Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 136
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Podróże
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 13:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Temat każdemu z Was dobrze znany. <: Wiele osób kocha podróżować, zwiedzać nowe miejsca, być ciągle poza domem i najchętniej cały swój czas poświęcaliby wyjeżdżając. Niektórzy myślą nawet o zawodzie pilota lub podróżnika, bo nie dość, że wyjeżdża się w najpiękniejsze miejsca na świecie, to dodatkowo dostaje się za to pieniądze. Inne osoby natomiast wolą zacisze domowe i nie lubią się ruszać z domu; nie prowadzą aktywnie urlopu, bo albo nie mają pieniędzy, albo zwyczajnie im się nie chce.
A jak to jest z Wami? Czy lubicie podróżować? Jeśli tak, to co preferujecie - Polskę czy inne kraje? Wolicie jeździć tam, gdzie jest ciepło (przykład: Grecja) czy gdzie panują mrozy większe niż w naszym kraju (przykład: Szwecja)? Możecie się także pochwalić, co widzieliście podczas podróży. Wstawiajcie zdjęcia wykonane przerz Was, które zasługują na uwagę. <:

Edytowane przez Cee dnia 29-12-2008 13:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mmm...
Kocham podróżować. Jak na razie jestem na etapie objeżdżania całej Polski, ale cóż - mogę to robić tylko w wakacje. Byłam w już wielu miejscach, ale jak na razie nic nie robi na mnie takiego wrażenia, jak góry. Szczególnie Tatry. Piękne widoki, ciekawa roślinność i ładne zwierzęta, to wszystko wywiera tak cudowne wrażenie... A wycieczki zagraniczne... Tylko takie na jeden dzień... (jak na razie). Byłam w Czechach i na Słowacji... Przyznaję, że wolę Polskę. Choć przepraszam - byłam ze szkołą muzyczną na 4-dniowym konkursie, na Węgrzech. Widoki co prawda też ładne, ale polskie krajobrazy i tak ładniejsze Język
Zdjęcia?
Minie pół dnia, zanim jakieś wybiorę, ale postaram się w najbliższym czasie coś dodać.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 14:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

bardzo lubie podróże, za granice za wiele na razie nie jeżdzę, chyba, ze z rodzicami, ale polska też jest całkiem ciekawa, jest mnóstwo ciekawych miejsc, o których nie mówi sie wiele a są aprawde warte odwiedzenia,
ale gdybym mogła wybierać to chyba najbardziej chciałabym zwiedzić amerykę południową, peru i te sprawy, oraz azję środkową, jakoś te regiony najbardziej mnie fascynuja Uśmiech
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować. Zwiedziłam już bardzo dużo miejsc w Polsce, a także Grecję (i z chęcią tam wrócę), Hiszpanię, Francję, Włochy, Chorwację, Bułgarię, Węgry, Słowację i Czechy Uśmiech Polska jest przepiękna i w każde wakacje staram się wyciągać rodziców na jakieś wycieczki Uśmiech
__________________
I can't feel my senses
I just feel the cold
Frozen...
But what can I do ?
Frozen...
Tell me I'm frozen but
What can I do?
Can't tell the reasons
I did it for you
When lies turn into truth
I sacrificed for you
You say that I'm frozen...



Within Temptation - Frozen
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 18:04
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Moich różnorodnych i częstych wyjazdów nie nazwała bym podróżowaniem... jednak gdy wezmę pod uwagę to, że w wakacje więcej czasu spędziłam poza domem, niż w domu. I to, że przez około 50% weekendów w czasie roku szkolnego, również nie ma mnie w domu... cóż... powiedzmy, że podróżuję Rozbawiony

