Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Minuty wlokły się niemiłosiernie. Harry pozwolił, aby nieustający potok słów Lockharta przepływał gdzieś obok niego, od czasu do czasu pomrukując: "mmm", "aha" i "tak", kiedy docierały do niego zwroty w rodzaju: "Sława to kapryśny przyjaciel, Harry" albo "Sława to sława, zapamiętaj to sobie, synu".
Krótki klip i pierwszy plakat do nowego filmu z Emmą
Summit Entertainment zaprezentowało nowy plakat i klip z nadchodzącego zwiastuna filmu The Perks of Being a Wallflower. Jedną z głównych ról w filmie zagra Emma Watson (Hermiona Granger). Film wyreżyserował Stephen Chbosky, na podstawie własnej książki, wydanej w 1999 roku. Jej narratorem jest nieśmiały i niepopularny nastolatek, który opisuje swoje życie w listach. To opowieść o trudnym czasie dorastania, która dotyka takich tematów jak seksualność i narkotyki. Tuż obok Emmy zagrają takie gwiazdy jak: Logan Lerman (Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna), czy Ezra Miller (Musimy porozmawiać o Kevinie). Jeśli chcecie oglądnąć króciutki trailer, klikajcie tutaj. Natomiast plakat i kilka zdjęć, znajdziecie tu.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.