Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 174
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Mandaryna
Drukuj temat · Mandaryna
~Tanya F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 12:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Znana też jako Marta Wiśniewska... Za wszelką cenę chciała zrobić karierę muzczną jednakże nie udało się jej to zbytnio. Nie od dziś wiadomo, że ta pani głosu muzycznego nie posiada, co za tym idzie, nie umie śpiewać. karierę zrobiła tylko i wyłącznie dzięki swojemu (byłemu już) mężowi. Swoich sił próbowała też w telewizji prowadząc program taneczny, który bodajże po 3 odcinkach przestano emitować.
Ja osobiście jej nie lubię, ale są może wśród Was osoby, które ją lubią? Piszcie co o niej sądzicie.
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 12:34
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie, nie lubię jej i nie wiem, po co brała się za śpiewanie, skoro śpiewać nie umie w ogóle. Nie mogę zapomnieć jej występu w Sopocie. Ach, to było piękne. Aż mi wtedy łzy w oczach stanęły... ze śmiechu. ;d Osobiście uważam, że dużo lepsza jest w tańcu i w tym kierunku powinna rozwijać swoją karierę, a nie rzucać się z motyką na słońce. ;P
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Taak... Piękna, utalentowana wokalnie kobieta. Ale co tam, nie myślmy o Sopocie, to tylko mikrofon jej źle zadziałał i nie dała popisu ^^

Po prostu, żal i nic więcej ^^ Nie cierpię jej, tak samo jak jej głupiego Michałka ^^ Szlag mnie trafia jak ją widzę ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~StacyFM F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 11:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Osobiscie twierdze ze Mandaryny w zyciu to szczescie nie spotkało. Ona sama jest przekonana ze ona to potrafi spiewac, grac, tanczyc i wogle wogle xD
Pamietam ten wystep w Sopocie... Od czasu do czasu gdy chce sobie porawic humor to wyszukuje na youtube ten wystep i zawsze mam taki sam doskonały ubaw Język
Szkoda że Mandaryna tak trasznie się pcha do telewizji, jakby nie mogła zrozumiec, że nie jest jej pisana wielka kariera na szczycie drabiny sławy... Język
__________________
'Śmierc bedzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony'
brak Wyślij prywatną wiadomość
~Schizofremia F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 15:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 74
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Kariery jako piosenkarka nie powinna nawet zaczynać.Po co kobieta się pcha jak i tak nie ma wogóle talentu.Żeby chociaż umiała te swoje piosenki po angielsku normalnie śpiewać.Ten jej angielski to jest jakiś koszmar.Słowa nie można zrozumieć.
Powinna zostać przy tańcu,bo to jej jakoś wychodzi.
A zdobyła nieco sławy dzieki Michałkowi,na sam jego widok już mnie coś trafia.xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry Potter 9 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 208
Ostrzeżeń: 0
Postów: 45
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Byłam raz na jej koncercie. Możliwie śpiewa, ale nie przebosko, i ostatnio trochę przycichło na jej temat (?).
__________________
Od chytrości Ślizgonów,
Kujonstwa Krukonów,
Niechęci do walki Puchonów
Chroń nas Gryffindorze!


Pokaż na co cię stać,
Ale nie jeden raz.
Słuchaj słuchaj jaj jaj
Piękne słowa
Mówią wszystko
Lecz nie zmienią nic
Nie zmienią nic
Nie zmienią nic...


To nadal ja - Wasz Harry Potter 9!

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

www.hogsmeade.pl/...ead_id=679
Lookniesz? Przyjmij do wiadomości, że linki nie gryzą...
www.pilkarz.ad2.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dobra, przyznam się... Gdy nagrała kilka lat temu Here I go again, słuchałam jej. wtf Nie wiem, co mną kierowało za bardzo, ale byłam jeszcze małą dziewczynką, która nie miała jeszcze aż tak ukształtowanego światopoglądu, jak teraz.
I cieszyłam się, gdy weszła do składu, który zaśpiewa w Sopocie w Operze Leśnej. Ale wtedy moja opinia o jej piosenkach, a raczej o jej głosie, radykalnie się przełamała. Cóż tu dużo mówić? Zdałam sobie dopiero sprawę z jej "wielkości" właśnie po tym występie.
Jaki początek miałaby jej kariera, gdyby nie była żoną Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu "Ich Troje", który odniósł wielki sukces? Żaden - tylko taka odpowiedź może być. Teraz śpiewa tylko po licznych chałturkach. Taki oto koniec czeka wszystkie Mandaryny.
Cóż, kariera karierą. Jej prywatne życie niewiele mnie obchodzi, bo i tak jest strasznie zagmatwane, a poza tym nie za bardzo interesuję się plotkami. ;d Śmieszyła mnie jednak jej stała kłótnia z czerwonym/zielonym/białym/pomarańczowym (?) Michałem.

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 21:53
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 18:33
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Żal.
Co do jej twórczości nie będę się wypowiadał. Piosenki wg mnie na niskim poziomie. Sama "piosenkarka" (cudzysłów zamierzony) przyłapana na śpiewaniu z playbacku - to ją skreśla totalnie. Co do życia prywatnego - każdy robi to co chce, nie moja sprawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Venture F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Brak

mandaryna ja to osobiście nie przepadam za takim rodzjem muzyki ale o niej powie ten utwór Rozbawiony Rozbawiony
[mp3]http://korneliusz.wrzuta.pl/aud/file/uHn3qL8Oup/mandaryna_live[/mp3]
__________________
Jak założyć rodzinę z kaloryferem
Kładziemy na kolanach serwetkę dbając o dobrą atmosferę.
Serwetka nawilża się plamą z obrusa, wyciągamy dziecko, zjadamy serwetkę.
Dzieci rosną, rozmawiają ze sobą uprzejmie. Słowa - dziękuję, proszę i przepraszam są w codziennym użytku. Kaloryfer stanowczo wpaja dzieciom zasady ustalone ze mną. Delikatne napomnienia nie psują atmosfery przy stole, rozmawiamy na tematy które wszystkich interesują, unikamy krzyku i kłótni... nasza rodzina jest szczęśliwa.
Kaloryfer Fryderyk, ja i nasze dzieci. Nasze dzieci są z plasteliny na serwetce z serwetki.
Wyślij prywatną wiadomość
~maruda F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 17.11.08
Medale:
Brak

lady_sara napisał/a:
powiem tylko jedno na jej temat- TEGO POWINNI ZABRONIć!!!!!!!!!!!


Co do tego się zgodzę.
Ostatnio znalazłam też SUPER DUET na YouTube:
Lech Kaczyński i Mandaryna xD
Jak ktoś chcę posłuchać i się pośmiać - pisać na priva
__________________
"And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna to die with you.
Take your hand and walk away. "

System of a Down - Lonely Day
;*
www.labeouf.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 19:17
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię jej i nie lubiłam od początku - beznadziejna muzyka, bardzo kiepski głos - ogólnie, nie dla mnie. A po tym, co zaprezentowała sobą w Sopocie - cóż. Chyba przeceniała własne możliwości. Nie wiem, za kogo się miała, ale na pewno wielu profesjonalistów tłumaczyło jej, że nie da sobie rady. A jej styl ubierania... wiem, że nie powinnam tego krytykować, bo o gustach się nie dyskutuje, ale ja po prostu nie mogę. To jest koszmar w najgorszym, plastikowo-słitowym, wydaniu. Bleh.
Nie słucham Mandaryny, nie słuchałam nigdy. Nic dziwnego, bo to nie moja muzyka.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nienawidzę tej "wokalistki", jeśli można to "coś" tak nazwać. Jej piosenki są sztuczne, takie różowe i ogółem Bleee Od samego początku uważałam, że jest beztalenciem i nie umie śpiewać. Nie będę się więcej wypowiadać na jej temat, bo nie chcę sobie przypominać piosenek "Every night" czy "Here go again" czy jakoś tak.
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Nyaa F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 238
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A kto ją teraz lubi? I czy w ogóle są tacy, którzy uwielbiają jej piosenki? No właśnie. Sami macie odpowiedź. Kobieta w ogóle nie potrafi śpiewać, co udowodniła niejednokrotnie. I tu powstaje pytanie. Bo przecież ona wie najlepiej, że nie umie śpiewać, więc po co się do tego zabierała? Czyżby liczyła na to, że polska ludność nie ma słuchu muzycznego? No nic. Trudno. Było, minęło, przepadło w niepamięć.
__________________
" Skoki po rozum do głowy też wymagają treningu."
J.Ros

*

" Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko niedomyślni mężczyźni."
M.Samozwaniec
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 02:33
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Omg, po cholerę w ogóle zakładać taki temat? o.0

3x na NIE.
Piosenkarka od siedmiu boleści...

Jestem pewna co do jednego - ci, co ją kiedyś lubili, to baaaaaardzo się tego wstydzą. Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2009 14:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Nie lubię jej. Ma okropny głos, a o to chodzi, by nie fałszowała, co ona jednak robi. To, że jest dobrą tancerką nic jej nie może pomóc. A to, iż jej mężem był M.W. to tylko minus wszystkiego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2009 14:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Mandaryna. Można ją podsumować tylko jednym słowem: żal.
Zrobiła "karierę" za pieniądze Wiśniewskiego, a przecież ona nie umie nawet śpiewać! Ten jej fałsz mnie dobił.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 28-03-2009 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie lubię jej. Jest ona świetnym przykładem gwiazdki muzyki pop. Chodzi mi o to, że jest sławna, wszyscy o niej mówią, niektórzy nawet się zachwycają, a potem co? Cisza. Gdyby nie ten temat to pewnie bym jej sobie teraz nie przypominała. Chciała się na siłę wepchnąć w świat show-biznesu tylko ze względu na byłego męża. Nawet głosu nie miała. Według mnie jest żałosna, a propos programu, który prowadziła to nawet nie wiedziałam, że taki był.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2009 12:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

OMG... Nie lubię jej... To chyba oczywiste... Moja dawna koleżanka z podstawówki ją uwielbiała... Nie wiem dlaczego... Wszyscy się z niej wyśmiewali i...ja także...
Ona ma okropny głos... Próbowała na siłę wbić się do świata gwiazd... Przerabiała swój głos, aby tylko zarobić trochę pieniędzy chociaz i tak nie jest wcale biedna... Niby taka była super w tych swoich teledyskach, a cała prawda wychodziła na jaw podczas jej występów na żywo, w których nie używali plejbeku(nie wiem jak to się pisze)...
Ona jest okropna....;/;/
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Jessica90 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2009 12:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 04.04.09
Medale:
Brak

Ach! Nie lubię? To mało powiedziane! Nie potrafi śpiewać a pchała się na scenę! Tylko pośmiewisko z siebie zrobiła!
__________________
Uśmiecham się ile się tylko da! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 11:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Pierwsza myśl jak nasuwa mi się gdy usłyszę "Mandaryna" to " Boże, dlaczego? Za jakie grzechy?!"
Jej muzyka jest okropna, a sama Marta plastikowa, sztuczna i bez talentu wokalnego.
Krew mnie zalewa kiedy słyszę jak ktoś się zachwyca jej piosenkami nie ważne czy nowymi czy starymi (według mnie wszystkie są okropne).
Sądzę, że Marta powinna zostawić muzykę, a zająć się tańcem, bo to chociaż umie robić...
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT