Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 248
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Kolor - podkreślenie osobowości
Drukuj temat · Kolor - podkreślenie osobowości
~Ami F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 14:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Upodobania kolorystyczne to coś więcej niż tylko wybór barwy, w której jest komuś do twarzy. To oznaka charakteru! Zdecydowana przewaga jednego koloru w ubraniu, to sygnał, który pozwoli ci szybko ocenić, z kim masz do czynienia. Przyjrzyj się, czy warto zawierać znajomość. Np. przewaga bieli w ubiorze to znak, że ta osoba uwielbia być w centrum zainteresowania. Czy nie będzie ci to przeszkadzało?



SZARY

Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

BRĄZOWY

Brązowy ujawnia silną potrzebę bezpieczeństwa i brak pewności siebie. Tacy ludzie bywają nieśmiali. Musisz przejąć inicjatywę!

FIOLETOWY

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.

GRANATOWY

Granatowy to poczucie obowiązku. Z miłośnikiem granatu raczej nie przeżyjesz szalonej przygody.


CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.


ZIELONY

Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

ŻÓŁTY

Żółty oznacza obawę przed samotnością, pragnienie towarzystwa i gotowość uczestniczenia w życiu innych. Z wielbicielem żółtego łatwo się zaprzyjaźnisz i... trudno ci będzie zakończyć znajomość.

POMARAŃCZOWY

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani w poszukiwaniu przygód.

NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

A wy jaki kolor wybieracie?
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami

Edytowane przez Milka dnia 07-02-2009 22:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 15:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Ja wybieram:

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

ZIELONY
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

ŻÓŁTY
Żółty oznacza obawę przed samotnością, pragnienie towarzystwa i gotowość uczestniczenia w życiu innych. Z wielbicielem żółtego łatwo się zaprzyjaźnisz i... trudno ci będzie zakończyć znajomość.

To są moje ulubione kolory... No i pewne ich cechy naprawdę do mnie pasują...;p
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Do tej pory byłam nieświadoma tego, że ubieram się wyłącznie w szarym kolorze, serio. Dopiero kiedy przeczytałam ten temat skusiło mnie i zajrzałam do szafy, a tam (jeśli nie liczyć niebieskich i granatowych jeansów) same szare rzeczy: T-shirty, koszule, bluzki, bluzy, swetry - wszystko!
Opis osoby ubierającej się na szaro dał mi wiele do myślenia. Zgadzam się z nim, bez dwóch zdań.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Ja najczęściej ubieram się w kolorze pomarańczowym, niebieskim i fioletowym. Opisy pasują do mnie w 100% Uśmiech
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 22:24
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Myślę, że ten temat bardziej pasuje do działu I masz image!, więc tam go przenoszę. Język
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 22:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

SZARY

Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

potrzeba odsunięcia się
? tak. Jestem indywidualistką. Sama decyduję o swoim życiiu i sama osiągam swoje cele. Nie mam przyjaciół więc może to też.
wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi

Hmm to już chyba mam xD przynajmniej częściowo.
Taka osoba unika rywalizacji

Możliwe.
Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

skromna ? Tak.
ugodowa? O nie. Stawiam na swoim i tyle.
nie lubi rozrywek ? Ja ? W pewnym sensie uwielbiam w pewnym sensie nie lubię.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 22:58
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ech, tyle w tym prawdy, ile nic. Ale co tam, pobawmy się, jupii.
Delirantkowa szafa to czerń i szarości - dwa najpiękniejsze kolory na świecie. Trochę bieli, czerwieni, granatu. Tyle. W życiu nie założę niczego pomarańczowego lub żółtego.
Co to oznacza?
Jestem skoncentrowana na własnych sprawach - ano, oczywiście, mam egoistyczne podejście do świata i bynajmniej nie czuję się z tym źle. Ale do kompromisu umiem dążyć, przepraszam bardzo. Może i jestem uparta i czasami nieznośna, ale można się ze mną dogadać. Gorące dyskusje? I gorące kłótnie. I gorący kubek. Amen.
Potrzeba odsunięcia się? Zależy od czego/kogo. Wyciszenia? Nie wiem, czy to u mnie możliwe. Pragnienie wewnętrznej równowagi? Wiem, że to nierealne. Unikanie rywalizacji? Na pewno nie. Muszę się sprawdzać, choćby w błahych rzeczach; taki schiz osobisty. Skromna? No to ba, oczywiście! ;d Ugodowa? Yhm, z tym może być gorzej, ale - jak już wspomniałam - to możliwe. Nie lubi rozrywki? Głupie określenie, rozrywką dla każdego jest coś innego - a dla mnie to już w ogóle krańcowe rzeczy. Ale lubię, ba - kocham.
Potrzeba aktywności? Zdarza się. Mam potrzebę codziennego biegania, ale pogoda nie pozwala - o taką formę aktywności chodziło? ;d Energia? Życiowy optymizm? Niee-e, jestem realistką, dzieckiem bezenergicznym, oklapłym wśród zadań matematycznych ze zbioru pana Kiełbasy. Ale spokojnie, przyjdzie maj, a znowu będzie mnie wszędzie pełno. Chcę zostać doceniona i dostrzeżona? Taa, przez własne sumienie. Bo ono mi ciągle wypomina, że jestem najleniwszym leniem z leniów leniowatych, o. Kieruję się głównie emocjami? Yyhm, pewnie tak. A może nie. Nie wiem. Bo zdarza się, że się kieruję mózgiem. Rzadko, ale się zdarza.
A poczucie obowiązku jest u mnie na naprawdę kolosalnie niskim poziomie.

Jaki z tego wniosek?
Że to guzik prawda jest, o. Ale co tam, pobawić się zawsze można, czyż nie? ;p


__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 23:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dzisiaj i wczoraj ubrana byłam na żółto i fioletowo xD No ale zazwyczaj nosze jakies właśnie fioletowe ( uwielbiam ten kolor) , niebieskie, czarne, białe ciuchy, ewentualnie trochę koloru i jakies dodatki. Czasem mi odbija i noszę jakies jaskrawe, ale nie różowe! Wierząc temu, co napisała Ami, to lubię kameralną ztmosferę, łatwo można nawiązac ze mną kontakt, nie jestem nudna i mam dusze artystki xD No całkiem, całkiem, może nie strzał w 10, ale całkiem trafione xD
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 23:50
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Pff, tyle w tym prawdy jak w przeciętnym horoskopie. ;d
W mojej szafie przeważają kolory raczej ciemne, jak czarny, szary, granatowy i brązowy, ale można też znaleźć, i to bardzo łatwo, zielony, niebieski i czerwony.
No to jedziemy.

Czarny - szczerze powiedziawszy, z tym to się akurat zgadzam. Jestem, przyznaję się do tego bez bicia, skoncentrowaną przede wszystkim na własnych sprawach egoistką, z którą trudno dojść do jakiegokolwiek kompromisu, bo ja zawsze wiem swoje (;d), ale za to potrafię długo i intensywnie z kimś gadać, o wszystkim i o niczym.

Szary - pół na pół. Owszem, unikam towarzystwa i wszelkiego rodzaju imprez, ale przy tym nie jestem ani ugodowa, ani nie unikam rywalizacji.

Granatowy - jestem obowiązkową osobą, ale momenty szaleństwa też miewam. ;d

Brązowy - silna potrzeba bezpieczeństwa? Guzik prawda. Uwielbiam niebezpieczeństwo, uwielbiam adrenalinę i uwielbiam się bać. Niepewna siebie - prawda - jestem. I nieśmiała również.

Zielony - ja impulsywna? Gdzie? Spokojne ze mnie dziecko, które tysiąc razy pomyśli, zanim coś zrobi. Uporządkowane życie mniej więcej już mam, więc potrzeby jego uporządkowania nie czuję. Huśtawka nastrojów? Hmm, fakt, zmienna jestem jak pogoda w marcu.

Niebieski - bzdura, bzdura, bzdura. Żadna ze mnie artystka i nie czuję potrzeby łamania schematów. Potrzeba tworzenia? Zależy czego.

Czerwony - aktywności fizycznej, mam rozumieć? Jeżeli tak, to owszem, choć nie jakoś przesadnie. Życiowym optymizmem nie tryskam w żadnym wypadku. Wręcz przeciwnie - wszystko widzę w ciemnych barwach i zazwyczaj z góry zakładam, że się nie uda, obojętne, co by to było. Energii we mnie nie ma, jestem leniem do kwadratu i jedynie czasem miewam przebłyski, ale to raz na ruski rok. Chęć zostania ostrzeżonym i docenionym? Pff, a kto nie chce. A w życiu kieruję się przede wszystkim rozumem, a nie emocjami.

Czyli jak już mówiłam - niczym przeciętny horoskop. Coś się sprawdzi, a coś nie. Dlatego też nie mam zamiaru oceniać ludzi po tym, w jaki kolor się ubierają. ;d
Edytowane przez Fantazja dnia 07-02-2009 23:54
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 23:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Szary, czarny, fioletowy, czerwony, zielony, niebieski - te kolory noszę najczęściej. Opis koloru szarego, czarnego, fioletowego, czerwonego i niebieskiego do mnie pasuje. Nie sądziłam, że kolory aż tyle mówią o osobie, która je nosi Oczko
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 21:18
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

SZARY

Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.

O, ja lubię szary, mam kilka bluz i bluzek w szarym, może i jestem indywidualistką ale ugodowa to ja nie jestem a ruzrywkę to ja uwielbiam.

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

Kompromisów to ja nie uznaje, albo jest po mojemu albo nie jest wcale ^^ Lubię gadać, godzinami, o wszystkim a te gorące rozmowy... ^^

FIOLETOWY

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.

Fiolet to zaraz po czerni, drugi kolor w który moja szafa jest przystrojona ciuchami, zainteresowanie, sprawami ducha... hmmy...

ZIELONY

Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

A tu nie mam nic do zarzucenia bo to co zostało tu napisane to prawda.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

No, to może i ja się wypowiem?
Yhym ;p

Szary-
Taka osoba unika rywalizacji.
Nie, to z pewnością nie o mnie ;p
Wewnętrzna równowaga. Pff. I jeszcze nie lubię rozrywki! Jak miło się czegoś nowego o sobie dowiedzieć! ;p
Czarny- Do dyskusji? Jak najbardziej.
Zielony-
Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych,

O, o- to coś o mnie! ^^
które jednak pragną uporządkować swoje życie.

A było tak dobrze! ;p
Granatowy - Ja obowiązkową osobą?! Chyba w snach! ;D
Białego widać nie ma. Szkoda, bo kto wie czego bym sioę tu jeszcze o sobie dowiedziała ;P

Tak, zgadzam się z Fantazją- tyle tu prawdy, co w przeciętnym horoskopie.

__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 21:56
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..


I bardzo dobrze... :}

GRANATOWY

Granatowy to poczucie obowiązku. Z miłośnikiem granatu raczej nie przeżyjesz szalonej przygody.

Z pierwszą częścią się zgodzę... poczucie obowiązku mam bardzo silne, niestety lenistwo zazwyczaj jest jeszcze silniejsze. ahh... kocham mieć wyrzuty sumienia! <4 ;f Z drugą częścią się nie zgadzam, po prostu... :]


CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Lubię czerwony bo ładnie wygląda z czarnym. Nie wiem czy to prawda, czy nie... zależy od nastroju i punktu widzenia.

Noszę również ubrania w innych kolorach, jednakże te pojawiają się najczęściej.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 15-03-2009 21:56
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 22:04
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

SZARY
Szary oznacza potrzebę odsunięcia się, wyciszenia i pragnienie osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Taka osoba unika rywalizacji. Jest skromna, ugodowa, ale... niestety niezbyt lubi rozrywki.
CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

Moja szafa to głównie zbiór rzeczy czarnych i szarych, ewentualnie czarne bluzki z zespołami, ale to i tak przewaga czerni.
Taak, nie łatwo dojść ze mną do kompromisu, szczególnie, że jestem osobą, która kłócić się lubi, naprawdę. :D! A o kompromisie nie ma mowy. :D
Hm, szary.. Nigdy nie pragnęłam się wyciszać, nie jestem osobą, która potrzebuje równowagi psychicznej. Zawsze lubiłam krzyczeć, moje wahania nastrojów mi nie przeszkadzają.. i nie jestem skromna. Z tym się muszę całkowicie zgodzić, o taaak! ;P.
I niestety, ale LUBIĘ rozrywkę.. mogłabym się codziennie urywać z lekcji, po to, żeby pójść na jedną próbę, pograć na bębnach i wrócić ponownie na lekcje..
Więc dla mnie to nie jest prawda, z połową się zgadzam, z połową nie. A że z czernią się akurat zgadzam, to czysty przypadek. ;d
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 16-03-2009 11:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja w sumie nie mam określonego koloru w jaki się ubieram Rozbawiony Posiadam kolorowe ogólnie ciuchy Język
Dzisiaj na ten przykłąd niebieskie jeansy i czerwona bluza z kapturem Uśmiech
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 16-03-2009 19:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Na pewno czarny, szary i fioletowy. Dość dużo mam też ubrań czerwonych. Chociaż osobiście nie bardzo w to wierzę. Uważam jak ktoś tam powyżej wiara w to to tak jak wiara w horoskopy, które i tak się nie sprawdzają.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 16-03-2009 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

Zgadza się...

CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Też.


ZIELONY

Zielony to ulubiony kolor osób bardzo impulsywnych, które jednak pragną uporządkować swoje życie. Jeśli chcesz się z kimś takim zaprzyjaźnić, musisz wziąć pod uwagę częstą huśtawkę nastrojów.

[iI tu również][/i]

NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

[i]I tutaj.[i]

Uważem, że według nastroju dobieramy kolor stroju co odzwierciedla naszą "naturę" w danym momencie. A to? Ot, zabawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2009 20:33
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

tere fere kuku ;p

moje kolory to:

granat, niebieski, dużo czarnego, odrobina fioletu i szarości, gdzieniegdzie czerwień

No i co? no i te określenia do mnie nie pasują. Pasują za to do mnie te właśnie odcienie -.-
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2009 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak



FIOLETOWY

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej atmosfery.

GRANATOWY

Granatowy to poczucie obowiązku. Z miłośnikiem granatu raczej nie przeżyjesz szalonej przygody.


NIEBIESKI

Symbolizuje potrzebę tworzenia, łamania schematów. To kolor artystów. W takim towarzystwie nie będziesz narzekać na nudę.

Opis fioletu sprawdza się bardzo w stosunku do mojego charakteru. Co do granatu, to z drugą częścią raczej się nie zgadza, a niebieski pasuje, choć może nie wygląda to tak intensywnie.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2009 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

CZARNY
Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do kompromisu. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów i gorących dyskusji..

dlugich rozmow? ahahaha raczej moich monologów które najczesciej kończą sie ( a i w miedzy czasie są co chwile powtarzane te slowa, tyle na koniec o wiele glosniej i agresywniej) "zamknij sie wreszczie" xD


CZERWONY

Czerwony symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.


z tym dostrzezeniem i docenieniem to mam w pupie (pasi?) co myslą inni i czy mnie doceniają czy nie, ale optymizm sie zgadza (świat zmierza do zaglady, ale chwilą trza sie cieszyc, nie? ;d )
__________________
SPADAJCIE NA DRZEWO ! PRZECIEZ OCENZUROWANE ;/
666 Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT