Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
HP: Sowy nie przynoszą mi wiadomości!
Ciotka Petunia: Nie wierzę!
Vernon Dursley: Ani ja!
CP: Wiemy, że coś knujesz!
VD: Przyjmij do wiadomości, że nie jesteśmy tacy głupi!
HP: No to dopiero jest dla mnie zupełnie nowa wiadomość!
Dom:Slytherin Ranga: Mistrz Eliksirów Punktów: 2914 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 125 Data rejestracji: 25.08.08 Medale: Brak
Evanna wyszła świetnie po prostu. Naturalnie, na luzie... Trochę przypomina mi Avril Lavigne, zwłaszcza na miniaturce zdjęcia. Ogólnie, wrażenie mega pozytywne. Zdecydowanie, jedno z fajniejszych zdjęć Lynch, jakie miałam okazję oglądać. I obym zobaczyła więcej takich, niż tych ze sztucznym mejkapem i beznadziejnymi ubraniami.
Dom:Gryffindor Ranga: Pracownik Ministerstwa Punktów: 1265 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 113 Data rejestracji: 29.08.08 Medale: Brak
Pozytywna fotka! Podoba mi się naturalność, uśmiechy. Na niektórych zdjęciach Evanna ma zbyt wyrazisty makijaż, tu jednak jest inaczej. Nie ma to jak czasem się powygłupiać! Oceniam na Powyżej Oczekiwań!
Dom:Ravenclaw Ranga: Właściciel Pamiętnika Punktów: 98 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 5 Data rejestracji: 28.09.08 Medale: Brak
To zdjęcie kojarzy mi się jednoznacznie - z fotoblogami. Dziewczyny niby są na luzie, ale widać, że pozują. To trochę sztuczne. Nie mniej Evanna wygląda bardzo ładnie. Nie można odmówić jej swoistego uroku osobistego. No i świetnie, że tak mocno zaakcentowała swoje niesamowite oczy. Plus za to ; )
Rekord OnLine: 3086 Data rekordu:
25 June 2012 15:59
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.