07-2009 03:46
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 16:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

no i ja oczywiście tak samo jak inni zaczynam coś i nie kończę bo mi sie albo nie chce albo mi sie znudziło

* byłam w zespole muzycznym przez rok tak dla zbity z kol i dla 6 z muzyki
*trenowałam siatke (dwa razy z rzędu 2 miejsce na wojewudzkich)
*pływałam
*pamiętnik zaczynałam pisać może z pięć razy
*hah często sobie mówie ok robie generalne porządki w pokoju a z tego wyjdzie jeszcze więkrzy bałagan krótego nie sprzątne
*tradycyjnie zawsze jak gotuje mleko to o nim zapomne pójde na kompa a garnek sie spali Język ( jak narazie spaliłam 3 bo reszte uratowała mama Język )

no i jeszcze wiele wiele innych rzeczy
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2009 12:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmmmm
*grałam na flecie xD przez jakieś trzy lata w 1,2,3 klasie podstawówki ale do tego lepiej nie wracać xDTak dla wszystkich jest bezpieczniej
*zbierałam pocztówki...nie groźne dla otoczenia ale bardzo szybko mi się znudziło (to też w podstawówce było)
*próbowałam pisać pamiętnik ale marnie mi to szło xD czasem sobie coś zapisze ale nic więcej...O! Był jeszcze blog ale to chwilowo xD Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 16:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wiele był rzeczy które minęły.
Kiedyś strasznie interesowałam się mitologią grecką, rzymską i egipską, nie było takiego mitu którego bym nie znała, boga o którym nie miała bym do powiedzenia kilku zdań - przeszło mi, ale teraz fajnie zabłysnąć np. przy związkach frazeologicznych wiedzieć z skąd który pochodzi.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermione F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 10.01.09
Medale:
Brak

No tak, pare rzeczy było xD.
Pamiętników mam z 10, każdy zaczynałam w innym czasie i nudziłlo mi się po paru tygodniach. Pływałam i to przez 7 lat (zawody i treningi 2 razy dziennie), ale mi przeszło, a raczej już nie wytrzymywałam. Moi ulubieni piosenkarze, piosenkarki i zespoły zmieniaja się średnio co miesiąc, chodź mam stały typ muzyki, którą lubię. To samo tyczy się aktorów. Gram też na pianinie, i pomimo iż jescze chodzę na zajęcia, zaczyna mi się to strasznie nudzić. xD
to główne rzeczy, choć przy głębszym namyśle, wpadłoby jeszcze kilka do głowy xD xD xD
__________________
Kropla miłosci znaczy więcej niż ocean rozumu .


<3
dynamitki96.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Harry_ F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 1
Postów: 118
Data rejestracji: 10.03.09
Medale:
Brak

Było Minęło u mnie stało się tak z grą w karty z piłkarzami i kolekcjonowanie ich skończyłem z tym 3 lata temu.Dopiero teraz zrozumiałem ile pieniędzy na to wydałem i ile czasu na to poświęciłem co dziennie po 5 paczek 3zł :/.
I grałem z kolegami w szkole na lekcji na przerwach i po szkole.Teraz wydaje mi się to takie dziwne i głupie.Nie chcę nawet do tego wracać i znów wydawać pieniądze i się denerwować, moi koledzy nadal w to grają czasami jak to zobaczę to mnie mdli.Moim zdaniem lepiej nie zaczynać ponieważ od 1 paczki się zaczyna a kończy się na 15.Smutny Jak bym teraz policzył ile wydałem to nie wiem na co by mi wystarczyło.
Pozdrawiam Wszystkich.
__________________
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."
"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."

fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/197/c/c/Dark_Mark_animation_by_andrei1015.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT