Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 111
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Ocenianie samych siebie
Drukuj temat · Ocenianie samych siebie
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2008 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dość trudno przychodzi wielu osobom. Wydaje się nam, że jesteśmy ok, że powinniśmy być akceptowani przez grupę, a tymczasem nasze zachowanie nie zawsze odpowiada rówieśnikom, znajomym, rodzinie.
Ocenianie samych siebie. Jedni są wobec siebie krytyczni aż do bólu, wypatrują każdą wadę i chcą to zwalczyć, innych nie obchodzi to, jacy są, a jeszcze inni są święcie przekonani o tym, że mają świetne charaktery.
A Wy? Jesteście wobec siebie bardzo krytyczni? Często przekraczacie granicę samokrytyki? A może uważacie, że to wszyscy dookoła są beznadziejni, a Wy jesteście ok?
Co uznalibyście za swoje mocne strony, a co za te słabe? Jakie zalety i wady, wg' Was najważniejsze, byście sobie przypisali?

Edytowane przez Ariana dnia 15-01-2009 09:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Apostata F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2008 22:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 277
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

jesli chodzi o plusy to jestem rozrywkowa zabawna i komunikatywna dosc Rozbawiony i ten no jak ktos mi powie m=ze mam byc cicho to chocby mnie jak to mowi moja babcia zelazkiem przypalali bede siedziec cicho Rozbawiony

a o minusy to duzo by wymieniac od braku cierpliwosci do chamstwa ale glowny polega na tym ze jestem do bolu szczera jak ktos sie pyta czy ma fajne cos tam to szczerze odpowiem tak lub nie niektorzy to we mnie lubia i za to szanuja a inni nie no wiadomo jak to jest

wydaje mi sie ze dobrze soie oceniam bo to samo mowia o mnie moj przyjaciele znajomi i rodzina ale sa tez wyjatki ktorzy uwazaja mnie za ideal i jakies bostwo a inni za totalna wariatke

osobiscie mysle ze mam systans do siebie Rozbawiony
hehe no jasne i wszystkich to obchodzi xD spoko temat ^^
__________________
Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło
Kupię nóż
Zostawię tylko dwoje
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2008 23:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem raczej samokrytyczna wobec siebie, ale staram się tego nie okazywać w kontaktach ze znajomymi czy przyjaciółmi. Teraz nie jest tak tragicznie, bo dojrzałam, nabrałam pewnej pewności siebie.
Nie traktuję ludzi z wyższością, ale ci, którzy poniżają ludzi, zwyczajnie nie lubię.

jeszcze inni są święcie przekonani o tym, że mają świetne charaktery.

Nikt nie ma idealnego charakteru. Zbytnie czepianie się siebie, jak i również zbytnia pewność siebie, moim zdaniem nie jest dobra. Najlepiej być neutralnym.
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2008 23:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ooo... ja to potrafię się nieźle skrytykować i to nawet czasem z byle głupoty którą strzelę. Jakoś czasem mi się wydaje jak ja mogę tak robić i co inni wtedy sobie o mnie wyobrażają. Czasem mam też wrażenie iż moje bliskie kumpele i kuple są nienormalni i ale to rzadziej.
Jakies wady, uhhh... nie będę o nich dużo pisać ^^ ale jestem czasem tak leniwa albo nie mam cierpliwości no i jestem strasznie uparta jak osioł, tak jest i tak będzie i koniec ^^
A dobre te strony to to że mam poczucie humoru i nawet potrafię się nawet sam z siebie śmiać, co jeszcze, jestem punktualna no i czasem mam niezłe fazy (ale nie wiem czy to taka prawdziwa zaleta^^).
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 00:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ooo...
Ja jestem... Nawet nie wiem jak to określić. Czasem jestem miła, życzliwa i uprzejma, ale to się zdarza bardzo rzadko. Najczęściej jestem wredna, arogancka, czepiam się szczegółów i do bólu jestem idealistką, o! Każdemu potrafię dociąć, czy chamsko coś skomentować i niekiedy moja niewyparzona gęba przysparza mi wiele kłopotów. Do tego, jak ktoś mnie wnerwi, ale to już naprawdę ostro, potrafię przywalić, okręcić się na pięcie i odejść. Mam niezły charakterek... Wiem, że nie wszystkim to się podoba, ale powiem szczerze - zdanie zdecydowanej większości mi zwisa i powiewa. Taka jestem i już... Nie sądzę, żeby to się prędko zmieniło.
Co do oceniania siebie - jestem mieszanką wszystkich przypadków, które wymieniłaś. Jak strzelę jakąś głupotę, krytykuję się aż za bardzo i wyzywam od jakichś nieudaczników. Jak ktoś mnie skrytykuje, wkurzy, czy zwyzywa, uważam, że jestem najlepsza na świecie - w ten sposób jakoś się dowartościowuję po obrazie przez tamtego kogoś. Ale na ogół akceptuję swój charakter - wiem, że nie mam szans (przynajmniej na razie), żeby go zmienić.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem krytyczna woboc siebie;) Według mnie wszyscy są mądrzejsi i ładniejsi itd... Zasze byłam nieśmiała, ale od pewnego czasu nabrałam trochę pewności siebie i odwagi. Zalet zbyt wiele nie mam xD a wad jest kilka jedna z nich to nadmierne przeklnanie. Potrafię byc uparta i niemiła... zależy dal kogo ;P zazwyczaj jestem innego zdania niż wszyscy, jeśli ktoś mnie zrani głebo pozostaje to w mojej pamięci.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 16:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

