Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Jak donosi The Associated Press, najnowsza część przygód młodego czarodzieja - Książę Półkrwi - spadła na drugie miejsce w amerykańskim rankingu popularności Box Office. Pogromcą ekranizacji powieści Jo Rowling okazała się produkcja Disneya pt. Załoga G. Mimo wszystko, najnowszy film z udziałem Harry'ego Pottera, Severusa Snape'a i Albusa Dumbledore'a zyskał 222 miliony dolarów. Warto też dodać, że wersja trójwymiarowa ma swoją premierę (spoza małymi wyjątkami, które miały ją już wcześniej) dopiero 29 lipca. Więcej do poczytania znajdziecie tutaj.
Dom:Slytherin Ranga: Zastępca Dyrektora Punktów: 3783 Ostrzeżeń: 1 Komentarzy: 997 Data rejestracji: 25.08.08 Medale: Brak
Przecież pewne było, że film nie będzie cały czas na pierwszym miejscu, to by było przecież nierealne. Ale i tak osiągnął drugie miejsce i znakomite dochody.
Kurczę chciałabym obejrzeć Księcia Półkrwi w trójwymiarze, na pewno robi spore wrażenie...
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.