Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Harry pochylił się nad kryształową kulą i wbił w nią wzrok. Gapił się w nią i gapił, aż oczy zaszły mu łzami, ale widział tylko kłębiącą się białą mgiełkę.
- No i co? - (...)- Co widzisz? - Było nieznośnie gorąco, a w nosie czuł przykre pieczenie od wdychania wonnego dymu unoszącego się z kominka. Postanowił wziąć przykład z Rona i udawać, że coś widzi.
- Ee... jakiś ciemny kształt...
- Co ci to przypomina? Pomyśl... - Harry pozwolił myślom błądzić, aż natknęły się na Hardodzioba.
- Hipogryfa.
- Hipogryfa! Mój chłopcze, może uda ci się zobaczyć wynik tej przykrej rozprawy, którą biednemu Hagridowi Ministerstwo Magii! Przyjrzyj się uważniej... czy ten hipogryf ma... głowę?
- Tak.
- Jesteś pewny? Nie masz najmniejszych wątpliwości? A nie widzisz przypadkiem, że wije się na ziemi, a jakaś ciemna postać unosi nad nim topór?
- Nie!
- Nie ma krwi? Nie ma szlochającego Hagrida?
- Nie! Jest cały i zdrów... odlatuje...
Jak informuje nas Warner Bros: wytwórnia filmowa ma w planach wydanie wszystkich ośmiu części filmów Harry Potter, na płycie Blu-ray. Będzie to bardzo obszerny zbiór dotychczasowych ekranizacji wszystkich książek, ale nie tylko. Warner dołączy jeszcze więcej dodatków i premii kolekcjonerskich.
Więcej szczegółów na temat płytki, dowiemy się w późniejszym czasie.
Teraz musimy uzbroić się tylko w cierpliwość.
Dom:Gryffindor Ranga: Zwycięzca TT Punktów: 261 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 41 Data rejestracji: 08.07.11 Medale: Brak
Szkoda że BluRay. Za drogie to dziadostwo, żebym dostała je w ciągu 3 lat, a płyty też nie mają za niskich cen... No cóż... Mam nadzieję, że chociaż moje DVD jeszcze potrzyma parę lat.
Dom:Gryffindor Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza Punktów: 919 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 32 Data rejestracji: 26.08.11 Medale: Brak
Ciekaw jestem, ile to będzie kosztowało...
Fajnie byłoby to mieć, ale nie zamierzam wydawać wszystkich oszczędności na filmy, które już widziałem Nawet dla kilku dodatków, które znając polskie realia zostaną w drastyczny sposób ograniczone.
Dom:Gryffindor Ranga: Pracownik Ministerstwa Punktów: 1201 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 50 Data rejestracji: 06.06.11 Medale: Brak
och mam blu-ray, ale coś mi mówi, że takich osiem filmów w jakiejś wyjątkowej wersji i jeszcze z dodatkami będzie raczej dość dużo kosztowało ... Choć nie ukrywam, że chciałoby się mieć
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.