uuuch. ciężki temat.

ja za bardzo lubię Internet. Muszę przez to nosić okulary, co mnie strasznie wkurza --' Nie lubię tego, że przy każdej możliwej okazji czymś się chwalę. Lubię w sobie jednak to, że jak się uprę, to raz ciężej, raz łatwiej co celu dojdę ^^.
Wyślij prywatną wiadomość
~Shantie F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 13
Ostrzeżeń: 1
Postów: 7
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja uważam siebie za skomplikowaną osobę. Nie rozumiem samej siebie, a mam czasem pretensje do świata, że on mnie nie rozumie.
Paradoks.
Domatorka i jednocześnie nie potrafiąca usiedzieć na jednym miejscu.
Spokojna i buntowniczka.
Melancholijna wariatka.
Śmiechem potrafię wybuchnąć nie raz, sama nie wiem z jakiego powodu.
Pokręcoona.
Zależy wszystko od chwili.
A fizycznie? Wydaje mi się oczywiście, ze gruba jestem.
I walczę z Weiderem xD

__________________
Cause some things will just never be mine...
Wyślij prywatną wiadomość
~Miona F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 18:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1321
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

Moją najgorszą wadą jest zdecydowanie szczerość. Zawsze mówię wszystko prosto z mostu, czasami może trochę brutalnie, ale uważam, że to raczej lepsze od "obchodzenia" toksycznego tematu... Jestem też dość leniwa i spóźnialska, zwykle wszystko robię na ostatnią chwilę... Oczywiście, staram się temu jakoś przeciwdziałać, np. w tym roku szkolnym wstaję (a raczej zwklekam się z łóżka) dużo wcześniej i jestem w szkole 20 minut wcześniej. Sukces Rozbawiony.
A co w sobie lubię? Uprór i ambicje... Może i nie mam tak wielkiej siły przebicia, ale mocnym charakterem też można trochę zdziałać Oczko.
__________________
"Amelii wolno żyć marzeniami i zamykać się w sobie. Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia"


gfx.filmweb.pl/ph/14/16/31416/7902.1.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 18:28
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Uważam się za osobę krytyczną.

Wiem, o tym, że jestem często niemiła, nieufna oraz chłodna. Trudno zawieram nowe znajomości. Czasem outsider. Żyję własnym życiem i mi z tym dobrze. Czasem chamska, ale jest to rzadkością. Staram się mówić kulturalnie, choć czasem człowiekowi cos się wypsnie, to normalne.
Wiem o tym, że jestem okropnie leniwa i nietowarzyska.
Nie szczerzę zębów bez powodu, bo po co? Nie śmieję się jak głupi do sera. Dla mnie takie zachowanie jest idiotyczne.
Opróc ztego. Wiem, że jestem uzależniona od internetu, czekolady i soku pomarańczowego.

