Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 328
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Spódnica czy spodnie?
Drukuj temat · Spódnica czy spodnie?
~Nicolette F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 20:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Mam swoje dwie ulubione spódnice, które zazwyczaj nosze latem. Na ogół nie bardzo przepadam za nimi, wolę spodnie, ale są wyjątki ^^
Myślę, że w niektórych sytuacjach dziewczyna powinna założyć spódnicę, choćby z powodu samego bycia dziewczyną. Chociaż oczywiście, nikt nikogo do niczego zmuszał nie będzie.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2009 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Ja chodzę tylko w spodniach. Spódnice i sukienki zakładam tylko na specjalne okazje. Bardzo specjalne okazje...
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2009 20:37
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Spodnie

Bez dwóch zdań. W moim słowniku nie ma czegoś takiego jak spódnica.
Spodnie- mam kilka par "rurek" w kolorze czarnym, czarnym w czerwone paski, granatowym, i zwykłym jeansowym.
Nie wyglądam w wąskich spodniach źle i nawe je lubię, ale lepsze są zwykle te z prostymi nogawkami , najlepiej o rozmiar za duże i za długie. Tak.....to jestem ja... i do tego jeszcze trampki ^^ Sweetaśnie i EmOwO ^^
Spodnie są ze mną zawsze. Nawet na uroczyste okazje zakładam spodenki, odpowiednie, oczywiście.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermione F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2009 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 10.01.09
Medale:
Brak

nosze najczęściej spodnie, choć musze przyznać że wolę spódniczki Jęzor , choć naprawdę niewiele mi się podoba. to główna przyczyna mojego stanu garderobyTooth. Lubie szorty, rurki i mini, choć o odpowiednim kroju, podkreślającym długie nogiUśmiechUśmiech
__________________
Kropla miłosci znaczy więcej niż ocean rozumu .


<3
dynamitki96.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Harsh Angel F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 18:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 344
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście że nie spodnie!

Widzę, że prawie każdy post tu krzyczy o noszeniu spodni. Może i wygodne (?) ale zdecydowanie spódniczki są bardziej kobiece i seksowne ]:->
Osobiście rzadko chodzę w spodniach, bo to takie pospolite i przeciętne. Często zakrywają botki i inne części, niekoniecznie ubrań... ;>
__________________
Opinia publiczna to dziwka
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 18:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

U mnie jest to pół na pół...;d Nieraz noszę spodnie, a nieraz spódnice... Zależy to od:
*pogody,
*nastroju,
*i czy chcę zrobic na kimś wrażenie;p.

Lubię nosić i to, i to... Wygodniej mi jest oczywiście w spodniach, ale jak napisała przedemną ~Harsh Angel spódnice i spódniczki są bardziej kobiece i lepiej w nich wyglądamy...
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2009 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Głównie i na codzień spodnie. Czarne rurki, jeansy. Spódniczki.. Jak mam dobry humor. ;D I uroczyście.
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 09:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Spodnie. Prawie wyłącznie spodnie. Wygodne, ładniej mi w nich. I ciepło. ;p
Jakie? Najczęściej dżinsy rurki, albo inne rurki. Kiedyś nosiłam rozszerzane, ale teraz sobie nie wyobrażam. Wyglądają okropnie imo. Mam takie jedne dżinsowe rurki, które mogłabym nosić cały czas. ;d Rybaczki noszę, jak jest cieplutko i bardzo lubię.
Spódnice tylko okazjonalnie. Na jakieś apele, rozpoczęcia/zakończenia roku - czyli rzadko. No i na wakacjach, przecież nie będę wychodzić w upał w długich spodniach. ;o
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 14:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Zawsze spodnie. Spódnica tylko na bardzo ważne okazje, no i czasem sukienka na jakieś wesele. W lecie zdarzy mi się [ jak mi coś odwali] założyć sobie krótką spódniczkę na duży upał ale to bardzo żedko. Spodnie zazwyczaj rurki ciemne, lub szare. W lecie krótkie jeansowe lub z jakiegoś materiału.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Nienawidzę spódnic... Czuję się w nich jak ostatnia kretynka... Dodatkowo cały czas mam wrażenie, że budzę jakieś nienormalne zainteresowanie... Poza tym, zawsze kiedy założę spódniczkę, to okazuje się, że muszę zrobić coś, co jest prawie nie do wykonania w spódniczce - np. przejść przez płot, gonić kogoś itp.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 17:52
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Właściwie nie robi mi różnicy - spódnica czy spodnie - ale częściej noszę spodnie. Są wygodniejsze, 'sprytniejsze' [taa, biec w spódnicy na autobus to sport extremalny Rozbawiony] i mają ciekawe, ale i dziwne kształty. Najczęściej noszę coś w typie dzwonów lub zwykle, najzwyklejsze. Rurki - niee, mam tylko jedną parę, a i tak ich nienawidze.
A, i zawsze mam podwinięte nogawki, bo jak mi pasują spodnie w okolicach ud, to okazuje się, że spodnie są o 5-8cm za długie Wredny.

Jeśli spódnicę - to tylko za kolano i dłuższe. Brązowe albo czarne ;D.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 16-02-2009 17:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście że spodnie ;) Są wygodne i praktyczne, uwielbiam je. A spódnicę czasami włożę ale to jest naprawdę szczególna okazja.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2009 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Spodnie, właściwie wyłącznie.
Wygodne, cieplejsze niż spódnica (a ja zmarzluch straszny jestem), no i wyglądam w nich jak człowiek. Zdecydowanie dżinsy, wąskie, ale nie rurki. Po domu - dresowe. Do kostek, na wakacjach za kolano.
W spódnicy można mnie zobaczyć tylko przy jakiejś specjalnej okazji, tzn. rozpoczęcie/zakończenie roku, Boże Narodzenie, Wielkanoc i to właściwie wszystko. Ewentualnie na wakacjach czasem zdołam się przekonać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2009 12:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ja z reguły chodzę w spodniach. Dżinsy ale częściej z materiału w kratkę na kant prasowane. Spodnie sa wygodniejsze i praktyczniejsze. Nie mówię że nie lubię spódnic.... Bardzo lubię ale tylko te w których dobrze się czuję i te dobrze skrojone. Rozbawiony teraz właśnie szukam sukienki na wesele przyjaciółki. Mam koncepcje jaką chcę ale nie mogę takiej znaleźć. Trzeba się wybrać do tych droższych sklepów.......... Rozbawiony
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Wolfy F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 14:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 238
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Już nawet na rozpoczęcie roku nie noszę spódnic. Nienawidzę tego elementu stroju. Wolę spodnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~hermionika F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2009 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 18.02.09
Medale:
Brak

A ja na co dzień noszę spódnice. Najczęściej dżinsowe miniówki. Do szkoły, na spacery...W zimę i w lato. Choć czasami jest dobrze założyć spodnie. Czy jest tu ktoś kto ma takie same zdanie jak ja???? Miejmy nadzieję....
__________________
ktośUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanette Vieira Malfoy F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2009 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 985
Ostrzeżeń: 1
Postów: 103
Data rejestracji: 08.03.09
Medale:
Brak

Dżinsowe spodnie ponad wszystko.
Spódniczka... Erm, można mnie w niej zobaczyć na zakończeniu/rozpoczęciu roku szkolnego. I tylko na tej okazji. Nawet w inne święta chodzę w spodniach. Bo po prostu są wygodniejsze, i jak się rozpierasz, to majtek Ci nie widać. Wredny
__________________
Oddana Quidditchowi na zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

o wiele bardziej wolę spodnie. Spódnice są nie wygodne, a w spodniach możesz robić wszystko i nic nie krępuje twoich ruchów. O wiele bardziej niż spodni i spódnic wolę sukienki.
Wyślij prywatną wiadomość
~June F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 01-04-2009 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 90
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 17.03.09
Medale:
Brak

Spódnice oczywiście Uśmiech
Spodnie są dobre na rower, na wrotki czy na spacer do lasu. Ale na co dzień spódniczki. Kobieta wygląda najbardziej kobieco kiedy pokazuje nogi Uśmiech


__________________
img.userbars.pl/122/24382.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 08-04-2009 10:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Mogłabym stanąć naprzeciw i powiedzieć, że spódnica, ale nie lubię kłamać [hi, hu, ha, hi].
To co noszę do szkoły to spodnie. W spódnicach to tylko na baaardzo ważne uroczystości, i to nie zawsze, bo znalazłam ostatnio bardzo eleganckie spodnie. Raz tylko mi coś na głowę padło i kupiłam spódnicę za kolano na weselę brata ciotecznego. Co i tak w połowie imprezy przebierałam się w spodnie (mały wypadek). A sukienkę założyłam tylko na komunię. I więcej razy nie mam zamiaru zakładać czegoś takiego.

Kobieta wygląda najbardziej kobieco kiedy pokazuje nogi
O ile ma te nogi w całkiem niezłym stanie. I o ile wygląda w spódnicy na tyle dobrze, żeby czuć się pewnie.
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene

Edytowane przez Mandarynka dnia 08-04-2009 10:02
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT