Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Severusie, czy przysięgasz, że będziesz strzegł mojego syna Dracona, kiedy będzie próbował spełnić wolę Czarnego Pana?
- Przysięgam. (...)
- I czy przysięgasz, że będziesz go chronił od wszelkiego nieszczęścia, ze wszystkich swoich sił i wykorzystując wszystkie swoje uzdolnienia?
- Przysięgam. (...)
- I jęsli okaże się to konieczne... jeśli Draconowi się nie powiedzie... (...) - czy przysięgasz, że dokończysz dzieła, które Draconowi zlecił Czarny Pan?
(...)
- Przysięgam - powiedział Snape.
Tak, dobrze widzicie. Wszyscy fani Alana Rickmana (Severus Snape) dokładnie 2 lutego w poniedziałek o godzinie 20.00, będą mieli okazję zobaczyć swojego idola w filmie pt. Szklana pułapka. Rickman wciela się w rolę bezwzględnego Hansa Grubera, który przewodzi grupą terrorystyczną, chcąc zrabować ze skarbca sporą kwotę pieniędzy. Oczywiście, na jego drodze pojawia się policjant, John McClane (Bruce Willis), który chce go powstrzymać. Reszty dowiecie się, oglądając film, który oczywiście wyemituje stacja telewizyjna Polsat. Aby zapoznać się z produkcją, klikajcie tu. Serdecznie zapraszamy przed telewizory i miłego oglądania!
Pamiętam, że oglądałam już ten film, ale dawno to było, parę ładnych lat temu. Nawet nie przypominam sobie fabuły. Oczywiście skorzystam z okazji i Szklaną pułapkę obejrzę po raz kolejny, zwłaszcza, że gra w nim Alan Rickman, na którego poprzednimi razami nie zwracałam uwagi, gdyż nie bardzo go kojarzyłam. W końcu będę mogła przyjrzeć się mu i jego grze w tym filmie bliżej.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.