Więcej grzechów nie pamiętam.
Amen.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No cóż. Mówię z góry. Ludzie mnie nie lubią, ja nie lubię ludzi. Odzywam się mało, jestem zgryźliwa i niesympatyczna, no toż jednostka aspołeczna, która "ma w słabej normie znajomości norm społecznych", czy jak to tam napisali. ;d
Można rzec, że wprost uwielbiam się awanturować, i to na całego, moja niewyparzona gęba (zawsze muszę coś powiedzieć... ech.) przysporzyła mi już sporo kłopotów.

Nie oceniam ani siebie, ani innych. Krytyczna wobec siebie? Owszem.
Zalet u siebie - nie zauważyłam ;d
Wyślij prywatną wiadomość
~Harsh Angel F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 344
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Cee..? Temat mnie rozbawił tzn pewną aluzję poczułam, ale nie ważne ;]
Szczerze mówiąc jeśli miałabym opisać siebie, co niekoniecznie jest łatwym zadaniem, to zajęłoby mi trochę czasu. Hmm... ogólnie rzecz biorąc, nie jestem otwarta ani dostępna (jedynie na tlenie, świece na zielono). Jak wygląda sprawa z moim zaufaniem do innych? Ciężko aczkolwiek nie narzekam. Nikomu się nie zwierzam, ani mówię o swoich sprawach takich.. bardziej osobistych. No i co tu pisać jeszcze? Wszystko jest tym, jak to wygląda zewnętrznie czyli żadna nowość, tak jak mnie widzą (a przynajmniej większość). Z resztą nick też mówi sam za siebie ;]
A jeśli chodzi o samokrytykę to nie będę sobie robić antyreklamy, natomiast na krytykę innych nie zwracam uwagi.. a nawet jej nie ignoruję.
Hehe udało Ci się Cee, to jedyny temat na który mi pisanie przychodzi z trudnością. Pkt dla Ciebie ;>
__________________
Opinia publiczna to dziwka
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 21:32
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nienawidzę oceniać samej siebie, jak ktoś mnie prosi, żebym siebie opisała to jest to dla największa męka. Bo przecież ja mogę o sobie myśleć co innego, że jestem taka i taka, a inni będą twierdzić coś zupełnie różnego. Mnie się może wydawać, że jestem miła czy jakaś tam, ale tak naprawdę, aby się dowiedzieć jaka jestem to trzeba się zapytać osób, z którymi przebywam na co dzień, czy chociażby znają mnie dość dobrze.
Jedyne co mogę o sobie napisać, to że jestem straszną gadułą i że za szybko chodzę ;]
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja tam jakieś zalety mam, ale niewiele... Uwielbiam pomagać... Rozmawiać na poważne tematy... Mam swoje zdanie i jego się trzymam. A tak to jestem na ogół pozytywnie zwariowaną osobą. Niektórych zraża moje zachowanie, ale ich olewam. W końcu nie wszyscy cię mogą lubieć Oczko
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~just_tina F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 10-09-2008 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 1
Postów: 162
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Sama nie wiem jaka do końca jestem...
staram się nie obrażać ludzi być miła, ale jestem czasami za mało tolerancyjna i wtedy wybucham i mówię co myślę. Myśle że fajne we mnie jest to że potrafię gdy trzeba być poważną odszczeloną dziewczyną prowadzącą konferansjerkę na którejś tam z rzędu imprezie ale równie dobrze mogę wariować tańczyć śpiewać śmiać się nie tykając alkoholu co już robi wiele dziewczyn. Lubię w sobie też to, że znam swoją wartość i nikt mnie nie namówi na nic co uważam za niesłuszne i nic mi nie wmówi. Dla niektórych jest to niepojęte... Nie lubię w sobie tego że jestem za bardzo (!) wrażliwa i czasami bez większego powodu denerwuję się i od razu mam łzy w oczach. Nawet jak jestem zła. Niby mam mocny charakter z drugiej strony nie. W każdym razie jestem jaka jestem i jedne rzeczy w sobie lubię mniej inne bardziej ale ważne jest to że siebie akceptuję. Jestem sobą i nikogo nie udaję
__________________
Alice Cullen i Tonks zostałyby przyjaciółkami Uśmiech ~ Czy ktoś w to wątpi?


Komentujcie, czytajcie
http://www.hogsme...ad_id=1271
Oto Ja Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Kolysanka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 01:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 48
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 12.09.08
Medale:
Brak

Plusy mojej osoby ? Moim zdaniem takie, że ciężko przy mnie się smucić. Zawsze potrafię powiedzieć coś głupiego i śmiesznego jednocześnie. A oprócz tego jestem szczera do bólu - lubię to w sobie chociaż nie zawsze wychodzi mi to na dobre xD Szanuje poglądy innych ludzi, chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam. Nie jestem podatna na wpływy innych zawsze mam swoje zdanie i jego się trzymam do końca. Najbardziej w sobie kocham to, że mimo wszystko jestem po prostu sobą, nie kopiuję innych osób.

Minusy hmm - arogancka, wredna, mam "zabójczy wzrok" - w sumie śmiesznie to brzmi, ale słyszałam bardzo często, że ludzie się boją na mnie patrzeć, a co dopiero rozmawiać ze mną. Nie lubię tego w sobie, ale ja nawet nie wiem, że patrzę na kogoś w ten sposób, bo zazwyczaj robię to nieumyślnie. Mówiąc coś nie zwracam uwagi na to, czy to rani...bez różnicy czy to ktoś bliski czy obcy. Mój błąd, bo dużo już przez to straciłam. Ogólnie uważam,że więcej we mnie złego niż dobrego. Chociaż mimo wszystko lubię samą siebie ;)
__________________
"Za pomocą fantazji wykreujemy własny świat, w którym nie będzie wad..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 01:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

PLUSY: spokojna, uparta(czasami, jak mnie ktoś pilnuje^^), z poczuciem humoru, mądra, inteligentna(ah, co za samokrytyka!), cierpliwa..(kurde, chyba gdzieś to u mnie zanikło na poziomie zerówki!).

hm. co tu jeszcze... ostatnio na wdżecie mieliśmy temat: jacy jesteśmy? 13 pkt wyszło mi na flegmatyka. jestem cicha, spokojna, powolna, rozważna i te pe, że niby robię przemyślane sprawy i zawsze staram się dojść do celu prawidłową drogą. no i jestem też w 8 pkt melancholiczka, czyli mam bogatą wyobraźnię, wrażliwa, pod przymusem- także dobra uczennica (tia, jasne, kujon raczej^^), lubię się uczyć, z resztą jakoś to mi wszystko samo do głowy wlatuje.

MINUSY: nieśmiała (próbuję to nadrobić licznymi konkursami i innymi występami), często mam własne zdanie na dany temat, lecz go nie wygłaszam, bo się boję że mnie ochrzanią, skryta, tłumię emocje w sobie, ale w związku zczym pierwsza fala emocji jest zawsze bardzo silna, z czym sobie nie mogę dać rady, opryskliwa (-związane z usilnymi próbami bycia pewną siebie), czasem nie zdarza mi się myśleć o tym, co mogą czuć inni, niesłowna - jak mnie ktoś nie przytrzyma to zawsze zapomnę coś zrobić, czasem też jestem normalnie leń patentowany, szybko się zrażam i często resztką silnej woli gonię do końca. staram się też być osobą empatyczną, lecz mi chyba to niezbyt wychodzi. kocham narzekać i biadolić jednak jestem niepoprawną optymistką, co nie zawsze jest dobre, bo w razie niepowodzenia fala złych emocji jest tym silniejsza im bardziej byłam pewna, że będzie lepiej. często próbuję pokazać, że coś, czego inni się boją (np. osa w klasie) albo w jaki kolwiek inny sposób źle reagują na daną sytuacje (wąchanie amoniaku na chemii) mnie w ogóle nie dotyczy, spływa po mnie jak po kaczce. staram się być najlepsza, nie zawsze w dobry sposób. sama nie wiem, zcy poczytywać nietowarzyskość za wadę u siebie, ale na wszelki przypadek umieszczam to tu. no więc nie lubię jak jets wokół mnie za dużo osób. lubię być sam na sam z mp3, książką albo telewizją, czasem internetem. nie lubię, żeby ktoś na de mną wisiał. na imprezy nie chodzę albo podpieram ściany na wypadek trzęsienia ziemi czy innej trąby. najchętniej odizolowałabym się od świata potężną biblioteką z telewizorem i czekoladą^^. zdecydowanie lubię b ardziej przebywac z ludzmi z internetu, którzy mnie nie widzą i nie słyszą, bo ja zawsze lepiej pisałam niż mówiłam. pisać potrafię z duszy, a mówić... mówić potrafię na pamięć, nic więcej. chętniej słucham innych.

w ogóle się dziwię, że mnie ktoś w ogóle lubi, bo ja na swoim miejscu bym siebie raczej nie pokochała.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Madame_Uszka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja krytyczna wobec siebie? To mało powiedziane...
Jednak posłużę się opinią publiczną Dowcipniś
Więc jestem chamska, bezczelna, szczera (zawsze do bólu), uparta, podła, egoistyczna i inne podobne cechy...
Często wybucham śmiechem ( bardzo podobnym do śmiechu Belli xD) czym odstraszam ludzi. Poza tym zawsze mam swoje zdanie, o dziwo zawsze odmienne od zdania reszty ludzi ^^
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 20:24
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zawsze jestem 'inna'. Nieważne w jaiej dziedzinie - po prostu odstaje od społeczeństwa. A czasami sama to powoduje [to na pewno zaliczę do 'minusów']. Strachliwa, nieśmiała, mam wielkie trudności z nazwiązywaniem nowych znajomości, zamknięta, ciężko mi się na nowo przyzwyczajać. Z drugiej strony - zabawna, często na mojej twarzy gości uśmiech, nie jestem obojętna na cierpienie innych i jeśli mi na czymś zależy, robię wszystko, aby tego dokonać.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 22:52
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z okazji setnego posta strzelę sobie jakiś przydługi i przynudny esej, a co tam.
Ocenianie siebie?
Hymm. Jestem świadoma swoich wad, zacznijmy może od tego. Mimo, że kilka razy wytknięto mi, że jestem wobec siebie za mało krytyczna (a za bardzo wobec innych, tak nawiasem), w rzeczywistości tak nie jest. Wiem, że mam wady, ale znam też swoją wartość i na pewno nie dam sobie wejść na głowę.
Pierwszą moją wadą jest nieufność. Nie tylko w realu, przez internet również. Dla mnie to wada, bo utrudnia mi kontakty z innymi osobami.
Nerwowość. Jak mam zły humor, wściekam się na wszystko dokoła - obiad niedobry, zadane za dużo, brat słucha za głośno muzyki, pies za dużo szczeka, babcia się głupio pyta, kumpela narzeka, chłopak marudzi, sąsiad się krzywo patrzy... Wszystko mi przeszkadza, dosłownie. Jak wpadnę we wściekłość potrafię rzucać wszystkim, co wpadnie mi pod rękę. Na szczęście, aż taka wściekłość zdarza się rzadko.
Czepialstwo, krytyka. Dało się zauważyć, więc rozwijać nie będę.
Pamiętliwość. Oj, jak raz mi się podpadnie, potrafię zapamiętać na długo. A podpaść można nawet błahymi sprawami - nie, żebym coś strasznego tej osobie robiła, broń borze i lesie szumiący - po prostu przez długi czas pamiętam, że ta osoba to zrobiła kiedyś tak i tak i jakoś ją... inaczej postrzegam? Tak, odrobinę inaczej ją postrzegam, przez pryzmat tego, co kiedyś tam zrobiła. Wieem, że zamotałam i nikt nic z tego nie zrozumiał, ale szczegół.
A zalety?
Szczerość. Nie ukrywam tego, że kogoś nie lubię, nie ukrywam swojego zdania, tego co myślę, co czuję na dany temat. Każdy przecież może mieć i wyrażać własną opinię i ja to szanuję.
Tolerancja - u mnie nad wyraz rozwinięta. Chociaż, ma swoje granice, oczywiście, jak u każdego.
Cóż, chyba tylko tyle przychodzi mi teraz do głowy. Pewnie i wad, i zalet mam więcej, aniżeli tyle, ile tutaj wypisałam, ale wiadomo - trudno samemu się oceniać (ja bazowałam raczej na opiniach innych osób).
Finito eseju.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 14-06-2009 15:03
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT