Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Po pierwsze – zagrzmiał wuj Vernon – będziesz się do cioci Marge odzywał cywilizowanym językiem.
- Dobrze, wuju – powiedział Harry – ale pod warunkiem, że ona będzie się tak samo odzywała do mnie.
- Po drugie – ciągnął wuj Vernon, jakby nie dosłyszał odpowiedzi Harry'ego – Marge nie wie nic o twojej nienormalności, więc nie życzę sobie żadnych... żadnych dziwactw podczas jej pobytu. Masz się zachowywać jak należy, zrozumiano?
- Jeśli tylko ona będzie się tak zachowywać – wycedził Harry przez zaciśnięte zęby.
- Po trzecie – ciągnął wuj Vernon, łypiąc groźnie na Harry'ego swoimi małymi świńskimi oczkami – powiedzieliśmy Marge, że jesteś w Ośrodku Wychowawczym Świętego Brutusa dla Młodocianych Recydywistów.
- Co?! – krzyknął Harry.
Jak donosi serwis MTV, wytwórnia Electronic Arts oprócz wydania gry "Harry Potter i Książę Półkrwi" ma także w planach stworzenie gry o młodym czarodzieju w trybie Massive Multi-player Online Role Playing Game (MMORPG). Oznacza to, że fani Chłopca, Który Przeżył będą mogli cieszyć się możliwością grania nie tylko z samym sobą, ale i w szerszym gronie, jakim jest Internet. Niestety, informacja póki co jest plotką, gdyż nie została oficjalnie potwierdzona ani przez Warner Brothers, ani też przez EA. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.