Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 324
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Aktorstwo
Drukuj temat · Aktorstwo
!niewesolypagorek F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2009 13:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

W przeszłości, gdy chodziłam do podstawówki, bardzo interesowałam się teatrem i uwielbiałam występować w przedstawieniach. Potem w gimnazjum, na początku chciałam, ale niezbyt potrafiłam się zahaczyć do któregoś ze szkolnych kółek. W przedstawieniach występowałam więc rzadko, a po upływie czasu przestało mi tego brakować. Przyzwyczaiłam się do oglądania występów innych.

Myślę, że chętnie powróciłabym do tego, gdybym miała więcej czasu. Może kiedyś znowu zaangażuję się w teatr? Na chwilę obecną nie liczę na to. Oczko
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kocham . ;D Raczej się nie denerwuję, uwielbiam być w centrum uwagi na scenie, recytować, wszystko wręcz! może jakiegoś wielkiego talentu nie mam, ale i tak to lubię! Język
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 15:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

We wrześniu chciałam się zapisać na zajęcia aktorstwa w teatrze, ale coś tam nie wypaliło, nie wiem co, bo pan, z którym rozmawiałam bardzo niewyraźnie mówił. oO Jakoś nie mam w swoim zbiorze marzeń tego aby zagrać w filmie, ale bez wątpienia byłoby to ciekawe doświadczenie. Przyszłości z tym nie wiążę, jakoś nie widzę w sobie talentu aktorskiego, no ale jeśli coś się zmieni to dam znać ;-)
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2010 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

W wieku 12 lat chciałam być aktorką Język Takie zwykłe dziecięce marzenia. Biegałam z plastikowym pistoletem po domu, powtarzając jakieś teksty z "Kryminalnych" typu "Rzuć broń! Policja!" albo udawałam rozpacz po stracie kogoś/czegoś, gadając jakieś bzdety z "Titanica". Potrafiłam się rozpłakać na siłę. Czasem się przydaje ^^

Mam problem z wystąpieniami publicznymi, a to przeszkadza w zrobieniu kariery. Drżę cała i czasem się zająknę.

Teraz nie interesuje mnie aktorstwo, tylko pisanie artykułów do gazet muzycznych, ale to temat nie na ten wątek. Chociaż w ostateczności mogłabym podkładać głos do anime z kategorii : dark, fantasy, przygodowy. Uważam, że świetnie bym się sprawdziła Rozbawiony
Edytowane przez PaniWeasley dnia 15-01-2010 16:32
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

W podstawówce oczywiście uczęszczałam na kółko teatralna przez 6 lat. Kochałam różnego rodzaju występy, recytacje itp. I powiem nieskromnie, że byłam w tym dobra, przynajmniej nauczyciele dawali mi to do odczucia, dając mi porządne, duże i często długie role. Mam też parę dyplomów z konkursów recytatorskich z tego czasu. W gimnazjum zaniechałam uczęszczania na takie kółko, bo uważam je za dość beznadziejne i na niskim poziomie. Ale polonistyczka wie, że może na mnie polegać i często mnie wykorzystuje w różnych tego typu celach ; P
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Bardzo lubię scenę i dobrze mi tam. W podstawówce chodziłam na Koło Żywego Słowa, gdzie uczyliśmy się zachowania na scenie, wierszy i różnych przedstawień. Recytowałam wiersze i pochwalę się, że byłam w tym cholernie dobra. Zawsze miałam któreś miejsce i w szóstej klasie moja wychowawczyni powiedziała, że jestem za dobra i mam dać szanse innym, bo oni też chcą zająć pierwsze miejsce. Byłam strasznie zła do kiedy koleżanka, która poszła na konkurs za mnie nie zajęła żadnego miejsca. Dziewczyny było mi szkoda, bo ciężko pracowała i lubię ją, ale cieszyłam się z rozczarowania nauczycielki.
Od kiedy pamiętam chciałam być aktorką. Teraz mi się to chyba zmieniło i już nie wiem kim chcę być.
Pamiętam, że wystawialiśmy przedstawienie o zdrowej żywności na Dzień Ekologii i było po prostu genialnie. Moja klasa i ja popełniliśmy tyle błędów w rolach, że publiczność nie mogła wytrzymać i wszyscy się śmiali. I ci na scenie i widownia. Koleżanki Ania i Paulina dostały rolę o jakimś mleku. Ania mówi: Rety, rety co się stało? Paulina ma odpowiedzieć: Gwałtu mleko wyleciało! Lecz zamiast tego mówi: A to feler. To Ania: Westchną seler. Ludzie z krzeseł spadli. Oczko
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja wprost uwielbiam występować! Scena to mój zywioł. Kocham przebywać gdzieś, gdzie można się pokazać.
W podstawówce brałam udział w dwóch czy trzech przedstawieniach, przy czym zawsze byłam narratorem, bo właściwie nigdy nie łąpie mnie trema, no chyba, że nie opanowałam zbyt dobrze tekstu.
Chciałabym zagrać w jakimś filmie lub serialu i jeśli pojawiłaby się taka możliwość, bardzo chętniej wzięłabym w czymś takim udział.
Kiedyś nawet dość poważnie myślałam o aktorstwie, podobno nawet całkiem nieźle gram, więc coraz częściej zaczynam rozważać, czy nie pójść w tym kierunku.
__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 18-04-2010 14:44
Wyślij prywatną wiadomość
~ta sama maggie F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Ja w przyszłości chciałabym zostac aktorką ale nie licze na to ponieważ moje oceny nie sa za dobre i chyba nie miałabym szans na dostanie się do szkoły aktorskiejRozbawiony
Od czwartej do szóstej klasy podstawówki chodziłam na kólko teatralne i zazwyczaj grałam w kazdym przedstawieniu główne role ( mam nadzieje że nie pomyślicie że się chwale)
Kręci mnie takie granie jakiś postaci bardzo chciałabym zagrać w jakimś filmieRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2010 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Podobno talent aktorski mam, ale jakoś nie palę się aby występować, recytować, stresować się i chodzić na jakieś tam kółka zainteresowań. Jeśli chodzi o jakieś wygłupy, to owszem (co do takich normalnych występów, ostatnio na scenie grałam jak byłam w przedszkolu). I chociaż od małego uważałam ze jest to fascynujące, nie biorę tych swoich talentów na poważnie. Happy
Edytowane przez alice_in_wonderland dnia 06-06-2010 16:15
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2010 12:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

W zamierzchłych czasach gimnazjum (o rety, kiedy to było...) miałem przyjemność należeć do Kółka Teatralnego, co sprawiało niemałą frajdę! Mieliśmy warsztaty teatralne, wyjazdy do teatrów i inne atrakcje, a poza tym nasza opiekunka była znakomita i absolutnie niepowtarzalnaUśmiech A jeśli chodzi o aktorstwo jako takie to raczej nie mam zamiaru grać na scenie - skupię się raczej na wizytach w teatrach i podziwianiu wspaniałych sztuk (wszystkim gorąco polecam "Upiora w operze"! Rozkosz dla oka...
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2010 12:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Tak szczerze to ja chodzę do szskoły teatralnej, ale jakoś aktorstwem bardzo się nie interesuję i choć wszyscy mi mówią, że mam do tego niesamowity talent, ja nadal nie czuję do aktorstwa pociągu.
Co roku występuje przed ok. 400 osobami. Zawsze dostaję role pierszoplanowe, bo podobno ,,jestem stworzona do grania na scenie".
Tak pozatym grałam kiedyś w reklamie i miałam być na okładce książki, ale wybrali moją koleżankę.
Co do moich aktorskich ,,talentów", to często się przydają jak odstawiam jakąś scenę.Rozbawiony
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~InLoveWithSnape F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 13:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 301
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 29.07.10
Medale:
Brak

Ja od dziecka brałam udział w konkursach recytatorskich, należałam do kółka teatralnego Uśmiech w gimnazjum i liceum zawsze mnie wyznaczano do prowadzenia apeli, mówienia wierszy i grania głównych ról w sztukach Język trochę tego w swoim życiu mam Uśmiech planowałam iść do szkoły teatralnej, no, ale cóż poszłam inną drogą i teraz studiuje turystykę i rekreację Uśmiech

ja raz byłam na castingu nawet, ale nic z tego nie wyszło Uśmiech ale wciąż jestem otwarta na takie coś, bo granie to moja pasja Uśmiech a trema cóż...w dzieciństwie jej wcale nie miałam, z wiekiem nabyłam...Język

Złączono posty.
__________________

[...]- Albusie Severusie- powiedział to tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu- nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem jakiego znałem. [...]


"- Przez te wszystkie lata? ...
- Zawsze."


"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa."



In love with Snape <33

Edytowane przez Alae dnia 30-07-2010 16:10
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Jako mała dziewczynka, jeszcze w podstawówce często byłam wybierana do głównych ról w przedstawieniach, a także do recytacji wierszyków na akademiach np. z okazji Dnia Matki itp. Mam również na swoim koncie kilka wyróżnień i dyplomów z konkursów recytatorskich, w których brałam udział.
Poszłam jednak do gimnazjum i jakoś przestałam się interesować występami przed publiczności, nie zabiegałam o to. Teraz występ kojarzy mi się przede wszystkim z tremą.
Chociaż w jakimś filmie czy serialu chętnie bym zagrała. Nawet mały epizodzik. Myślę, że podołałabym temu zadaniu.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~AliceSpinnet F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2010 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 483
Ostrzeżeń: 0
Postów: 78
Data rejestracji: 02.08.10
Medale:
Brak

Uwielbiam ;3
Jestem w grupie teatralnej, kiedy tylko mogę chodzę na warsztaty. Poza tym biorę udział w konkursach recytatorskich, itd. Z jednej strony chciałabym pójść w tym kierunku, tak na poważnie, ale z drugiej strony uważam że aktorstwo jest trochę niewdzięcznym zawodem.
__________________
- Już...nigdy...nie tkniesz... moich... dzieci! - Krzyknęła pani Weasley. Bellatriks zaniosła się takim samym śmiechem jak jej kuzyn Syriusz, gdy padał do tyłu przez czarną zasłonę w Sali Śmierci... I nagle Harry poczuł, że już wie, co się zaraz stanie, zanim to się stało. Zaklęcie Molly przemknęło pod wyciągniętą ręką Bellatriks i ugodziło ją w pierś, prosto w serce. Szyderczy śmiech Bellatriks zamarł, oczy wyszły jej na wierzch i zaledwie zrozumiała, co się stało, runęła na posadzkę.

Edytowane przez AliceSpinnet dnia 03-08-2010 14:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2010 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ja bardzo chętnie występuje przed dużą publicznością, ale nie cierpie grać w przedstawieniach z góry ustalonych... mnie to poprostu nudzi! Jak już wychodze na scenę to improwizuje, bo ponoć do tego mam talentRozbawiony Wszyscy mi mówią, że powinnam iść do kabaretu... ale co to to nie, aż tak śmieszna nie jestemRozbawiony
W gimnazjum i podstawówce grałam w szkolnych przedstawieniach, ale tylko dla podniesienia zachowaniaRozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2010 18:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

Od podstawówki po liceum-zawsze w czymś zagram... w tym roku grałam Boba Marleya z "Opowieści wigilijnej", wcześniej czarownicę, lubię też recytować - pomimo mojego profilu biorę udział w konkursach tego typu, z tym, ze nie recytuję po polsku lecz po francuskuOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2010 09:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Uczęszczam do kółka teatralnego w szkole i nawet raz na konkursie Bajek i Legend Polskich zdobyłyśmy 1 miejsce (było na 5 dziewczyn) exekwo z 1 liceum;p
Chdzę do zespołu tanecznego i w przyszłości mam zamiar chodzić do młodieżdowo - dorosłego zespołu, gdzie nie tańczymy układów, lecz przedstawiamy isncenizacje taneczne. Mogłabym chodzić do teatru młodzieżowego w naszym mieście, ale wole taniec.
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2010 10:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Aktorstwo się przydaje, zwłaszcza wtedy kiedy nie chce ci się iść do szkoły i udajesz boleści xD. Nie to akurat żart. Kiedyś miałam w szkole wystąpienie szkolnego teatrzyku, gdzie grałam jedną z głównych ról. Grałam tak przekonująco, że baba od polaka mnie pochwaliła! Dostałam od niej specjalną 5 za wykonanie tak realistycznych scen. W przyszłości rozważam 2 możliwości, albo właśnie aktorstwo albo ekologia.

D: Przed kropkami nie daje się spacji!
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif

Edytowane przez Dominika dnia 29-08-2010 12:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 16:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja w podstawówce chodziłam na kółko teatralne, a teraz nie mam już czasu, żeby na nie chodzić w gimnazjum, bo mam za dużo zajęć dodatkowych. U nas w szkole kółko teatralne przygotowywuje tylko akademię na rozpoczęcie, zakończenie roku, i jasełka razem ze szkolnym chórem, więc za bardzo to się tam nie da skrzydeł rozwinąć. W przyszłości chciałabym zostać aktorką, najlepiej grać same ''czarne charaktery'', bo to mi bardziej odpowiada, ale w szkole jakbym chciała coś zagrać, to od razu mi nauczyciele mówią, żebym nie marnowała czasu na naukę roli, tylko zaśpiewała jakąś solówkę...Rozbawiony
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2011 19:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Marzę o światowej karierze aktorskiej. Wraz z przyjaciółmi często z telefonu nagrywamy różne filmy ,najczęściej Horrory. A i jeszcze z koleżanką ,mieszka po sąsiedzku , robimy zabójczo śmieszne przedstawienia i na wszystkich wyciekach jesteśmy wielką atrakcją. Co do konkursów recytatorskich W pierwszej klasie 2 miejsce (szkolny) W drugiej klasie 1 miejsce(szkolny) i wyróżnienie (wojewódzki) w trzeciej klasie 1 miejsce (szkolny) ,a potem sie nie złożyło.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT