Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 124
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Halloween
~Deltar F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 00:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 161
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A się temat rozkręcił! Pogaństwo? Prawdziwa wiara? Bluźniercze rytuały? Aż się w głowie kręci? Nie mam zamiaru się w to zagłębiać, bo trzeba by osobny temat stworzyć. Co do Halloween, to nie obchodzę, nigdy nie obchodziłem i nie zamierzam obchodzić. Dlaczego? Bo mi się zwyczajnie nie chce, nad to, impreza nie jest u nas zbyt popularna.
__________________
When the silence grows
can you hear it, sniper?
Wyślij prywatną wiadomość
N
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 12:54
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Na wstępie chciałbym przeprosić Cię, Peepsyble. Za tę "dziewczynkę". To było dość bezczelne z mojej strony, przepraszam ale naprawdę puściły mi nerwy.

Wyjaśnienie kilku rzeczy:


Zgadzam się, że niektórzy wykorzystują Wszystkich Świętych do pokazania, ile mają forsy, jak im się żyje. Choćby Panie które stroją się w piękne futra, wielkie znicze. Wielki lans. Zgadzam się. Ale na pewno nie jest to większość! Wątpię, czy to choć połowa. Polacy nie są jeszcze tak bardzo zepsuci. Przynajmniej większość jest jeszcze w miarę normalna.

I nie widzę nic złego w tym, że po "grobach" ktoś zaprosi rodzinę na kolację czy też popołudniową kawkę z sernikiem na zimno. To nic złego. Nawet jeżeli ktoś sobie wypije lampkę wina, czy nawet dwie, to nie jest nic złego. Gorzej jeżeli rodzinka urządzi sobie libację z gorzałką w roli głównej. To jest już zbeszczeszczenie tego święta.

Posłuchajcie mnie. Ja naprawdę nie jestem fanatykiem Ojca Rydzyka, jakimś czubkiem. Jestem normalnym chłopakiem. To że nie wstydzę się swojej wiary to nie jest nienormalność. Bo niektórzy mówią i piszą " ja tam nie wierze w Boga, w bajeczki". A w niedzielę naginają za rączkę z tatusiem na Mszę. Naprawdę tak często jest. I nie uważam was wszystkich za pogan. Wielu z Was ma rację! W wielu rzeczach się z Wami zgadzam. Mamy wolną wolę. Obchodzimy święta jakie chcemy. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Ja po prostu nie przebieram się, nie oglądam horrorów, ani nie robię niczego co mogło by wskazywać że obchodzę Halloween. Jeszcze raz przepraszam urażonych. Nie chcę z wami wojen i kłótni Uśmiech.
Edytowane przez dnia 31-10-2008 19:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 18:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No tak... I jak zwykle nie obeszło się bez katolickich poglądów i chaotycznych wypowiedzi lewisa. Cóż, jak napisała Ballaczka - to on za kilka lat nie będzie mógł spojrzeć sobie w oczy za to, co tu wypisywał.

A Halloween... Jakoś tak nigdy specjalnie nie celebrowałam tego dnia, choć nie mam nic przeciwko niemu. A propos zmarłych, Amerykanie mają tu sporo racji - wylewane łzy i mokre chusteczki nie przywrócą im życia, więc dlaczego by się nie zabawić? Wszystkich Świętych obchodzę po swojemu - jako ateistka owszem, chodzę na cmentarz troszkę powspominać, ale to już tak bardziej dla zachowania tradycji. Nie bawię się w żadne modły i lampki - tak po prostu, idę, aby chwilę podumać. Nigdy zresztą nie miałam skłonności do wysiadywania na grobach nie wiadomo ile, wypłakiwania sobie oczu i ciągłego dostawiania zniczy - niee, to nie dla mnie. A Zaduszki... Poza tym, że nie idziemy do szkoły, to dla mnie dzień jak każdy inny.

PS: Co do tego Halloween - kto wie, może w przyszłym roku zwalę się do jakiejś koleżanki albo na jakąś imprezę?

Edit:

Wątpię, czy to chodź połowa

A ja na pewno nie wątpię, że nie pisze się 'chodź', tylko 'choć' ^^

Oj, lewisie, lewisie.
Libacja z gorzałczyną w roli głównej, powiadasz? Wątpię, aby ktokolwiek wpadł na taki pomysł (wyłączając alkoholików - o tych to w ogóle lepiej nie mówić). Ciągle piszesz o tym, że przyznawanie się do wiary w Boga itd. to nie nienormalność. A czy ktokolwiek powiedział Ci kiedyś, że jesteś nienormalny z powodu Twojej wiary? Oj, oj... Źle interpretujesz niektóre posty/komentarze - my nie mamy nic przeciwko katolikom, tylko przeciw ich niektórym poglądom. Nikt nie mówił Ci, że jesteś nienormalny.

Posłuchajcie mnie.

No posłuchać to Cię raczej nie posłucham, chyba, że nagrasz swoją wypowiedź i wstawisz link do posta. W tej chwili mogę jedynie przeczytać. Happy
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]

Edytowane przez Temeraire dnia 31-10-2008 18:32
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 08:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

lewis napisał/a:
Posłuchajcie mnie. Ja naprawdę nie jestem fanatykiem Ojca Rydzyka, jakimś czubkiem. Jestem normalnym chłopakiem. To że nie wstydzę się swojej wiary to nie jest nienormalność. Bo niektórzy mówią i piszą " ja tam nie wierze w Boga, w bajeczki". A w niedzielę naginają za rączkę z tatusiem na Mszę. Naprawdę tak często jest. I nie uważam was wszystkich za pogan. Wielu z Was ma rację! W wielu rzeczach się z Wami zgadzam. Mamy wolną wolę. Obchodzimy święta jakie chcemy.Jeszcze raz przepraszam urażonych. Nie chcę z wami wojen i kłótni Uśmiech.

Naprawdę myślisz, że gdy powtórzysz to jeszcze 6523654367465634656465654646 to wszyscy Ci uwierzą? Wredny

Zgadzam się, że niektórzy wykorzystują Wszystkich Świętych do pokazania, ile mają forsy, jak im się żyje. Choćby Panie które stroją się w piękne futra, wielkie znicze. Wielki lans.

Bo tak jest.
Ale na pewno nie jest to większość! Wątpię, czy to choć połowa. Polacy nie są jeszcze tak bardzo zepsuci. Przynajmniej większość jest jeszcze w miarę normalna.

Nie wiem gdzie ty żyjesz, nie interesuje mnie to, ale jeśli u Ciebie tak jest, to musi być to naprawdę wspaniałe miejsce... O ile takie w ogóle istnieje...

W moim otoczeniu, hm, około 80% środowiska szpanuje forsą, a reszta nie, bo po prostu jej nie ma... tak to mniej więcej wygląda.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
N
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 11:04
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

To pewnie mieszkasz w bardzo dużym mieście. Bo u mnie to wygląda inaczej. Jest wielu takich próżniaków ale powtarzam- naprawdę większość jest normalna.
Naprawdę myślisz, że gdy powtórzysz to jeszcze 6523654367465634656465654646 to wszyscy Ci uwierzą?


Nie. Wyobraź sobie że nie jestem aż taki głupi za jakiego mnie masz Wredny. TAK CZY siak będę tu atakowany. Czy przeproszę kogoś, czy nie. Czy się z kimś zgadzam we wszystkim, czy w niczym. Część Hogs po prostu mnie nie trawi najwidoczniej Happy .
Edytowane przez dnia 03-11-2008 11:05
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 15:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lewisie ja jak najbardziej cię trawię, może nie w 100%, ale jednak.

Ja napiszę tylko tyle że nie obchodzę tego święta, w sumie u mnie w okolicy go się w ogóle nie obchodzi, po prostu się nie przyjęło, wszyscy wolą iść na cmentarz i pomodlić się przy grobach, bo wiele osób tego nie może zrobić we Wszystkich Świętych, bo np. jadą odwiedzić groby gdzieś indziej.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2008 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Zazwyczaj 31 października nie jest dla mnie jakimś dniem szczególnym. Czasem zrobię sobie ze znajomymi lub nawet z rodzeństwem czy jeszcze kimś innym, taki mini maraton filmowy. Oglądamy kilka fajnych filmów (oczywiście horrorów ;d) i na tym się kończy. Czasem, gdy w mojej okolicy jest jakiś ciekawy koncert - pójdę na niego.
W tym roku myślami byłam w Las Vegas, na koncercie Jonathana Davisa & The SFA, ale to niestety tylko myślami... A naprawdę... Sama nie pamiętam, albo siedziałam przy komputerze, albo przed TV lub czytałam książkę - tak jak zawsze Oczko
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 13:51
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

To pewnie mieszkasz w bardzo dużym mieście. Bo u mnie to wygląda inaczej. Jest wielu takich próżniaków ale powtarzam- naprawdę większość jest normalna.

Nie... to jest małe, zacofane miasteczko - do 'bardzo dużego' brakuje mu bardzo wiele Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2008 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Dzień już minął, ale ja powiem co robiłyśmy z koleżanką ;p

Najpierw poszłyśmy do kościoła, bo musiałyśmy x D. Potem koło godziny 21 wybrałyśmy się na cmentarz. Ciekawie było ;p . Kaśka się trochę bała, ale potem to po murkach łaziliśmy i wogóle... Fajnie. Kiedy rozeszłyśmy się w różne strony, ja idąc do domu zrobiłam sobie rundkę wokół ciemnych miejsc w mieście... Czytałam horrory... Szkoda tylko ,ze w Polsce nie organizuje się takich pięknych widowisk, jak na przykład w Stanach. Tam to dopiero było fajnie.. Zazdroszczę ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 13:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie mogę opuścić tego dnia. To dla mnie tradycja. Zawsze przebieram się z przyjaciółmi, straszymy moich rodziców, jemy potem pyszny i słodki poczęstunek. Brzmi dziecinnie? Trudno.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 13:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Za stara jestem na przebieranki i łażenie od domu do domu, mówiąc "Cukierek albo psikus". Nie wiem co jest w tym zabawnego. 31 października nalwyżej sobie obejrzę z koleżanką u niej albo u mnie kilka horrorów i tyle.
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 11:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 791
Ostrzeżeń: 3
Postów: 296
Data rejestracji: 04.10.08
Medale:
Brak

Ja razem z kumpelami i kumplami zorganizowałam maraton filmowy.
Były straszne filmy, popcorn, czekolada na gorąco i dużo śmiechu.
A o północy wybraliśmy się na cmentarz zapalić znicze. Odjazd ;P
__________________
Jest czas na dojrzewanie .
na serce złamane ...
Wszytko kiedyś nas spotka ...
I niech mówią " Słodka Idiotka " ...
Bo mam marzenia z których nie wyrastam .
Niech mówią " Naiwna Dziewczynka " .
Niech mówią ...
Ludzie bez serca, bez marzeń ....


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

members.lycos.co.uk/pvoltaire/TEST/scigajacy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No taak. Dziękuję Wam. A teraz ja opowiem co robiłam.
Zaprosiłam dziewczyny. Zrobiłyśmy maraton filmowy, zażerałyśmy się chipsami, potem poszłyśmy sie troszkę ponabijać z ludzi. Uciekałyśmy z krzykiem przed pijakami ;d No i było fajnie ^^.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2009 23:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja nie obchodzę Halloween, jakoś do mnie to święto nie przemiawia. Głównie dlatego, że mam drętwych sąsiadów i niecierpię horrorów. Nawet i chciałabym obchodzić tak tradycyjnie, czyli biegając po domach i zbierając cukierki, ale niestety nie mam możliwości.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2011 09:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Ja zrobie z przyjaciółmi maraton filmowy. ;D Ale przedtem będziemy łaźić po parku w maskach. To będzie odpał xDD
__________________
Walking on air


;>
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 17:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Według mnie to fajne święto, ale nie obchodzę go jakoś specjalnie, wydaje mi się, że to święto jeszcze nie przyjęło się w Polsce. Nigdy nie oglądam horrorów,nie cierpię ich. Tylko w szkole - co roku u nas w klasie ktoś się przebiera, dekorujemy klasę itp. na jakieś szkolne konkursy.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.

Edytowane przez blackout dnia 31-10-2011 17:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 17:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Tak jak niektórzy chciałabym wyjechac do USA na Halloween. W Polce jest to na skalę minimalną, prawdopodobnie, gdybym poszła do któregoś z sąsiadów i powiedziała ,, cukierek albo psikus" usłyszałabym: ,, idź sobie, mam własne problemy" Zszokowany
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Ja nie obchodzę tego święta. Po prostu. Nic specjalnego. Zwykły, normalny dzień
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 18:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Tak, zgadzam się z fanką98. Ja także nie obchodzę i nie uważam że to jakieś super ważne święto. Oni w Ameryce mają Halloween a my mamy Wszystkich Świętych. Proste!
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Lubię Halloween, ale niestety nie mogę chodzić po osiedlu i mówić "cukierek albo psikus", bo niestety mieszkam na osiedlu ludzi bogatych, którzy nienawidzą tego rodzaju świąt i nienawidzą, kiedy ktoś im zawraca głowę. Nie obchodzę go tak "do końca" jak w Ameryce, bo wiadomo jestem katoliczka. Ale nie mam nic przeciwko takim świętom-to indywidualna sprawa. Zwykle maluje brata, tak żeby wyglądał jak wampir, ale nie włóczę się po cmentarzach, uważam, że to przesada-tam leżą nasi zmarli. Sądzę, że nie powinno się mieszać Halloween z katolickim cmentarzem.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT