Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 270
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Komórki
!Cathy F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 22:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Mototrola V3, bardziej stara niż nowa, porysowana wszędzie gdzie się da, z obluzowaną klapką, trochę negatywnie reaguje na wilgoć i sok ze śliwek, ale chodzi i dzwoni i za to ją kocham^^ Mam jakiegoś tam mixa w Erze [dokładnie nie pamiętam jak się nazywa]. Umowa na 3 lata, minęło 1,5, więc jak widać jeszcze z nią pożyję^^
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lucexide F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mam - niestety - Motorolę v3x. Nie ma tam folderów, żeby podzielić zdjęcia i tapety. Albo dzwonki od piosenek. Ale ostatnio spadł mi ze schodów i się nie zepsuł, a to już coś. ; p
A telefon mam w Orange Pop (w sumie opop) na kartę
Wyślij prywatną wiadomość
~sebulba F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

To i ja się pochwalę. Mam nokie 6310 xPress music o ile się nie mylę. Wygrałem ją w radiu za śpiewanie xD! Męczę ją jakieś 3 tygodnie i takie sobie to, ale jak każda nokia aczkolwiek ta jest lepsze od mojego starego SE k750i a ten soniac to naprawdę cudo wśród komórek było, ale coś nowego nie zaszkodzi.
Jeżeli chodzi o sieć to 36.6 czyli plus tak właściwie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja posiadam Sony Ericssona k510i podobnie jak madame snowflake. To najlepszy telefon jaki miałam =D Siec oczywiście Plus. Jestem z niego zadowolona, mnie się podoba, nie za łądny, nie za brzydki, może być, jak na swoje lata (a trochę ich ma ^^) Telefon mam od pierwszej połowy lipca, bo kupiłam od brata (pacan nie dał mi go xX) i jak na mnie to nieźle sie trzyma =D Aparat spoko, kamera tez... Jestem zadowolona =]
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexa96 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ja mam nokie 5200 na karte w plusie i motorole L6 na starter w pluchaczuOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Samsung D900i w mixPlusie. Nie jest to jednak telefon z umowy, tylko kupiony normalnie w sklepie, ponieważ moja nokia, którą mam w umowie wyprała się razem ze spodniami. Co najśmieszniejsze przestało działać tylko podświetlenie wyświetlacza i aparat, a tak to był w miarę do użytku. Postanowiłam jednak zażyczyć sobie na gwiazdkę nowy i jestem z niego zadowolona xD
Wyślij prywatną wiadomość
!bry F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 17:04
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nokia 1208 na kartę w Play...

Generalnie cała filozofia posiadania takiego, a nie innego modelu, opiera się na tym, że telefon komórkowy ma służyć do dzwonienia i esemesowania, a nie do chwalenia się przed kolegami/koleżankami jakim to jest się trendy i cool.

Może i mogłabym posiadać jakąś nowoczesną, full wypaśną komórę, ale po co narażać się na skrojenie przez zawistnych koleżków stojących przy ławeczkach bądź klatkach schodowych?
__________________
Fragment mojego ff:

Westchnęła, spojrzawszy na męża, którego uwagi - jak się okazało - wcale nie przykuło olbrzymie malowane dzieło sztuki wiszące na ścianie, lecz młoda, długonoga, blondwłosa samiczka ubrana w obcisłą bluzkę ze zbyt dużym dekoltem, za wysokie szpile i spódniczkę zbyt mini. Lalunia najwyraźniej miała czym się chwalić, wyglądała naprawdę ponętnie ze swoim sporych rozmiarów biustem i jędrną, wystającą pupą, jednak czarownica patrzyła na nią z politowaniem. To nie uroda ani strój wzbudzał w niespełna trzydziestoletniej kobiecie takie uczucie, ale podejrzanie ostry, wyzywający makijaż, dzięki któremu obiektowi męskiego pożądania prawdopodobnie udało się ukryć - jak choćby prawdziwy wiek - lub wręcz przeciwnie - wyeksponować, na przykład aktualnie wykonywaną profesję... To trzeba było przyznać: na znacznie skromniej ubraną panią padł blady strach. Strach o rodzinę, która za chwilę nieuwagi mogła zostać doszczętnie rozbita. Musiała więc działać.

Lekka zazdrość popchnęła ją ku czterdziestoparoletniemu mężczyźnie, wpijającego swój maślany wzrok w spacerującą po muzealnym korytarzu niunię. Dobrze widziała jak się ślinił na widok tej suki i jak wielką miał ochotę, by zagwizdać, a nawet puknąć, gdy trzeba; aż zdjął okulary i uniósł jedną z brwi. Kiedy ją ujrzał, reszta świata automatycznie straciła na znaczeniu. Ach, jakież to typowe... - pomyślała małżonka. Od pierwszej chwili odkrycia sytuacji chciała urządzić mu karczemną awanturę z obiciem gęby włącznie, po czym wyjść z budynku z dziećmi oraz wielce obrażoną miną, lecz zrezygnowała, gdy podeszła bliżej, wszak po kłótni z całą pewnością zamknąłby się w sobie i uciekł od niej, a obrażanie się to raczej domena maluchów bawiących się w piaskownicy.

Podniosła rękę, gdy stanęła tuż za nim, ale ostatni moment zawieszenia wykorzystała na oddech i podjęcie decyzji. Potem nie będzie odwrotu. By zwrócić na siebie uwagę, bezpardonowo klepnęła go po pośladku; mocno, jednak w miarę dyskretnie. Odwrócił się gwałtownie, zupełnie zaskoczony i ze zrzedniętą miną.
- Ejże! - mruknął zakłopotany - W czym problem?
- Widzę, że wolność ci służy - odparła z ironią i stoickim spokojem.
- Nie rozumiem.
- Wygląda na to, że zbyt wcześnie wypuściłam cię ze złotej klatki - małżonka nie rezygnowała z drwiącego tonu - Ledwie z niej wyleciałeś, a już robisz się niegrzeczny...
A to ci dopiero dowcip! Pomyślał, że zaraz chyba padnie trupem.
- Naprawdę sądzisz, że nie jestem w stanie czegokolwiek zauważyć? - zapytała poruszając głową w taki sposób, jakby wskazywała podbródkiem, zamiast palcem, na wyzywająco odzianą i wytapetowaną lalę, spacerującą za nimi.
- Ach, o to chodzi... - odparł mężczyzna, którego twarz spurpurowiała nagle ze wstydu - I właśnie z tego powodu musiałaś mnie...
- Owszem, musiałam - przerwała mu - Żebyś się nie rozbisurmanił zbytnio. Fakt, ładna z niej d**a do wyru***nia, ale najprawdopodobniej tylko d**a. Poza tym, zależy mi jeszcze na naszej rodzinie, więc miej to, skarbie, na uwadze.


-----


Spragniony murzyn czołgał się przez pustynię, aż w pewnym momencie
natrafił na butelkę w której był dżin. No i dostał 3 życzenia

-chce być biały
-mieć dużo wody
-i mieć dużo dup

....I dżin zamienił go w sedes xD
http://www.nabezrobociu.com Wyślij prywatną wiadomość
~Sunflower F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 01:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 20.09.08
Medale:
Brak

Zacznijmy od tego, że zmieniam komórki aż nadto często, ale co tam ;d
W każdym bądź razie, aktualnie od niedawna jestem posiadaczką Nokii 5200 z obudową niebiesko-granatową (gra kolorów, a co! xD). Mimo kiepskiego aparatu, z telefonu jestem zadowolona, bo jest fajny, sympatyczny, ładny i w ogóle ujdzie w tłumie ^^ Od zawsze byłam w Erze, konto mam zasilane kartą, w abonament się jak na razie wciągnąć nie dałam, więc jakoś żyję ;d
__________________
Każda minuta w której się śmiejemy,
przedłuża nasze życie o jedną godzinę.

(***)

Edytowane przez Sunflower dnia 24-09-2008 13:05
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

nokia 5200 jak widze nie ja jedna Język ( moja jest biało czerwona) w orange na karte ... ogólnie jestem zadowolona tylko aparat i wyświetlacz lipny :/ teraz sie czaje na sony ericsson k800i Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 22:00
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Generalnie cała filozofia posiadania takiego, a nie innego modelu, opiera się na tym, że telefon komórkowy ma służyć do dzwonienia i esemesowania, a nie do chwalenia się przed kolegami/koleżankami jakim to jest się trendy i cool.


Tu sie z Toba nie zgodzę. Idąc z duchem postępu chyba warto zacząć dostrzegać że producenci telefonów wychodzą nam na przeciw. Po co nosić cyfrówkę, dyktafon, telefon, laptopa (sprawdzanie e-mail), kalkulator a nawet latarkę kiedy to wszystko można mieć w jednym urządzeniu? To nie żadne szpanerstwo moim zdaniem a po prostu ułatwianie sobie życia.





Ja podobnie jak kolega z redakcji Pobe, mam iPhone'a 3G 16GB, czarny. Operator? Prepaid w Orange (POP)

Wady telefonu to na pewno słaby aparat choć jak dla mnie wystarczy nie często robię zdjęcia, ale przyznam że ze 2Mpix by sie jeszcze przydały. Jestem zawiedziony GPSem. Względna bezużyteczność bluetooth i to chyba te najbardziej dotkliwsze

Zalety:
Każdy kto zetknął się z produktem Apple'a, wie że jego wady są niczym w porównaniu z zaletami.


Oprócz iPnone'a mam moją stara nokię n70 także POP. Mam w biurku jeszcze 3 inne telefony ale leżą bezużyteczne wiec wymieniać nie bedęJęzyk
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna_Pomyluna F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2008 23:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Ja posiadam Nokię 5200, sieć Plus, na kartę.

Jestem z niej bardzo zadowolona, ma co prawda słaby aparat, ale mi to nie przeszkadza bo zdjęć telefonem nigdy nie lubiłam robić; wole zainwestować w mp3 które używam jak opętana. Mam ją od roku i bardzo się cieszę, że to właśnie na nią padł wybór.
__________________
__~~~ /// ~~~ _ :_ ~~~ /// ~~~__




"...Ludzie śmieją się ze mnie, bo jestem inna,
a ja śmieje się z nich, bo wszyscy są tacy sami..."


republika.pl/blog_pz_1374982/4984342/sz/luna_portret.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 20:21
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mam Nokię N70 - wkurza mnie trochę bo często się zwiesza i jest z niej taki "kloc" ale już zdążyłam się do niej przyzwyczaić bo mam ją już rok. Zawsze byłam w Orange na kartę (POP) i nie zamierzam zmieniać.
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 23:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Posiadaczka Sony Ericssona K510i na kartę w Orange. Najbardziej przeszkadza mi to, iż mam mało pamięci ale jakoś przeżyję!
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 00:40
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nokia 7360. Chyba ;D. Specjalnie sie nią przechwalac nie bede, bo po co? Ani dobrego aparatu nie ma, ani radio dobrego zasięgu nie łapie ;F.
I czasami mi klawisz 3 nie działa xD!
Ogólnie zmieniac, nie zmienię, mimo że mi proponują. Tak się do komórki przywiązałam, tyle przeżyła ;d.
Jestem w Simplusie, na karte.


__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Cebycz F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 00:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 244
Ostrzeżeń: 1
Postów: 277
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja mam od dawno SE k 700
jestem z niego zadowolony bardzo.
Ma dużo ciekawych funkcji choć mała pamięć ale mi to nie przeszkadza.
__________________
Zostałem Gryfonem Uśmiech
www.sunsilk.pl/repository/photos/6690/40198.0.jpg

2 Piękne Panie z HP
blog.screenweek.it/multimedia/posts/2007/10/EmmaWatson.jpg
www.freewebs.com/harrysgurl204/szluna-lovegood.jpg
Pozdrowienia dla drogi Gościu
http://cebycz.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 00:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Delirantka napisał/a:
Ja mam Samsunga SGH J700. Sprawdziłam na pudełku, bo sama nie pamiętam ;f.


U mnie jest podobnie. Też mam Samsunga SGH, ale nie wiem, co dalej Cool nie wiem też, gdzie jest pudełko, a co za tym idzie, cała nazwa. Ale ma klapkę i jest czerwony.

Delirantka napisał/a:Jakoś nigdy mnie to nie interesowało, nawet model własnej komórki...


Mnie też. Po co to komu?

Delirantka napisał/a: Kupiłam ją z przymusu, bo ostatnia rozlatywała mi się w rękach, miała sprawne tylko pół wyświetlacza i kilka przycisków nie działało wcale.


Moja mała, szara Motorolka odmówiła współpracy i musiałam kupić nowy feleton.

I na abonament w Plusie.
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 18:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Ja posiadam Samsunga SGH J700. W Simplusie, na kartę. Ogólnie to raczej nie przywiązuję wagi do tego czy moja komórka jest cool czy nie, najważniejsze to to, żeby się dobrze pisało smsy i żeby dzwoniła. ;p
Jak na razie nie narzekam na Samsunga, którego posiadam. Już kilka razy wpadł mi do wody i nadal żyje! Rozbawiony Dużym jej plusem jest także to, że ma mp3 i kartę pamięci. Przynajmniej nie muszę ze sobą tachać mp3 do tego. ;p
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 19-02-2009 14:39
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 16:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja mam Nokię 6020i, nie jest to najnowszy model, ale nie narzekam, mam w Plusie na abonament
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
N
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 14:19
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja tam mam zwykły telefon- Sony Ericsson K510i. Mi tam on wystarcza. A jestem w plusie. Abonament.
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackMagic F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 207
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Więc tak: ja mam dwa. ;-) Pierwszy to mój kochany, stary (1,5 roku) LG CE0168 . Na abonament, a sieć oczywiście Orange. ;-) Drugi, to Samsung E250. Staruszek w listopadzie skończy rok. ^^ Także na abonament i oczywiście również w Orange.

W tej chwili namawiam mamę na kolejnego LG. ^^
__________________
[alt]
To see a World in a Grain of Sand
And A Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an Hour.


William Blake
[/alt]


[alt]Dawniej: Penelope. ;p[/alt]
a-m-d.yoyo.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT