Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Mówisz o miłości? - zapytał Voldemort szyderczym tonem. - O tym ulubionym sloganie Dumbledore'a, o miłości, która według niego jest silniejsza od śmierci, choć jego nie uratowała przed runięciem z Wieży Astronomicznej i roztrzaskaniem się u jej stóp jak stara lalka z wosku? O miłości, która nie powstrzymała mnie od rozdeptania twojej matki jak karalucha? Ale tutaj jakoś nikt nie kocha cię aż tak, Potter, aby wybiec i zasłonić cię swoim ciałem. Co cię teraz ochroni przed śmiercią?
Dziś mamy wam do pokazania dziewięć całkiem nowych plakatów, które już niedługo pojawią się na banerach i bilbordach, w celu wyreklamowania najnowszej ekranizacji potterowskiej serii. Pierwsze siedem fotografii przedstawia kolejno trójkę przyjaciół, Lorda Voldemorta, Snape'a, Bellatrix oraz wilkołaka Greybacka. Różnią się od dotychczas prezentowanych materiałów zbliżeniem twarzy każdej z postaci. Aby móc je obejrzeć, zajrzyj do tej galerii. Znajdziesz tam również plakaty przedstawiające Czarnego Pana i Mistrza Eliksirów na tle Hogwartu. Czy takie postery przyciągają twoją uwagę? Na portalu Snitchseeker.com ukazało się również zdjęcie Billa Weasley'a w stroju weselnym (Domhnall Gleeson) oraz Remusa Lupina (David Thewlis), dokładnie zaś tutaj. Portal SpoilerTV udostępnił również wysokiej jakości zdjęcia Molly i Artura Weasley'ów, Hermionę i Fleur Delacour, dwa różne zdjęcia Fred i George bez ucha w szatach weselnych, a także większe wersje głów trio zamieszczonych w czasopiśmie Empire w zeszłym miesiącu. Aby móc je ocenić, kliknij tutaj.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez kdanielk3
dnia 07 October 2010 14:15
Dom:Ravenclaw Ranga: Opiekun Ravenclawu Punktów: 3691 Ostrzeżeń: 2 Komentarzy: 157 Data rejestracji: 26.08.08 Medale: Brak
Jeśli chodzi o plakaty, to śmieszy mnie ten, na którym jest Snape. Jakoś nie wywołuje we mnie pożądanego dreszczyku emocji. Za to plakat z Hermioną... Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że ma czerwone oczy. A najbardziej podoba mi się plakat z Bellatrix.
Co do zdjęć bliźniaków, Billa i Remusa... Teraz będzie mi łatwiej ich rozróżniać. Remus wygląda nieźle, a jeśli chodzi o Billa... Irytuje mnie sam pomysł wprowadzenia go dopiero w ostatniej części. Reżyser będzie musiał zawrzeć w filmie informacje o pogryzieniu przez wilkołaka i wprowadzić Fleur, która nie pojawiła się od czasu Czary Ognia.
Dom:Gryffindor Ranga: Dziedzic Gryffindora Punktów: 5583 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 82 Data rejestracji: 29.12.08 Medale: Brak
Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Billa. W moich wyobrażeniach był przystojniejszy Zgadzam się z Maladie - twórcy popełnili błąd wprowadzając Billa dopiero w tej części.
Bliźniacy jak zwykle niesamowici.
Zdjęcie Remusa nie podoba mi się. Jest zrobione pod dziwnym kątem i Lupin nie wygląda dobrze.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.