Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 253
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Piosenki naszego dzieciństwa
Drukuj temat · Piosenki naszego dzieciństwa
!Pchelka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 16:14
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Jak wiadomo nie od dzisiaj gust muzyczny się zmienia. Zastanawia mnie jakich piosenki słuchaliście w dzieciństwie, a jakich jeszcze nie tak dawno. Nie ukrywajmy, że np. wielu z nas słuchało Tokio Hotel, Gosi Andrzejewicz, Amy Diamond czy nawet Dody. Piszcie xD
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
!Souriant F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 16:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 539
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

No to ja się pochwalę, że uwielbiałam Ich Troje. Pamiętam, jak miałam z 7 lat i akurat był wielki szał na ten zespół, wszędzie było go pełno to i mi się spodobał. xD Mam nawet jedną ich płytę, ale nie wiem gdzie.
Słuchałam też Bajmu, Amy Diamond, Dody i Gosi Andrzejewicz. XD Aż wstyd się przyznać, no ale cóż, byłam młoda i głupia. ^^ Teraz mam stanowczo inny gust muzyczny.
__________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.

Edytowane przez Souriant dnia 25-09-2008 16:29
http://souriant.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 16:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

no to tak jak każda młoda dziewczynka słuchałam Gosi Andrzejewicz ^^ i ich troje ale to było tak już dawno dawno a gust zmienił mi się ok 4 klasa podstawówki zaczełam słuchać popu potem tak 5-6 muzyka klubowa i techno początki gimnazjum dalej kochałam muzyke klubową ale doszedł też hip-hop amerykański ^^ aaa teraz... no to tak dalej niezmiennie kocham klubową i hip-hop( ale nigdy w życiu nie polski !! ) a doszło mi jeszcze trochę disco r&b i rock ^^ ale i tak najlepsze są dla mnie dwa pierwsze wymienione Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 16:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja pamiętam bardzo dobrze jak chodziłam jeszcze do podstawówki to na okrągło z mym bratem słuchaliśmy Natalii Kukulskiej. Do mojej kolekcji dołączyły też płyty Smerfnych hitów Oczko
Niektóre przeróbki zagranicznych piosenek były po prostu genialne ... i pomyśleć, że teraz słucham Slipknota, Mushroomhead, GN'R, Queen, itp. itd.
Chyba, że wychowałam się na dobrej muzie lol
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

"To nie ja bylam Ewą" - zaspiewałam w wieku 2 lat. Mama do tej pory ma nagranie mi mnie nim szantazuje.

Potem byla Natalia Kukulska, ale tylko troche.

Prawdziwym przełomem w moim życiu był zespół Ich Troje. Mialam może z 5 lat i umiałam wszystkie ich piosenki na pamięć.

Jak skończyłam siedem lata zaczęłam sluchać Big Cyca, Elektrycznych Gitar i Kazika. Od tamtej pory jestem normalna Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ohh... kiedyś uwielbiałam Ich Troje. Miałam z 3 ich płyty. Miałam z 5-6 latJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

hm... gdy byłam bardzo mała i jeszcze chodziłam do przedszkola, uwielbiałam słuchać Budki Suflera i Frediego Mercurego xD Miałam jeszcze wielu ulubionych wykonawców, ale ich nie pamiętam... Potem, jak chyba każdy słuchałam Ich Troje, potem Evanescence, potem długo nic... i teraz słucham, to czego słucham Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 25-09-2008 17:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Rock_Idiot F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:42
Zbanowany

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Postów: 401
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja słuchałam SMerfnych Hitów xD
Mam jasety, i czasami nawet puszczam je sobie xD
Ostatni raz były używane tydzień temu, na imprezie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego pod hasłem "Wioska Smerfów".
Zabawa była świetna xD
Słuchałam jeszcze Tokio Hotel, "Makumby" non stop i of course Dody xD
__________________
Boże, jak ja nie znoszę tych, co są jak trzcina na wietrze
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Gdy byłam mała... ech... jakoś nie specjalnie słuchałam muzyki. Czasem ojciec puszczał starą płytę gramofonową Eleni. Potem lubiłam Blue Cafe i Łzy. Pamiętam, że, gdy był ten straszny szał na Ich Troje, ja nie lubiłam tego zespołu. Chcąc nie chcąc znałam teksty, bo moja kuzynka była ich ogromniastą fanką! Jakieś dwa lata temu miałam fazę na Killerpilze.

Teraz słucham rocka, reggae, punka, piano rocka, itp.
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:53
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja też namiętnie słuchałam kiedyś Ich Troje, a także Enrique Iglesiasa. Głupia byłam i tyle. Oprócz tego uwielbiałam różnego rodzaju piosenki disco-polo ;]
Potem było Evanescence, Limp Bizkit, The Rasmus, Linkin Park, co potem przerodziło się w słuchanie rocku i metalu.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 17:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jak byłam całkiem mała (4-6 lat) to kochałam Majkę Jeżowską. Nadal mam jej kasetę, umiem niektóre jej piosenki do tej pory na pamięć. x)

Gdy byłam na swoich pierwszych koloniach w życiu, mając 8 lat, zakochałam się w piosence Britney "Baby one more time" czy coś takiego. I przez jakieś 2 lata, razem z koleżanką z podwórka słuchałyśmy razem Spears, bawiłyśmy sie w "Mini playback show". Oczywiście nadal jej kaseta, którą dostałam jako prezent na bodajże 9 urodziny od tej samej koleżanki, leży gdzieś w szafie.

Potem weszło Ich Troje, a na dyskotece szkolnej w 5 klasie podstawówki szaleliśmy do megahitu "A wszystko to, bo ciebie kocham". Nie słuchałam ich długo, ale moja przyjaciółka ich uwielbiała. Na szczęście jej przeszło. ^^

Słuchałam tez "Smerfnych hitów, A' teens, disco-polo i tym podobnego badziewia. ;d

To wszystko było dawno, a mój gust muzyczny ciągle ewoluuje.
Edytowane przez Fiore dnia 25-09-2008 18:00
Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 18:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z takiego dawnego dzieciństwa to tak szczerze to nie pamiętam.
Ale za to od pierwszej klasy podstawówki do dzisiaj z kumpelkami śpiewamy Cztery mile za Warszawą, Boshe to jest po prostu genialne, choćbym chciała nie mogła bym tego przestać nucić.
A i przypomniało mi się , w wieku przedszkolnym to ja słuchałam, te piosenki o ciuchci itp. ogółem mówiąc jak reszta dzieciaków.
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 18:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wasze ulubione zespoły dzieciństwo, to jeszcze nic! Ja w wieku bodajże 7-8 lat bez przerwy słuchałam najbardziej dennego zespołu na świecie. Konkretnie - Blog 27. Możecie się śmiać. Albo nie możecie. Znałam ich piosenki na pamięć. Chociaż jedna z nich nie była takim strasznym gniotem. Chodzi mi o Who i am, bodajże.
Za młodu była fascynacja Ich Troje i wielkie zdziwienie, gdy okazało się, że ten 'czerwony' nazywa się - bagatela - Michał. Z koleżankami z zerówki obstawiałyśmy za jakimś innych, dziwacznym imieniem. Nie pamiętam już, co to bylo.
Póżniej była Gosia Andrzejewicz, Doda... No i jeszcze Smerfy ^^.
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 18:57
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Całkiem niedawno, czyli gdy miałam tak do trzech latek (;d), wariowałam na punkcie Roxette. Skąd wiem? Ano z rodzinnych opowieści wiem. Podobnież, kiedy płakałam i nie można było mnie uspokoić, tata puszczał kasetę Roxette i od razu robiłam się spokojniejsza. Zawsze gdy leciały piosenki tegoż zespołu zaczynałam tańczyć i się cieszyć, a jak w nocy nie mogłam zasnąć to tata włączał właśnie Roxette.
W podstawówce szalałam za Britney Spears i Natalią Oreiro. O mamo, to było straszne. Ile ja pieniędzy wydałam na kolejne gazety, w których była o nich choćby wzmianka. Głupie dziecko, ot co.
Jakoś w piątej klasie podstawówki brat przyniósł na płytce trochę polskiego hip hopu. I co? I mondra Delirantka stfierdziła jest jest trÓ fanem hip hopu i rzuca inne gatunki muzyki, gdyż abyż nie są one trÓ. Wszystko to komercha, hip hop jest trÓ! Ku jasności mej wypowiedzi, hh samego w sobie nie potępiam, nabijam się raczej z mojego infantylnego i dziecinnego podejścia do tej muzyki.
Przeszło mi w pierwszej gimnazjum, kiedy zaczęłam słuchać tego co wszyscy, czyli techno. Nie wdaję się w szczegóły, bo pewnie i tak nie uwierzycie (jak Mere/Bobby Weil). Edit: Był jeszcze jakiś miesiąc-dwa szału na Dodzięę. Przeszło równie szybko, jak przyszło.
A potem to już słuchałam głównie tego, co teraz. Owszem, były jakieś skoki w inne rodzaje muzyki, ale to pojedyncze przypadki i szybko mijały.
Jednak prawdziwą muzyką mojego dzieciństwa mogłabym nazwać polskie piosenki z lat 70 i 80, które kocham i które puszczali dawniej (teraz ja to robię) moi rodzice - to właśnie te utwory jednoznacznie przywołują mi na myśl moje dziecięce lata. Cudne czasy, ot co.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 25-09-2008 19:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Moje miejsce, gdzie słuchałam muzyki to był pokój rodziców. Najczęściej zakładałam słuchawki i tańczyłam, ile popadnie... ;d Do czego? Ano do piosenek Alexii, która śpiewała między innymi: "Uh lalalala", do Smerfów i do disco polo. Cóż, najłatwiej dziecku przy takiej muzyce rajcować we wszystkie strony.
Potem przyszedł oczywiście czas na Britney Spears, Ricky Martina i Enrique Iglesiasa. Ile ja się nasłuchałam ich piosenek, ile ja się naoglądałam ich koncertów...
Następnie przez dwa lata na mojej liście przebojów bezzwłocznie królowali Ich Troje. Oglądałam z Michałem Wiśniewskim: "Jestem, który jestem" - reality show na TVNie. Oczywiście najbardziej spodobała mi się ta Justyna Majkowska (czy jakoś tak). Powiedz, powiedz, czemu... - do dziś nie mogę sobie przebaczyć, że słuchałam piosenki z błędem gramatycznym...
Potem byłam bardziej otwarta, cytując Delikrantkę: trÓ hip-hop, pop, jakieś disco, a potem techno. Łomoty techna rozbrzmiewały po całym domu, mama na mnie wrzeszczała, że ją głowa boli, a tata właził co chwilę do mojego pokoju i tańczył. ;d

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 21:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Sunflower F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

Jak sobie teraz pomyślę, że będąc 'małą smarkulą na okrągło słuchałam przede wszystkim Ich Troje, to się załamuję. ;d Ale nie, wiadomo, byłam młoda i głupia i mój gust muzyczny nieco, a nawet trochę bardziej niż nieco, się zmienił. No cóż, ale wtedy Ich Troje to był hicior, a jak xD
Później było coś na kształt piosenek Natalii Kukulskiej i Kasi Kowalskiej. Jakoś tak, nie wiedzieć, dlaczego. Ale Gosi Andrzejewicz nie słuchałam nigdy! xD I jakoś mi z tym dobrze. No cóż, ale od tamtej pory, już dobrych kilka lat, że tak powiem, znormalniałam i chwała niebiosom - przeszło mi ^^
__________________
Każda minuta w której się śmiejemy,
przedłuża nasze życie o jedną godzinę.

(***)

Edytowane przez Sunflower dnia 25-09-2008 19:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Fleur17 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1587
Ostrzeżeń: 3
Postów: 810
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jak sobie przypomnę co słuchałam to aż wstyd mi..słuchałam zespołu Milano,Ich Troje,słuchałam też Majki Jeżowskiej i Blog 27..haha totalna pomiana dzisiaj to w ogóle odmiana gustu muzycznego więcej hip-hop,rnb,trance,hause....Uśmiech
__________________
W Gryffindorze "kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do wyczynów ochota".

Zostałam przydzielona do:

www.sunsilk.pl/repository/photos/6690/40198.0.jpg


img131.imageshack.us/img131/6526/clemencepoesy7zv.jpg




republika.pl/blog_ba_941108/1878022/sz/hpico_trio_1__1_.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 21:31
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja już od małego kochałem soundtrack'i (co zostało mi do dziś). Początkowo była to kaseta z "Akademii Pana Kleksa" oraz winyle z piosenkami Lady Pank do "O dwóch takich co ukradli Księżyc" (wersji animowanej, bez Kaczyńskich).www.berserkfan.info/images/smiley/uhoh.gif
W wieku 12-13 lat zacząłem słuchać Hunter'a, bo dobrze mi się przy nim w Cs-a grało, a kilka utworów można było za darmo, legalnie ściągnąć z neta. W gimnazjum przyszedł czas na Queen, którego słuchałem praktycznie non stop.
Obecnie słucham wielu różnych gatunków muzycznych, dlatego nie chce mi się ich wymieniać.www.berserkfan.info/images/smiley/smile.gif
Edytowane przez StrideR dnia 25-09-2008 21:32
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 22:16
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Piosenki z dzieciństwa? Aż wstyd się przyznać ;p
W przedszkolu była Majka Jeżowska i jej super piosenki oraz "Smerfne hity" - do teraz mam gdzieś ich kasety. Później przyszła pora na Natalie Oreiro i Britney (tak, wiem że to okropne^^). Po okresie namiętnego słuchania zagranicznego kiczo-popu przyszedł czas na polski kiczo-pop ;F Czyli Ich Troje... jak teraz sobie pomyślę że kiedyś znałam wszystkie ich piosenki na pamięć a tym że byłam na koncercie chwaliłam się przez tydzień w szkole, to mi się niedobrze robi... ale cóż jeszcze byłam mała i głupia ( to było chyba coś koło 5 - 6 klasy) Później było Tatu i techno (;F) Mezo i dużo innych których już teraz nawet nie pamiętam. Jedyne czym mogę się pocieszyć to, to że jak już przeszłam przez te wszystkie eksperymenty muzyczne wreszcie znalazłam "swój" gatunek a raczej kilka gatunków które mi odpowiadają i myślę że na inne już się nie przerzucę. Teraz słucham tego co mi odpowiada a nie tego co jest modne tak jak kiedyś.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 19:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Na początku to, co było w telewizji [pamiętam, że lubiłam oglądać '30 ton lista lista', kiedy nie miałam jeszcze satelity]. W 2001 roku zobaczyłam teledysk do piosenki 'Can't Get You Out Of My Head' Kylie Minogue. I zaczeło się. Słuchałam jej piosenek na okrągło. Teraz czasem też się zdarza, że jej słucham, ale rzadziej.
A ok. 3 lata temu zaczeło się Judas Priest, Iron Maiden czy Running Wild.. Rozbawiony

Jednak, coś z 'wielbienia' Kylie mi pozostało. Do dziś mam oryginalne DVD z jej wszystkimi teledyskami i DVD z zapisu trasy koncertowej 'Showgirl' z 2005 roku! Dowcipniś
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT