Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 350
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
Drukuj temat · Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
!niewesolypagorek F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 10:43
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

ehh... to dawno było Język Gdy byłam mała [1-2 klasa podstawówki] cały czas czytałam... czytałam i czytałam, więc gdy usłyszałam o książce, którą wszyscy chwalą i uważają, że jest fantastyczna, zrobiłam polowanie i przeczytałam "HP i KF". Oczarowała mnie ta książka... potem czytałam kolejne tomy, po kolei... po 2, 3, 8, 20 razy Język Nadal gdy mam ochotę, chętnie czytam książki o Harrym. Filmy nigdy mi się nie podobały... zawsze po wyjściu z kina byłam okropnie zawiedziona. I mogę dodać, że moja przygoda z Potterem, jeszcze się nie skończyła Rozbawiony
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 06-10-2008 10:45
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Obejrzałam HP i KF i mi się spodobało, miałam może 6/7/8 lat, potem od cioci dostałam HP i KT (film) też zobaczyłam i utwierdziłam się w przekonaniu, że film jest fajny. Potem przeczytałam i już do dzisiaj czytam i oglądam Harry'ego!
Wyślij prywatną wiadomość
~Fawkes F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Moja przygoda z Harry'm Potter'em zaczęła się, gdy ciocia kupiła mi na urodziny "Kamien Filozoficzny" zacząłem czytac z ciekawości i mnie wciągnęło, więc kupowałem nastepne cześci.xD
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

a moja przygoda z Harrym zaczęła sie jakies 6lat temu ... słyszałam o nim wcześniej ale jakoś sie nie paliłam do czytania ...dopiero dwie naj kolerzanki zaczęły czytać i mnie też w to wciągnęły potem dwie następne naj też zaczęły czytać i teraz cała nasza paczka jest potteromaniakami ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 19:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

W moim przypadku jest naprawdę dużo do opisywania. Na starym hogsmeade ludzie stwierdzili, że moja historia jest naprawdę nietypowa i zaskakująca...
http://hogsmeade....ead_id=507 --> tu wszystko jest opisane. Od początku. Po kolei. Zapraszam serdecznie...
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uh, to było dość dawno. Miałam może z osiem, dziewięć lat, gdy usłyszałam o Harry'm Potterze. Siedziałyśmy w bibliotece, a jedna dziewczyna wypożyczyła pierwszą część i zaczęła czytać. Ja tam sobie popatrzyłam na nią obojętnie, nie zwracając na nią większej uwagi. Po jakiś dwóch, trzech miesiącach tata przyniósł mi na płycie drugą część filmu w wersji angielskiej z napisami. Tak ją często oglądałam, że znałam teksty na pamięć. ;> I potem postanowiłam wypożyczyć "Harry"ego Pottera i Kamień Filozoficzny". Czytałam, chłonęłam po kilkanaście razy. I potem obejrzałam film, i kolejno czytałam książki, i chodziłam do kina na ekranizacje kolejnych części. Aż mam tak do dzisiaj. Uśmiech

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:09
Wyślij prywatną wiadomość
~g_o_s_i_a F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 13:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 90
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 07.10.08
Medale:
Brak

Ja zawsze byłam do tego negatywnie nastawiona, miałam wtedy siedem może osiem lat i uważałam, że w Harrym Potterze są tylko bitwy,pewnego dnia w świetlicy szkolnej babki puściły "Harry Potter i komnata tajemnic", z nudów zaczęłam oglądać (nie wiedziałam, że to hpUśmiech)tak mnie to wciągnęło, że gdy matka po mnie przyszła nie umiałam się od tego uwolnić (pamiętam, że to było podczas meczu quiditcha). Babka która z nas pilnowała (to ona przyniosła tę kasetę lub płytę, już nie pamiętam co to było) powiedziała, że jutro mi pożyczy. Po obejrzeniu filmu sięgnęłam po książkę, tak mi się spodobała, że wpadłam w manię.
__________________
[gg]13142924[/gg]
napisy.info/Filmy_emitowane/Harry_Potter_1/Galeria/Male/Harry_Potter_1_Plakat_04.jpg
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~harryr F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

A ja jak byłem mniejszy (od urodzenia do 2 klasy chyba Język) wszyscy mi mówili z rodziny, że HP to najgorszy szajs, że to jest głupie, nudne itp. W końcu też tak zacząłem myśleć, ale nie byłem tego pewien... Aż w wieku 8 lat (chyba) mój chrzestny dał mi w prezencie HP i KF i HP i KT. Nie miałem co robić i zacząłem czytać. Bardzo mnie to wciągnęło. Mój chrzestny co przyjazd dawał mi następną część HP aż do HP i CO. Póżniej książki zacząłem wypożyczać z biblioteki.

PS: Dzięki mojemu chrzestnemu odkryto 3 nowych potteromaniaków czyli mnie, moją siostrę i siorę cioteczną (zaraziły się chybaRozbawiony)
__________________
Zostałem Gryfonem i jestem z tego dumny!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Tom Marvolo Riddle F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 47
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

Ja zacząłem swoją przygodę z HP w drugiej klasie...to doskonale pamiętam (2002 rok) przeczytałem pierwszy tom kamień filozoficzny...książka wciągnęła mnie strasznie...od kiedy usłyszałem premierę...w mojej klasie nie przepadają za Harrym Potterem..a ja jestem maniakiem tej książki i koledzy z mojej klasy uważają mnie za kompletnego świra (trudno się dziwić) .....
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem , który zostanie zniszczony..
Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo_C F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 10:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 228
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 13.10.08
Medale:
Brak

Ze mną było tak:
Byliśmy w kinie z klasą [ to była pierwsza podstawówka -lol] na Kamieniu filozoficznym , a byłam mała i czytać prawie nie umiałam, w następnym roku byłam na Komnacie Tajemnic i też bardzo mi się podobało...w końcu miałam już z koleżanką iść do kina na WA i pomyślałam że przeczytam tą część. Przeczytałam książkę i poszłam na film. Do tej pory uważam że jest to najlepsza ekranizacja. To była 3 część, więc musiałam przeczytać zaległe części - KF i KT - przeczytałam je i znów zabrałam się za trojkę, która znów mi się bardzo podobała. Szybko poszłam do biblioteki i wypożyczyłam czarę ognia, w której, jak pamiętam, krum mi się nie zgadzał z opisem z książki, bo zaraz potem jak przeczytałam 4 do kin weszła właśnie ta część. Potem zaległa cisza. Czekałam na premierę 5 części przygód czarodzieja, a w między czasie czytałam tomy po kilka razy, aż wyszła 5 część książki którą od razu przeczytałam - w dwa dni - , i bardzo częsta do niej powracałam. W kinach miała się ukazać piątka i postanowiłam na nią oczywiście iść, ale ciężko zachorowałam i nici z planu... także tą część oglądnęłam na DVD , potem wyszła 6 i 7 i je szybko przeczytałam, a teraz z niecierpliwością czekam na ekranizacje 6 części
A przeczytałam
1 tom 8 razy
2 tom 5 razy
3 tom z 20 razy?
4 tam 6 razy
5 tom z 30-ileś razy
6 tom 3 razy
7 tom z 20-ileś razy
Uśmiech
__________________
,,Otworzył oczy. Snape patrzył na niego z przerażeniem.
-Chroniłeś go, utrzymywałeś tak długo przy życiu tylko po to, by umarł we właściwym momencie?
-To cię szokuje Severusie?' A ilu ludzi umarło na twoich oczach?
-Ostatnio tylko ci, których nie byłem w stanie ocalić - odparł Snape, wstając - Wykorzystałeś mnie.
-To znaczy?
-Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeż...
- To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój, i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze. ''
[mp3]http://www.djgarsi.info/wyszukiwarka/index.php/listen/dmpOOUdoWGgzNg==[/mp3]
www.elisabett.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~macie_k1 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 11:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -34
Ostrzeżeń: 2
Postów: 111
Data rejestracji: 19.10.08
Medale:
Brak

No więc tak.

Miałem brata, który na swoje 11 urodziny odo babci dostał HP i KF. Mój brat kochał czytać, a ja przeciwnie. Po 2 miesiącach mój brat zachorował na Nowotwór(raka płuc) i po trzech miesiącach zmarł Płacze. Gdy później robiłem porządki w swoim pokoju znalazłem tę książke. Postanowiłem przeczytać, bo mój brat przeczytał ją kilka razy. No i ta książka mnie wciągneła i kupiłem wszystkie tomy jak wychodziły, filmy i gry
__________________
Macie_k1
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 12:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ze mną było tak:
Cała szkoła podstawowa poszła do kina na HP i KF. Byłam wtedy w I klasie. Pamiętam tylko tyle, że się bałam sceny, jak okazuje się, że pod turbanem Quirella jest Sami-Wiecie-Kto. Na ósme urodziny od koleżanki dostałam HP i Kamień Filozoficzny, a od rodziców HP i Komnata Tajemnic. Potem poszłam do kina na II część. Następnie (nie pamiętam dokładnie kiedy) mama mi kupiła WA i od razu przeczytałam. Potem film. Potem IV część. Na filmie nie byłam, ale nie żałuję. Potem V część - najpierw książka, potem film. Potem VI i VII tom. I teraz czekam na ekranizacje Rozbawiony
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 12:57
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

U mnie było zupełnie zwyczajnie.
Moja przyjaciółka była maniaczką Pottera, wciąż czytała te książki, nawijała o nich, prosiła by nazywać ją Hermioną, a na końcu zmusiła mnie wręcz do przeczytania Więźnia Azkabanu. Miałyśmy wtedy po dwanaście lat, więc było to wieki temu. ;d Książkę przeczytałam, aczkolwiek nie spodobała mi się.
Kilka miesięcy później, mój brat zawitał do domu ze wszystkimi tomami Pottera w rękach (wtedy były to tomy 1-4). Więc pomyślałam - czemu nie? I zabrałam się do pierwszego tomu. Potem było z górki - siedzenie przy książkach do późnej nocy, pochłanianie wręcz kolejnych książek, od nowa czytanie wszystkiego etc. Po jakimś czasie mi trochę przeszło, a teraz wracam do tych książek rzadko. Ale nadal je cenię i lubię.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 13:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Miałam chyba siedem lat. Mama kupiła jakaś książkę po angielsku i zawzięcie czytała. Przeczytała i zaczęła tłumaczyć mi. Spodobało mi się, a to właśnie był Harry Potter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Moja przygoda z Potterem zaczeła się...
Hmmm....Dopiero po obejrzeniu Zakonu Feniksa.
Moja siostra cioteczna powiedziała, że film nie dorównuje książce, więc postanowiłam to sprawdzić. Jak zaczęłam czytać to mnie wciągnęło jak jeszcze żadna inna książka. W stosunkowo niedługim czasie przeczytałam sześć części. Jak w sprzedaży pojawiła się siódma część przeczytałam ją w trzy dni. Teraz mogę powiedzieć, że całą serię (mało jak na niektórych to patrzeć) przeczytałam dwa razy, a Więźnia Azkabanu trzy razy. Filmy widziałam wszystkie po kilka razy Rozbawiony Przez moją fascynację tymi książkami zalogowałam się Hogsmeade...No i to byłoby na tyle Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2008 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Moja siostra dostała I część od cioci. Przeczytała, powiedziała, że super i w ogóle, ale ona nigdy nie lubiła czytać książek, więc kolejnych części nie kupiła. Ja miałam wtedy jakieś pieć lat i książkę czytała mi mama, ale trzecią czytałam już sama. Właściwie, od tej pory robiłam z przyjaciółką wyścigi (; Teraz czytałam wszystkie części przynajmniej po 10 razy (dosłownie), z wyjątkiem KP - 6 razy i IŚ - 3 razy.
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.
Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 14:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 791
Ostrzeżeń: 3
Postów: 296
Data rejestracji: 04.10.08
Medale:
Brak

Ja ksiązke po raz pierwszy przeczytałam, gdy mój kuzyn dostał ją jako nagrode w szkolnym konkursie. A że ma on wstręt do wszystkiego co ma więcej niż 5 stron, to oddał ją mi. A ja z nudów przeczytałam....A jak mi się spodobała to wypożyczyłam resztę części ;P
__________________
Jest czas na dojrzewanie .
na serce złamane ...
Wszytko kiedyś nas spotka ...
I niech mówią " Słodka Idiotka " ...
Bo mam marzenia z których nie wyrastam .
Niech mówią " Naiwna Dziewczynka " .
Niech mówią ...
Ludzie bez serca, bez marzeń ....


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

members.lycos.co.uk/pvoltaire/TEST/scigajacy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2008 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zaczęło się tym, ze moja babcia kupiła mi pierwszy tom. Miałam wtedy ok. 6 lat i wszystko sądziłam po okładce (to była angielska wersja). Nic dziwnego więc, że nie tknęłam książki. Pierwsze obejrzałam na telewizorze u babci w Anglii, a oni nagrali to na kasetę wideo.
Jednak coś we mnie wstąpiło, jeżeli chodzi o książkę. Mama zaczęła czytać mi na głos. Nie znałam połowy "trudnych" słów. No, były to słowa łatwiuteńkie, jak np. arogant, immortal, illegal. Jednak to nie przeszkadzało mi wcale w zrozumieniu treści (mimo, ze czasami nie do końca myślałam "dobrze". Najlepszym przykładem jest sytuacja, w której objaśniam, że naprawdę Harry był w Slytherinie, a nie Gryffindorze). Mama ją w końcu skończyła. Wkrótce bardzo spodobała mi się ta opowieść, nawet płakałam po nocach, że chcę być czarownicą i grać w Quiddicha, ale po jakimś czasie zapomniałam, że istnieje, dopóki nastały ferie zimowe. Wtedy odwiedziłam swoją koleżankę. Zostałam u niej na noc. Ona była wielką fanką i po raz kolejny mnie po prostu "zaraziła". Do tego otrzymałam drugą część na kasecie wideo. Kolejne spotkanie z książkami nastało na jednym z angielskich lotnisk (chyba Heathrow), kiedy była premiera szóstego tomu. Mama kupiła mi tę książkę do poczytania w drodze powrotnej do Polski. Czytałam ją długo. Nie wiązało się to z ilością stron, ale po prostu nie miałam już ochoty czytać. Kiedy ją skończyłam, zaczęło się prawdziwe oglądanie filmów oraz czytanie książek. Także "zaraziłam" swoją przyjaciółkę i teraz przynajmniej jest jedna osoba, która porozmawia ze mną o książce, oprócz mamy. Teraz posiadam wszystkie książki i filmy po angielsku (z wyjątkiem czwartego filmu, który posiadam po polsku).

Tyle razy przeczytałam książki (oczywiście mogłam się pomylić w "obliczeniach"Oczko:

Pierwszy tom przeczytałam trzy razy po polsku i siedem razy w j.angielskim,
drugi tom dwa razy po polsku, a cztery razy po angielsku,
trzeci tom dwa razy po polsku, za to cztery razy po angielsku,
czwartą część dwa razy po polsku i pięć razy po angielsku,
piątą część trzy razy po polsku i sześć razy po angielsku,
szóstą część trzy razy po polsku, sześć razy po angielsku,
ostatnią część cztery razy po polsku, cztery razy po angielsku.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."

Edytowane przez antybratek dnia 05-11-2008 17:16
Wyślij prywatną wiadomość
~DominiKa812 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 14:16
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 4
Postów: 180
Data rejestracji: 07.09.08
Medale:
Brak

U mnie zaczęło się chyba od oglądnięcia pierwszej części w telewizji czy tam miałam na płycie .. Już nie pametam bo to dawno było .. potem oglądałam dalsze części i zaczęłam czytać książki ...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lucexide F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 14:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Dawno, dawno temu... miałam jakieś 7 lat - w TV leciał Harry Potter. Nienawidziłam go, chociaż ani razu nie obejrzałam xD ale w końcu postanowiłam obejrzeć i spodobało mi się. Ale potem szybko o HP zapomniałam. Gdy miałam 10 lat, w sklepie miałam sobie wybrać jeden z prezentów na Gwiazdkę. Wybrałam HP - Czarę Ognia (bo była najgrubsza ^^) przeczytałam parę razy, i też zapomniałam o niej. Potem raz na jakiś czas czytałam - i znów odkładałam...
Ale potem, przypadkowo trafiłam na hogs, i to mi przypomniało o HP. Wtedy kupiłam resztę tomów, które do dziś czytam niezliczoną ilość razy. = ]
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT