Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Jeszcze się nie domyślasz Harry Potterze? - zapytał łagodnie Riddle - To Ginny Weasley otworzyła Komnatę Tajemnic. To ona wydusiła szkolne koguty i nabazgrała te groźne napisy na ścianach. To ona poszczuła Węża Slytherina na szlamy i na kota tego charłaka."
Dom:Ravenclaw Ranga: Wybraniec Punktów: 9487 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 583 Data rejestracji: 25.08.08 Medale: Brak
Ten oto człowiek to moja siostra. I czasami nie jest fajna. Najczęściej wtedy, jak ją wkurzę, tudzież odezwę się w nieodpowiednim momencie (częściej to pierwsze). Albo kiedy ochlapie się ją wodą w Przewięzi. Chociaż ostatnio stwierdziłam, że wolę siedzieć z nią w mieszkaniu niż z naszym rodzeństwem ciotecznym.
Magdę bardzo łatwo się wkurza/irytuje/doprowadza do szaleństwa, więc nie ma dnia [pory dnia?] żebym jej nie denerwowała celowo, a później dostaję ochrzan.
Od kiedy przekonałam Magdę do oglądania Monty Pythona, nie ma dnia, żebyśmy sobie nie przypominały jakiegoś tekstów z któregoś odcinka. TINNY TINNY TINNY TINNY TINNY TINNY!
No i ogólnie to jest fajna. Ale nie wtedy, jak jej wywali z kompa pracę, którą robiła przez ostatnie 2 godziny .
Nie podoba mi się ton Twojego głosu.. (strzał w głowę)
A teraz zaśpiewajmy 'Ding Dong'!
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.