Dokąd? Najczęściej w góry... chodzę, zdobywam różne szczyty i podziwiam widoki ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Też kocham podróżować... Poznawanie nowych miejsc, ludzi... To mój żywioł. Tylko niestety nie mam zbyt wielkich możliwości. Ale i tak podrózuję ile tylko się da. A najchętniej jeżdżę autobusami i pociągami.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię podróże Uśmiech Ale zależy w jakich warunkach Język Raz jechałam za granicę. Autokar którym jechałam był... Hmmm, jakby to ująć...No kiepski. Klimatyzacja po 30 kilometrach wysiadła. Siedzenia były nie wygodne, mało tego bywały sytuacje, w których pojazd zatrzymywał się na środku drogi bo silnik się przegrzał... No coment. Ale jak wracałam do Polski to wracałam już innym autokarem, z innej firmy. I było jak w raju Rozbawiony Heh Język
No ale mimo wszystko I love travel Rozbawiony Język
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kocham podróżować. ; ]
Nienawidzę siedzieć w domu i marnować wakacji, najchętniej całe dwa miesiące spędziłabym poza domem.
W tym roku poraz pierwszy wyjechałam z Polski i wyruszyłam na zagraniczne podboje.
Byłam w Paryżu, widziałam wieżę Eiffla i całą masę innych, francuskich zabytków.
Jeszcze przed tym pojechaliśmy (to był obóz) do Disneylandu...
cudowne miejsce, z chęcią bym tam wróciła... ^^
Potem była Hiszpania, Blanes, piękna plaża, później Barcelona...
Gdybym chciała to wszystko opisać zajęłoby mi to mnóstwo czasu, którego niestety nie mam.
Po powrocie z obozu wyjechałam z rodzicami w Bieszczady, i tym razem przekroczyłam granicę, byłam na Słowacji.
Widoki i wrażenia już nie tak cudowne, jak te francuskie i hiszpańskie, ale zawsze coś. ;d
Jeśli chodzi o wcześniejsze lata to jeździłam z rodzicami w góry- Karpaty, Tatry, Beskidy...
Nad morze nie jeżdżę, bo jestem wielką szczęściarą, mieszkam nad Bałtykiem. ;d
Jak znajdę jakieś ciekawe zdjęcia z tych podróży to zrobię edita. ;]
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 02:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zależy jak leży.
Po pierwsze, nie lubię podróżować z rodziną. Jak słyszę, jak to mamę nogi bolą, tatę krzyże, a brat pograłby w Counter Strike'a, to mnie krew zalewa. I nie pozwalają mi spędzać zbyt dużo czasu w jednym miejscu. Ogólnie, nie lubią zabytków, dzieł sztuki i pamiątek z przeszłości, a ja najchętniej nie oglądałabym nic innego.
Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o wycieczki szkolne. Jednak tutaj mamy tę różnicę, że zamiast rodziny, są znajomi. Wtedy również, owszem, nie mogę zbyt dużo czasu poświęcać temu, co ja chcę oglądać, ale przynajmniej zamiast narzekań, słyszę żarty i śmiechy.
Jaki z tego wniosek?
Delirantka powinna podróżować sama. I żebyście wiedzieli, że tak będzie robić ;p.
Nie sposób nie wspomnieć, że góry mnie nie interesują. Fakt, widoki piękne, raj dla oczu (ach, ale tekstem zarzuciłam ;d). Jednak chodzenie po górach, to na pewno nie jest zajęcie dla mnie. Żeby nie było niejasności - byłam i w Bieszczadach, i w Tatrach, i w Świętokrzyskich, i w Pieninach, i w Stołowych, itd. Wiem, co się wiąże z podróżami w góry ;p.
Morze... lubię. Byłam kilka razy, wystarczy mi na razie. Chyba jednak wolę swoje zabytki ;d.
edit:
A propos innych miejsc, które odwiedziłam - cóż, jest tego sporo. Tak, czy inaczej, chciałabym jeszcze pojechać do Malborka i na Mazury. Do Malborka koniecznie sama - i zwiedzić cały zamek *.* To jeśli chodzi o Polskę, a jeśli o kraje zagraniczne - zwiedzałam Niemcy, Słowację i trochę Czechy. Niestety, Francja i Włochy, które były planowane na te wakacje nie wypaliły... Jak nie teraz, to za rok - nic straconego ;].
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 21:56
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię zwiedzać nowe miejsca, a podróżuje w zależności od stanu mojego portfela, bo wiadomo, że nie zawsze jest kasa, aby gdzieś wyjechać. Jestem osobą, która potrafi podziwiać nawet jeden kwiatek, potrafię znaleźć piękno tam, gdzie inni go nie widzą. Zdjęć robię masę, ostatnio jak szukałam zdjęcia z wycieczki na którym bym była to okazało się, że na 500 zdjęć ja jestem może na jakichś 50, a reszta to same widoki.
Najbardziej to chciałabym zwiedzić Afrykę w tych miejscach, gdzie cywilizacja dotarła tylko w nieznacznym stopniu, może kiedyś mi się uda pojechać w taką podróż.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 00:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować tam, gdzie mnie jeszcze nie bylo! Polska mnie prawie w ogóle nie interesuje, tylko inne kraje. Afryka, Azja...podróże są ekscytujące! Moja ulubiona podróż? Do Maroka! Jeżdżenie tam na wielbłądach jest lepsze od jazdy konno! Ogółem dosyć często podróżuję.
Kolejna sensacyjna podróżą, już za kilka dni, będzie dla mnie wyjazd do Tajlandii.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."

Edytowane przez antybratek dnia 04-12-2008 20:14
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 00:18
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja tam lubię podróżować ale to zależy.
jak jakieś ferie w roku szkolnym to najczęściej albo nawet zawsze góry, nary i łyżwy, kocham tak a jak wakacje to podróż do rodziny no i oczywiście koniczny jest wyjazd do innego kraju i wracanie z mnóstwem pamiątek i wspomnień.
A czasem to nawet z domu się mi nie chce ruszyć ^^
Ja to jestem zmienna jak ta temperatura.
Ostatniego roku to się nigdzie nie najeździłam (nie licząc wsi u babci ^^) ale na te wakcje to se strzeliłam wycieczkę na cały miesiąc.
Byłam w Czechach, Austrii, Szwajcarii i w Niemczech. Była to wycieczka niestety ze starszymi ale jednak było fajnie.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 18:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Lubię podróżować. Najbardziej pociągiem i samochodem [do autobusów mam uraz od czasu, jak wracałam z Zakopanego 14h praktycznie cały czas w pozycji siedzącej]. Samolotem nigdy nie leciałam, a szkoda, chciałabym kiedyś. A że z Podlasia wszędzie daleko, to tym bardziej lubie jeździć, czy to nad morze, czy w góry czy 'tylko' do Warszawy.
I chciałabym kiedyś odwiedzić Grecję. Jak dotąd jedynym krajem zagranicznym, które odwiedziłam, była Litwa [dosłownie kilka godzin w Trokach i Wilnie]. ;f
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sunflower F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

Uwielbiam podróżować :)
Mimo, że jestem leniwa, to na podróże zawsze znajdę czas, ochotę i zapał.
Nie tylko w wakacje - także w weekendy, ferie...tylko wtedy są to podróże po kraju. Kocham góry, więc chętnie tam jeżdżę, choć wycieczkami w inne zakątki Polski też nie pogardzę.
Natomiast w wakacje...w wakacje to co innego. Do tej pory zwiedziłam Grecję, Bułgarię, Włochy, Węgry, Słowację, Czechy, Rumunię...przejeżdżałam przez Austrię, Serbię...podróże to jest coś wspaniałego w każdym calu ;]
__________________
Każda minuta w której się śmiejemy,
przedłuża nasze życie o jedną godzinę.

(***)
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 22:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Kocham podróże! Gdy tylko mam możliwość wyrwania się z domu pakuję manatki i w drogę. W wakacje staram się podróżować jak najwięcej, lubię zwiedzać naszą kochaną Polskę, jednak innymi krajami nie pogardzę...W tym roku byłam w moich pięknych górach, uwielbiam zdobywać szczyty! Oprócz Tatr byłam na koloniach w Grecji, zwiedziłam Budapeszt, Ateny...bardzo mi się podobało. W przyszłym roku planuję wybrać się do Bułgarii, Chorwacji, Włoch lub Hiszpanii...
Wyślij prywatną wiadomość
~Rock_Idiot F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 16:14
Zbanowany

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Postów: 401
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ak słyszę, jak to mamę nogi bolą, tatę krzyże, a brat pograłby w Counter Strike'a, to mnie krew zalewa.


Delirantka, znam ten ból.
Wystarczy, że wyjadę na wakacje z rodziną, to zaczyna się...
Tata:
Jezu, ale mnie bolą plecy! Splaiłem się!
Mama:
Krzysiu, trzeba było tego kremu z filtrem użyć
Tata:
Ale go nie było! Ola, wziełaś krem?
Ja:
Nie wziełam, ja miałam jedzenie wziąć!
Mama:
Trzeba było pomyśleć. Teraz nie będziesz się kąpać.

Scena znad morza.
Koszmar.

Najbardziej lubię spędzać wakacje z kuzynką. Razem zdobyłyśmy Bułgarię, Irlandię i Niemcy.
W przyszłym roku robimy najazd na Majorkę!

__________________
Boże, jak ja nie znoszę tych, co są jak trzcina na wietrze
Wyślij prywatną wiadomość
~Fleur17 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1587
Ostrzeżeń: 3
Postów: 810
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z jednej strony lubię i nie lubię podróżować....lubię sobie raz po raz wyjechać np. z klasą lub z kumpelami gdzieś np. nad morze(Trójmiasto) jak w te wakacjeUśmiech
Byłam za granicą trochę zwiedziłam Pragę,Ukrainę i Niemcy.

__________________
W Gryffindorze "kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do wyczynów ochota".

Zostałam przydzielona do:

www.sunsilk.pl/repository/photos/6690/40198.0.jpg


img131.imageshack.us/img131/6526/clemencepoesy7zv.jpg




republika.pl/blog_ba_941108/1878022/sz/hpico_trio_1__1_.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 11:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Nienawidzę podróżować, nienawidzę wyjeżdżać. Byłam, jestem i będę typem domatora, któremu do szczęścia wystarcza naprawdę niewiele. Wyjazdy może i są fajne, ale na krótką metę, bo po jakimś czasie wszystko, ale to wszystko zaczyna mnie nudzić, robię się upierdliwa i wkurzająca. Dobijają mnie np. zatłoczone plaże, biegające po nich dzieci, które obsypują cię piaskiem i ich rodzice, którzy udają, że niczego nie widzą. Jeszcze jestem w stanie przeżyć wyjazd w góry, ale one to mi akurat też bokiem wychodzą, bo mieszkam, tam gdzie mieszkam. Mogę jechać gdziekolwiek, nie robi mi to żadnej różnicy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 16:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię podróżować. Jeśli tylko nadarza się okazja do wyjazdu z domu to się cieszę. Obojętnie czy nad morze, jezioro, wieś (góry ostatecznie, bo wolę się wylegiwać nad wodą całe dnie, chodzić po lesie, niż wspinać na szczyty).
Naprawdę warto wyjeżdżać, bo często ma się świetne wspomnienia (szczególnie z obozów, kolonii etc.). A przynajmniej ja mam.
Całe wakacje mogłabym spędzić poza domem, byle w dobrym towarzystwie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 16:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja uwielbiam wyjeżdżać za granicę. Zwiedziłam już bardzo dużo. Byłam w Egipcie, Grecjii, Danii, Chorwacjii, na Litwie... Jak dotąd najbardziej podobało mi się w Grecjii, ponieważ są tam bardzo mili ludzie, ładna pogoda itp. Bardzo chciałabym zostać podróżnikiem... Uśmiech
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT