Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 153
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Co robisz w wolnym czasie?
Drukuj temat · Co robisz w wolnym czasie?
~Doru Arabea F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Podobnie jak Niewidka najczęściej w takich rzadkich okazjach, gdy mam wolny czas, przesiaduję przed komputerem lub nad książką. Z zasady czytam dużo, więc mi to różnicy nie robi, czy mam wolny czas, czy tez POWINNAM być zajęta xD Często rysuję, coś tworzę(m.in. opowiadanie do gazetki szkolne). Często też po prostu idę na dwór i biegam. Tak, dla samego biegania Uśmiech Jeśli nie robię nic z tych rzeczy, to narzekam, że nie mam co czytać, albo, że się nudzę(czyt. męczę ludzi). Oprócz tych wariantów wybieram prawie najczęściej słuchanie muzyki. Nie, nie śpiewam xD
A tak ogólnie to prawie ciągle sie nudzę... Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 13:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Moje zajęcie od 10 lat to tylko i wyłącznie granie na komputerze...
Ostatnio czytam książki (jak brat jest w domu i siedzi na kompie)
I jeszcze od 6 lat gram w koszykówkę Oczko
__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 14:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Ja w wolnym czasie: czytam książki, buszuję po internecie, tańczę, idę na spacer z psem, spotykam się z przyjaciółmi, robię zdjęcia, oglądam tv, bawię się z kotem :)
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 15:00
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Na pewno będziecie zdziwieni, ale w wolnym czasie zazwyczaj... przesiaduję przed komputerem. Tak wiem, to bardzo oryginalne ; P Dodaję wówczas newsy, buszuję po last.fm w poszukiwaniu ciekawych wykonawców, przeglądam portale swoich ulubionych tygodników, by przeczytać najświeższe artykuły, delektuję się ulubioną muzyką lub słucham ukochanej stacji radiowej, rozwiązuję kłizy na fejsbuku, czytam ulubione blogi itd. Gdy już odejdę od komputera lub nie mam ochoty go włączać czytam książki/mangi, oglądam ulubione seriale lub zapoznaję się z nowościami filmowymi, piszę ff, leżę i gapię się w sufit, rozmyślam o bardziej lub mniej przyjemnych sprawach lub wymyślam nowe konkursy na Hogs [w zależności od nastroju]. Ponadto bardzo lubię chodzić do kina lub wybrać się z przyjaciółmi do "naszego" lokalu na plotki przy soczkach z procentami. Jeśli mam okazję przebywać w rodzinnej miejscowości wychodzę na spacer z moimi ukochanymi psami...
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 23:55
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Nie będę zbyt oryginalna - komputer, oglądanie Dr House`a na pewnej stronce, buszowanie na demotach, itp. A jeśli nie siedzę w kompie, to rysuję portrety, czytam książki, gadam godzinami z moją przyjaciółką, wyjście na spacer, wypad na miasto, itp. Nic ciekawego^^
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2010 00:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Hmm, zawsze co robię po przyjściu do domu, kiedy jestem sama, to włączam komputer, potem Scrooblera, a potem Winampa i slucham muzyki, podczas przyrządzania obiadu, przebierania się czy czegokolwiek. Ale zawsze jak mam czas wolny, to pierwsze co robię, to włączam komputer - przesiaduję na hogs, naszej klasie, na chlaście, od którego jestem uzalezniona, przeglądam demotywatory, czasem pudelka czytam w ramach nudów. Chyba, że czeytam książkę, która bardzo wciąga, to pierwsze co robię, to biorę książkę i czytam - przykład: Igrzyska śmierci i W pierścieniu Ognia. Czasami także włóczę się po mieście, postanawiam zrobić porządki w domu i po części obietnicę spełniam, lub planuję co zmienić w swoim obecnym życiu, co nie często wychodzi. A w weekendy są darmowe minuty, więc dzwonię do przyjaciółki i gadamy, gadamy, gadamy ;d
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 21-03-2010 00:31
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny0004 F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2010 11:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1083
Ostrzeżeń: 3
Postów: 463
Data rejestracji: 08.03.10
Medale:
Brak

Ja mam mało wolnego czasu, ale jak już się zdarzy, że mam chwilkę to siedze na Hogs, czytam książki, oglądam TV i jak jest cieplej to wychodzę gdzieś ze znajomymi, albo wychodzę na osiedle i robie różne rzeczy np. gram w piłkę, przedrzeźniam małe dzieciaki ..
PS. Chcę LATO ! Uśmiech
__________________
W pogoni za szczęściem...



Moje FF! Komentarze!!!
NOWE z dnia 15.08.!!!
http://hogsmeade....ad_id=3207

A to moje mini-opowiadanie pt. Telefon, proszę o opinie(zależy mi na szczerości):
http://hogsmeade....ad_id=3948
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2010 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W wolnym czasie robię wiele różnych rzeczy. To w sumie też zależy od pewnych czynników, między innymi od tego jak się czuję, w jakim jestem stanie itd.
Trzeba też zaznaczyć, że tego czasu nie mam za wiele, co jest wielkim minusem. W każdym razie, gdy już się taka okazja nadarzy, to staram się zrobić to, czego nie mogę zrobić na tygodniu, czyli wtedy kiedy chodzę do szkoły. Przede wszystkim sprzątam pokój, bo to co się w nim dzieje na co dzień to... Szkoda słów. Oczywiście spotykam się z moimi przyjaciółmi, bez których bym się nie odnalazła na tym świecie. Spacery, rowery, bieganie. Czasem przeczytam jakąś książkę, lub po prostu prześpię cały dzień.
Komputer, internet- oczywiście, że tak.
No i nie wiem co jeszcze... : P
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Happy F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2010 16:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 63
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 30.03.10
Medale:
Brak

Hm...wolny czas przede wszystkim spędzam przy komputerze, choć zdaję sobie sprawę, że przez to psuję sobie wzrok i tracę cenny czas. No może niekoniecznie tracę ten czas, gdyż na komputerze przede wszystkim piszę swoje opowiadania, doznaję olśnienia, mam nowe pomysły, piszę ze znajomymi, udzielam się na forach, słucham muzyki i oglądam filmy. Poza całodziennym dręczeniu mojej maszyny to czytam książki, zwykle wieczorem, jakoś bardziej się wtedy potrafię skupić. W wolnym czasie również urządzam sobie spacery ze znajomymi, wchodzimy na miasto, albo wędrujemy po wsi, bez konkretnego celu. Do tego dochodzi jeszcze słodkie wylegiwanie się w łóżku i zabawa z młodszym braciszkiem. Taa,to chyba tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nigellus_Black F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2010 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1476
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Brak

Najczęściej w wolnym czasie (którego nie mam za wiele) lubię grać na komputerze, lub po prostu korzystać z internetu. Sięgam po jakąś fajną książkę, oglądam telewizję, albo gdzieś wychodzę. Pozatym lubię spać, ale nudzić się już niekoniecznie. Jak mam możliwość wyjścia, to nie siedzę w domu ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2010 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

W wolnych chwilach, hmmm.
Chodzę na spacery (po mieście i po lesie- zależy od humoru). Czytam książki, godzinami gadam przez telefon ze sleeping_vampire, słucham muzyki oczywiście, zdarza mi się że coś napiszę. Jednak najczęściej wpatruję się w świat za oknem. O taak, uwielbiam to! :)
__________________
fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/345/e/c/the_12_days_of_kuro_by_madeleine_elizabeth-d34pljy.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2010 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

W wolnym czasie to ja zazwyczaj czytam. ;D Gram na gitarze (już nikt w domu nie chce tego słuchać xD), szperam w internecie i spotykam się z przyjaciółmi. Ostatnio nawet w nogę grałam. Oczko No i oczywiście tańczę. Wredny
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
!sabina F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2011 13:47
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 1
Postów: 71
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Jako że od wczoraj mam wakacje, wolnego czasu będę miała w nadmiarze (a przynajmniej tak sądzę). Takimi moimi sposobami wypełniania sobie jakoś tego czasu jest przesiadywanie na komputerze (jedynie w godzinach wieczornych), wychodzenie z przyjaciółką na miastu tudzież moje osiedle i gadanie godzinami, słuchanie muzyki. Mogę też napomknąć o wychodzeniu do kina czy do kręgielni. Również staram się tworzyć jakieś opowiadania (niekoniecznie o tematyce Potterowskiej). Dodatkowo czasem oglądnę coś w telewizji lub pobawię się z moim psem.

__________________
By poznać punkt widzenia dziecka, nie wystarczy przykucnąć ...
Wyślij prywatną wiadomość
~kizzucha F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2011 14:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1648
Ostrzeżeń: 2
Postów: 292
Data rejestracji: 05.01.11
Medale:
Brak

Najczęściej to czytam książki, słucham muzyki, śpiewam i tańczę. Ale kocham też grac w nogę! i oczywiście spotykam się z kumplami, siedzę na necie, oglądam filmy...Oczko
Teraz wakacje wiec pewnie będę dużo jeździć na rowerze. Oczko

Pozdrawiam wszystkich!
__________________
UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE KNUJĘ COŚ NIEDOBREGO!

Wiedz, że coś się dzieje drogi Gościu.

HarryPotter3107 - ;D
Loa_Riddle - ;D


Ale że co? ;>

______________________________


"-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome,puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył."

"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."

''Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwale, a nawet powstrzymać śmierć... Jeśli tylko nie jesteście bandą bałwanów, jakich zwykle muszę nauczać."

"- Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
- Tak.
- Tak, proszę pana.
- Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Libby F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Właściwie to działam spontanicznie i robię to na co mam w danej chwili ochotę, ale tak najczęściej to: czytam książki, internet (największy pożeracz czasu), telewizja, filmy, słuchanie muzyki, rysowanie, napewno jakieś spacery i wycieczki rowerowe i inne formy aktywnego wypoczynku :)
__________________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - (...) - Wszystko.

- rozmowa Severusa z Dumledorem (wspomnienie)
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 09:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Gram na kompie, oglądam telewizor, bawię się z królikiem lub jeżdżę na rowerze Uśmiech
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 09:28
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

Czytam,piszę (bo piszę), oglądam TV i siedzę tu z wami!
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 09:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Czytam książki, siedzę na różnych forach, czytam artykuły w internecie, gram na klarnecie, wychodzę z psem na spacery, oglądam tv lub filmy/seriale w internecie, piszę, spotykam się z przyjaciółmi - dosłownie wszystko. ;)
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~daria2j F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 09:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 2
Postów: 297
Data rejestracji: 20.05.11
Medale:
Brak

Leniu****e .
__________________

33.media.tumblr.com/c994cdc74182a2e04e311fcff5129c58/tumblr_n6nyo6yLJD1rs88yxo2_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Blackie Black F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 20:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 700
Ostrzeżeń: 0
Postów: 134
Data rejestracji: 01.01.11
Medale:
Brak

W wolnym czasie robię różne rzeczy.
Gdy pada tańczę w deszczu, skaczę po kałużach, a normalnie siedzę na kompie, piszę, czytam, rysuję, robię zdjęcia w domu, na dworze, zwierząt, ludzi, spotykam się ze znajomymi, wychodzę na rower, rolki, hulajnogę, gram na boisku, chodzę na dodatkowe zajęcia, wymyślam różne zdania na moblo.pl, debatuję nad założeniem photobloga, obczajam nk lub fejsa, gadam na gg lub skypie. Tak więc mam wiele pomysłów i nigdy się nie nudzę, nawet śpiąc, bo śnią mi się genialne sny.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT