Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 259
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ulubione programy rozrywkowe
Drukuj temat · Ulubione programy rozrywkowe
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 01:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ostatnimi czasy w tv naroiło się od programów z udziałem gwiazd czy też zwykłych osób. Do historii przeszły już takie programy jak: Idol czy Droga do gwiazd. Teraz wymyślane są nowe: Taniec z gwiazdami, You Can Dance: Po prostu tańcz, Mam talent, Jak oni śpiewają, Gwiazdy tańczą na lodzie itd. Mówiąc o programach rozrywkowych, mówimy także o m.in. Big Brotherze czy Barze.
Jaki program utkwił Wam w pamięci lub jaki oglądacie do dziś z zapartym tchem? A może wszystkie programy uważacie za kompletną porażkę?

Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 15:21
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 03:04
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Poooooooooooooraaaaaaaaaażka!
Każdy jeden, z osobna!

A najbardziej mi żal ludzi, którzy wysyłają na takie durnoty SMSy.
Naprawdę. Aff...
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:33
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Zapomniałaś o "Przebojowej nocy". Programie, który pobił głupotą wszystkie pozostałe. Oglądam YCD, albo raczej oglądałam, bo ostatnimi czasy mi się nie chce. Najlepsze są castingi i to, jak się ludzie wydurniają. Twórcy "Tańca z gwiazdami" to już chyba całkowicie oszaleli. Nie wiem, która teraz jest edycja tego programu, ale to już się robi żałosne. Poza tym ludzie typu Tuskówna czy Kwaśniewska to są takie gwiazdy, że ja wymiękam. "Bar" to była tragedia. Pierwsza edycja "Big Brothera" była w miarę. Z tej najnowszej (to znaczy z tej co widziałam jakiś rok temu) na Tv4 widziałam może jeden odcinek. Bez komentarza. Dno. "Idol" też był naciągany. Oglądałam tylko kilka odcinków ostatniej edycji, jak już mi się cholernie nudziło, bo znałam jednego uczestnika. To znaczy nie znałam, ale tak z widzenia i w ogóle. A zagmatwałam... "Jak oni śpiewają" nie oglądam, chyba że gdzieś leci w tle. A "Gwiazdy tańczą na lodzie"... No cóż. To wszystko na co stać TVP - skopiować czyjś pomysł, dodać coś od siebie i nie umieć transmitować programu na żywo. Oczywiście TVP stać jeszcze na kreowanie "gwiazdy" jaką jest Natasza Urbańska w pierwszym wymienionym przeze mnie programie. O "Mam talent" się nie wypowiadam, bo (chyba) jeszcze nie było żadnego odcinka.

Ulubionego nie mam. Rzadko oglądam tv, bo dla mnie to strata czasu. Tych programów to już tyle było, że trudno je spamiętać. A jeżeli mam być szczera to wole oglądać amerykańskie niż polskie wersje różnych programów. SMS-ów też nie wysyłam. Jeszcze mnie, za przeproszeniem, nie popieprzyło.
Edytowane przez Ariana dnia 18-10-2008 12:37
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja jeszcze oglądam Taniec z Gwiazdami...
Twórcy "Tańca z gwiazdami" to już chyba całkowicie oszaleli. Nie wiem, która teraz jest edycja tego programu, ale to już się robi żałosne.

8. A ma być jeszcze edycja 9. i 10. Właściwie, oglądam ze względu na dobry poziom taneczny, bo - tak jak i w poprzednich 2 edycjach - połowa 'gwiazd' jest mi zupełnie nieznana.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja jeszcze oglądam Taniec z Gwiazdami...


Ja też.
Co do ilości tych edycji, to moja koleżanka w czasie 3 czy 4 edycji przepowiedziała, że będzie 10, a do 11 zaproszą wszystkich laureatów poprzednich. Wtedy się z tego śmiałam, ale dzisiaj to całkiem prawdopodobne, nie sądzicie? hjehje...
No cóż, z braku ciekawszego zajęcia w niedzielny wieczór oglądam TzG.

You can dance tez oglądam. Właściwie dopiero tą edycję śledzę od samego początku.

A dzisiaj mam zamiar obejrzeć ten nowy Mam talent.

Jak oni śpiewają czy tańczą na lodzie to dla nie porażka i strata czasu. Zapomniałam o Gwiezdnym cyrku.
Jakby kto nie wiedział na TV4 pojawił się program JJ z Jolą Rutowicz i Jakimowiczem. Dno i wodorosty. Żenada po prostu.Na pewno przebija wspomnianą Przebojową noc.

1 edycja Big Brothera leciała, gdy miałam może 11 lat i nawet była znośna. Baru nie oglądałam nigdy.

Pamięta ktoś z Was taki program jak Amazonki? ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja oglądam tylko YCD. Niedobrze mi się robi od wszystkich programów z gwiazdami w tytule, oraz tych pokroju BB czy Baru. Teraz już naprawdę nie ma co oglądać w telewizji - jakiś program, który kiedyś był fajny a teraz będzie ciągnięty w nieskończoność już się nudzi, a od różnych szołów w których jakaś nikomu nieznana gwiazda skacze po trampolinie czy udaje, że śpiewa, kręci się w głowie.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Szczerze powiedziawszy nie przepadam za programami rozrywkowymi ...
Jak jakis zaczynam ogladac to w polowie mnie zaczyna nudzic i wylaczam telewizor .
Pierwszy odcinek T z G ogladalam, ale tak jak zawsze znudzilo mi sie po 30 minutach ...
Baru
Big Brothera
Amazonek nie ogladalam i nawet tego nie zaluje Język

Jedyny program ktory warto obejrzec sa Milonerzy Język.
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 20:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Oglądam You Can Dance, castingi mi się najbardziej podobają. Pośmiać się można z takich występów typu Władzia, Roland itp. Mam Talent też, choć szczerze mówiąc niedobrze mi się robi, gdy widzę "specjalistkę Foremniak" która jest najlepsza i uważa się za główną gwiazdę tego programu. Co do Tańca na Lodzie i z Gwiazdami...dno. Nie wiem, jaki jest sens tworzenia kolejnych edycji. Nic się nie zmienia, prócz gwiazdek które tańczą. Gdy byłam bodajże w drugiej klasie podstawówki to pierwszą edycję Big Brohera oglądałam, niezła nawet była. Bar też widziałam, oczywiście najbardziej to nominacje lubiłam Rozbawiony. Zapomniałaś dodać szczególnie ważnego programu który wręcz ubóstwiam! A Jak oni śpiewają?
A teraz na serio co do naszego cudownego show w roli głównej z Cichopkówną...nie lubię, nie trawię i jeszcze raz nie! Na pokaz, a pani Ela dla której znosiłam te jęki także straciła w moich oczach. Podobno Mucha tak wyje a same szóstki dostaje!
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 20:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

nie lubię programów rozrywkowych w_ogóle bardzo rzadko oglądam tv chyba że leci jakiś ciekawy film
Edytowane przez Ariana dnia 04-11-2008 21:08
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 21:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z takich programów oglądam tylko Mam Talent.
Jak pokazywali castingi to można było się pośmiać z niektórych występów, teraz już jest trochę gorzej, chociaż też zależy, kto występuje.
You Can Dance jest jeszcze chyba w miarę znośne, ale nie oglądam tego. ; p
Reszta to kompletna porażka.
Aż żal patrzeć na Taniec z Gwiazdami czy Jak oni śpiewają. Beznadzieja. ; p

Jedyny program ktory warto obejrzec sa Milonerzy .

O, tu się zgadzam. ; d Do tego teleturnieju mam jakiś sentyment, bo oglądałam go jako mała dziewczynka i byłam bardzo niepocieszona, kiedy zdjęli go z anteny.
Teraz znowu oglądam. Czasem są nudne odcinki, ale czasem naprawdę warto obejrzeć. ; )
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3

Edytowane przez Cherry dnia 04-11-2008 21:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

No to jedziemy. ;D Big Brother - nie oglądam, nie trawię - porażka. Pierwszą edycję pamiętam jak przez mglę, byłam wtedy strasznie mała... ale oglądałam. ^^ Gwiazdy tańczą na lodzie - totalna masakra. Jak widziałam Okupnkiową, to mi się, za przeproszeniem, rzygać chciało. Śmiała się z siebie jak głupia. Steczkowska już trochę lepsza, ale programu i tak nie będę oglądać. Po prostu mnie nudzi. Taniec z Gwiazdami? Żałosne. ;f Dobra, rozumiem 3 edycje, ale 8?! Zastanawiam się, kiedy zabraknie im polskich "gwiazd", i zaczną ekhm... sprowadzać z zza granicy. Chociaż... już to robią. ^^ I Tyszkiewiczowa... co ona tam w ogóle robi...? Eh... Dalej... You can dance. Program może i nie najgorszy, ale mnie nigdy nie wciągnął. Jak oni śpiewają. Ooooch, masakra. Tak fałszują, że się ich słuchać nie da. To znaczy może są jakieś tam talenty (Włodarczyk, Urbańska), ale większość - okropność. Dlatego też oglądałam tylko tą edycję, w której występowały wymienione wcześniej panie. Która to była edycja? Pierwsza, druga...? Nie pamiętam. ^^ Fabryka gwiazd - nowa "perełka". Przyznam, że czasem obejrzę, ale żeby powiedzieć, że program ten lubię - tak daleko się nie posunę. ;d I zostaje jeszcze Mam talent. Zdecydowanie mój ulubiony program. Zwykli ludzie pokazują często nietypowe talenty, potrafią wzruszyć, zachwycić, albo zniechęcić. Kocham ten program (przynajmniej jak narazie ;p).

Ale i tak uważam, że Czocher powinien przejść.
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07

Edytowane przez Magic Dream dnia 08-11-2008 14:16
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 21:33
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kiedyś moim ulubionym programem rozrywkowym był You Can Dance i Jak Oni Śpiewają.
Teraz ograniczam kontant z telewizją, przez co oglądam coraz mniej w/w programów. Z resztą z JOŚ zrezygnowałam po obejrzeniu 1. odcinka 2. edycji. Co tu wiele mówic. Każdy program, jak już ma którąś edycję z kolei robi się nudny...
A reszty wymienionych programów przez Cee nie oglądam. I tak jest to zbyt duża strata czasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 22:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Wydaje mi się, że Big Brotherm ale edycja pierwsza. Pamiętam, że cała rodzinka zasiadała i śledziła uczestników. No i teraz Mam Talent, mogę oglądać jako-tako.
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 15:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Ostatnio oglądam tylko "Mam Talent" chociaż i tak nie regularnie. Przy nim można się pośmiać, pozachwycać i czasem miło spędzić czas.
Czasem "You Can Dance". Pewnie oglądałabym częściej, ale dzień i godzina mi nie odpowiada.
Ale i tak najbardziej lubiłam i zawsze będę lubić "Idol". Ogólnie lubię muzykę, a tam jury znało się na niej i oceniali obiektywnie (no dobra... pominę tego 'Pączusia' i tą Asię czy jak jej tam),a czasem można się było i pośmiać Oczko

Najbardziej nie lubię chyba "Tańca z Gwiazdami", "Fabryki Gwiazd" i "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".
"Taniec..." jest już tak nudny i denny, że aż żal mi TVNu. Pierwsza edycja nie była jeszcze taka najgorsza, ale kolejne...
W "Fabryce..." są moim zdaniem 'ofiary losu'. Ludzie mający problemy ze swoim życiem (przynajmniej tak stwierdzam po obejrzeniu jednego odcinka "Akademii"...) i do tego wcale nie mający talentu. Może i ktoś tam umie jakoś śpiewać, ale nikt mnie nie zachwycił.
"Gwiazdy..." nigdy mi się nie podobały. I kto w ogóle wpadł na pomysł Dody w jury? Omg Na początku nowej serii te prymitywne docinki Andrzejewicz i Joli... Szkoda mówić.
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 15:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja tam z wszystkich programów rozrywkowych lubię najbardziej Szymon Majewski show Język
O tych typu gwiazdy tańczą, śpiewaja nie mam najlepszego zdania. Wszystko mozna przezyc ale żeby to było w odpowiednich ilościach xD
Mam programów z gwiazdami juz szczerze dosyc ;/
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2008 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z tego typu programów oglądam dwa - You can dance i Mam talent. Przynajmniej to nie jest zupełna porażka, jak na przykład ósma edycja Tańca z gwiazdami. Tam występują normalni ludzie, a nie gwiazdki pokroju Nataszy Urbańskiej czy Joli Rutowicz, co przemawia na plus dla programów. Poza tym są nawet ciekawe i z pomysłem. Ale SMS-ów nie wysyłam, jeszcze nie jestem do reszty walnięta.
Poza tymi dwoma, które oglądam: Taniec z gwiazdami - dno. Pierwszą i drugą edycję może jeszcze dało się oglądać, ale teraz to zeszło na psy. Nie wiadomo która edycja, nie wiadomo, ile jeszcze ich będzie, brak jakichkolwiek nowości. To jest już po prostu żałosne, żenujące i co tam jeszcze chcecie. Gwiazdy tańczą na lodzie - ekhm, bez komentarza... Idol - castingi najlepsze, zresztą to też jest już po prostu nudne. Big Brother i Bar - porażka na całej linii, porażka rozmiaru żalu wzbudzanego imagem Joli Rutowicz.
Ogółem - oglądam dwa takie programy, ale reszta to po prostu porażka.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
N
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2008 21:37
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Osobiście uważam że takie programy są trochę tandetne. Niby lubię niektóre z nich oglądać, m.in 'Taniec z Gwiazdami". Choć nie oglądam tego zawsze to jednak w miarę mi się to podoba. A że tandetne to uważam dlatego że one powstały po to żeby kreować gwiazdy. One staja się jeszcze popularniejsze i bogatsze, a głównie o to w tym chodzi. Wolę wysłać SMS'a na jakąś fundację a nie na jakąś parę taneczną. Co do Big Brothera to uważam że pierwsze dwie edycje były fajne i na poziomie. Choćby ten Janusz Dzięcioł którą pierwszą edycję wygrał czy Manuela. Tak nawiasem mówiąc to ten Dzięcioł był radnym w moim mieście a obecnie jest posłem Uśmiech. Moja mamusia nawet na niego zagłosowała. Czyli się chłop wykreował ale nic tam, sympatyczny jest to może być Uśmiech.Podobnie Manuela- była współprowadzącą "Maratonu Uśmiechu" czy czegoś w tym stylu. Ale następne wersje "BB" to totalne dno. Coraz więcej chamstwa, coraz więcej durnoty , coraz więcej upadku moralnego. Dosłownie. "You Can Dance" specjalnie mnie nie pociąga. A ten Piróg- nie mogę patrzeć na tego faceta. Natomiast bardzo przypadło mi do gustu "Mam Talent". Prowadzący są the best xD- Prokop + Hołownia = świetny program xD. Uuu ale żem się rozpisał Rozbawiony. A- i obowiązkowo "Szymon Majewski Show"- to mnie normalnie rozwala Rozbawiony. "Kuba Wojewódzki" niekoniecznie, zbyt wiele chamstwa, chociaż niektóre odcinki fajne nie powiem Uśmiech. To by było na tyle Uśmiech.
Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 11:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 791
Ostrzeżeń: 3
Postów: 296
Data rejestracji: 04.10.08
Medale:
Brak

Według mnie takie programy są durne.
You Can Dance - jeszcze jakoś w miarę...
Taniec z Gwiazdami - na początku było fajne, a teraz się robi nudne,
Gwiazdy tańczą na lodzie - dno totalne,
Mam Talent - super xD
Big Brother - beznadziejne,
Idol - beznadziejne i tandetne,
Fabryka Gwiazd - durne i nudne,
Jak Oni Śpiewają - beznadziejnie nudne :/
__________________
Jest czas na dojrzewanie .
na serce złamane ...
Wszytko kiedyś nas spotka ...
I niech mówią " Słodka Idiotka " ...
Bo mam marzenia z których nie wyrastam .
Niech mówią " Naiwna Dziewczynka " .
Niech mówią ...
Ludzie bez serca, bez marzeń ....


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

members.lycos.co.uk/pvoltaire/TEST/scigajacy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 12:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No to tak: od razu powiem że wg mnie wszelkie programy które możemy ogladać na Polsacie są beznadziejnie nudne i głupie - to drugie szczególnie. Seriale typu "Pierwsza miłosć" też.

Co do telewizji publicznej - nie umiem wypowiedzieć się na tematprogramów bo nie ogladam... Ogladam tylko na TVP2 "Czas honoru" i czasem "M jak miłość" i "Barwy szczęścia".

Ale myslę, że to co leci na TVN jest super!
Ostatni hit "Mam talent" bardzo mi się spodobał. "You can dance" również jest bardzo interesującym mnie programem. "Taniec z Gwiazdami" na pocżatku ogladałam regularnie... Którąś tam z kolei edycję odpuściłam i przestałam ogladać ten program, ale teraz ogladam niektóre tańce ze względu na Martę Żmudę Trzebiatowską i A. Króla. Uwielbiam też "Teraz albo nigdy" ale nie rozpisuje się bo to serial a nie program.

O tych o których nie wspomniałam typu "Gwiazdy tanczą na lodzie", "Ranking gwiazd" czy "Big Brother" aż szkoda pisać - programy te i tym podobne są po prostu superdenne, denne i jeszcze raz...nie no...tak jak już ktoś napisał - dno totalne.
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 21:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Z tych wszystkich programów, które wymieniłaś, oglądam jedynie You Can Dance i Mam talent, ale bardzo sporadycznie.
Wszystkie tańce/śpiewy/ślizganki z gwiazdami mam w głębokim poważaniu, ponieważ głównym ich atutem mają być rzekome gwiazdy, które też mam w głębokim poważaniu. Poza tym, litości, jaka to gwiazda z Tuskówny, czy Kwaśniewskiej? A angaż Jolanty R. do gwiazd tańczących to dowód na to, że program sięgnął dna. Byle skandal może w naszym kraju dać komuś przydomek gwiazdy Aff...
Na szczęście jest również druga strona medalu. Mam talent czy YCD trzymają poziom. Może i Kinga Rusin nie jest najlepszą prowadzącą, ale liczy się to, że wreszcie ktoś postawił na ludzi z talentem i bynajmniej nie z talentem do skandali. No i dodatkowy plus, do tych programów może się zgłosić każdy gwiazda/nie gwiazda, bogaty/niebogaty, brzydki/niebrzydki, dla niektórych może to być życiowa szansa.
A i jeszcze Ranking Gwiazd. Chyba już go nie emitują, ale to dopiero było szoł. Zabawne, taka Edyta Górniak, która na każdym kroku zażarcie broni swojej prywatności, nagle w rankingu staje się inną osobą i bez skrępowania opowiada o różnych, niewątpliwie prywatnych rzeczach. Co żądza sławy robi z człowiekiem.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT